Mode & Beauty alle pijlers

Hippe mode van toen

24-04-2018 09:25 143 berichten
Goed, ik ben geïnspireerd door het 'sneaker onder een jurk-topic'.

Wat was vroeger jouw waanzinnig hippe outfit waarin je je helemaal het vrouwtje voelde, maar waarvan je nu alleen maar :facepalm: kunt doen?

Ik trap af!

Als jonge Kunstenkitsch was ik vooral kitsch. Mijn favoriete outfit als dertienjarige was:

- NafNaf-trui. Ik had 'm in drie kleuren, maar de zalmroze was mijn grote favoriet. (en die kleur staat me voor geen meter, maar dat had ik toen niet zo door)
- Wortelbroek van Cars of Duncan (twee voor 50 piek!) in een foute blauwe kleur.
- LA Gears. Ik hield van mijn LA Gears en liep er trots op rond te paraderen. Mijn vader vond het de lelijkste schoenen die hij ooit had gezien en achteraf had de beste man groot gelijk. Vond ik toen niet. Ik vond hem vooral ouderwets.
- Onder mijn NafNaf-trui droeg ik een Javelin-polo. Ook deze had ik in meerder kleuren en ik zweerde erbij!
- NafNaf-jas. Die was destijds echt hartstikke duur en ik was er zo blij mee! Ik heb hem tot het einde van de middelbare school gedragen en dit is het enige kledingstuk uit die periode dat ik nog steeds leuk vind.
- Haar in kuif. Een hele grote! Mijn ouders vonden het bloedordinair, maar ik heb ze wijsgemaakt dat mijn haar van nature zo viel en ik was ervan overtuigd dat ze me geloofden.
Richting de 18 werd het vooral veel Tark, Anti-flirt en blondspray.
En kennen jullie deze nog?

Afbeelding
En deze?

Afbeelding
Die schoenen kan ik me niet meer herinneren Star2 maar als kind in de vroege jaren '90 droeg ik wel deze:

https://www.doortje-vintage.com/nl/vint ... 28639.html

Als tiener droeg ik zoiets als slippers in het zwembad:

https://www.fashionscene.nl/fashion/178 ... t-comeback
Alle reacties Link kopieren
Nog wat pareltjes (ik kan geen plaatjes plakken)


https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/a ... k-MAIN.jpg
Opblaasbare rugzakken

https://i.pinimg.com/564x/39/b5/fc/39b5 ... 3872b8.jpg
Hex gothic laarzen met enorme pleateaus die superfijn lopen
You can breathe, you can blink, you can cry. Hell, you’re all gonna be doing that.
Alle reacties Link kopieren
LA gear gympen met felgekleurde veters, Levi’s 501 en ik had van die t-shirts met zoetsappige tafereeltjes. Man en vrouw op strand ofzo? Kan het me niet heel goed herinneren.
Iets later droeg ik vooral zwart, alles was zwart. Dit combineerde ik met all stars, spijkerbroeken met scheuren of dr Martens. Hoge kuif, keihard van haarlak, heb ik ook gehad.
Alle reacties Link kopieren
[quote=Star² post_id=28427418 time=1524660129 user_id=353209]
En kennen jullie deze nog?

Bros before hoes
koko67 schreef:
24-04-2018 09:45
Spijkerbroek aan die zo strak zat dat ik liggend op bed de broek stukje voor stukje aan kreeg.
Overhemd van mijn vader (liefst wit)
Hele dikke kohl onder mijn ogen en haren getoupeerd.
Jaaaa, ik ook! Als 6. Haren getoupeerd was wel een dingetje toe ik brommer ging rijden. Zo'n hele hippe Puch maxi met sterwielen :flirting: .Als 67 je geboortejaar is, zijn we even oud
Alle reacties Link kopieren
Dark_Water schreef:
25-04-2018 14:25
Die synthetische broeken met rokje eraan vast had ik ook op mijn veertiende. Hoe kon ik die nou vergeten. En strakke truitjes die ik droeg waren veelal ook synthetisch. En had toen ook lange vierkant gevijlde acrylnagels met french manicure. En de tattoo-choker: check.

De broeken die strak van boven en mega-wijd van onderen waren van Overzeas droeg ik ook, die kocht ik bij The Britain. Zulke broeken had je ook van het merk Stuka, die droeg ik ook. Toen was ik inmiddels zeventien. Wisselde die broeken gecombineerd met strakke truitjes af met mijn gothic-jurken. Veelal old school Sinister en Laughing Vampire. De kwaliteit van dat laatste merk was echter zo slecht dat ik het meestal Crying Vampire noemde.

Rond die tijd waren girlie-shirtjes met teksten zoals 'Barbie is a slut' ook in. Een oude kennis had die. Ik had een variant met de tekst 'all this and brains too'.

Tja.
die tattoo choker had ik ook in het blauw :-[ en ik had verder nog een collectie fluwelen chokers was gek op die dingen :lol:
Relax we're all crazy, it's not a competition
Rouge__ schreef:
25-04-2018 16:34
die tattoo choker had ik ook in het blauw :-[ en ik had verder nog een collectie fluwelen chokers was gek op die dingen :lol:
Ik heb ze nog steeds in het fluweel ;-D
Vorig jaar gekocht bij de Lucardi.
Alle reacties Link kopieren
Dark_Water schreef:
25-04-2018 16:36
Ik heb ze nog steeds in het fluweel ;-D
Vorig jaar gekocht bij de Lucardi.
leuk ik heb die oude nog steeds liggen ergens stof te vangen in mijn kast

vorig jaar zomer hing de Forever 21 vol met die dingen.. :-[ die vond ik echt niks
Relax we're all crazy, it's not a competition
LadyL0101 schreef:
25-04-2018 11:42


En verder wortelbroeken met hoogwater. En dan witte sportsokken eronder, die droeg bij ons íedereen... echt wat verschrikkelijk.
Kom jij uit de toekomst? Dit is volgens mij precies wat ze willen dat we dit jaar gaan dragen.
Alle reacties Link kopieren
https://www.poor-boy.co.uk/vintage-alph ... cket-mv120

Deze hadden alle coole jongens op de middelbare school.
Alle reacties Link kopieren
En G-star truien met van die fluoriserende accenten.
Een bruine trui met fel geel G-star erop.
Alle reacties Link kopieren
Ooo even scrollen door verschillende periodes...
mag schoenen, Nike air max, bomber Jack, Arafat sjaal :facepalm: later plateau zolen (zooo lelijk) wijde pijpen, legerkistjes maar ook looney tunes shirts, kuif (mocht niet...) en Levi's 501. Naveltruitjes met navelpiercing (mocht eigenlijk ook niet 😂) En qua make-up vooral veel zwarte lijntjes en randjes om m'n lippen in een donkerdere kleur als de lippenstift. Zág er niet uit!! Hahaa
Alle reacties Link kopieren
Basisschool periode (1990) spijkerbroeken, NafNaf/United Colours of Benneton truien/Oililiy truien en blousen, ook het merk Salty Dog staat me bij. Vaak paardrij kleding (paardenmeisje) of de weelderigste jurken met lakschoenen en veel kleur. Ik heb serieus knal roze en groene lakschoenen gehad. Ook LAGears met al die veters. Ik had nog al een eigen wil en mijn ouders lieten me zelf uitzoeken.

Middelbare school: eerst Levi's 501 (ik had maat 25/26 toen, echt ongelooflijk) in de zomer navel truitjes en in de winter t-shirt met kol eronder. MAG schoenen, zo godsgruwelijk lelijk. Hetzelfde als die dikke plateauzool schoenen zoals de spice girls ze hadden. Toen ben ik een tijdje gabberachtig geweest. Daarna brak de tijd aan dan ik met de geneeskunde studenten van de universiteit ging daten (denk 4-6 VWO) en toen werd ik kak. Bootschoenen, Marco Polo schoenen, Kalfsleren laarzen, twee Ralph Lauren Bloesjes over elkaar, beige chino's, Tommy Hilfiger, LaMartina, Josephine&Co, V-hals met bloesje, polo's met de kraal omhoog, veel dure merken, Sjaaltjes, dat werk.

Nu kleed ik me eigenlijk hipper dan dat ik deed tijdens mijn einde middelbare school en studenten tijd. Al die kraagjes en bootschoenen en burlington sokken, haha. Heeft mij en m´n ouders ook een godsvermogen gekost al die kleding.
'It's better to be absolutely ridiculous, than absolutely boring'
Alle reacties Link kopieren
Star² schreef:
25-04-2018 14:42
En kennen jullie deze nog?

Afbeelding
Ohhh die had ik ook voor in de beken en meren en de zee op de vakantie in Frankrijk :heart:
'It's better to be absolutely ridiculous, than absolutely boring'
LadyL0101 schreef:
25-04-2018 13:23
Hmm. plaatje lukt niet.
Beschrijving volgens deze site: De wortelbroek is een broek die wijd is van boven en dan steeds strakker loopt, eigenlijk het omgekeerde van de bootcut broek.

Site zelf: https://marshamerel.wordpress.com/2014/ ... erbroeken/

De wortelbroek staat helemaal onderaan, met prachtig plaatje
Leuk! Leuker dan ik dacht.

Deze heb ik nu een van in kast hangen met verhoogde taille. Grappige site.
Afbeelding

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven