NIET-groepje

18-03-2009 16:32 4481 berichten
Alle reacties Link kopieren




Een NIET-weetje: Inmiddels heeft het NIET-groepje 207340 postings volgekletst. Tel deze postings erbij op en je ziet het: wij zijn erg actief!
Alle reacties Link kopieren
Duh Djo, mijn poezenogen waren er al dat we begonnen met AvatOrs. Ik heb nu trouwens een bug want ik quote je maar zie je quote niet.



Maar Lein heeft toch gewoon geen foto van Ziggie? Nee ik ga mijn avatOr niet veranderen maar wil gewoon de prachtige ogen van Kane op beeld hebben.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
lein heeft zijn oogjes geverfd hoor
Alle reacties Link kopieren
dubbelpost zie ik niet? Maar ik quote Djo en zie haar tekst niet staan.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
quote:borrie2 schreef op 19 maart 2009 @ 14:15:

Een spiderman tandenborstel met tandpasta (vandaar ook de tekst op de kaart)



Nou ja zeg, daar heeft ie echt niets over verteld, wat onwijs lief van jullie ( gelukkig maar dat ie autist is, en dat daarvan bekend is dat ze sociaal wat onhandig zijn )
Zo ! En dan kunnen we nu weer allemaal normaal doen....
Alle reacties Link kopieren
Lein is gewoon aangestoken door onze kattenliefde, en ze heeft ook wel een prachtige kat gevonden. Een schat van een beest.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Djo:



Haha Mleen, dit poezenbeest zou eigenlijk al zo heten hè?

Dus voor de 2e staat ie nog steeds bovenaan de lijst lol

Maar alleen met jouw toestemming haha

Alleen ik durf echt niet, ik heb zelden zo'n jaloerse kat gezien als deze tov mij..

zelfs als ik een kind of hond teveel aandacht geef is ie gepikeerd, toen we een paar dagen weg zijn geweest heeft ie me een paar dagen amper aangekeken en was ie echt heel kwaad..

dus ik twijfel, aan de ene kant denk ik dat ie zich niet zo aan moet stellen en dat het wel went, aan de andere kant denk ik; dan doe ik hem ook niet echt een plezier hè?



Misschien van de zomer eindelijk de vlaamse reus erbij (als we tijd hebben een villa te bouwen althans) maar die ga ik Onslow noemen
Alle reacties Link kopieren
De kinderboerderij probeerde mij gisteren ene vlaamse reus aan te smeren ipv een hamster . Supertof hoor, en ze zijn heel erg tam, maar daar hebbik toch helemaal geen plek voor .
Zo ! En dan kunnen we nu weer allemaal normaal doen....
Alle reacties Link kopieren
*stopt vingers in ogen nah nah nah*
Alle reacties Link kopieren
gevonden!!!!!!!



voor Borrie!!! (en de rest mag ook kijken hoor :-)
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
Ja daarom zeg ik het Borrie, weet dat je Storm eigenlijk Floyd wilde noemen, maar ik zie het juist als een compliment dat je het een leuke naam vind!!!! Nee hoor, ik hoop als je een ander poezebeest krijgt dat je hem gewoon Floyd noemd.



Ja ik snap wat je bedoelt over Storm, maar dat was eerst ook zo met Bo Ghi, en die is zo gelukkig met zijn speelkameraatje, wow, zo erg dat hij niet meer met mij wil spelen. Nou ja, voorheen speelde ik meer dan 5 uur op een dag met hem dus ik heb lekker veel tijd nu over. Bo is niet jaloers op Kane, alleen nog als ik bel met iemand is hij jaloers. Dan gaat hij schreeuwen. Visite hier uiteraard ook niet want het is een aandachtstrekker dus hij komt er wel tussen. En met zijn jolige gedrag vinden de meeste het nog ook wel grappig.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Ohw lol Boro, dat had ik ook niet verwacht hoor, maar dacht misschien de leiding ofzo, of het is uit de envelop gevallen (zat wel een rol plakband omheen zowat haha) vandaar..



Mleen, dubbelpost van djo over die poezenogen?

poezewoes heeft dat toch al heeeeeeel lang trouwens

lekker belangrijk ook
Alle reacties Link kopieren
Herkenbaar Mleen... Denk echt dat het aan de kleur ligt hoor...
Alle reacties Link kopieren
Plousje, ik zie nu helemaal geen plaatje meer
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
Poez moet de ogen van haar avatOr laten kleuren. Ik heb gewoon een raar fototoestel die af en toe gewoon andere kleur ogen aan je kat geven. Heel irritant. Ja dan heb ik het knopje tegen rode ogen aan.



Ik heb deze ogen dus ook in het blauw van Poez enzo.



Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Plaatjes plakken kan niet meer, en bedankt Viva.



Hier nog steeds traag hoor!
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Zo. Rust in de tent. Voor een heel kwartier want dan mot ik zoon halen.

De buuv loopt tegen haar man te mekkeren dat ik mijn baby in de tuin heb gestald. T regent toch niet?Dan is t toch niet zielig?Doos.





(for the record: baby ligt gewoon heerlijk met jas en deken in de schommel buiten in de frisse lucht te slapen)
Alle reacties Link kopieren
Ohw.. dat moet ik dan thuis even inorde maken Roosje... Sorry.
Hey thnx roos!



*proest* vlaamse reus ipv een hamster lol pastte niet in je hokkie toevallig? is ook maar een kilootje of 11 zo'n konijn haha

ik heb er eerder een gehad, geweldige beesten vind ik dat!

Maar eerst hok in de tuin, en dan een konijn!



Ja das waar; bij jou is het supergoed gegaan mleen, en onze overburen hebben een naaktkat, en die heeft ie uitgekozen als vriend (die komt hier dus "spelen"en dat gaat goed maar das ook de enige en die heeft ie zelf uitgekozen)



Storm bespringt mij van achteren(meestal zonder nagels) als ik bijvoorbeeld een hond te lang aanhaal, gaat dingen doen die niet mogen, en als ik em dan corrigeer onthoudt ie dat om me later terug te pakken.. t word wel al minder trouwens.. of hij negeert me een hele dag door weg te lopen of boven te gaan liggen terwijl ie je normaal juist opzoekt, en dan heb ik zoiets van; dat vind ik ook sneu als ie het gevoel heeft dat ie weg moet ofzo.. (raar weekdier ben ik)
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk toch Sun.. Ik ben jaloers, ik wil ook wel in het sunnetje liggen nu
Alle reacties Link kopieren
plaatje is wel te zien hoor Myleentje met lichtgevende oogjes!





Sun, lijkt me heerlijk hoor voor Sunmini, lekker buiten!

I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
Nou jaaa zeg, komt de postbode net met het "pakje" van Its en Marels voor de treinreis... is het gewoon een hele doos.



Met 4 tasjes, voor Terror, Tut, de Autist en mij een overlevings pakket voor in de trein.



Terror 2 kekke boekjes,

Tut een knutsel\kralenrijg set

De autist een doos magnetics

en ik een boekje van de dolle 2ling . Alles in mooie tasjes , met lieve kaartjes



(omdat ik altijd jank he ) en ...



Alleeheen... Ik werd net door de groepsleiding gebeld, De Autist is ziek, tegen de 40 gr. koorts , dus mss gaat het hele feest niet eens door, want met zo'n ziek kind kan ik niet gaan treinen natuurlijk



Nu heeft tut sowieso vrij, en de groepsleiding belt vanavond nog even om te vertellen hoe het gaat. Als het nou nog niet goed gaat, ga ik mss alsnog morgen met de trein ( daar verheugt tut zich natuurlijk op) op ziekenbezoek, aan het einde van de middag, zodat Vriend ons toch nog op kan pikken.



En anders bewaar ik de kado's voor zondag als de autist weer terug moet naar Amsterdam, vinden jullie dat goed ? Voor in de auto.



Of, mss hebben de gulle geefsters nog betere ideeen ? ( Tut en Autist zijn in April en Mei jarig, dus ik kan het ook apart leggen als we niet gaan treinen, zodat ze met hun verjaardag een kadotje van jullie krijgen ? )



Jeetje, ik ben er helemaal stil en verlegen van.



Zo ! En dan kunnen we nu weer allemaal normaal doen....
Alle reacties Link kopieren
sun bel aan waar ze zich mee bemoeit..

was vast de bedoeling dat ze dit zou horen...
Alle reacties Link kopieren
Is Storm soms ook rood Bor?
Alle reacties Link kopieren
Ik zal m ff knijpen en dan laten janken in de tuin. Dan heeft ze echt wat om over te mekkeren.



Was ook best jaloers op m

Ben er net wel ff bij gaan zitten in t zonnetje, lekker een sigaretje erbij.heerlijk.



Pilous ik zie geen avatOr bij jou....waar istie?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven