Laatste loodjes topic

30-09-2018 20:24 2141 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,
Tijdens mijn vorige zwangerschap heb ik in mijn verlof volop meegelezen (niet geschreven) in een laatste loodjes topic. Vond het altijd leuk om te zien waar anderen zich mee bezig hielden tijdens hun verlof en samen even klagen kan ook opluchten :).Nu is er niet zo’n topic dus vandaar dat ik hem zelf maar open!

Meer zwangeren die in hun laatste loodjes (geen precieze week, als het aanvoelt als laatste loodjes dan is dat zo ;-) ) zitten en zin hebben om de schrijven/klagen/juist leuke dingen te delen/etc?

TO trapt af: nu 35 weken zwanger en net verlof. Eindelijk tijd (en zin en energie) om alles af te maken voor de nieuwe baby! Ben benieuwd hoe het jullie vergaat :-D !
Alle reacties Link kopieren
Vannacht na een spoedontsluiting (in 2 uur van 1 naar 9cm) is onze zoon geboren op 39+6 (nl’se tijd 7.35). We maken het alledrie (ook papa) goed.
Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd yogayup !!!!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Proficiat!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Yogayup!
If kisses were snowflakes, I'd send you a blizzard
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd yogajup!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd yogajup! geniet van elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Yogajup! Ben benieuwd of het extra heftig is voor jou als het zo snel gaat of misschien dat het daardoor juist meevalt omdat je minder uren bezig bent? Maar eerst lekker herstellen en genieten van de kleine!
Alle reacties Link kopieren
Van harte gefeliciteerd Yogayup! Wat fijn dat hij er is en wat super snel. Geniet lekker van elkaar :heart:
@ Pluis, josephine en yellowDino: ben gestript, hopelijk gaat dit nog iets doen. Als dit weekend de baby niet is gekomen, word ik ingeleid. Het is nog wel te doen, maar hoop nog steeds op spontane bevalling.

@Josephine: wat bijzonder, ik wist niet dat je kon kolven vóór de bevalling. Gaat dat goed?

@Pluis: vervelend hè, dat slechte slapen . Bij mij is het denk ik een combinatie van factoren: niet lekker liggen, maar ook soms buikpijn of hoofdpijn, schoppende baby, nadenken. Ik ben er nu totaal klaar voor, maar herken dat gevoel van dat het zo bizar is dat je niet weet wanneer de baby komt en dat dit zo'n 5 weken uit elkaar kan liggen :hyper:

@yellowDino: net een grap dat je de ene nacht enorm lekt en daarna maatregelen treft en dan helemaal niets! ;-))

Nu maar even een film kijken :popcorn:
Wauw Yogayup, gefeliciteerd! (Had blijkbaar de pagina niet goed ververst toen ik ging posten, lees het nu pas)
Wat enorm snel! Ben ook wel benieuwd of het extra heftig is om zo snel te bevallen. Of juist heel fijn ;-)

Geniet van jullie zoon!!! :heart:
Gefeliciteerd yogayup! Ben ook heel benieuwd hoe je het ervaren hebt.

Grangssie, nog 1 weekend. Das te overzien.
Als je tevreden bent met een paar ml per keer, gaat het goed dat kolven. ;-) Gelukkig heb je ook niet veel nodig.

Ik wil vannacht slapen. Heel veel slapen!!!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Yogayup! Fijn dat alles goed is gegaan.

En bedankt voor de tips over voedingsbh's, ik ga toch maar eens naar een winkel om te informeren.
Alle reacties Link kopieren
Bizar Vandaag hele dag minder leven gevoeld Dus toch maar gebeld
Alles goed en baby ligt weer met hoofd naar beneden

Vorige week ook minder leven gevoeld en daarna was de kleine dus in stuit gedraaid
Kennelijk vlak na het draaien( wat ik overigens ook niet voel) is de kleine gewoom even dagje wat rustiger ofzo
Hier een korte ego post: vanochtend is onze heerlijke dochter geboren!
Nu bekaf en dolblij dus later meer :heart:
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd grangssie ! ❤️
Gefeliciteerd Gragssie
Ja! Grangssie! Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Grangsie gefeliciteerd!
If kisses were snowflakes, I'd send you a blizzard
Alle reacties Link kopieren
Grangssie schreef:
02-02-2019 21:10
Hier een korte ego post: vanochtend is onze heerlijke dochter geboren!
Nu bekaf en dolblij dus later meer :heart:
van harte gefeliciteerd met je dochtertje 🐣
Alle reacties Link kopieren
Overvalt bij jullie ook weleens paniek over de bevalling ?
Soms ben ik ineens zo bang voor alles wat komen gaat, de pijn etc
Alle reacties Link kopieren
Weeën zijn als het goed is niet erger dan die koliekpijnen die ik gehad heb, dus dat valt mee. Hoop alleen dat alles weer een beetje normaal functioneert als de bevalling begint.

En gefeliciteerd voor degene waar er kindjes geboren zijn. Ben iets minder vaak online door mijb herstel en pijn.
Alle reacties Link kopieren
Wauw gefeliciteerd Yogayup en Granggsie!

Wat een baby boom opeens!

Hier een lastig dagje. Hormonen zitten wat in de weg. Wat huilerig. Om weet ik niet wat. Ergens er zat van zijn en willen dat de baby komt..en tegelijker tijd bang voor wat er dan allemaal gaat komen.

Honing: ben niet bang voor de bevalling. Wel de kraamweek en erna. Moeder worden. Hoe dan? Kan ik mijn dochter wel alles bieden. Dat vliegt mij soms aan. Het is ook niet voor te stellen hoe het leven dan gaat zijn..

Vandaag ook nog ziekenhuis geweest ivm geen leven voelen. Was gelukkig allemaal goed. Ze werd actief tijdens de ctg. Ligt nu helemaal ingedaald ook met het hoofdje vast. Dat was maandag nog niet zo. Vind het wel fijn.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, even een paar dagen niet gekeken en een babyboom, gefeliciteerd allemaal!

Honing, ik ben ook niet bang voor de bevalling, maar ik vind het wel spannend. Hoe gaat het allemaal lopen, wanneer gaat het beginnen, hoe gaat het erna zijn...? Kan je met iemand praten over je angst?

Pluis, ik merk ook dat mijn hormonen me soms in de weg zitten, maar ik word er nogal humeurig van merk ik. Gelukkig was alles goed met je dochter en ligt ze nu ingedaald! Ik moet maandag weer naar de verloskundige, ik ben benieuwd of mijn baby nu ook is ingedaald, want heb veel last van steken en krampen onderin mijn buik gehad afgelopen dagen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven