NIET-groepje

18-03-2009 16:32 4481 berichten
Alle reacties Link kopieren




Een NIET-weetje: Inmiddels heeft het NIET-groepje 207340 postings volgekletst. Tel deze postings erbij op en je ziet het: wij zijn erg actief!
Alle reacties Link kopieren
das balen marels!
Alle reacties Link kopieren
quote:pruttel schreef op 26 maart 2009 @ 17:13:

Lein, dat is de moeite om erover na te denken niet waard.



Sterker nog, waarschijnlijk heeft diegene het niet eens door.



En wat wou je dan? Een krabbel sturen met: Nananaaaa, ik heb je lekker niet gefeliciteerd met je verjaardag?



Kom nou toch beetje kinderachtig.nou t is een soort persoon waarvan ik weet dat ze zo met zichzelf bezig is dat ze alles om zich heen vergeet, zo ook haar vriendschap met mij. en dan zie je dat ze jarig is via hyves en ga je denken...moet ik nog feliciteren, het dus nog een kans geven door iets van me te laten horen, of moet ik het erbij laten.
Alle reacties Link kopieren
Tja, en er zijn geen sollicitaties om verder op te solliciteren, dus ja....



Ik vind het niet okay zoals MissChicken op bepaalde momenten gereageerd heeft, maar ik vind het ook zeker niet nodig om op die manier op iemand in te hakken.

Zeker jij Lein, die altijd gelijk van slag is als iemand één verkeerd woord tegen je zegt.... Je had wel beter moeten weten. Jij, degene die zelf niks kan hebben, die nu zo iemand anders aan het affikken is. Om nota bene iets wat op de Kom besproken is, waarvan Pilous pas nog verweten werd dat dat nooit naar het forum terug gekoppeld mag worden, toen het over jou ging.



Gewoon jammer.
668, the neighbour of the Beast
Lein, als vriendschappen een vraagstuk worden, waarbij je na moet denken wat voor een actie je uit moet halen om gelijkwaardig te blijven, dan is het wat mij betreft de moeite niet meer waard. Vrienden komen en gaan. Laat dingen maar gaan denk ik dan in jouw geval. Niet blijven hangen aan dingen die voorbij of over zijn. In geval van die "vriendin", laten gaan dus. Jammer, over, klaar.



Mooi praktijkvoorbeeld hier. Kip is ermee gekapt om bij de niet-jes te schrijven. Dan verneem je dat, sla je het op in je geheugen en dan laat je het daarbij. Dan heeft natrappen of andere acties geen enkele andere functie dan jezelf ophemelen. Dat is geen mooie eigenschap. Ook een gevalletje Jammer, over, klaar.
Alle reacties Link kopieren
T was in elk geval niet als natrap bedoeld. ik zal de post veranderen en haar naam erin zetten en de smiley weghalen als het zo overkomt.
Alle reacties Link kopieren
Naar Kip toe was het geloof ik niet echt één post, maar een halve dag gallen. Wat ik er van terug gekeken heb trouwens.
668, the neighbour of the Beast
quote:Lalein schreef op 26 maart 2009 @ 17:30:

T was in elk geval niet als natrap bedoeld. ik zal de post veranderen en haar naam erin zetten en de smiley weghalen als het zo overkomt.Voor mij mag je de moeite laten hoor, ik heb genoeg inlevingsvermogen om te begrijpen hoe je het bedoelt. En dat wis je niet weg.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lalein schreef op 26 maart 2009 @ 17:23:

uh ai...mleen ik had geen idee dat je er zo over dacht...

maar het leek erop alsof je dacht dat ik weer dacht dat jij je bij mij als vriendje had afgemeld snappie?

En daarbij...ik ben er niet bepaald 1 van de nare sneren, dat weet jij net zo goed als ik, tenzij ik het zoals gisteren even helemaal zat ben.

Als je het zo vervelend vond, had het me dan even gezegd Mleentje, ik had geen idee.Oh jij niet van de nare sneren? Nou het leek er gister wel op of je er kip pap van lustte.



Nee hoor, na terug lezen wist ik over wie je het had hoor, maar ik vond het aardig onder de gordel. Daarbij, ik heb je altijd verdedigd als iemand jou iets rot zei over jou omdat ik weet dat je dan er van overstuur bent. Maar gezien het feit dat je nu "heerlijk" op andere aan het inhakken was, denk ik dat het tijd is de baby-puber van de Nietjes nu eens op eigen benen te laten staan. Dus SUCCES lief meissie.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
IK heb geen halve dag lopen gallen! welgeteld 1 of misschien 2 opmerkingen over en weer met Minny

Waag het niet mij dat in de schoenen te schuiven.
Alle reacties Link kopieren
Ja gisteren lustte ik er zeker pap van backstage omdat er enorm nare dingen tegen nietjes en mijzelf gezegd werden. Er was een rel veroorzaakt binnen een discussie door iemand die zich daarbuiten had moeten houden en sorry hoor, maar ik was zeker niet de enige die daar op reageerde!
Tja, ik kan niet anders dan het ermee eens zijn Myleen.



Je hebt je lelijk laten gaan Lein, heel onvolwassen en kinderachtig. Ik heb het idee dat je het deed omdat je dacht dat wij ook wel anti-kip zouden zijn en dat we er om zouden lachen?



Nee, ik lach niet om grapjes ten koste van een ander.



Maar goed, ik ben even weg, lees later wat wat er nu weer allemaal gaat gebeuren...
Alle reacties Link kopieren
jongens, zullen we onze ruzies ergens anders uitvechten?
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
Laleip, speeltip 19, ga niet gallen en meppen als je niet ook kan incasseren.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Zal ik wat vrolijks vertelen? Ik ga koken! Tot zo!!!!!
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
prut, zowel jij, minny, boro als ik hebben ons laten horen in die discussie en toen de discussie met mij werd aangegaan ben ik idd niet op mijn handen blijven zitten.

Ik kan best incasseren mleen, maar dan moet het wel ergens op slaan, want het komt, voor mij althans compleet uit het niks. gisteren waren er genoeg mensen backstage mee aan het lezen...en als je dan vond dat het uit de klauwen liep, was het fijn geweest als er aan de bel was getrokken. niet achteraf.
Alle reacties Link kopieren
Ik wilde dat alleen maar even zeggen Lein, dat ik het jammer vond. En het was niet één opmerking. Overigens heeft een ieder op de Kom net zoveel recht als ieder ander om zich met een discussie te bemoeien.



Ik praat de manier waarop MissChicken dat deed zeker niet goed, maar ik dacht dat wat op de Kom gebeurde nog altijd op de Kom bleef.



@Prut; ik hoop eigenlijk niet dat er nu verder iets "gebeurt", maar ik wilde gewoon wel mijn mening geven.
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
Ik ga ook wat gezellig vertellen. Heb van één van mijn gasten een heel lief zelfgeknutseld paasmandje gekregen. Ik ga er vanavond foto's van maken, ik vond het zoooooooooo schattig!!!
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
marels, op DIT forum, het openbare forum waar we proberen elkaar niet aan te vallen, heb ik welgeteld 2 opmerkingen erover gemaakt:

is de kip op?

en vlak daarna nog 1 en that's it.

moet je niet alleen voor bij mij zijn.
Alle reacties Link kopieren
ooh wat leuk Mareltje! Ben benieuwd naar de foto's. Was de cake goed gelukt?
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
en tot zover mijn openbare bijdrage, Kom er niet uit zo
Alle reacties Link kopieren
quote:Lalein schreef op 26 maart 2009 @ 17:46:

en tot zover mijn openbare bijdrage, Kom er niet uit zoMisschien een keer hand in eigen boezem steken, dan kom je er vast uit.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
concider it done
Alle reacties Link kopieren
goh, gezellig weer hier
Alle reacties Link kopieren
Ik ben gezellig



Net gegeten; macarami



En straks foto's maken van het mandje, maar ik moet zooooo druk een powerpointpresentatie maken vanavond!
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
ik lees dus letterlijk dat marels schrijft



net gescheten, macarami





hier staat alles klaar om bijna opgegeten te worden, we krijgen weer eens eters voor de afwisseling
Je moet soms vallen om weer leren op te staan

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven