Einde Sprookjesliefde

31-05-2019 09:59 15 berichten
Hoi allemaal,

Ik weet niet waarom ik dit schrijf maar wil toch mijn hart opluchten, momenteel heb ik nergens zin in.
Ben zelf altijd alleen geweest, toen kwam ik een dame kennen die een paar jaar ouder is met 3 kinderen en 2 ex-mannen. Wij zijn beide niet westers, het was van begin al goed ons relatie.
Ze was er altijd voor mij ondanks dat ze 3 kinderen had en haar steun was immens.
Toch begon er iets te knagen, stel dat ik met haar trouw, heb ik te maken met 5 andere mensen, eindstand wilde ik verder en zocht ik ´contact´ iemand die niet zoveel bagage heeft.
Nu een week verder is het over en ik voel mij helemaal gebroken, anderzijds had dit wel een toekomst?
( Ben bang om alleen te blijven )

Ik lees mee...
Of je reageert gewoon even in je eerdere topic

relaties/liefdesverdriet/list_messages/ ... #p29983991
Je wilde toch verder en een relatie met iemand met minder bagage? Bedoel je dat je daar nu spijt van hebt of is het "gewoon" liefdesverdriet waar je even doorheen moet?
Alle reacties Link kopieren
Was blijkbaar toch geen sprookjesliefde he?
Alle reacties Link kopieren
Pfff lekker dan, hoezo een sprookje? Jij was zeker de prins op het witte paard die uiteindelijk de drie kinderen van zijn sprookjes prinses dus teveel vond? Daarmee de eindstand voor zichzelf opmaakte en dus maar wat begon met een ander? Je klinkt eerder als een heks en ik denk dat jouw voormalige rapunzel dit ook zo ziet. Een ding laat de prinses met rust want je hebt nu wel genoeg verwarring geschept en jouw eigen zoek je dan ook maar alleen uit.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Wanneer er al een ander in beeld was dan zat het niet diep.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Ga je deze OP ook verwijderen?
Alle reacties Link kopieren
Toch begon er iets te knagen, stel dat ik met haar trouw, heb ik te maken met 5 andere mensen, eindstand wilde ik verder en zocht ik ´contact´ iemand die niet zoveel bagage heeft.
Nu een week verder is het over en ik voel mij helemaal gebroken, anderzijds had dit wel een toekomst?


Wat staat hier nou eigenlijk?
Je wilde verder met de vrouw met bagage, maar ging toch op zoek naar iemand zonder bagage en dat is nu ook over, of ben je gewoon vreemdgegaan en heb je nu spijt?
There is always something happening, and it's usually right now
Alle reacties Link kopieren
En nu voel je je een beetje dom?
Like a great eternal Klansman
With his two flashing red eyes
Turn around he's always watching
(Dead Kennedys)
Alle reacties Link kopieren
Het klinkt niet sprookjesachtig. Je had zelf geen zin in de bagage en wilde liever geen bagage meeslepen. Als zij al die tijd voor jou moest klaar staan dan lijkt het mij eerder dat jij teveel bagage heb. Nu heb je de tijd om na te denken. Je bent blijkbaar op een leeftijd dat vrouwen meerdere kinderen kunnen hebben, dus dat zal wat lastiger worden voor je.
Alle reacties Link kopieren
Je leest mee en dan verwijder je je OP?

Vervelend dat je verdrietig bent en spijt hebt, maar een beetje ‘eigen schuld dikke bult’ is het wel toch?

Wat heeft jullie afkomst er trouwens mee te maken?
Alle reacties Link kopieren
Laat haar lekker met rust...
Leuk voor die kindjes ook, in beeld komen om vervolgens te verdwijnen... zie het in mn omgeving zoveel gebeuren, kerels die er niet aan denken hoe het is om ineens stiefkinderen te hebben en na een tijdje besluiten ze dat ze het niet willen... kindjes weer verdrietig en weer iemand uit beeld...

Deze vrouw deed ook nogeens alles voor je. Je beseft nu dat je een diamant hebt weggegooid/geruild voor stenen. Laat die vrouw lekker met rust en gun haar een echte vent! Want dat ben je niet als je een vrouw om zulke redenen verlaat, dan had je er in de eerste plaats niet aan moeten beginnen. Je wist waar je instapte lijkt me.
Alle reacties Link kopieren
Hoezo lees je mee in je eigen topic? :wtf:
Alle reacties Link kopieren
:blabla:
Alle reacties Link kopieren
Sprookjes bestaan niet TO
en alleen meelezen en OPS verwijderen horen ook niet
"Not making a decision Is a BIIIIIIIIIIG decision"

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven