Verliefd, verloofd, getrouwd, gescheiden in Showbizznizz 6!
zondag 5 april 2020 om 17:49
Hij lanceerde gisteren een nieuw album en zei bij Boulevard iets als: 'De mensheid (!) had behoeft aan goede teksten' of zoiets. Maar vooral dat 'De mensheid'. Echt ik plaste zowat in mijn broek van het lachen. Zo'n talentloos mannetje dat niet kan zingen, geen goede liedjes kan schrijven en verder ook weinig voorstelt. Hier zit een heel slim management achter dat bakken met geld binnenharkt en eerlijk is eerlijk, dat kleine kereltje ook. Stuurt hij daar een foto met zijn wederhelft met Louis Vuitton mondkapjes. Lekker belangrijk. Leuk voor mensen die van Louis Vuitton houden en denken dat daar hun status aanhangt. Minder leuk voor het merk Louis Vuitton dat de laatste jaren een ander soort clientèle krijgt.
Laat in de herfst blaadjes in de tuin gewoon liggen of veeg ze op een hoop: goed voor insecten, vogels, eekhoorns en egels.
zondag 5 april 2020 om 18:53
Ze had zelf al gemeld dat de baby koorts had door doorkomende tandjes.lizenlotte schreef: ↑05-04-2020 14:43ik kan dit echt niet grappig vinden, hun kind heeft koorts dus met wat pech corona. dat vind je grappig? dat een onschuldig kind door de domheid van zijn ouders ziek word? ik niet. heb medelijden met het arme kind en hoop maar dat het wat anders is..
Stressed is just desserts spelled backwards
zondag 5 april 2020 om 19:13
Niet ?!Betty_Slocombe schreef: ↑05-04-2020 18:09Hij werd geïnterviewd in NRC, dat vond ik al bijzonder. En daarin zei hij het volgende over zijn nieuwe album: "„Als dit géén succes wordt, moeten we ons toch afvragen hoe het zit met de algemene muzieksmaak van Nederland. "
Ja, Lil' Kleine, zo is het maar net.
zondag 5 april 2020 om 19:14
zondag 5 april 2020 om 19:37
weet die snotneus uberhaupt wat muziek is?Betty_Slocombe schreef: ↑05-04-2020 18:09Hij werd geïnterviewd in NRC, dat vond ik al bijzonder. En daarin zei hij het volgende over zijn nieuwe album: "„Als dit géén succes wordt, moeten we ons toch afvragen hoe het zit met de algemene muzieksmaak van Nederland. "
Ja, Lil' Kleine, zo is het maar net.
Relax we're all crazy, it's not a competition
zondag 5 april 2020 om 19:43
Er staat dat ze niet meer met Borsato ondertekent. Niet dat ze al officieel gescheiden zijn (Al zou dat wel zo kunnen zijn).*2020* schreef: ↑05-04-2020 19:14https://www.telegraaf.nl/entertainment/ ... rsato-meer
Dat doet ze snel
zondag 5 april 2020 om 19:44
zondag 5 april 2020 om 19:44
Die scheiding is er nog niet door hoor. Alleen op de spam van de bankgiroloterij zet ze alleen haar voornaam neer. Anders stond er wel Leontien Ruiters.*2020* schreef: ↑05-04-2020 19:14https://www.telegraaf.nl/entertainment/ ... rsato-meer
Dat doet ze snel
zondag 5 april 2020 om 19:59
zondag 5 april 2020 om 22:35
ja, dat is haar verteld door een dokter aan de telefoon staat in dat artikel.Maleficent schreef: ↑05-04-2020 18:53Ze had zelf al gemeld dat de baby koorts had door doorkomende tandjes.
zondag 5 april 2020 om 23:44
Leuk toch dat hij ambities heeft en een groter publiek aan wil spreken?Betty_Slocombe schreef: ↑05-04-2020 18:09Hij werd geïnterviewd in NRC, dat vond ik al bijzonder. En daarin zei hij het volgende over zijn nieuwe album: "„Als dit géén succes wordt, moeten we ons toch afvragen hoe het zit met de algemene muzieksmaak van Nederland. "
Ja, Lil' Kleine, zo is het maar net.
maandag 6 april 2020 om 07:31
Heel goed. Weg ermee.*2020* schreef: ↑05-04-2020 19:14https://www.telegraaf.nl/entertainment/ ... rsato-meer
Dat doet ze snel
maandag 6 april 2020 om 08:27
Ambitie is geweldig. Veronderstellen dat andere mensen geen smaak hebben wanneer ze jouw muziek niet goed vinden is geen ambitie, maar arrogantie.
Hij mag van mij vinden wat hij wil, maar als het nieuwe album voortborduurt op zijn vorige, acht ik de kans vrij klein dat ik er gelukkig van word.
maandag 6 april 2020 om 12:56
lizenlotte schreef: ↑05-04-2020 22:35ja, dat is haar verteld door een dokter aan de telefoon staat in dat artikel.die weet dat zo zonder dat kind überhaupt gezien te hebben, dat is logisch. ik had daar echt geen genoegen mee genomen als moeder zijnde. die dokter kwam maar fijn mijn kind onderzoeken voor hij zijn schouders ophaalt en me afpoeiert, we hebben het over een baby die niet kan aangeven of er meer loos is dan alleen die tandjes.
Alle dokters geven tegenwoordig advies via de telefoon. Je hebt liever geen dokter die de hele dag in de coronapatienten zit bij je kind, lijkt me zo.
maandag 6 april 2020 om 13:12
Een beetje rapper hoort arrogant te zijnBetty_Slocombe schreef: ↑06-04-2020 08:27Ambitie is geweldig. Veronderstellen dat andere mensen geen smaak hebben wanneer ze jouw muziek niet goed vinden is geen ambitie, maar arrogantie.
Hij mag van mij vinden wat hij wil, maar als het nieuwe album voortborduurt op zijn vorige, acht ik de kans vrij klein dat ik er gelukkig van word.
Deel van zijn image
Frankly my dear, I don"t give a damn
woensdag 8 april 2020 om 17:28
woensdag 8 april 2020 om 18:25
Alleen gaat het bij Sylvie steeds om andere hoofdrolspelers.fashionvictim schreef: ↑08-04-2020 17:28Zij heeft ook echt altijd pech.
Ik heb iets vergelijkbaars met een ander life event. Elke keer dat het op de planning staat gebeurt er iets waardoor het niet door kan gaan. Nu ook weer, het zou eindelijk gaan gebeuren, komt het coronavirus opzetten.
Zoiets heeft Sylvie met trouwen.