Cheers!!!

18-03-2009 16:32 3114 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hai dames



Te grote topics waren per direct gesloten. Omdat het ineens stormde bij de Angels, zijn ze gelukkig weer even geopend.

Hier is de link naar het oude topic





Even plaatje uit kroeg hiernaast gejat.. misschien dat de eigenaresse van die kroeg meekomt
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Heb de nicko's hier in huis gecheckt Mims, maar die twee die jij wilt hebben we niet!



Jaaaaaaaaa daten. Leuk!



Morgenochten 8.20 uur naar huisarts. Hoop echt dat ie wat anders verzint dan "rust". Ben er moe van en merk dat ik ga snaaien van ellende. Waardoor ik natuurlijk eigenlijk nog moeier wordt dan ik al was. Stom gedoe.



Kreeg lieve kaart van iemand die ik alleen via blog ken. Leuk is dat.



Verder lees ik alles wel mee hoor, ook al reageer ik niet op alles. Zoen van mij!
Alle reacties Link kopieren
Dream leest en leeft wel mee, maar is beetje moe en reageert daarom niet zoveel



Sorry Bambi

Neig bovendien naar stijve schouder en zit daar niet op te wachten. Heb daarnaast het lezen herontdekt. Wat is dat toch leuk!



Maakte vandaag trouwens wel wat leuks mee: in de stad kwam een donkere, slecht Nederlands pratende man, naar me toe en vroeg naar m'n naam. Ik reageerde wat verbaasd(want wat moet die man van mij) maar toch niet al te afwijzend, want ach.. wat voor kwaad kan mijn voornaam? Zijn reactie:"Dreamer, jij heel mooie vrouw is!"

Zoiets doet je toch wel even goed dan hoor..

Ik heb 'm toen netjes bedankt, hij reageerde nog met "Ja"en een knikje en toen gingen we ieder ons weegs... Het komt even raar over, maar waarom doen mensen dat niet vaker naar elkaar? Even zo een complimentje geven?



Nou, en nu gaat Dreamer weer naar bed

Morgen laatste dag werkplek. Vandaag 'uitzwaaimoment' gehad. Moet nog veel afhandelen, want collega met wie ik altijd samenwerk heeft vakantie, dus ik vervang haar ook een beetje.



En volgende week dus al nieuwe plek!

Toedels

Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Argggghhh, Mops heeft zich ingesmeerd met etherische olie! Ben me helemaal wild geschrokken!



~en wat is het eerste wat ik doe nadat ik een gekalmeerde Mops weer in bed heb gelegd... ik open er een topic over... ~
Wat wilde ik nou toch typen?
~tikt driftig met vinger op voorhoofd voor topicopenster ~



Vanavond door de fanfare binnengehaald. Dikke voeten en geen plasgelegenheid halverwege. Noch een roseetje. Arme moeders.



Vanmorgen mijn ronde begonnen bij de creche. Omdat er een leidster had gezegd anderhalve week geleden, dat ze dachten dat Chip achterliep, omdat ze daar, bij de peuters, twee maanden geen woord heeft gezegd...

Dus ik begon met

ten eerste, daar wacht je geen twee maanden mee met melden.

Ten tweede hadden ze ook wel even na kunnen vragen op de babygroep of zij daar ook vonden dat ze daar al achter liep.

Ten derde...

En toen zei de leidster: Achterliep? Hoe kwám haar collega daaaar nou bij!? En dat ze in het begin wat stil is, sja, dat hoorde bij het wenproces. En zo slecht wennen doet de Chip echt niet.

Dus was ik snel uitgeluld.



Toen als een haas door naar huisarts die uitslag had gekregen van maandag. Conclusie: alle bloedwaarden Goed met vlag en wimpel. Nergens steentjes of andere gekke dingen. Pijn zit in de dikke darm. Kan hij niet zoveel mee, behalve me adviseren tijdelijk 2,5 liter water te nuttigen op een dag en wat pillen mee te geven voor een weekje om te zien of het daarmee beter gaat ja/nee, want zo ja, dat verstop ik af en toe. Ofzo.

Geen reet aan, als ze niks kunnen vinden en de pijn is echt niet psychosomatisch. Vind ik altijd maar stom. Maar goed, ik ga er maar even voor deze week.



Misschien, maar dat heb je zelf vast ook al gedacht Toet, is even op vakantie met jezelf een goed idee? Want rusten met twee kinderen schiet niet op. En in eigen huis ook niet, want er is altijd wel werk.



Spannend hoor 3m, een nieuwe plek.



Bloes en ik hadden het er van de week ook over, dat een volgende slemp best wel weer georganiseerd kan/mag worden.
Alle reacties Link kopieren
Slepmplocatieoptie?: http://www.kleilutte.nl/?page=prijslijsten
Nee man. Echt ver. Dan nog liever in Belgie.

Kijkduinpark, dat leek mij wel wat.



Maar misschien is dit werk voor ak.
Alle reacties Link kopieren
Oeh ja, ik had niet door waar het lag. Had dit nog ergens bewaard voor familieweekend.

Kijkduinpark prima. Reserveer jij even?

In die AK kan ik nl amper komen. Ik kan elk weekend wel
Alle reacties Link kopieren
Kutterdekutterdekut!



~slingert snel wat slingers om de lamp, knoopt wat ballonnen om de tap en luid de feestklok~



Lil is jarig!

Echt!

Het kreng zegt ook niets! En op de vriendjessite krijg ik ook al geen melding. En toch is het waar!!!



Sorrysorrysorrysorry, liefmooie vrouw! En bovenal:



GEFELICITEERD!!!!!!
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Goed planidee, plannen die Slemp! September?
Alle reacties Link kopieren
maar slingers ophangen kan de klaptop inene niet meer.



Da's de schrik,





fuckaroni





Nu moet ik zelf zingen!



*schraap*





Lang zal ze leven

Lang zal ze leven

lang zal ze leven in de glooorix ja

in de glooorix ja



in de glooorix ja!



Hiep hiep hoerrraaaaaa



Kussssss
Alle reacties Link kopieren
Omdat het te laat is voor taart je dit lekkerder vind:







Alhoewel, deze past dan wel mooi in het thema:



Wat wilde ik nou toch typen?
voorstelletje eind okt in ak.
He? Lil jarig? Wat?

Ik geloof het bijna niet.



Nou, laat maar doorkomen dan!

Alle reacties Link kopieren
Hoort die meneer ook bij het kaasthema, Kjong?



Zetten we daar leuke hoedjes bij op...



Wat wilde ik nou toch typen?
Kaas?

Nou, jullie de kaas en ik de rest.

Jij je hoedje, ik de beste button die er bestaat



WAT?! Is Lil jarig?!



*schaapt ook de keel*



GEFELICITEERD MOPPIE! HOERA HOERA HOERA!



*oeps*



Hoop dat je een heerlijke dag hebt gehad met veel verwendingen en zingende blije kindjes en lieve attente vent en vrienden enzo,

Krijg je van mij... tatatataadaaaaaaaaaaaaaa (en echt, je hoeft me niet te bedanken schat, ik doe het graag voor je) een heule mooiee fooootooo van je grote idool, onze tederbeminde Dries.







Het is je van harte gegund, schat!

*smak*
quote:kjong schreef op 28 mei 2009 @ 23:09:

voorstelletje eind okt in ak.



Niet akkoord.

Weet je wel hoelang OKTOBER nog duurt!?
~is verblind door vette borstkast ~

Ja. Dat weet ik.

Ik ben nl ETVG (Expert Tijduitzitten Voor Geliefde(n) )

Het is maar een voorstel.

Er kan altijd een tegenvoorstel komen.

Net als bij iets aanschaffen. Een huis ofzo.

Of dat nou koop of huur voor een weekend is.

Stel je wat voor.
Ik ga wel ff kijken naar je voorstel, maar ik beloof niks. Ik wil het liefste namelijk dat jullie en masse dit weekend vrij maken en we weer gezamelijk in de zon liggen te schuddebuiken van het lachen! Dus! Regel het effe, ja!



*doet kijken in de Darkroom*
Alle reacties Link kopieren
Dit weekend zit ik in een klein dorpscafe drie dagen lang bier te hijsen tussen de boeren.

Ken je die documentaire over de kermissen in Noord-Holland? Veel bier en weinig niveau? Carnaval zonder verkleedkleren?

Nou, dat dus, maar dan in mijn geboortedurrep.



Je mag je gerust bij me aansluiten,
Wat wilde ik nou toch typen?
Gut, dat klinkt echt héél aanlokkelijk... jammer nou dat ik.. eh, ineens eh, oh ja.. ik weet het al.. in mijn agenda zie dat ik al wat heb dit weekend! Echt balen zeg! Nou moe!
Ik heb nu echt zó gruwelijk zin om vannacht ontzettend de bloemetjes buiten te zetten, de hele nacht te dansen en me vol te gieten met red bull-wodka.. gloeiende. Da's bijna nog erger dan jeuk! Ik moet me ook niet zo goed voelen, zo vol energie en gezond enzo, daar komen alleen maar slechte plannen van!
Heb je bloed van een barhopper gekregen?
Alle reacties Link kopieren
Oh, dat zou ik doen... maareh... ik zit wel in Noord-Holland dit weekend maar dan in de hoofdstad. Ik ga met mijn moeder en zusje naar het Nederlands dans theater.

http://www.ndt.nl/?50years

We zouden eerst alleen een avondje gaan, maar mams heeft spontaan een restaurant én hotel geboekt en we gaan 's middags al om te winkelen. Hoera!



LIEVE LIL!! VAN HARTE!!!!

~Zet nog meer kaas en wijn op de bar, vreten en zuipen zullen we! Vieren zullen we! Samenzijn zullen we!~



Slemp! Ja! Snel! Veel! Lang! Lekker! Hard! (Oh nee, dat laatste hoort niet in het rijtje thuis.. )



~ranzigverhaalalert!~

En dan nu een ranzig verhaal, mensen met zwakke magen niet verder lezen!



Ik had toch maandag na de avond4daagse blaren door verkeerde schoenen? Ja, die had ik. En die waren flink en naar en bloederig enzo. Ik had daar maar blaarpleisters opgeplakt. Dat ging wel. Toen moest ik gisteren weer lopen, dus er moesten schoenen overheen. Dus had ik per hak een hele strook pleister óver de blarenpleister heengeplakt, stevige sokken aan, goeie gympen aan en lopen maar. Toen ik nadien mijn schoenen uittrok, droop de gele drap al door mijn sokken heen... IEUW en AUW! Dus maar in bad om de boel los te weken. Stukje bij beetje de pleisters er af gepeld, wat echt vreselijk naar was en pijn deed en ik werd er letterlijk kotsmisselijk van, dus uiteindelijk toch maar in 1 ruk er afgeript. Beide hakken open. Nieuwe blaarpleisters erop. Vanmorgen kwam de gele drap weer aan alle kanten vanonder die pleisters vandaan... toch maar laten zitten (dat stond erop, dat je ze moest laten zitten) Denk dat heel Pimpeltown vanavond misselijk is geworden van de aanblik van mijn voeten. Bij thuiskomst begon het te kloppen en waren er grassprietjes en haren enzo omheen, in en naast gaan plakken (ieuw! ieuw! ieuw!) Dus toch maar even h.a.post gebeld. Dit is een ontsteking en die pleisters moeten er áf. Dus... heb net langdurig lopen pulken, pijnlijden, duizelig en misselijk worden, weken in wasmiddel enzo Maarrrr.. de pleisters zijn er af! Beide hakken zijn echt walgelijke etterbulten geworden. Heel naar. Vooral omdat ik nu op slippers door het leven ga (en ik voel me zó naar zonder hakken) moet morgen naar de huisarts als het nog klopt. En daarna ga ik hakken zonder hakken kopen!

~ranzigverhaalalertuit~



AAAAH die Mops! Wat een wijffie is het ook! Kan me voorstellen dat je de pleuris geschrokken bent, Mims. Ik hoop dat ze lekker slaapt vannacht en morgen weer heelhuids tevoorschijn komt.



De kinderen zijn klaar met de avond4daagse, was een geweldige happening. Erg leuk. Ze zijn beide beladen met bloemen en snoep. Lotje en Leentje vonden het feest ook allemaal bijzonder leuk en het zonnetje scheen en wat een heerlijke avond (op blaren na).



Ik zie op tegen slapen zonder pleisters, dus gooi er gauw nog een paar wijntjes in.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven