 Entertainment
                        
                          alle pijlers
                    
                    
                        Entertainment
                        
                          alle pijlers 
                        
                    
                Rechtszaak Marco Borsato
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:08
            
                            
                                                             
                    
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:13
            
                            
                                                             Denk dat jij me niet snapt en zeker niet kent met deze veronderstellinggranny71 schreef: ↑30-10-2025 21:05Wat snap je er nu niet aan?
Het gedrag van de moeder doet er niets toe in deze rechtzaak!!!!
Het gedrag van iemand doet er nóóit iets toe!
Of ben jij ook van mening dat een jonge vrouw in een kort rokje het aan zichzelf te danken heeft als ze verkracht of aangerand wordt?
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:15
            
                            
                                                             Ik snap inderdaad niet waarom je steeds de moeder erbij haalt?Doddieweer schreef: ↑30-10-2025 21:13Denk dat jij me niet snapt en zeker niet kent met deze veronderstelling
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:27
            
                            
                                                             De verdediging had het steeds over moeder, maar in feite is zij totaal niet relevant. Het gaat om de dingen die Marco zelf deed.granny71 schreef: ↑30-10-2025 21:05Wat snap je er nu niet aan?
Het gedrag van de moeder doet er niets toe in deze rechtzaak!!!!
Het gedrag van iemand doet er nóóit iets toe!
Of ben jij ook van mening dat een jonge vrouw in een kort rokje het aan zichzelf te danken heeft als ze verkracht of aangerand wordt?
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:32
            
                            
                                                             Laat maar jij snapt het echt nietDoddieweer schreef: ↑30-10-2025 20:34Nou omdat het lastig terug te vinden is ai ernaar gevraagd en die vind er dit over terug
Het Openbaar Ministerie (OM) beschouwt de communicatie van Marco Borsato, waaronder appjes, chats en opgenomen telefoongesprekken, als een soort verkapte bekentenis of een aanwijzing van schuld, ondanks zijn formele ontkenning van ontucht.
Er is geen melding gemaakt van een letterlijke "Ik beken" boodschap, maar het OM gebruikt de berichten om aan te tonen dat hij wel degelijk seksuele gevoelens had voor het meisje en dat zijn verklaringen ongeloofwaardig zijn.
De meest belastende uitspraken uit de communicatie die door het OM zijn aangehaald, zijn:
• Hij noemde het meisje "bloed- en bloedmooi."
• Hij noemde haar "een lekker wijf."
• Hij zei tegen haar dat "een goeie vrijpartij het beste slaapmiddel is."
Daarnaast wijst het OM op:
• Zijn erkenning dat hij het meisje op verschillende plekken heeft aangeraakt, al stelde hij dat dit niet seksueel bedoeld was.
• Zijn uitspraak dat zijn beeld van het meisje "vertroebeld" was geraakt, nadat haar moeder hem vroeg of hij haar als een dochter of een sexy vrouw zag.
De officier van justitie stelde over deze communicatie: "Wij horen geen ontkennende verdachte, maar een bekennende verdachte." Het gaat dus om de interpretatie van de inhoud door het Openbaar Ministerie als bewijs dat hij de grens tussen goed en fout kwijt was en ontuchtige handelingen heeft gepleegd.
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                    
                                    I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order. 
                                
                                                                                
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 21:51
            
                            
                                                             De advocaat moet de belangen van zijn cliënt verdedigen, en het grootste belang is toch dat er geen (of minder) straf wordt opgelegd? Minder straf als al vaststaat dat de wet is overtreden, en (hopelijk) geen straf als er weinig harde bewijzen zijn, zoals in dit geval. Het lijkt me in beide gevallen winst voor de cliënt. Of bedoel je iets anders?
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:05
            
                            
                                                             Maar dit ging niet om Marco toch?Maleficent schreef: ↑30-10-2025 19:06John van den Heuvel zegt net dat hij een oproep deed een poos terug, dat mensen met soortgelijke ervaringen zich konden melden. En dat die er zijn. Maar dat ze mede om wat er nu gebeurde in de rechtszaal vandaag (victim blaming) niets verder hebben durven doen qua aangiftes.
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:08
            
                            
                                                             
                    
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:13
            
                            
                                                             Met veel woorden en een hoop gestamel heeft hij toegegeven dat grenzen waren vervaagd. En ja, dat hij haar heeft gestreeld. En die appjes zijn ook best belastend.
                                    lila01 wijzigde dit bericht op 30-10-2025 22:15
                                                                        
                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                        
  25.20% gewijzigd
                                
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:14
            
                            
                                                             Er zijn ook verdachten die bekennen en elke straf accepteren. Of verdachten die bekennen en vooral willen dat er naar hen wordt geluisterd. Of die er beter aan doen om te bekennen. Of die vooral excuses willen aanbieden. Er kan van alles meespelen voor een verdachte dat helemaal losstaat van of er wel/geen straf wordt opgelegd en wat die straf dan is. Het belang is dus niet per definitie: geen of minder straf.Claire45 schreef: ↑30-10-2025 21:51De advocaat moet de belangen van zijn cliënt verdedigen, en het grootste belang is toch dat er geen (of minder) straf wordt opgelegd? Minder straf als al vaststaat dat de wet is overtreden, en (hopelijk) geen straf als er weinig harde bewijzen zijn, zoals in dit geval. Het lijkt me in beide gevallen winst voor de cliënt. Of bedoel je iets anders?
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:23
            
                            
                                                             
                    
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:35
            
                            
                                                             Ik vind de moeder relevant als ze de aangifte heeft gestuurd daar lijken aanwijzingen voor te zijn als ik verdediging moet geloven. Dat kan zijn omdat ze is afgewezen of het ontslaan. Aansturen op misbruik van je kind kan dan uit wraak zijn. dus inderdaad het gaat niet over haar en hoe zei zich gedraagt maar kan wel mee spelen in beïnvloeding van dochter en aangifte.
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:37
            
                            
                                                             Nee, want het gaat om wat Marco heeft gedaan. Het gaat om zijn handelenDoddieweer schreef: ↑30-10-2025 22:35Ik vind de moeder relevant als ze de aangifte heeft gestuurd daar lijken aanwijzingen voor te zijn als ik verdediging moet geloven. Dat kan zijn omdat ze is afgewezen of het ontslaan. Aansturen op misbruik van je kind kan dan uit wraak zijn. dus inderdaad het gaat niet over haar en hoe zei zich gedraagt maar kan wel mee spelen in beïnvloeding van dochter en aangifte.
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:38
            
                            
                                                             
                    
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:43
            
                            
                                                             Doddie kan beter IT'er van de duivel spelen. Wordt Marco vast ook blijer van,want die kunnen vaak mooi materiaal uit de krochten van een laptop tevoorschijn toveren.
                                    Geef de liefde verdomme een keer een kans en niet de logica
                                
                                                                                
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:56
            
                            
                                                             
                    
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 22:57
            
                            
                                                             Ik las dat echtpaar Knoops een uurtarief heeft van ongeveer 600 euro per persoon. En ze zijn met zijn tweeen (naast de derde advocaat). Dus ze incasseren 1200 euro per uur als echtpaar.
Geen idee hoeveel uur ze in deze zaak hebben gestoken, maar het zal niet weinig zijn. Ze verdienen dus goed aan deze zaak. Jantje Pietersen uit Kanaleneiland kan dit duo helemaal niet betalen.
            
                                
              donderdag 30 oktober 2025 om 23:02
            
                            
                                                             Tjongejonge jonge, wat een kansloos verhaal. Daar lijkt het helemaal niet op. En stel het was zo dan nog is het een feit dat Marco met z'n hand in de slip van dat kind heeft gezeten.Doddieweer schreef: ↑30-10-2025 22:35Ik vind de moeder relevant als ze de aangifte heeft gestuurd daar lijken aanwijzingen voor te zijn als ik verdediging moet geloven. Dat kan zijn omdat ze is afgewezen of het ontslaan. Aansturen op misbruik van je kind kan dan uit wraak zijn. dus inderdaad het gaat niet over haar en hoe zei zich gedraagt maar kan wel mee spelen in beïnvloeding van dochter en aangifte.
 
              Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
  
    
      
    
    Al een account? Log dan hier in
  
 
			 
		 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                                                                 
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                                                                                