Vinted topic - 4
zaterdag 2 mei 2026 om 09:12
Hierbij open ik een nieuw topic om verder te kletsen over alle perikelen rondom Vinted. Lukt het je niet om je kleding of andere spulletjes kwijt te raken? Kun je wel wat tips gebruiken? Verstuurd die ene verkoper dat geweldige jurkje niet of heb je verwassen kleding gekregen terwijl het vermeld stond als ‘nieuw zonder kaartje’? Je kunt hier je ei kwijt.
* Deel 1
* Deel 2
* Deel 3
* Deel 1
* Deel 2
* Deel 3
In this mad house we must all survive
zaterdag 23 mei 2026 om 12:36
Oh dat voorspeld niet veel goeds voor t MR pakketje wat ik 3wk geleden heb verstuurd danhappyapple schreef: ↑22-05-2026 20:28Ja en dit is via Mondial Relay dus 'nog niet eens' via Vinted Go. Al heb ik bij Vinted Go wel vaker de ervaring dat het uiteindelijk toch ineens nog ergens opduikt. Bij Mondial is flinke vertraging meestal ook wel echt kwijt helaas.
Hier zijn tegenwoordig winkels waar je (dichte) verloren pakketjes kunt kopen voor x euro per 100 gram. Dus ik denk dat die pakketjes daar zijnHoe ze er belanden? Geen idee? Adresstickers losgeraakt en kwijt ofzo?
Jaaa die winkels zag ik ook, bizar toch? En ja waar komt dat allemaal vandaan.. Pakketjes kopen waarvan je niet weet wat er in zit, mij niet gezien. Maar mijn airfryer van bol is ook al eens zoek geraakt, geen idee hoe dat kan. En T&T houd mensen ook niet tegen om iets achterover te drukken!
zaterdag 23 mei 2026 om 12:41
zaterdag 23 mei 2026 om 13:03
happyapple schreef: ↑22-05-2026 20:28Ja en dit is via Mondial Relay dus 'nog niet eens' via Vinted Go. Al heb ik bij Vinted Go wel vaker de ervaring dat het uiteindelijk toch ineens nog ergens opduikt. Bij Mondial is flinke vertraging meestal ook wel echt kwijt helaas.
Hier zijn tegenwoordig winkels waar je (dichte) verloren pakketjes kunt kopen voor x euro per 100 gram. Dus ik denk dat die pakketjes daar zijnHoe ze er belanden? Geen idee? Adresstickers losgeraakt en kwijt ofzo?
Ik heb in een grijs verleden bij ptt post gewerkt, en het komt heel regelmatig voor dat er een niet compleet adres op staat, een adres wat niet klopt of helemaal geen adres
Soms kun je er nog wel wat van maken, maar vaak ook niet.
Ik denk wel dat 99 procent van het aanbod van dat soort pakket winkels uit dropshipping pakketjes bestaat, niet uit verloren Vinted paketten. (Waar die blijven is mij ook een raadsel, vooral ook omdat je precies moet aangeven wat er in het verloren pakket zat, je zou denken dat ze dan weer dingen met de rechtmatige eigenaar kunnen herenigen, maar helaas hoor ik dat nooit. )
zaterdag 23 mei 2026 om 13:51
zaterdag 23 mei 2026 om 15:08
Dat was hier ook, ik vond het ook maar duur. Veel mensen maakten hun pakketjes ter plekke open, van wat ik gezien heb was het weinig interessants. Er was een vrouw die kocht een doos van een duur kappersmerk, en toen bleek er allemaal Temu / AliExpress meuk in te zitten. Zonde van je geld!
zaterdag 23 mei 2026 om 15:16
Hier heb/had je 2 van die winkeltjes. Bij de een was het inderdaad 2,50 per 100 gram en bij de ander was het 10 euro voor 5 kilo geloof ik maar daar hadden ze dan ook weer grote losse pakketten apart geprijsd. Ook veel DHL of allemaal om gepakt in zwarte folie. En dan zag je ook random een friteuse staan voor 30 euro die zonder enige verdere verpakking was verstuurd denk ik want de doos had schade. Zag daar eigenlijk nooit iemand binnen behalve dan op de openingsdag, toen stond er een rijtje om naar binnen te mogen. Gok dat de hype van dat soort pakketjes wel een beetje over is nu en het is meestal ook gewoon erg duur voor wat je uiteindelijk krijgt.
zaterdag 23 mei 2026 om 15:27
Ja ik weet het niet hoor en het is me ook nog niet heel vaak overkomen, maar mondial relay is toch al wel een paar keer echt kwijtgeraakt helaas. En dat vind ik als verkoper net iets minder erg dan als koper, want je krijgt dan allebei je geld, maar als koper heb ik over het algemeen toch liever het pakketjeLizzyLee schreef: ↑23-05-2026 12:36Oh dat voorspeld niet veel goeds voor t MR pakketje wat ik 3wk geleden heb verstuurd danVintedGo komt idd vaak toch nog aan!
Jaaa die winkels zag ik ook, bizar toch? En ja waar komt dat allemaal vandaan.. Pakketjes kopen waarvan je niet weet wat er in zit, mij niet gezien. Maar mijn airfryer van bol is ook al eens zoek geraakt, geen idee hoe dat kan. En T&T houd mensen ook niet tegen om iets achterover te drukken!
zondag 24 mei 2026 om 08:48
Mijn 4 pakketjes die kwijt waren met vinted go zijn gelukkig toch nog aangekomen bij de kopers. Heel fijn, want ook al krijg ik als verkoper gewoon mijn geld vind ik het toch zonde van de goede spullen. Afgelopen maand ruim 75 items verkocht en nu 1 klacht van een koper. Ze heeft foto’s gemaakt en gelijk, ik heb niet goed opgelet. Item komt dus retour op mijn kosten. Verder super tevreden over afgelopen maand. Werkt wel verslavend zo verkopen moet ik zeggen.
"After all this time?" "Always."
zondag 24 mei 2026 om 13:19
Dat heb ik ook wel eens gehad. Bieden - accepteren en daarna door onderhandelen met een nog lager bod. Echt ga weg! Ik heb er een mooie bloes op staan: £85. Bereid te zakken naar £70 en ze bood daarna weer £60 na de £70.Lemon_Pledge schreef: ↑24-05-2026 10:56Ik heb nu iemand uit Frankrijk die eerst 9,50 bood op een artikel wat voor 12,50 te koop stond.
Prima, bod geaccepteerd. Zie ik net dat ze een nieuw bod heeft gedaan, 6 euro![]()
Laat maar.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
zondag 24 mei 2026 om 16:42
Belachelijk toch.
Ik probeer al een paar dagen een pakket te verzenden maar de VintedGo pakketpunten hier zijn gesloten, en de kluisjes muur is wèl gewoon open maar print geen labels..
Kun je zelf ook gewoon de qr code uitprinten en op het pakket plakken?
zondag 24 mei 2026 om 17:30
Lemon_Pledge schreef: ↑24-05-2026 16:42
Ik probeer al een paar dagen een pakket te verzenden maar de VintedGo pakketpunten hier zijn gesloten, en de kluisjes muur is wèl gewoon open maar print geen labels..
Kun je zelf ook gewoon de qr code uitprinten en op het pakket plakken?
Ja dat is precies hoe je die muur kunt gebruiken
zondag 24 mei 2026 om 18:05
Ik scan altijd die code en dan komt er een sticker uit. Dan ga ik de printer maar eens aan slingeren
Want ik lees zelf nergens in de omschrijving dat je dit label ook op je pakket kunt plakken..
"Gebruik je digitale label om het pakket af te geven (je hoeft het niet te printen)
Om af te geven bij een Vinted Go locker locker: Scan het digitale label bij de locker. Volg de instructies van de pakketautomaat om het pakket op te sturen. Leg het in de locker en sluit het deurtje.
Om af te geven bij een Vinted Go pakketwinkel pakketpunt: Laat het digitale label op je telefoon zien. Het personeel op het afgiftepunt scant de code, print het label en plakt het voor je op het pakket.
Om af te geven bij een VGo buurtpunt buurtpunt: Laat het digitale label op je telefoon zien. Het personeel op het afgiftepunt scant de code, print het label en plakt het voor je op het pakket."
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in