Mutsen II

24-07-2009 20:27 3397 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zo, visite is weg. Dame is goed verwend. Ook nog leuke knutselspullen: zelf haarspelden versieren, keien schilderen en nieuw plakkaatverf. Helemaal goed dus, want ik wilde de oude knutselmook weggooien.



Och, wat skeetig van Mini.



Spoorwegmuseum is hier ook altijd een goeie Es. En hier vinden papa en mama het ook nog erg leuk.
Klinkt als leuke dag Remma. Nu morgen nog op school vieren?



Zou Sokje al uitgesaunaad zijn?



Hier al bijna de kinderen op bed (A-man is aan het voorlezen). A-man was het er niet mee eens, want het was nog veel te vroeg (lees: hij was nog schaatsgewauwel op TV aan het kijken). Nou, ik vond het wel prima zo: kinderen waren doodop na drukke dag, morgen moeten ze weer vroeg uit bed en de komende 4 dagen liggen ze er door school, zwemlessen en sport weer laat in. Elk uur extra slaap is dus mooi meegenomen (maar dat moet nog even bezinken bij A-man, die denkt nooit ver vooruit).
Hier lagen ze om 19 uur plat. Hopelijk blijft ie ook liggen en komt ie er niet meer uit.



Wij kwamen er vanmorgen vroeg achter, van de wintertijd. Mandarijn stond om kwart voor 7 naast ons bed, ging luidkeels protesteren toen we hem terug wilden sturen, op dat soort momenten gaat meestal de tv aan zodat wij nog even kunnen doezelen. Alleen er bleek nog niets op te zijn, want het was pas kwart voor 6. Balen.



Remma, van harte met Remmeis! Ze is goed verwend zo te horen.



Drukke week voor de boeg Anky.



3 dagen logeren is trouwens helaas niet 3 dagen uitslapen want ik moet donderdag gewoon werken, en man vrijdag ook nog. Maar goed, het scheelt denk ik wel 3 kwartier extra slapen, ook op werkdagen.
Klinkt als een geslaagd feest Remma!



Sok, ben je weer helemaal zen?



Kwart voor 6 is wel erg vroeg Citro, pfff.



Hier was het 'gewoon' half 8 maar ze waren wel meteen nokkie. Ik ging Mannie zijn knuffeldoekjes nog even halen en toen ik terugkwam sliep hij al. Ik heb hem volkomen gedrogeerd: neusspray, sinasspril en inhaleren met Ventolin en Flixotide. Nu duimen dat het helpt en dat hij een nacht goed slaapt. Arme ding had blauwe kringen onder zijn ogen, hij zit heel vol, heeft zo'n benauwd hoestje. En na een nacht met een halve pseudokroepaanval en een nacht met oorpijngedraai zou een nachtje slapen wel fijn zijn.



Ik moet dat Sinterklaaslijstje nog steeds invullen...
Alle reacties Link kopieren
Citro, daar heb je toch een video voor, o je wilde zeker tv kijken in jullie kamer -vr- tja... da's dan balen!



Hier sliepen ze lekker uit. En ze lagen er half acht in, relatief laat maar dat is nog even de 'vakantiestand' die poets je niet zomaar weg.



Ik heb net bedacht dat ik even in bad ga. Heb 't koud en heb leuk boek dus dubbel feest!
We wilden nog in bed blijven inderdaad en daar geen dvd helaas.



Wel een goed idee, bad, ben ook een beetje rillerig, maar ben nog So you think you can dance aan het kijken en er draait nog een was die ik zo moet ophangen.



Arme mannie, met zijn benauwdheid. Hopelijk slaapt ie een beetje bij vannacht.



Limoen is ook nog steeds niet 100%, verkoudheid leek even beter te gaan, maar ze is nog steeds niet van het hoestje af, en moest er vanavond ook weer bij overgeven. Ook het zijpijn verhaal begint weer (en de frequente plasongelukjes).

Uit alle onderzoeken bij kinderarts, bloed en urine kwam helemaal niets. Tja.. ik weet het ook even niet meer met haar.
Ik was vanmiddag van die naamlabels in de winterjassen aan het strijken, zegt Mini: 'oh, dat hoef je niet in die rode jas te doen hoor, die trek ik toch niet meer aan'.



Haar gloedjenieuwe zelfuitgezochte winterjas!
Leuk die wispelturigheid
Enig. Ben ook zo uit mijn slof gegaan ('nou dat dénk ik niet jongedame! hahaha, was net zo'n oma )
Alle reacties Link kopieren
helleu!

ben helemaal ze'nnnnnnnnnnnnnnnn! was erg lekker, die sauna. wel een beetje druk, maar erg mooi en ook wel ruim. lekker zwembad erbij, super relaxruimte (met waterbedden), bubbelbad etc. Elysium is ruimer en rustiger, maar het scheelt wel 2 x een uur rijden en dat is zeker de moeite waard. ben heel dapper tot 2 keer toe in het dompelbad geweest en zelf even onder een stortdouche (normaal durf ik net met een lauwe straal af te spoelen)



remma: meis is goed verwend! fijn dat het geslaagd was.



ons tuig sliep trouwens goed uit vandaag: Slof om 7 uur en Poek om half 8 nieuwe tijd, dus heel beschaafd.



Klinkt niet heel goed van Mannie, Pam: heeft hij geen koorts? (of heb ik daar overheen gelezen?) en wat een gedrag van die freule! Kan me voorstellen dat je ff uit je Slof schoot! dan maar oma.



en wat balen dat Limoen aan het kwakkelen blijft, Citro! en ik begrijp dat je ook niet meer zo goed weet wat je ermee aan moet. had de kidnerarts nog een idee wat eht dan wel kon zijn? Want echt normaal lijkt het me toch niet.



Spoorwegmuseum moeten wij ook eens doen, Es, goed idee! denk dat ze er allebei wel van onder de indruk zullen zijn.
Klinkt goed Sok! Ik vind het dompelbad wel gaan maar die stortdouche haat ik. Ik was met een vriendinnetje bij een sauna waar ze een sneeuwcabine hadden (voor jou trouwens ook een aanrader, is dichtbij jouw woonplaats), dát was pas koud!



Mannie heeft geen koorts voorzover ik weet. Maar het zou me niets verbazen als dat er nou nog bijkomt. En zo ja, dan zitten we morgen gezellig bij de dokter
Alle reacties Link kopieren
quote:Pammie schreef op 25 oktober 2009 @ 22:20:

Klinkt goed Sok! Ik vind het dompelbad wel gaan maar die stortdouche haat ik. Ik was met een vriendinnetje bij een sauna waar ze een sneeuwcabine hadden (voor jou trouwens ook een aanrader, is dichtbij jouw woonplaats), dát was pas koud!



Mannie heeft geen koorts voorzover ik weet. Maar het zou me niets verbazen als dat er nou nog bijkomt. En zo ja, dan zitten we morgen gezellig bij de dokter



he ja, daar zit je echt op te wachten! (not) maar gezien het feit dat je 'm met alles wat mogelijk is behandeld en dat niet veel zoden aan de dijk zet, lijkt me dat niet heel onmogelijk. Maar ik duim uit alle macht dat het vanaf nu gewoon beter gaat.



Mail maar ff die sauna door, Pammie, ben wel beneiuwd! (hoewel: sneeuwcabine? brrrrrrrrrrrrrrrrrrr!)
Gefeliciteerd met meis, Remma!



Pluis werd vanmorgen wakker om 7 uur wintertijd, maar dat was wel nadat hij van kwart voor elf tot kwart voor een aan het spoken was geweest. Uiteindelijk hebben we hem maar in ons bed gelegd. In ruil voor het gespook sliep hij vanavond wel binnen 5 minuten.



Spoorwegmuseum is leuk, maar ik vind het ook wel erg duur. Misschien toch maar eens een museumjaarkaart overwegen, want volgens mij hadden we die er dit jaar al lang uit gehad.



Klinkt lekker, Sok.



Ik ga maar eens verstandig naar bed. Pluis zal morgen nog wel op zomertijd wakker worden.
Oooh men, die Pluis is wel een enorme nachtbraker zeg. Is hij gewoon wakker of heeft hij ergens last van denk je?



Sok, we inhaleren hem al weer een paar weken consequent dus ik snap eigenlijk niet dat hij zoveel last heeft. Als hij de kou in komt: hoesten, als hij heeft staan springen o.i.d.: hoesten. Van de week had hij chocolade gegeten en ja hoor, hoesten (Pamman wordt ook benauwd als hij chocolade eet). het is eigenlijk best extreem de laatste week. Hij heeft al 2 looporen gehad.



Ik wil eigenlijk de laatste aflevering van GV zien maar die begint pas over 10 minuten. Hadden we maar tv op onze kamer...
Je hebt mail Sok!
Nou, ik hoop dat mannie een goede nacht heeft gehad Pammie, het klinkt in ieder geval niet lekker. Ot hoest ook enorm, maar die heeft er weinig last van, hoeft ook niet te spugen enzo.



En Limoen klinkt ook niet lekker, vooral pijn in zij niet. Wel balen dat bezoek kinderarts niets opleverde (of althans ook wel fijn natuurlijk dat er geen rare dingen gevonden zijn, maar jullie weten nu nog niets).



22.45 uur Miffy, dat meen je niet. Wat een enorme nachtbraker die Pluis. Is hij overdag dan niet ontzettend moe na zijn avond?



Ik ga zo werken. Weer uurtje eerder beginnen, want moet vanwege ouderraadvergadering ook uur eerder weg en heb ook de nodige deadlines. Verjaardag buurvrouw gisterenavond weer overleefd gelukkig (had geen zin, maar gelukkig werd het niet zo laat en wat wel erg leuk was: buurvrouw die maar niet zwanger wilde worden is nu eindelijk zwanger: hele tijd negatieve testen en op echo niets te zien en afgelopen woensdag ineens volledig kind op echo: 11 weken zwanger! Echt leuk, ik ben zo blij voor hen ).
Maby heeft de laatste weken trouwens ook iets raars: rond 23 uur wordt ze elke avond wakker en gaat dan enorm huilen. Slaapt dan weer en dan 5 min later weer huilen. En dat duurt dan uurtje ofzo. Geen idee wat haar scheelt, troosten helpt ook niet echt, dus we laten haar maar gewoon in haar bed en de rest van de nacht horen we haar ook niet. Misschien nare dromen ofzo?




Iemand een ouderwetsch bakje koffie?



Mannie heeft goed geslapen maar was om kwart voor 6 present. Hij piepte weer over oorpijn. Raar, want ik hoor hem de hele dag niet over oorpijn. Anyway, hij ging niet meer slapen ondanks mijn strenge toespreken. Pamman heeft hem naar beneden meegenomen toen hij opstond en ik ben nog fijn een uurtje blijven liggen.



Ank, dat is inderdaad fijn zeg, dat ze nu toch zwanger is.

Bij ons zijn ouderraadvergadering trouwens altijd 's avonds, waarom bij jullie niet?
WIj gaan weer zwemmen vanmiddag en daarna komt een vriendinnetje van Mini spelen en eten.

Ik hou eigenlijk helemaal niet van zwemmen en ik ben gister ook al geweest. Maar goed, Mini stond helemaal te glunderen.
Alle reacties Link kopieren
dank voor de koffie, Pam! en veel plezier met zwemmen. heb je bij mannie al neusdruppels gebruikt? hij mag de light-versie van otrivin (0,05% xylomethazoline) of anderes gewoon zoute neusdruppels of -spray. die buis van Eustachius moet open blijven.



Fijn voor je buurvrouw, Anky en raar van die huilbuien van Maby. geen idee ook wat het kan zijn.

ik haak af; het typt niet zo makkelijk met mijn mannetje op schoot
Ik heb die neusspray, die krijgt hij ook.



Ben er weg van. Bye!
Alle reacties Link kopieren
Lekker Kofffie!



O, die Pluis! Misschien moet je ook met hem in therapie :-) hier gaat het namelijk fantastisch! Echt! (Okee, ik weet dat je dit soort dingen nóóit moet roepen, maar ik doe het lekker toch.)



Liz slaapt in eigen bed, al nachtenlang. De meiden gaan om half acht naar bed en worden keurig om zeven uur wakker. (wintertijd) Ik ben er de afgelopen nachten niet één keer uit geweest, heb zelfs niet naar boven gehoeven! En Liz heeft zelfs een nachtje gelogeerd bij een vriendinnetje! Goed he? Als beloning heeft ze nu een mooi 'nieuw' (15 euro op marktplaats) bureau op haar kamer, vakkundig wit/blauw geschilderd door pappa. Kind is in tijden niet zo gelukkig geweest. Bel heb ik, na een week ongelukjes, weer een luier aangedaan en 't kind is er helemaal blij mee. Ze heeft een kadootje voor de moeite gekregen en we proberen het later nog wel eens.



Ik ben op mijn werk maar ga zo weg, moet meiden halen.



O ja, uitslag van examen binnen. Voor beide onderdelen (levensverzekeringen en beleggen) een tien. Nou ja?!
Anky, Mandarijn heeft ook vaak rond onze bedtijd dat hij begint te huilen, we kunnen inmiddels al aan zijn huiltje horen of ie echt wakker gaat worden of dat ie gewoon verder slaapt.



Prutnachtje bij ons, Limoen een hoestaanval om 3 uur. Daarna was ze wakker, luier doorgelekt, om 5.30. Toen Mandarijn om 6.00 uur, en die liet zich niet meer naar zijn eigen bed sturen, keer of 3 geprobeerd maar hij bleef er maar uitkomen. Jammer..



Wat wel grappig was vannacht, Limoen vroeg aan man: papa wat was dat eigenlijk voor kanari, bij die dierentuin toen we op vakantie waren. Man kon zich geen kanari's herinneren, hij vroeg wat ze bedoelde; nou, met die auto;'s en bussen enzo. ze bedoelde safari
Es, wat heerlijk trouwens dat het bij jullie zo goed gaat met de meiden met slapen. En gefeliciteerd met je 10-en!



En arme mannie met zijn oorpijn.
Alle reacties Link kopieren
Wahaha, die kanari! En Sok, was ik nog vergeten te zeggen, lekker joh, dat je dagje sauna zo lekker was.



Ik wil ook sauna! In plaats daarvan sta ik de was op te vouwen, ook mooi!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven