juli 2010 deel 2

05-01-2010 16:45 2539 berichten
Voor iedereen die in juli 2010 een kindje verwacht! Kom gezellig mee kletsen!







Verder hebben we Nazife onze tribune zitter.



Op naar dikke buiken:





En schattige baby's:







Wil je in de tabel of heb je aavullingen/wijzigingen, wil je dat dan met een kleurtje of onderstreept aangeven? Dan kan ik het gemakkelijker vinden.



Link naar het oude topic
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,



Zo de stofzuiger is alweer door het huis en ben nu vast met de administratie begonnen!

Ach ja je moet toch van de meest redelijke temperaturen van de dag gebruik maken!



IM, goed dat je zwager aangifte gaat doen! Het heeft helaas in onze maatschappij niet altijd het gewenste effect, maar ik vind altijd door niks te laten horen... weet de politie ook niks!



Felice, gadver de gadver... doe je wel een beetje voorzichtig. Ook met rijden enzo. Door je zwangerschap heb je je koppie er toch al minder bij en dan de warmte.

Het moet enorm k*t zijn om in z`on situatie te zitten, maar ik blijf het zeggen dat je ook aan jezelf en je kleintje moet denken he! Sterkte....
Alle reacties Link kopieren
* aanwezig *



Goeiemorgen!



Felice, wat een akelige situatie Heb je mensen om je heen waar je je verhaal kwijt kunt? Die iets voor je kunnen doen?

kan hij niet naar jou komen, nu met die warmte? maar misschien wil je dat ook niet zodat je gewoon naar huis kunt als het niet goed gaat. Iig denk ik aan je!



Kena, goed bezig Straks lekker uitrusten dus



IM, wat een naar verhaal blijft het.



Nut, wat goed van die foto's! Ik moet ook nog nodig fotoboeken maken



Gisteren van de fysio te horen gekregen dat ik toch mijn benen moet gaan zwachtelen. Pijnklachten zijn niet goed en ze heeft intussen wel gelijk. Maar nu heb ik vanmorgen mijn trombosekousen maar eens uit de kast gehaald en aangetrokken. Scheelt al heel veel volgens mij! Heerlijk! Even geen pijn in mijn voeten/enkels



Verder niet zoveel plannen dit weekend. Merk dat de omgeving heel erg bezig is met 'of er al een baby is'. Telefoontjes, mensen die je aanspreken. Zo leuk. Maar nee, voorlopig wil ik nog gewoon 2 weken een baby in mijn buik
Alle reacties Link kopieren
Hè Felice, balen! Sterkte en denk goed om jezelf en de baby.



Ik heb vannacht goed geslapen! En de kinderen vanochtend pas om 6.20 wakker. Begin je de dag toch een stuk fijner.

Nut, ik heb donderdagavond foto's besteld! Alleen moest ik nog vanaf april 2008.... En nu idd nog inplakken.



Kena, goed bezig!

Fussie, fijn dat de kousen al gelijk verlichting geven.
Felice: Meid een dikke Het wil niet echt lukken zo he?! Lijkt me ook zo lastig als je niet bij elkaar woont. Door de telefoon/via sms, is het toch anders praten. En hij ziet ook niet dagelijks hoe het met je gaat. Komt hij, nu je verlof hebt en de bevalling dichterbij komt, ook tijdelijk bij jou wonen? Ik hoop dat jullie er uit kunnen komen.



Hetzer: wat fijn dat je eweer een goede nacht hebt gehad! Ziet de wereld er weer heel anders uit.



Fussie: Dus toch met kousen... Is dat nu ook heel erg warm? Maar goed, als het maar helpt tegen de pijn.

Misschien blijft deze baby nog wel vier weken zitten! Je hebt immers nog wat te goed van de vorige keer



Nut: ooooh, fijn klusje..... Ik bestel sinds de geboorte van E. kant en klare foto bladen. Zodra ik de foto;s op de computer zet, zet ik ze ook direct in de fotobladen. Dan ben ik redelijk bij en hoef ik ook niet te plakken. Ook van de Hema. Thuis stop ik ze dan in een map en klaar is Klara.

Ik wil ook italiaans ijs! Mmhh!!



IM: Voor jou wordt het ook heel spannend nu! Kan me heel goed voorstellen dat je hoofd overloopt. Rust je nog wel een beetje uit voor maandag?

Goed dat je zwager aangifte gaat doen! Hoop zo dat ze die eikels te pakken krijgen!!



Annicka: Beterschap meid!



19 juni: Ik kan m'n draai ook niet echt meer vinden. Te lang op de bank zit niet lekker, te lang op bed ligt niet lekker.

Onze baby's houden zich gewoon allemaal lekker aan het schema van juli.



Zusje: Is het nog gelukt met de auto? Klinkt lekker jouw uitzicht!



Man heeft nesteldrang Van de week al de meeste onkruid uit de voortuin gehaald, vanochtend weer maaien, schutting verstevigen, zandbak maken en nu zit hij in de loeiende zon in de voortuin de rest van het onkruid weg te halen. Onder het mom van "bij bruinen" Hij is nogal boerenbruin (Hij heeft nog een t-shirt aan als hij z'n t-shirt uit trekt zeg maar)

Ik zit nu heerlijk aan onze nieuwe picknick tafel. Lekker in de schaduw. We hebben al heerlijk buiten gegeten. Het is echt genieten zo!



Ga man maar even een lekker koud glas drinken brengen.
Alle reacties Link kopieren
Mango, haha hier ook een man met nesteldrang!! Die zit ook al in de tuin vanaf vanmorgen. (werd ook wel tijd, maar goed )



Felice, ik hoop dat jullie dr een btje uitkomen. Ik kan me voorstellen dat je twijfelt. Hormonen zijn ook wel een beetje rare dingen, ik stoor me ook vaak en veel aan mn lerel. (het voordeel is wel dat wij elkaar natuurlijk al langer kennen)



Wij gaan vanavond lekker bbQen en morgen ook haha!!



Nou weer even de tuin in hoor!
Alle reacties Link kopieren
Hallo

Benik ook weer!!



IM, spannend meid!! Lijkt me ook gek, dat je weet dat je nog twee dagen thuis bent en dat je dan geopereerd wordt, je kindje bij je hebt en het niet weer wordt zoals nu. Ik ook heel speciaal. Is natuurlijk bij een spontane bevalling ok zo, maar dat is toch anders. Dan weet je het wel, maar je weet niet wanneer. NU is het zo gepland..

Hier geen man met nesteldrang, al heeft hij wel het gazon voor het huis gemaaid en heeft hij de nieuwe schommel voor M opgehangen. Nu is hij middagje op pad met dochter en een paar jongens die bij ons werken.



Heb een uur gestreken en boodschappen gedaan en bedverschoond, ook al gedouched en nu moe. Ga maar even op de bank denk ik. Moet er toch even van profiteren dat mn meisje met papa mee is, dat komt niet vaak voor.



Felice, wat moeilijk voor je meid, dat je ruzie hebt met je vriend.. hopelijk dat het nu beter is, nu je bij hem bent, maar t blijft lstig he. Heb je nog maar heel pril een relatie met hem? Ik weet het niet meer namelijk.. En was dit kindje wel gepland? Ik zit te denken waarom hij zo doet.... Vind het rot voor je, dus bij deze: knuffel!!! En sterkte !!!
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



even tussen de sottebellen door,... Felice, klote zeg, hopelijk krijgen jullie het uitgepraat. Het is al zo'n spannende periode en dan kan je dit er echt niet bij gebruiken.



Im : Weet je al of je moet blijven een zondag ? Ik denk zelf van wel, waar zou je anders voor langs moeten komen??

Succes iig, en als je nog geen naam weet dan vernoem je toch gewoon naar de maker van het ( hopelijk) winnende doelpunt een maandag. ( Dus dan zou Robin heel reeel kunnen zijn )



Verder hier nog erg weinig lucht helaas, wel redelijk geslapen vannacht,



Dit weer houden ze nog tot en met volgende week zondag !!!

Hoe lang blijft het ookal weer Volle Maan ??



Strax de BBQ aan, morgen ook, lekker makkelijk.



Grzt M
Alle reacties Link kopieren
Ben ik ook weer even!



Felice, wat rottig voor jullie dat het zo moeizaam gaat. Zeker zo met die hormonen erbij, dat maakt het er niet makkelijker op voor je.



Fussie, wat ben ik jaloers dat je zo van je zwangerschap geniet zeg!! Dan is het wachten een stuk minder zwaar natuurlijk.



Hier zware dagen geweest, zoon van vriend was hier en die was niet te genieten, en dan vooral niet tegen mij. Misschien dat ie jaloers is, of misschien dat er thuis vervelende dingen worden gezegd, maar hij zit me steeds kwaad aan te kijken, of zegt dat ik weg moet of ik word genegeerd. Pff, niet leuk, en moeilijk om mee om te gaan.



Vriend is werken, dus helaas geen gezellige bbq voor mij. Heb nog pastasalade in de koeling staan, dus dat is ook lekker. En ga verder lekker genieten van m'n rust
Alle reacties Link kopieren
Ja verrekt volle maan vannacht, nou ik sla over hoor, er zijn vast wel liefhebbers die eerst willen.

Ik begin ook verkouden te worden, keelpijn en veel hoesten. Bij J ook gehad, zat me toen nog zorgen te maken over hoe dat nou moest, strontverkouden en puffen

maar schijnt wel goed te zijn nog even flink verkouden te worden, antistoffen voor de baby.
Alle reacties Link kopieren
Oh net ook ijs gehad..... Mmmmm
Alle reacties Link kopieren
Zo, vanmiddag is er weinig activiteit uit mij gekomen...

Ben nog even naar de winkel geweest en heb voor de rest alleen maar gelezen...



Voel me echt brak, hooikoorts is weer op komen zetten en loop dus de hele tijd met een snotneus en niesbuien! Bah! (herkenbaar he Annikaatje)

Man gaat zometeen voor me koken, dat is dan wel weer fijn.

Vanavond nog een feestje voor de boeg, heb eerlijk gezegd weinig puf maar ja!
Alle reacties Link kopieren
quote:nut schreef op 26 juni 2010 @ 17:08:

Ja verrekt volle maan vannacht, nou ik sla over hoor, er zijn vast wel liefhebbers die eerst willen.

Ik begin ook verkouden te worden, keelpijn en veel hoesten. Bij J ook gehad, zat me toen nog zorgen te maken over hoe dat nou moest, strontverkouden en puffen

maar schijnt wel goed te zijn nog even flink verkouden te worden, antistoffen voor de baby.



Me, me, me!!!!



En een ijsje wil ik ook....
Alle reacties Link kopieren
Lekker Kena, helemaal niets doen. En als je geen zin hebt vanavond dan heb je toch n goede reden om niet te gaan.



Haha 19juni, dacht al dat jij zou opspringen nou je mag van mij hoor, alhoewel morgen met die hitte



Vind het vandaag wel lekker, zit in de schaduw en is prima te doen, ik hou er wel van.
Alle reacties Link kopieren
Nut, nou ik ga zoiezo wel even, maar heb zeker goed excuus om niet te lang te hoeven blijven!

Enne wat mij betreft mogen de weeen ook wel beginnen. Ik sluit me aan in de rij voor de volle maan bevalling!
Alle reacties Link kopieren
Ja, hij zou alleen twee dagen te vroeg zijn, hoop niet dat ik dan nu al een slechte moeder ben...

Hoewel, heb net nog een leuke vertaalopdracht binnengekregen die voor dinsdag af moet zijn. En woensdag ga ik nog naar de schoonheidsspecialiste, en ik wil eigenlijk ook nog naar de kapper komende week.



Da's dan toch wel weer fijn aan zwanger zijn he, dat je wel een goed excuus hebt om rustig aan te doen, of lekker naar huis te gaan als je daar zin in hebt!
Alle reacties Link kopieren
Zie jij hebt geneens tijd om te bevallen
Alle reacties Link kopieren
Nee idd, vanavond moet ik ook maar overslaan, ben pas op de helft van m'n opdracht
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker! En ben benieuwd wie gaat bevallen vannacht. Heb hier mooi zicht op de volle maan:). IM,nog tijd om te vertellen hoe het morgen is int ziekenhuis? 19juni,wat akelig zoals t ging met cadeau-zoon..
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen!



Sjonge zit ik danmet mn goeoie gedrag op de bank met een kop thee....Meneer heeft een disco, ja nu niet meer natuurlijk hij zal strax wel weer verder gaan als ik weer in bed lig. Nou ja, nu kan het nog he?



19juni, dat klonk niet heel gezellig, jammer. Misschien moet hij er ook wel aan wennen dat hij straks bij jullie niet meer de enige zoon is? En ja je weet idd ook niet wat er bij moeder word gezegd.



Annicka, volgens de gyn. kan ik gewoon weer naar huis. We krijgen een gesprekje op de afdeling en nog een ctg en dan mag ik eerst weer naar huis. Lag ook in mn planning, kan ik zoon morgenvroeg nog even naar kdv brengen. En goed idee van dat winnende doelpunt, maar het blijft Robin hoor. Stel nou dat Wesley sneider (of zoiets) het doelpunt zet. Dat gaat niet lukken, zoontje van mn schoonzus heet ook wesley. (en het is ook niet ons soort naam)





Pezuls, ik hoop dat het eeen beetje goed gaat bij jullie.:hug:



Nou ik ga even mn thee op drinken en kijken of ik straks nog even kan slapen.
Alle reacties Link kopieren
* present *



Goedemorgen!

Weer zo'n zonnige dag vandaag. Hoe vervelend ook qua vocht vasthouden enzo, ik heb toch liever zon dan regen hoor



19 juni, wat lastig dat je bonuskind zo moeilijk doet. Hoe oud is hij? Kan je het er met hem over hebben? Gewoon naar vragen, waarom ben je zo boos? Wie weet wat er achter zit, misschien is het wel iets heel kleins ofzo waar wij meteen weer iets groots van maken. Het is iig niet leuk!



IM, je was wel heel vroeg zeg! Dat je er dan wakker van wordt als je baby disco danst, dan is het wel heftig. Wel precies op zaterdagavond, da's wel grappig



Felice, hoe is het nu?



En al die snottebellen is ook niet zo leuk!



Moest gisteren zo lachen, we hadden straatBBQ. Maar zodra ik ook maar opstond om iets te doen kreeg ik al allerlei opmerkingen dat ik dat niet mocht doen en ga zo maar door.

Oh en Lief heeft steeds gezegd dat hij dit weekend papa wordt, nou gisteren leek het er wel op. Wat een buikactiviteit zeg! Poeh! Nu is alles weer rustig maar zit mijn buik wel een stuk lager (en de boel is verder lekker beurs ) dus het zal me benieuwen
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!!!!

Niemand zich gemeld met weeën? Das jammer :(



Yes vandaag naar de plas (vlakbij t Martini), samen met 2 vriendinnen en J. nu maar hopen dat hij het niet op zn heupen heeft en de baby ook even een middagje rustig wil blijven in de buik!
Goedemorgen!!



Geen kind (is ook nog veulste vroeg), maar wel de hele middag en avond last van harde buiken. Mijn buik heeft nu wel een wat andere vorm. Niet zo rond meer. Dus misschien is hij wel aan het indalen. Hoop 't, dan kan ie ook niet meer draaien!



Straks in de auto naar A'dam. We gaan eerst nog even naar Artis en daarna heb ik de fotoshoot. Spannend!!



Kom vanavond of morgen weer reageren!!



Fijne dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Mango, veel plezier vandaag!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal!



Nou zeg, helemaal niets gebeurd dus?? Nou, die volle maan is dus ook maar onzin haha.



Mango, veel plezier vandaag! Dat je dat nog redt zo'n drukke dag. Doe wel rustig aan, en genoeg drinken he!



IM, fijn he zo'n kleine druktemaker in je buik. De mijne was gisteren volgens mij ook aan het dansen, ik zei het nog tegen mijn vriend. 'Nou, dat zal ie dan niet van z'n vader hebben' zei hij.



Ja heel vervelend dat hij zo doet, en er valt nog niet echt met hem te praten. Hij zegt eigenlijk alleen maar ja en nee, dus echt iets zinnigs komt er niet uit. Ik hou het er maar op dat hij ook voelt dat er dingen gaan veranderen. Bovendien is hij thuis gewend alle aandacht te krijgen en wordt op z'n wenken bediend, en dat is bij ons dus niet zo. Dat zal soms ook niet zo leuk voor hem zijn.



Poeh, echt weer kl*te geslapen zeg. Zere vingers, plassen om 3 druppels, slapende handen, maagzuur, kan niet lekker op de ene zij en ook niet op de andere en ook niet meer op de rug. En dan wordt ik ook nog eens chagerijnig dat vriend gewoon doorsnurkt. Dus ben maar opgestaan om wat op te ruimen, doe ik ook eens wat nuttigs.
Alle reacties Link kopieren
Kena, hoe is het met je hooikoorts?

Nut, veel plezier bij de plas. Zal wel druk worden.

19 juni, balen dat je zo slecht geslapen hebt. Mss vanmiddag nog even gaan liggen?

Ik heb zowaar weer goed geslapen. Baby hier was ook heel actief gisteravond en vannacht. Heel raar over gedroomd ook, ik kon naar 'm kijken terwijl ie in mijn buik rondzwom.

Man is met de kinderen naar Nienoord dus ik zal mij hier even nuttig maken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven