Liefe meiduh!!

05-07-2010 23:31 2507 berichten
Alle reacties Link kopieren
Haaaaai liefe meisjes!!!



Nou het is weer zover, we gaan flink voor een beeb!

Ook zijn er al wat met een , wat natuurlijk helemaal geweldig is!

De dikke buiken groeien goed en nog even en dan worden er weer geboren!!!

En wat zullen onze beebs smullen van de !!



We blijven wel voor nog meer !!!

Dus eerst even flink met onze hubbies, temperaturen en wat hulp inroepen van onze grote vriend en dan rennen naar de en even voor een !!!



Succes meisjes!!!



naamlftstand van zakenbijzonderhedendatumCarrera30bevallen!heeft de perfecte baby gebaard!21-04-2010Momo32bevallen!klaar met kolven...10-07-2010Nut30J. (09-'08), bevallen!Arie slaapt door!27-07-2011Melodie36zwanger!meiske mag nog even groeien13-09-2010 (35w) mAmbrosia24zwanger!duidelijk gevalletje nesteldrang!25-09-2010 (33w) zLoeszie362 mk, zwanger!19 aug. VK08-10-2010 (31w) vCake26zwanger!gaat lekker!20-10-2010 (29w) wSproet30K1(5), K2(2), mk, k, zwanger!VK g.b., 12 aug. gyn09-11-2010 (27w)Naski392 mk en zwanger!plonkende pukkel!15-12-2010 (21w) wMelody35D(7), S(2), 2 mk, zwanger!meisje doet het goed daarbinnen16-12-2010 (21w) dMaliboo253 mk en zwanger!hartje gehoord, 17 aug. echo, 15 sept. 20w-echo29-01-2011 (15w) zMariëlle28Lien (2), mk's, zwanger! Maksie doet het super!, 23 aug. VK+echo27-02-2011 (11w) oToosje352 mk, L. mrt.'09, zwanger! goede echo!!18-03-2011 (8w) vToadette35R. 9 jr, 3 mk, zwanger! pre-zwanger! 18 aug. gyn + echo24-03-2011 (7w) dVera341 bbz, 1 mklijf beter op orde, pauze voorbij!--Stefanie251 mkmineur... --Fee29dochter 5, 2 mknaar Turkije! 15 sept. operatie+ballonnetje en hormonen--Merder33onrustig 2009 gehadtrotse mama van mooie meid!--



Vorig deel
Alle reacties Link kopieren
quote:Sproet schreef op 10 augustus 2010 @ 20:55:

Ghehe, dit is een raad-je-plaatje!

[afbeelding]Appelstroop op een onverwachte plaats!
Alle reacties Link kopieren
Haha, fout!
Alle reacties Link kopieren
Vind het wel een geweldige topictitel... "Appelstroop op een onverwachte plaats"... Ben benieuwd welke reacties daar op komen!
Alle reacties Link kopieren
gna gna doe maar.. t is toch onverwacht op de kinderpijler ipv bij eten?
Alle reacties Link kopieren
Is het meconium dan?
Alle reacties Link kopieren
Jaaa, je gaat door voor de kleurenmagnetron!
Alle reacties Link kopieren
O gatver, als een (hartige) pannenkoek je na uren maar blijft opbreken, is ie écht niet lekker meer...

Pffff..
Alle reacties Link kopieren
Sproet vind je mijn suggestie niks
Alle reacties Link kopieren
Die heb ik gemist, Loes!
Alle reacties Link kopieren
Hartige pannekoek is na opboeren idd niet meer lekker



Moom, heb je kolfhulp nodig, 1 borst is hard en pijnlijk maar er komt bijna geen melk meer uit, wazzda? Had jij dat ook met borstontsteking?
Alle reacties Link kopieren
O en m'n buik/darmen gaan alweer beter, opvliegers en honger van de prednison, maar daar mag ik eind van de week weer meestoppen. Dank voor t vragen
Alle reacties Link kopieren
Nut, even een heel warm washandje/maandverbandje omheen leggen (om die plek) en dan kolven en dan ook nog proberen naar de tepel toe te masseren.

Klinkt als een verstopt melkkanaaltje die opweg is om te gaan ontsteken.

Hou het in de gaten en hou ook je eigen temperatuur in de gaten !
Alle reacties Link kopieren
Of kolf onder een warme douche (straal op die plek). Wil soms ook wel helpen.
Alle reacties Link kopieren
He gatsie Nut, hou jezelf goed in de gaten hoor! Warmte is inderdaad het toverwoord.



Wat fijn dat alles goed gaat met Maksie. Lekker geshopt Mariel?



Ik heb gisteren de laatste dingetjes geregeld voor over een paar weken. Kinderopvangtoeslag aangevraagd bij de belastingdienst en de gemeente. Omdat ik studeer krijg ik van de gemeente een bijdrage. Belasting betaalt nu 425 euro, gemeente 95 en wij 71 per maand. Goeie deal toch?



Heb ook heerlijk marktplaats afgespeurd voor wat 'nieuw' meubilair en 2 fijne koopjes gevonden. Een bank en twee fauteuils voor 95 euro totaal, zo goed als nieuw. Nu man nog even overhalen om ze op te halen. Onze bank is enorm verkleurd en doorgezakt. Het was ooit een cremekleurige leren hoekbank, nu is ie geel. Geen gezicht dus meer. Heb nu een 3-zitter en twee heerlijke luie stoelen op het oog, allebei van camelkleurige stof. Mooi, mooi, mooi! I markplaats. Geld om splinternieuw meubilair te kopen hebben we eigenlijk niet, van 1 salaris moeten leven gaat best zonder al te extreme uitgaven.



Meiden, ik ben blij dat het allemaal zo goed met ons gaat. ( voor Stef.)



Suggestie van Loes voor de nieuwe topictitel vind ik briljant: zinspelen op de blijste baby wedstrijd. (Mag ik wat bekennen? Ik ben 'betrapt' door Cake. Ik heb ook een foto ingestuurd van S. Maar ik wist echt, echt, echt niet dat het zo'n stem-voor-Dylano, Melissa, Jayden-wedstrijd was. Dacht dat er gewoon gezellig foto's van blije babietjes werden geupload. Ik heb nog geprobeerd om de foto weer te verwijderen, maar dat gaat dus niet. Don't shoot me please.....)
Winter is the season in which people try to keep the house as warm as it was in the summer, when they complained about the heat.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, en ik ben zo walgelijk vroeg wakker omdat S. besloten heeft dat het heerlijk slaapt als je flink op je handen ligt te zuigen, smakken en sabbelen. Rond 5 uur was ik het zo zat dat ik eruit gegaan ben en haar wanten aan heb gedaan. Toen werd ze helaas heul boos en moest ze eten hebben. Nu ligt ze weer redelijk rustig, maar slaapt nog niet.
Winter is the season in which people try to keep the house as warm as it was in the summer, when they complained about the heat.
Alle reacties Link kopieren
Car, ik heb nog zo mijn best gedaan om je geheim te bewaren

Nu moet ik zeker toegeven dat ik bij de blijste baby heb gekeken.. Tjah, ja dus, zie het als vergelijkend warenonderzoek: ouders zijn echt blind als het om hun kind gaat (jij niet Car, S is echt een knappe baby!)

veel van die kinderen zijn geeneens baby's meer, anderen lachen niet eens en sommige huilen op de foto.. o, o, o, wat blij!



7.30 moeten beginnen met werken is echt vroeg! En nog ben ik niet de vroegste hier!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Werkse vandaag Cake.



Ook een paar van deze nodig?







Ik wel, ben moooooooooooeeeeeeeeeeeeee.
Winter is the season in which people try to keep the house as warm as it was in the summer, when they complained about the heat.
Alle reacties Link kopieren
Joepie een springende Maksie!!!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook moeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, weer een vroege dienst vandaag en 2 hyper actieve pubers thuis hebben lopen die nu nog in hun nest liggen te stinken is niet fijn!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nog nooit zo een afstotelijke OP gezien,

hopelijk komt er wat verstand bij de bevruchting mee, alhoewel, als je het van een "hubby" moet hebben, tjiesus, alleen van dat woord droog je al op.

Ik kom hier nooit meer kijken ,want ik krijg er een soortgelijke misselijkheid van ala de eerste weken van zwangerschap, zum kotzen.
Alle reacties Link kopieren
Hihihi leuk die reacties van mensen die hier komen spieken



Maliboo: Fijn dat alles goed was bij de VK! Ja nu komen de kilootjes er vanzelf wel bij! Ik zal je maar niet verklappen dat ik al op +14 kg zit....

Hoeveel kg ben je eigenlijk kwijt meteen na de geboorte?
Alle reacties Link kopieren
Haha missie geslaagd! Sproet je kunt vast een nog zoetere OP verzinnen en haha Carrera jij ook aan de blije baby. Nou dat mag hoor. Waar kan ik stemmen?
Alle reacties Link kopieren
1x is genoeg
Alle reacties Link kopieren
quote:Loeszie schreef op 11 augustus 2010 @ 08:26:

Haha missie geslaagd! Sproet je kunt vast een nog zoetere OP verzinnen en haha Carrera jij ook aan de blije baby. Nou dat mag hoor. Waar kan ik stemmen? Niet doen alsjeblieft... Was totaal niet de bedoeling, dus ik laat het maar doodbloeden zo.
Winter is the season in which people try to keep the house as warm as it was in the summer, when they complained about the heat.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven