December 2006

06-11-2007 20:07 8911 berichten
Alle reacties Link kopieren




hier kun je het vorige topic terugvinden
Nou volgens mij is dit topic besmettelijk of zo, want gisteren, voor het eerst in Leahs crèche-carrière, kon ik haar voortijdig gaan halen omdat ze ziek was.

Wat een hoopje ellende trof ik daar aan zeg, echt heel sneu. Gisterenmiddag heeft ze de hele middag tegen me aan geplakt liggen slapen/huilen/mekkeren, ze had echt Heel Erg Veel Medelijden met zichzelf geloof ik.

Gelukkig geen diarree of kotsen, maar verhoging, snotverzakkingen en blaffen als een zeehond. Vanmorgen was ze alweer veel beter, verhoging was weg, maar Vent blijft toch maar thuis met haar en ze gaan zo naar de dokter, want dit is echt al de zoveelste keer dat ze zo hoest. Wel grappig, ze is nu schor en dat vind ze erg interessant, ze is nu echt haar stem aan het uitproberen met allemaal rare kreetjes.



Nurse, yay je kunt nu thuisbevallen (nou ja, jij liever dan ik, gruwel, geef mij maar ziekenhuis! ) . Ik loop trouwens precies acht weken achter op jou, ben vandaag 29 weken. Baby is erg rustig vergeleken bij Leah. Die schopte me half lens, maar deze gaat af en toe eens verzitten en dat is het dan wel.



Mette, oooow heb echt met je te doen zeg, niks zo erg als kots opruimen, vind ik nog erger dan poep eigenlijk. Beterschap alledrie!



Tinus, jij dus ook al. Hoop dat het maar zo'n 24-uursvirus is en dat je vrijdag weer helemaal fit bent.



Patries klinkt goed die vacature! Veel succes ermee, 18 uur zou echt ideaal zijn he, hoe zou dat verdeeld zijn, of geen idee?

Ik zou op zich wel vier dagen willen werken ipv vijf, maar ik zou Leah dan wel gewoon vijf dagen op de crèche houden, lekker een dagje voor mezelf, haha, ontaarde moeder he!! \\:-)//



Oke, tijd voor een cappuccino (ik lust geen gewone koffie als ik zwanger ben, maar die cappuccino's....ooooo)



**Vent belt me net dat de huisartsenpraktijk geen vrije afspraken meer heeft voor vandaag, grrrrr. Hij kan wel naar een andere praktijk, dus dat gaat ie dan maar doen, maar dat is nogal uit de buurt en hij heeft geen auto. Irritant dat zeg. Ze zijn sowieso erg onflexibel, alleen maar open tussen 9 en 12 en anders is het alternatief de Eerste Hulp in het ziekenhuis. En de ziekenhuizen hier maar klagen dat er teveel mensen naar de EH komen voor niet-ernstige zaken... Hoe zou dat nou komen?**
Alle reacties Link kopieren










goeiemorgen



@Mette

dat is echt GOED nieuws, gelukkig zeg

Hoe is het nu met Noof? nog steeds I-( en met jou? en de kat? en Tris?

dikke



@Marloes

hahaha, bij jullie ook al een ondeugende meid!



@Patries

het weekend klonk druk maar gezellig!

Spannend zeg, van de vacature, hoop dat je snel antwoord krijgt.



@Tinus

beterschap



@Nurse

jeetje zeg....nesteldrang...hihihihihi...

wat een grote meid hebben jullie.



*** zwaait naar Floddertje en Knorretje ***



@Ainne

beterschap met Leah, wat sneu...

hier hetzelfde met de huisartsen enzo...



omdat we een slaapkamer aan t verven zijn en de ander op zn kop staat, slapen we bij melinda op de kamer en nu wil ze niet meer in der eigen bedje liggen. hoop dat ze daar snel weer vanaf is, want zo slaap ik niet lekker! Ach ja, zo erg is het ook weer niet, maar toch!



Het waait hier nu hard...verder nix bijzonders te melden eigenlijk.



Liefs

GUCCi





Alle reacties Link kopieren
Mette wat een goed nieuws!!!!!! Kan me voorstellen dat je helemaal door het dollen bent!! Wat een zorg zal er van je afvallen zeg!



Ainne, ook al een ziek meisje....sterkte er mee!

Balen dat het zo lastig is om bij de dokter te komen...



Gucci, ik hoop dat Melinda ook snel weer in haar bedje wil!
Oh Mette, kruispost, wat een geweldig nieuws zeg!



Hoera voor Noofje!!!



Alle reacties Link kopieren
Alleen even snel om het hoekje gegluurd voor Mette:

Ik kreeg gewoon tranen in mn ogen toen ik je goede nieuws las!

Zelfs mn tenen lachen er bij:





Moet echt aan de slag nu, kom later wel even buurten....
Alle reacties Link kopieren
METTE: JIHAAAAAAA wat ongelooflijk goed nieuws!!! Super zeg! Ben helemaal blij voor jullie!

En nu gaan we GENIETEN, oke? Klaar uit met die rotperiode... !
Alle reacties Link kopieren
Vorig weekend hebben Nils en ik de buikgriep gehad. Ik heb jullie virtueel aangestoken.

Nu ben ik weer lekker snotverkouden. We sukkelen wel door tot het voorjaar.



Ainne

Ik geef Boyd naast de fles ook alleen maar water. Niet zozeer vanwege de zoetigheid (is ook wel een reden), maar meer omdat hij altijd met zijn tuitbeker speelt en als er dan zoetigheid inzit, wordt het gewoon 1 grote plakzooi op zijn kleren, toetje en het huis.

Het is dus meer iets praktisch dat hij water drinkt. En hij vindt het hartstikke lekker, dus dat is dan weer mooi meegenomen.

Hij krijgt zijn zoetstof wel op een andere manier binnen door de fruithapjes en de liga/pap.

Na een slapeloze nacht doe ik nooit mijn lenzen in, weet ik inmiddels uit ervaring. Brilletje op.

Fijn dat de checkup weer goed was ! Een pleister op de wonde van de beroerde nacht.



Knorretje

Woon je in een wijk dat er niemand komt? Een hutje op de hei?



Mette



Goed nieuws!
Alle reacties Link kopieren
mette, wat gaaf.. HEERLIJK!!! Eindelijk de zorgen even opzij!!!



hier alles prima. Vandaag op het CB geweest, casper woog 9,1 kg en was 76 cm. Alles prima, prikken gehad en nu lekker slapen (hij was al vroeg wakker en we waren om half 10 ingepland en tegen 10 uur aan de beurt, dus hij lag pas heel laat op bed...



nurse, alweer 37 weken, spannend nu hoor. wat vliegt de tijd...



patries, spannend hoor een andere baan. ben benieuwd



ainnee. 4 dagen werken en wel 5 dagen Leah weg brengen... Ik moet zeggen ik vind het juist heerlijk om 1 dag thuis te zijn met de kinderen, alleen mis ik nu het slaapuurtje van Renske, want nu heb ik geen moment voor mezelf.. Maar het is ook wel leuk. Ze zit nu naast me en zwaait met de smileys mee...



beterschap weer met alle zieken, het blijft lekker rommelen zeg...(mette al uit alle poep, nova moet ondertussen leeg zijn..)



liefs, sannie
Alle reacties Link kopieren




YEAH!!! Mette: Wat een geweldig nieuws!!!





Wilde verder nog wat prietpraat kwijt maar laat het hier even bij, ben zo blij voor jullie!





Hier alles nog rustig, vandaag idd een mijlpaal: Mag officieel thuisbevallen!!!



xx




Da's fijn Nursie, vanaf nu lekker thuisbevallen! Vanaf wanneer heeft je man weer vrij?



Bedankt allemaal voor de leuke plaatjes en felicitaties!



Ben nog niet helemaal lekker maar mijn dag kan niet meer stuk!



xx
anoniem_5439 wijzigde dit bericht op 14-11-2007 14:09
Reden: Jaaaaaaaaaaa????
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
oh Mette wat een super bericht zeg!



wat zullen jullie opgelucht zijn!

Alle reacties Link kopieren
Even snel want dr is dr eentje wakker!



Heb net mn kruiken gevuld met kokend water en liggen nu op het aanrecht op een droge theedoek, ff checken ofdat ze niet lekken hè? Weer zoiets om te vergeten!!!



Mette:

M. is vanaf 1 december thuis.. die moet dus nog een kleine drie weken werken... hopelijk houdt de kleine het nog zo lang vol bij moeders. Wel zo fijn als manlief ook thuis is... gezellige kraamweek heb je dan kan ik je vertellen!!



En ik kan me voorstellen dat je dag niet meer stuk kan!

Dikke knuffel!!



Ga Roxanne maar eens uit bed plukken.



xx
Alle reacties Link kopieren
Mette: Voel je je al een beetje beter nu je het goede nieuws hebt gehoord? Hoest verder bij jullie met de kotserij/poeperij?



Nurse: Lekker hoor dat M straks heel lang thuis is bij jullie! JP was toen 3 weken vrij en dat vond ik ook zo heerlijk! Als Brusje net zo eigenwijs is als haar zusje dan blijft ze vast langer zitten dan is uitgerekend.



Poeh zeg, ik voel me eigenlijk wel weer helemaal ok. Alleen nu voel ik me meteen hartstikke schudig dat ik thuis ben en niet aan het werk... Nou ja, ik heb wel lekker wat kunnen doen in huis, ook omdat Manuel op het kdv is. Ik ga hem straks ophalen en dan samen met hem eten. JP is laat vanavond.



Ik baal een beetje: de vrienden met wie we komend weekend naar Centerparcs gaan hebben al nachtenlang een huilend kind. Het ventje is al een tijdje ziek en daardoor zijn ze telkens urenlang met hem in de weer. Nu zien ze het niet zitten om met hem weg te gaan komend weekend. Kan me ook wel heel goed voorstellen natuurlijk, denk dat ik er ook geen zin in zou hebben als Manuel zo tekeer zou gaan 's nachts. We gaan pas vrijdag weg dus ze kijken het nog even aan, maar mijn vriendin dacht niet dat ze mee zouden gaan... Ik heb heel voorzichtig mijn zus gebeld om te vragen of zij eventueel mee zouden willen naar Duitsand. Ze vond het wel heel leuk, maar ja... tis nu eerst afwachten wat die vrienden doen. Misschien beslissen ze het pas op het laatste moment.
Alle reacties Link kopieren
Heb wel even snel bijgelezen, maar heb nu even geen tijd om te reageren,. Ik kom morgen terug! Wilde alleen even zeggen:



Mette, ben zoooooooooooooo blij voor jullie! Kreeg gewoon kippenvel toen ik het las dat alles goed was!
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.
Zo hier weer een berichtje uit huize happyMette



Tris heeft al een dansje met haar gedaan en Noof vindt het allemaal reuzegrappig!



Ik voel me ook alweer een stuk beter; weer wat helder in m'n hoofd niet zo wattig zeg maar. Ik heb ook al wat gegeten en dat ging ook goed.



De meeste mensen hier in de buurt die moesten spugen waren er binnen twee dagen af, dus ik denk dat ik hetzelfde virus had.



Noof heeft vandaag maar 2x een diarreebroek gehad, dus dat gaat ook de goede kant op!!







xx
Alle reacties Link kopieren
JAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

We hebben hem
Gefeliciteerd Marloes!!



Echt superleuk! Wanneer kunnen jullie erin?



Nu eerst jullie huis in de verkoop of blijft het van je schoonouders?



xx
Alle reacties Link kopieren
In principe krijgen we 28 maart de sleutel!

Nee, het huis is wel officieel van ons nu en gaat in de verkoop, maar daar hebben we wel een goed gevoel over.
Alle reacties Link kopieren
Joepie allemaal goed nieuws !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(f)

Mette; ik ben heeeeeeeeeeeeeeel blij voor jullie !!!!!!!



Marloes; gefeliciteerd !!



Kaartje lukt aardig ondertussen. Ik zal hem eens neerzetten (als ik eens weet hoe dat moet) !!





Gucci; Flodder zwaait terug
Alle reacties Link kopieren
JOEHOEOEOE!!!! METTE, wat een geweldig nieuws! Ik ben zo blij voor jullie!!!!



Marloes, gefeliciteerd met jullie nieuwe huis (heb het niet helemaal gevolgd, maar ik zag het zo in de gauwigheid)!



En jéééééééémig, Nurse alweer bijna uitgerekend! Ik heb jullie echt lang niet meer gezien (gelezen). Succes met de laatste loodjes meid!



Ik kom er op één of andere manier maar niet toe om jullie even bij te praten, dus ik doe het maar zo even snel.



1 november (*slik* da's alweer 2 weken geleden!) ben ik met Joris naar het cb geweest. Ik verschoot er bijna van toen ik hoorde wat hij woog, 11,7 kilo! En ik geef hem toch echt niet belachelijk veel te eten. Dat was de cb -arts gelukkig met me eens, ik hoef hem echt geen boterhammetje minder te gaan geven (gelukkig), hij volgt gewoon netjes z'n curve. En hij was 77,5 cm lang, dus da's netjes. Kortom, ik heb hier een lekker gevuld mannetje!



Hij heeft nu eindelijk écht z'n eerste twee tandjes, ze zijn eindelijk(!) door. Hij is nog niet verder gekomen dan lopen achter de blokkenwagen, maar hij probeert wel al af en toe 'overstapjes' te maken, van de salontafel naar de bank bijvoorbeeld. Nog nèt niet los.



Hij zegt ook nog geen woordjes, maar hij roept me wel met 'mèmè' (da's toch praktisch mama? ). Ook heeft hij het zo af en toe tussen neus en lippen door over 'ètah' (eten) en 'ps' (poes). Maar dat gaat meer zo van buluhbuluhbuluh(met z'n tong weet je wel)ètah ps, dus meer zo van "zullen we eens een goed gesprek gaan voeren, dit zijn de woorden die ik ken".:-]

Ach, het gaat allemaal al zo hard, ik wacht wel af. Nog even en hij is alweer een dreumes (wanneer is dat gebeurd??? ).



Hij kan nog steeds prima opschieten met z'n broer, die twee jagen het hele huis door achter elkaar aan en kunnen soms ook lekker ruzie maken zoals broers horen te doen. Een heerlijk stel hebben we.



De thuissituatie is alweer een stuk beter. We zijn in ieder geval mijn eerste drie werkdagen goed doorgekomen, dus de kop is er maar weer af zullen we maar zeggen. In ieder geval allemaal bedankt voor het meeleven en de steun, het deed me echt goed!



Tot zover mijn ego relaas. Ik hoop snel weer van de partij te zijn.
Alle reacties Link kopieren
Zo! En nu is het vivatijd! Joeri was alweer om 06:30 uur wakker. Ik denk dat wij meneer maar wat later naar bed gaan brengen savonds dan is ie hopelijk ook wat later wakker sochtends!

Hij ligt er nu om 18:30 uur in (en slaapt meestal binnen 10 minuten) en is dus ook sochtends wakker om 06:30 uur. Tsja, dat is wel wat vroeg!



Zo, ben even teruggegaan naar pagina 5 en ga nu maar beginnen met reageren.... Tis nu 08:49 uur, ben benieuwd hoe lang ik bezig ben!



A1mee

wat een lief carnavalspak! Ik denk alleen dat Kaya het je niet ind ank af zou nemen later! Hahahaha! Joeri kruipt ook tegen de hond aan en achter de katten aan! Doe hebben een aantrekkingskracht op hem!

Joeri vind het ook een heel leuk spelletje om telkens alle DVD's en CD's uit de kast te plukken. Magneetwerking!

Wat jij omschrijft met dat staan en de handjes op de grond en dan de beentjes strekken deed Joeri ook, het zag er zo komisch uit!



Floddertje

wel fijn dat het verplaatst was sintmaarten, zaterdag was het zeker nog wel droog? En is het geen optie om een speelkleed neer te leggen zodat Floortje lekker kan oefenen met kruipen? Wij hebben hier een houten vloer en Joeri kon daar in het begin ook niet lekker op kruipen, dus legden we een kleed neer. Nu gaat het kruipen overal!

Ja, goed plan, ik wil ook wel een foto van Mette met haar dubbelestaartuitleg!

Spierpijn, oei!



Tinus

Mijn haar is nu ook weer langer aan het worden, binnenkort kan ik het ook weer naar achteren doen en opsteken!

Fijn dat je een gezellige familieavond had! Ik hou ook altijd wel van dat soort avonden! Uitnodiging voor Manu's verjaardag is trouwens gaaf! Heel leuk!

Ik moet ook maar eens gaan knutselen ...kijken of het wil lukken!

Ik snapte Mette ook niet helemaal hoor met haar dubbelestaartuitleg!

Lekker dat Manu nu ook zelf weet te gaan zitten! Geeft je weer wat rust!

Je merkt echt dat die kleintjes hun ritme zelf wel aaangeven. Joeri wil dus ook al een week of 2 niet meer verder slapen na zijn ochtendvoeding, en doet nu ook nog maar 2 slaapjes op een dag. Best jammer want ik genoot best van mijn tijd voor mezelf sochtends. Nu moet ik wachten met tijd voor mezelf tot meneer weer in bed ligt na zijn fruit. Vanmorgen heb ik gedoucht terwijl Joeri in zijn kinderstoel Sesamstraat enzo aan het kijken was. Ik had wel zicht op hem als ik de douchedeur opendeed hoor, dus ik kon hem wel in de gaten houden. Ging hardstikke goed!

Bah, prikken! Hoe heeft ie het gedaan verder? Geen last meer gehad? Tsja, dat huilen, geef hem eens ongelijk! Al die kindjes huilen hem toe dat hij prikken gata krijgen (wij verstaan dat natuurlijk niet, wij praten geen beebiesch, maar dat is wel wat al die kindjes hem vertelden!)

Scheelt een kilo en een cm met Joeri, hahahaha!

Succes met de nieuwe aanpak voor de verkoop van het huis! Ik duim voor jullie!!!

Jij ook al ziek? Bah! Doe rustig aan!

Ja, het was weer erg vroeg de afgelopen dagen.-..helaas vanmorgen dus ook best wel vroeg! (en dat terwijl ik tot twaalf uur vannacht moet werken, en morgenochtend Joeri weer op mag vangen...)

Gelukkig voel je je alweer beter! Fijn! Je kan niet ziek zijn op je weekendje weg! Lekker hoor! Balen dat je vriendin waarschijnlijk niet meegaat, maar zus zou ook wel leuk zijn! Wat heeft hun zoontje?



Mette

Jouw dubbele staartuitleg klinkt niet simpel hoor! Hahahaha! (eerste gedeelte heb ik door, dat deed ik ook altijd) Misschien moet ik het gewoon 10 keer lezen voor ik door heb wat je bedoelt, maar anders moet je het maar een keer voordoen!

Je vroeg laatst iets over laarsjes. Ik heb ze wel gevonden, weet alleen even niet meer waar. Ik zoek nog wel even. Ik kwam trrouwens wel iets anders tegen:



Zijn wel heul erg duur (50 euro) maar ik vind ze best grappig en ze lijken me ook lekker warm!

Oh, gevonden:



Op www.lannis.nl ; Ik heb gezocht op slofjes laarsjes op google.

Leuk trouwens die poepexplosies! Balen als je kindje zo zielig aan het huilen is, ik kan zo meejanken...

Het klonk wel heel erg hoor...Noof vies, kat kotsen, jij kotsen. Ik kreeg zelfs medelijden met je!

Ik had gister trouwens een heel leuk plaatje bij mijn posting, maar nu was ie weg zag ik... Straks nog even zoeken!



Mainecoon

leuk een hobbelpaard verfen! Wij hebben hier een hobbelpaard gehad van mijn ouders toen ze net wistend at we zwanger waren. Het is echt een ouderwetse helemaal van hout en ik ben nog een beetje huiverig om Joeri erin te zetten. Ben bang dat hij met een knal naar voren gaat en met zijn koppie op het hout terecht komt! Ik zal binnenkort eens een foto maken van Joeri in zijn hobbelpaard.

Luiers vol slijm? Hmm...klinkt als een virus of een bacterie of zo. Sinds wanneer heeft ze dat? En hebben ze haar ontlasting al onderzocht? Een darmonderzoek is meteen zo drastisch!

Doe jij een beetje rustig aan? Het is de bedoeling dat al je kwaaltjes overgaan hoor, niet dat er telkens meer bij komen!



Marloes

leuk zo'n vrijgezellenavond! Ik moet eerlijk bekennen dat ik nog nooit op een vrijgezellenavondje ben geweest! Al mijn vriendinnen zijn (nog) niet getrouwd! Sieraden knutselen lijkt me superleuk!

Was wel een kort nachtje voor je!

Hoe is het met Amber nu? Al minder verkouden?

Ik moet ook al niet meer proberen mijn vinger in Joeri's mondje te doen, die bijt geheid keihard door! En geloof me, dat doet PIJN!

Enneh, gefeliciteerd met jullie nieuwe huissie!!! Joepie! 28 maart! Je zult zien, tijd vliegt!

Kleuterzwemmen, leuk! Stoer hoor, er zomaar inspringen!



Joni

we willen uiteraard wel een foto van Boyd met zijn lampionnetje!

Arme Boyd op het strand, helemaal weggewaaid en weggeregend! Fijn dat Boyd zich zo met zijn mama vermaakt! Genieten is dat!

Nee, waar wij wonen is een gedeelte zonder kindjes. In de straat verderop heb je wel kindjes, maar hier dus niet. Ik denk dat ze dachten dat ze hier niets konden halen. Had nog wel leuk lichtjes in het raam gezet enzo.



Ainne

Leah is dus nu al een kleine dramaqueen? Geen melk dus dan maar kotsen? Hahaha! Portretje hoor! En hoeveel melk krijgt ze nu nog binnen? (hoeveel zuivel, want yoghurt is natuurlijk ook zuivel)

Maagzuur, bah! Ik had daar ook wel redelijk veel last van tijdens de zwangerschap. Ik heb wat Rennies genomen zeg!

En we willen wel een foto van je tent! (feestjurk!)

Loopt Leah nu los, begrijp ik dat goed? Super!!

Joeri krijgt melk, water, diksap, roosvicee, en dat is het wel zo'n beetje. De ene dag drinkt hij meer dan de andere dag. Tsja, Joeri krijgt wel diksap (zoet) dus, alleen wel heel erg verdund. De roosvicee ook trouwens. Als hij zijn flesje op heeft en hij wil nog meer drinken krijgt hij water. Dan weet ik of hij echt dorst heeft of alleen wil drinken omdat het zo lekker is.

Gaat het alweer beter met Leah haar hoesten en jullie nachtrust?

En wat leuk dat je nu leuke kaartjes kunt vinden!!!

En een nieuwe buggy onderweg, leuk hoor!

Bah, een zieke Leah! Hmmm...klinkt inderdaad net alsof het topic besmettelijk is!

Nog 8 weken, dan mag jij ook bevallen!! Spannend ook!



Oef

jij dus ook al een natte slaapzak met Brian? Wij hebben hier bijna elke nacht een natte romper/pyama/slaapzak. Echt drama!

1 lange middagslaap zou wel beter zijn voor je dagindeling! Hier zitten we ngo wel aan 2 slaapjes, die heeft Joeri gewoon echt nodig. Vriendlief had Joeri gisteren wel na zijn fruithap in bed gelegd maar smiddags niet meer. Uiteindelijk toen ik thuis was hebben we Joeri nog even laten slapen (van 16:15 uur tot 16:45 uur) maar dat was eigenlijk al te laat. Joeri doet gewoon nog 2 slaapjes van 1,5 uur normaal gesproken. Vriendlief was het vergeten...zei dat hij nog zo lekker aan het spelen was en zo vrolijk was. Tsja, toen ik thuis was dus niet meer. Grr...

Bah, dat contrastspul lijkt me niet lekker om te moeten drinken! Hoe is de scan gegaan? Ik hoop dat ze je wat meer kunnen vertellen!

Wat ziet het er vrolijk uit met die spookies en cheerleaders!



Gucci

zwaaizwaai!

Wees blij, geen sintmaarten! Nu hebben we al dat snoep in huis en geen kindjes die langs zijn geweest! (hihihi!)

Enneh, leuk toch, een eigen willetje en een sterk karakter? Hier ook een.... Iedereen zegt dat hij qua karakter heel erg op mij lijkt...of ik daar blij mee moet zijn?

Leuk het appartement opknappen! Vind ik ook altijd zo leuk om te doen!

Melinda loopt dus wel al los voor haar verjaardag, dat kan bijna niet anders! Super hoor!



Patries

hey jij daar met je dreumes! Hahahaha! (ja, de enige 1-jarige tot nu toe!) Klinkt als een superdrukke leuke tijd die verjaardag vieren van Tim! En nog een verjaardag van een vriendinnetje! Leuk hoor! Spannend, solliciteren!



Nurse

vanaf gisteren heb je een dagelijkse meldplicht!!! Ook al is het kort, wel melden! Nu al kiezen krijgen? Jee hee! Heeft Roxanne er veel last van? Wat klinkt Roxanne al groot!!! Wat zal dat straks een verschil zijn met brusje!!! Leuk om elke week (in het begin, later elke maand) een foto te maken van hun twee naast elkaar, in het begin is het een heel groot verschil, later zie je bijna gene verschil meer! Hahahaha! Ja, alles weer klaarmaken voor de kleine! Je zou denken dat je alles nog wel weet, maar het is al zo lang geleden voor je gevoel! Alles al klaar voor brusje nu?

BRUSJE!!!! Je mag komen!!!! We willen zo graag weten hoe je heet!!! (oh nee, 1 december mag je er pas uit, dan is paps thuis!)

En? Lekken de kruiken? Of zijn ze nog goed?



Sannie

zo, 76 cm en 9,1 kilo! Mooi gewicht met een mooie lengte!

Zwaaizwaai!



Basu

hey wijffie! Fijn dat het thuis weer wat beter gaat en dat je eerste werkdagen goed bent doorgekomen!

Zo, 11,7 kilo?! Volgens mij hebben jullie de zwaarste van het topic! Hahahaha! Ach, hij is gezond, volgt zijn curve, en als hij straks gaat lopen vliegt het eraf! (Joeri is ook goed gevuld hoor)

Eindelijk tandjes! Yeah! En al babbelen! Leuk hoor! Volgens mij trekt hij zich wel wat op aan zijn grote broer! Handig!



Zo, eerst dit even posten voor alles weg is! (tis nu 10:08, ruim een uur bezig geweest dus, zeg maar bijna 1,5 uur!)
anoniem_203 wijzigde dit bericht op 15-11-2007 10:14
Reden: namen vetgedrukt maken en wat tiepfoutjes...
% gewijzigd
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.
Alle reacties Link kopieren
Zo...

Tis wel een lapje tekst geworden!



Joeri had vanmorgen trouwens gespuugd toen hij net op het kinderdagverblijf was. Ik hoop maar niet dat hij ziek wordt, dat kunnen we niet gebruiken!

Hij heeft tot nu toe nog niet vaak gespuugd, is echt op 1 hand te tellen. Ik was dan ook lichtelijk verbaasd. Ach, ze houden hem wel goed in de gaten.

Als hij ziek wordt mag vriendlief hem halen, dan gaat die maar eerder weg van zijn werk!

Ik heb vanmiddag een leuke dienst! (in burger, dus lekker stiekum! Altijd leuk!)



Tis trouwens best koud buiten! Vanmorgen heb ik Joeri lopend weggebracht, hij had zijn wantjes aan, zijn mutsje op, zijn sjaaltje om en zijn lekkere dikke pilotenjackie aan! Ik zal binnenkort eens een fotootje ervan poasten, staat zo gaaf! Ik had al gel in zijn haartjes gedaan, maar doordat hij zijn mutsie op had gehad zat zijn haar alweer flink door de war toen we aan waren gekomen bij het kinderdagverblijf! Hij zag eruit alsof hij net wakker was! Hihihi!



Zo, nu maar even op Hangmoeders kijken!
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.
Knorretje! Hoe krijg je het voor elkaar zeg, die lange lappen!!

Ik hoop voor je dat Joeri niet ook ziek wordt.



Gelukkig dat Mette, Noofje en Tinus inmiddels weer wat beter zijn!



Leah is vandaag weer naar de creche, hopelijk dat het goed blijft gaan, ik denk het wel. Maar vannacht en vanmorgen was ik ineens aan de kotserij en de poeperij, dus het heerst écht! Zit nu toch maar op mijn werk, heb het idee dat ik hier constant uurtjes eerder weg ben of later begin, voel me echt een beetje schuldig. Ik hou me maar gewoon erg stilletjes vandaag, hopelijk dat niemand me lastig valt. Gisteren had ik een solicitor aan de telefoon die zei "We'll sue you, love" voordat ie de telefoon erop smeet. Hopelijk dat ik niet meer van dat soort dingen krijg vandaag. Nou moet ik zeggen dat dat soort dingen niet echt indruk meer op me maken, de nationale sport hier is om elkaar aan te klagen, maar meestal is het een kwestie van blaffende honden bijten niet.



Marloes, supernieuws!!!!



Basu, wat een reus!!



Nou ik ga maar eens wat toast maken, kijken of ik dat binnen hou.
Alle reacties Link kopieren
Ainne

niet ziek worden hoor! En anders gewoon naar huis, schijt hebben aan je werk, en aan jezelf en brusje denken!!!
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.
Alle reacties Link kopieren
Wouhaaa! Ik heb iedereen weggejaagd met mijn superposting!

Nou hoor! Hmmm..

Ik moet nu bijna weg om te werken, ben er morgen weer!

Knuf!
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven