Internetdating kletstopic

29-03-2010 22:29 4410 berichten
Deel je ervaringen, stel je vragen, iedereen welkom!



(Hier stond een poging tot een overzicht van de stand van zaken bij diverse hier regelmatig terugkerende posters. Was echter nauwelijks bij te houden door snelle veranderingen en wisselende aanwezigheid. Nu moeten jullie hier dus weer even zelf de kluwen zien te ontwarren.)
anoniem_90685 wijzigde dit bericht op 12-02-2011 23:41
Reden: Overzicht verouderd, nieuw overzicht nauwelijks te doen
% gewijzigd
@bowiefan, zou wel hilarisch zijn als ik iets met de buurman zou krijgen omdat ik hem op een datingsite heb zien staan, hahaha! Benieuwd naar je verslag!



Ondertussen kan ik het toch weer niet laten... Had mijn profiel weer actief gemaakt en ben nu benaderd door een man met een leuke kop die brandweerman is. Nou ja hij zit - naast zijn gewone baan - bij de vrijwillige brandweer. Hij lijkt best leuk eigenlijk.
Alle reacties Link kopieren
@bowiefan, hier ook benieuwd naar jouw verslag!



@Rasa: als je buurman ook een beetje leuk is, waarom niet? Kan me wel voorstellen hoe je je voelde toen je doorhad dat hij je buurman is Benieuwd hoe het verloopt met de brandweerman!



Ik zie straks mijn date terug. Zelf erg benieuwd hoe het zal verlopen. Hij heeft een wedstrijd tot 15u en we spreken daarna af.



Eerlijk gezegd is de twijfel er wat ingeslopen, want, stel dat het wel wat wordt, hij heeft een totaal andere achtergrond als ik. Totaal ander sociaal leven ook. Hij is 50, ik word er 38, wij hebben daar zelf geen probleem mee. Maar mijn vrienden zijn allemaal van mijn leeftijd, zijn vrienden hebben zijn leeftijd of zijn ouder...



Hij werkt niet meer, heeft geld genoeg zeg maar. Zijn leven bestaat uit zijn sport. Kan allemaal leuk klinken, maar ik weet niet of wij genoeg matchen. Ik weet ook niet of hij zou passen in mijn vriendenkring. We zijn met andere dingen bezig en vinden denk ik andere dingen leuk. Niet dat daar geen vrijheid in zou zijn, maar toch, ik zie hem niet meekomen naar wat ik leuk vind, de concertjes die ik leuk vind bijvoorbeeld of de plaatsen die ik leuk vind om wat te gaan drinken. En toch is hij het type man dat ik aantrekkelijk vind.

Ik ga het er straks toch eens over hebben, over die verschillende achtergronden en wat dat voor effect zou kunnen hebben.
@emmab buurman doet vrij stug tegen mij (als ik hem zie, niet zo vaak), dus durf hem niet zo gemakkelijk te benaderen...



En ja, ik zou me dat soort dingen ook afvragen. Maar uiteindelijk gaat het er natuurlijk om of jullie samen gelukkig kunnen worden. Behalve als je bijvoorbeeld nog een kinderwens hebt of iets anders dat je met hem niet kunt realiseren. Maar ik zou het ook lastig vinden.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, er is al weer veel gepost. Ik pik er even wat dingetjes uit.



@ sailor: leuk dat het klikte. To be continued :-)



@ Rasa: buurman - prettig koppie - zelfde internetsite:

1 + 1 = 2 :-)



@ sodeju: ben benieuwd wanneer het mailcontact tot een eerste date leidt. En of je ze dan nog leuk vindt



@ emmab: ik kan me ook voorstellen dat je door de vele verschillen wat twijfelt, maar aan de andere kant: leuk is leuk, toch?



Over mijzelf....dateman is zojuist vertrokken, na hier bijna 24 uur te zijn geweest. Het was echt een heerlijk weekend die we vooral in bed hebben door gebracht :-) Ik kreeg trouwens een heerlijk luchtje van hem, erg lief. Hij vertelde me vandaag dat hij vanwege mij zichzelf van de site had gehaald :-) Volgende week zondag ga ik weer naar hem toe. Ik ben blij :-)
@Bibine, wat een superverhaal, geniet ervan!
Alle reacties Link kopieren
Bibine, zonde, het was mooi weer vandaag.... ;)

Zonder gekheid: goed verhaal hoor!



Rasa, dat je bij die buurman enige aarzeling hebt begrijp ik wel. Weet je zeker dat hij dat deel van jou kent. En verder ken hem eigenlijk helemaal niet?



Emmab, ik snap je twijfels bij de feiten die je noemt en ik zou ook wel enige aarzeling hebben omdat het lijkt alsof je in een andere levensfase zit.

Maar alleen jij weet wat je nu voor hem voelt, de aantrekkingskracht, de spanning.

Als dat nu goed voelt moet je maar kijken waar het schip strand, toch?



Hier een nieuwe date in de maak.
@sailor nope, ik ken die buurman verder helemaal niet. We komen elkaar vanzelf weer tegen op de eerstvolgende vergadering van de VVE waar we allebei in zitten. Ik ga dan maar eens wat vriendelijker tegen hem doen



Leuk dat jij en de speeddatemevrouw weer iets aan het plannen zijn!
Alle reacties Link kopieren
Hey daar was ik ook weer.

Bibine: goed verhaal zeg..successtory kunnen we t wel noemen toch?

Rasa: haha ja het blijft toch trekken dan zo'n site he. En dat je buurman erop staat. Denk je dat die jou ook al herkent heeft?



Nou hier ook wel weer prettig..vrijdagavond en vandaag hem weer gezien en het voelt nog steeds erg prettig. De situatie is vanwege mijn scheiding nog niet optimaal en had destijds ook eerlijk gezegt niet echt nog op een relatie te zitten wachten, maar ja, deze laat ik ook niet zomaar meer lopen hoor ;)

Mijn profiel heb ik dan ook even op non-actief gezet...
Alle reacties Link kopieren
@Bibine: heerlijk toch!



@sailor: succes met je nieuwe date!



@anneky: jij ook succes met wat komt!



Mijn date werd uitgesteld naar morgenavond, op mijn vraag, we hadden elkaar maar een goed uurtje kunnen zien, dus liever morgenavond als we niet op de klok hoeven te kijken. Was wel blij hem te horen, erg mooie stem Morgen samen koken dus

Wat mijn bedenkingen betreft, we zien inderdaad wel wat komt, ben voorlopig gewoon blij dat ik hem terugzie.

En rasa, nee hier is zeker geen kinderwens meer... Heb 3 dochters...
Alle reacties Link kopieren
@rasa; hoe is het met mr. freak afgelopen? (kan het zo snel niet vinden)
@Ksenija mr freak (bij anderen bekend als lauwe vent) is vorige week zaterdag bij me komen eten. Die avond hebben we samen besloten dat er iets cruciaals mist tussen ons: fysieke aantrekkingskracht, gevoel, verliefdheid, hoe je het maar wilt noemen.
Alle reacties Link kopieren
Dat was de 1e keer na zijn jungle-tocht?

Wel fijn dat er duidelijkheid is.

Zo hou je jezelf niet langer voor de gek en kan je je energie ergens anders aan besteden.
Inderdaad. Geloof dat ik me nu op een brandweerman ga storten...
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal, ik breek weer even in.

Heb iemand ontmoet via Paiq, we gaan vrijdag daten! Hij lijkt leuk en erg spannend weer natuurlijk. Nog een paar dagen om me zenuwachtig te maken ;)



Dan heb ik van de week een ontdekking gedaan, die ik wel typerend vond. Ik sprak met een vriend over zijn ontluikende relatie met een meisje. Hij had haar voorgesteld om samen een weekendje weg te gaan (via sms). Zij smste terug 'Ik vind het wel eng dat het nu zo serieus wordt!'.



(hier breek ik even in..als ik zoiets aan een man zou voorstellen en hij zou zo reageren zou ik onwijs onzeker worden, ojee...ga ik te snel?!)



Maar die vriend reageerde rustig: 'ja, ik vind het juist wel leuk dat het serieus wordt. LIjkt me super om een weekendje weg te gaan met je'.



Ik vond het een typisch voorbeeld man/vrouwdenken. En ze gaan gezellig een weekendje antwerpen doen



Dit geheel terzijde haha!





Verder lees ik hier een hoop leuke en minder leuke verhalen weer. Veel plezier en succes weer allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Afgelopen zondag de 2e date gehad met S.,was weer erg gezellig en vooral lang,van 13.00 tot 22.00.

Veel gepraat,gelachen,genoten van muziek en een pizza.

Hij heeft allerlei plannen om te gaan doen met mij,we hebben veel dezelfde interesses,dus ik ben nog niet van hem af.

De mailtjes en smsen zijn nog steeds van 'groetjes S.' ,ook bij het komen en weggaan zondag 3 zoenen.

Dit is duidelijk een man die niet snel gaat,eerst vriendschap opbouwen en elkaar leren kennen.

Is niks mis mee,maar....die groene ogen *zucht*,hij kan mij zo aankijken,toch zelf binnenkort maar het initiatief nemen tot een ander soort zoen hahaahaha.

Zie hem morgen weer en vrijdag ook,dus kansen genoeg(nou het lef nog).



@Rasa,hmmm klinkt goed,een brandweerman,vooral met zo'n pak aan;-).



Leuke verhalen van iedereen,ben benieuwd wie er aan iemand blijft hangen binnenkort!
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Ik heb met interesse dit topic zo'n beetje gevolgd de afgelopen tijd, want ik ben zelf ook een tijdje aan het internetdaten geweest. Na een paar hele vage dates heb ik er een tijdelijke scharrel aan overgehouden, erg leuk maar daarna was ik wel weer klaar met scharrelen en toe aan iets echts.

Toen trof ik hem, meteen superklik tijdens het mailen en bij de eerste date wisten we allebei dat het goed zat:) Nu een paar maanden verder en we hebben het over samenwonen! Heeeel vlot allemaal, maar het gaat zo goed dat we het gewoon gaan doen. Als het fout gaat, dan kan het maar beter rap fout gaan;)



Successtory hier dus! Ik vond het internetdaten erg leuk, maar ben ook blij dat het nu niet meer hoeft.
Alle reacties Link kopieren
Is je oude topic nog bijgewerkt of staat alles hier (moet dan wel een aantal blz terug, denk ik)
Alle reacties Link kopieren
Ksenija, is dit code taal? Ik begrijp iig niet waar je post over gaat.



Bowie, tijdens 'elkaar beter leren kennen en vriendschap opbouwen' kun je ook gewoon zoenen. Dus go for it!



Rasa, waarom doe je pas op een volgende VVE vergadering extra aardig tegen je buurman. Je kunt toch ook op zijn profiel reageren.

Heb je 112 al gebeld al meer contact met de brandweerman?



Ik heb vanavond weer een date met speeddatemevrouw! Soepel geregeld en haar antwoord op mijn voorstel was 'leuk!'

Dat voelt prettig. Ik heb zin om haar weer te zien!
Alle reacties Link kopieren
Sailor, hartstikke leuk om te horen. Dit wordt jullie derde date toch? *ik denk trouwens dat ksenija doelt op rasa's eigen lauwe vent topic*



Rasa, je kan inderdaad al op zijn profiel reageren. Of ben je bang dat het dan gênant wordt op de vergadering als jullie elkaar zien?



Bibine, ik ben ook erg benieuwd hoe dit allemaal verdergaat. We zien het wel. Ik ben het hele weekend weggeweest, en nog met niemand verder gesproken. Ik word trouwens wel heel blij van jouw verhaal.



En ook van jouw verhaal, Catmint. Dit geeft de burger moed
@Ksenija, andere topic ligt hier ergens in het stof. En ja, je moet nu waarschijnlijk wel wat blz terug ja om het hele verhaal rondom mr freak (alias lauwe vent) te lezen...



@bowiefan, kijk nou, jij ook een 'zoenprobleem'! Wel leuk dat jullie het zo gezellig hebben. Enig idee waarom het niet fysiek wordt tot nu toe? Hoop dat jij meer lef hebt dan ik!



@taksi, yep herkenbaar, het verschil tussen interpretatie tussen mannen en vrouwen!



@Catmint, en weer een succesverhaal!



@sailor Veel plezier vanavond! Benieuwd naar je verslag!
En ja heren, natuurlijk zou ik de buurman gewoon kunnen benaderen via de datingsite. Maar dat durf ik natuurlijk niet. Heb in het verleden zijn profiel een paar keer bekeken en hij heeft dat omgekeerd bij mij hooguit een keer gedaan...



Hmm, ik heb het nummer van de brandweerman nog niet, maar 112 lijkt me een wat ruige oplossing hiervoor...
Alle reacties Link kopieren
Rasa, dat hij jouw profiel 1 keer heeft bekeken zegt niet zoveel. En waarom durf je dat dan niet? Ik bedoel, als jij een duidelijke foto je profiel hebt staan heeft hij je vast herkent. Misschien vindt hij het ook lastig om jou te benaderen. En al helemaal op zo'n datingsite. Die angst van je kan heel goed wederzijds zijn .
Alle reacties Link kopieren
Rasa,toch wel een beetje fysiek,stoeien en plagerig meppen doen we wel.

Kreeg zonet een sms van hem waarin hij schrijft dat hij koppijn heeft en mij mist om hem op te vrolijken,hij eindigde met liefs(voor het eerst).

Dus...

Er zit vooruitgang in,en dat zoenen,dan neem ik eerst wel een paar borrels .
@Sodeju Gewoon geen zin om een blauwtje te lopen bij een buurman. En bovendien: hij heeft een leuke kop, verder weet ik eigenlijk niets van hem.



@bowiefan Aha, dat zoenen komt er dus wel van! Keep us posted...
Alle reacties Link kopieren
Ben weer even bijgelezen. Bij mij is het even rustig geweest met internetdating. Leuk om jullie verhalen te lezen.

Heb alweer een tijdje leuk contact via Paiq met een leuke gozer uit de achterhoek. We hebben ook elkaars foto gezien. "leuk"

Vanavond afspraak gemaakt voor morgen. Alleen net op het moment dat we tijd en plaats wilden gaan afspreken was zijn verbinding weg. Dus het is nog even spannend of het morgen wel doorgaat. Ga nu maar proberen te slapen....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven