Minnaar deel 14

06-03-2011 20:18 3023 berichten
Alle reacties Link kopieren
Kunnen jullie een minnaar hebben zonder er verliefd op te worden? Of ga je uiteindelijk toch meer voelen voor zo'n man, je hechten.



Dit topic is voornamelijk voor gelijkgestemden. Natuurlijk mogen forummers met een andere mening zich ook hier in de discussie mengen. Maar dit kan ook op een ander topic, namelijk deze; Vind jij een SV ook zo vervelend?
Dank je Zaar.

Suzanne, ja ook ik sta daar wel eens bij stil. Mocht er iets gebeuren met mijn minnaar dan weet ik niet of ik het te horen krijg. Zijn moeder en broer zijn wel op de hoogte van het feit dat hij een minnares heeft (zijn nr 1 ook trouwens) dus dan hoop ik maar dat iemand de tegenwoordigheid van geest heeft om zijn telefoon door te spitten en een berichtje te sturen.



Idd... het "lot" van een minnares...
Alle reacties Link kopieren
Tuurlijk het lot, maar blijft een naar idee vind ik.

Alsof je er dan maar genoegen mee moet nemen, iets van 'eigen schuld dikke bult'.



@ roos, hoe gaat dat dan bij jullie dat zijn nummer het weet van jou?

Bij ons wist de vorige nummer ook van mij, dwz van bestaan van 'een' minnares, niet van mij. Acceptatie vrijwel zonder mening.
Je bent zelf een theepot
Het blijft absoluut een naar idee. Maar dat heb ik ook wel eens bij het feit dat je nooit eens samen op een terrasje zit of bij elkaar op de bank ploft en voor de rest van zijn leven gewoon niet bestaat. Het is maar een heel klein deeltje wat je samen deelt.
Dat dus Zaar, verder "besta" je niet. Daar heb ik nu niet zo`n moeite mee (minnaar wilde laatst op een terras maar daar was een kanjer van een drempel voor mij!!) maar ik heb dat voorheen wel lastig gevonden.



Suzanne, tussen minnaar en zijn nummer 1 gaat het niet zo geweldig. Zij is op de hoogte van een minnares in zijn leven, hij is op de hoogte van het feit dat zij af en toe een scharrel heeft.

Mijn man weet wie mijn minnaar is, mocht er iets met mij gebeuren dan wordt hij zéker ingelicht.
Waarom is dat een drempel voor je Rooss? Ik bedoel, als je elkaar niet zo vaak ziet is het misschien wat zonde van de 'quality time' om het zo maar even te noemen. Maar jullie neuqen je een slag in de rondte zien elkaar zo vaak, waarom dan niet even op een terras zitten? Er staat toch niks op je voorhoofd?
Alle reacties Link kopieren
de keren dat minnaar en ik in het openbaar zijn verschenen, zijn we altijd bekenden tegen gekomen (of snel weggedoken), zo kwam ik er laatst na jaaaren achter dan 1 van onze collega's bij mij om de hoek woont en dus dezelfde supermarkt bezoekt. Nooit tegenkomen totdat ik daar met minnaar was. Daar zijn we dus van genezen, al vinden we dat allebei jammer, dat je 'gewone' dingen niet kunt delen.



(omdat wij collega's zijn zou het wel heel raar zijn als we ineens in een andere stad samen hand in hand door de winkel lopen)



(en een zwaai.... hier gaat alles goed)
Ik zou het best willen Zaar, maar niet in zijn woonplaats, waar bekenden van zijn vrouw lopen, echt, dat voelt gewoon niet oké. (en op mijn voorhoofd staat het wel hoor, na een leuke neuq)



Crea, vreselijk.. dat gaat dus niet! Wat een armoe om ergens achter te moeten kruipen.
Alle reacties Link kopieren
Oh echt wel dat het op je voorhoofd staat! In CAPITALS and bold": ik neuk jouw man' :o))



Geheim zijn is k, met name als je iemands nummer 2 bent maar diegene is jouw enige. Ik vond dat killing. Ook al deden we weinig geheimzinnig, we waren gewoon in het openbaar. Daarmee nam hij echt wel een risico want hij wilde zijn nummer 1 beschermen tegen mogelijke roddels.

(hij leefde met zijn vrouw onder 1 dak, daar was alles meegezegd, zij wist dat hij een 'eigen' leven leidde, ook dat hij bij mij was als hij bij mij was, wist alleen niet wie ik was).



Wat itsyou ook schreef: zodra het kan wil je niet meer geheimzinnig doen maar ja, dat moet je nog even uitstellen. Misschien vond ik dat wel het moeilijkste. Nu, na een ruim jaar, kent denk ik iedereen mij die van belang is, deels niet persoonlijk (en dat hoeft ook niet) maar wel van mijn bestaan.

Geheimzijn in die situaties vond ik alsof ik er niet mocht zijn als mens, net als illegalen (hoe kun je als mens illegaal zijn, je bent geen illegaal gestort afval.......)



Blijkbaar hebben we het toch goed geheim gehouden want we hebben een gemeenschappelijke cirkel en zo af en toe kom ik iemand tegen die zegt ; heeee ik hoorde dat jij en mrX een item zijn, wat leuk'. (duhuh)



Mijn nummer 2 en ik hebben een supergrote gemeenschappelijke cirkel (die ook nog eens die van nummer 1 deels ovelapt, hoe zoek ik ze uit he?)

Wij verschijnen dus NIET in het openbaar maar dat is goed, ik heb met die geheimzinnigheid geen probleem.



We komen elkaar dus wel tegen tijdens social events maar weten dat dan, doodeng, want ja, daar staat het ook op mijn voorhoofd. Ver uit elkaars buurt blijven anders gaan we aan elkaar zitten. We zijn (immers) gewoon verliefd, verberg dat maar eens.



Ik weet nu al dat in juni nummer 1 en nummer 2 met mij op een congres zijn, beiden zullen spreken, pfffff



erigenlijk haat ik die geheimzinnigheid, dat stiekeme. Liever zou ik open en eerlijk zijn. Maar de balletjes die ik opgooide daarover bij nummer 1 werden diep in de grasmat geschoffeld. Ook al ging hij met mij vreemd, hij is geen man voor meerdere liefdes. Zijn huwelijk was meer dan over, daar wonen was nog tijdelijk, logistieke prive-redenen, tot dat geregeld was.
Je bent zelf een theepot
Oh, daar heb ik dan weer wat minder moeite mee. Ik zou niet in het openbaar gaan zitten vozen, maar terrasje doen zou ik prima kunnen. Maar ja, ik neem mijn minnaar dan ook mee naar een museum. Heb nogal groot deel 'vriendschap' in minnaarsrelatie, dus ik kan heel goed platonische dingen doen.



Crea, bij jou vind ik het inderdaad anders, jullie zijn collega's. Verklaar dan maar eens waarom je in een andere stad hand in hand loopt.
Hoezo staat het op je voorhoofd? Kan je dan echt niet meer gewoon met iemand ergens op een terrasje zitten? Zit dat niet gewoon in je hoofd? Ik heb zoveel mannelijke vrienden. Zolang ik mijn tong toch niet ver in zijn strot duw, zal het toch wel meevallen met welke boodschap ik uit zend?
Alle reacties Link kopieren
Met ex-lief deed ik ook dingen zoals terrasjes pakken,in supermarkt lopen, uit eten gaan, dagje sauna etc. Ik liep zelfs hand in hand vozend door de hoofdstad. Ik geloof dat we toen allebei in een stadium verkeerden dat het ons weinig kon schelen. Maar ik denk dat het voor mij ver over de grens ging, achteraf dan. Toen was ik dolverliefd. Dat was een 'ordinaire' verhouding, en dat zou ik nooit meer willen. Ik ben er niet op uit om iemands nr1 te worden.
Alle reacties Link kopieren
@ Stew



Wanneer is een verhouding ordinair?
Alle reacties Link kopieren
dubbel
Alle reacties Link kopieren
quote:Sensual_D schreef op 04 april 2011 @ 20:42:

@ Stew



Wanneer is een verhouding ordinair?



Als je samen hand en hand door de stad loopt, samen boodschappen doet en fantaseert over een vakantie aan het Gardameer...



Come on girls....



Een minnaar is voor heerlijke - al of niet zieltogende - sex. Maar zodra het een fijn idee lijkt (of is) om samen de lokale supermarkt te bezoeken... RUN RUN RUN...



Dan wordt het namelijk tijd voor relatieplanet.nl.
Eeeh en dat beslis jij, allegaartje?



Zoals zaar al schrijft, sommige minnaars zijn ook vriendjes en bezoeken bv een museum. Ik zie niet in waarom dat niet zou kunnen. Zo zal er misschien ook wel een moment komen waarop ik met mijn minnaar op een terras zit of een keer strand doe. Ik vind dat dat best zou moeten kunnen.
@allegaartje, wat een onzin zeg. Boodschappen doen zou ik nou niet direct hoeven, maar ik zou heel prima met mijn lover op een terras kunnen zitten hoor. In tegenstelling tot Stew heb ik niet zo'n 'ik wil eigenlijk wel een relatie en heb een verhouding' maar wel vriendschap met iets extra. Geen verlangen naar een relatie met die man, maar gezellig iets op een terras wat drinken zou ik best een leuke aanvulling vinden op het vuurwerk in bed. Om daarna gewoon weer huiswaarts te keren naar eigen partner.
Alle reacties Link kopieren
Er zijn ook gemiddelden tussen de uitersten Allegaartje.



Wat jij omschrijf is voor mij meer een SV, iemand waarmee je alleen seks hebt, en verder niets deelt..



Boodschappen doen met mijn minnaar, check.. nee niet hand in hand, en ook niet bang bekenden tegen te komen, zelfs al was het in het dorp waar we toen beiden woonden.

Met hem op een terrasje zitten, check.. gewoon als vrienden en bekenden kwamen we altijd tegen.. En nee wij 'vozen' niet als we in het openbaar zijn..



En zo zijn er veel zaken die we samen hebben gedaan, of samen doen. Maar is het dan ordinair?
Alle reacties Link kopieren
*Heb ook ff de energie niet om te reageren, lees wel bij 's avonds*



@Roossie en Lis: dikke van mij, doe beetje rustig aan, he?
Een open hart toont de weg naar een bezield leven..
ordinair = gewoon



*kon ff niet op mijjn vingers blijven zitten*
Alle reacties Link kopieren
ik kan me wel voorstellen wat sensual bedoelt, denk ik. Als je verlangen er is om dit soort zaken met je minnaar te doen, dan is het wel goed om na te gaan waar dat vandaan komt? Hoe definieer je je minnaar, en wat verwacht je van elkaar? Als je 'reguliere' dingen samen wilt doen, en daarvoor uit wilt komen, ben je dan nog elkaars minnaar (nr2 of wat dan ook), of wil je (al dan niet stiekem) misschien meer dan dat?



Op het moment dat je het voor jezelf goed op een rijtje hebt, goed weet wat je wilt en verwacht van elkaar, dan hoeft dat geen probleem te zijn. Wanneer dat niet zo is, en je merkt dat je andere verwachtingen neigt te krijgen, is het nooit weg om eens bij jezelf te rade te gaan om te zien waar het nu eigenlijk vandaan komt?
Alle reacties Link kopieren
@rooss.. Ik beslis niks:)



Maar inderdaad ... Ordinair = gewoon

= dus samen boodschappen doen

= hand en hand door de stad lopen

= (PAS OP...!!) Een leven samen willen delen



Dat is erg leuk met Meneer Allegaar:)



Minnaar is juist voor de niet gewone dingen, de

extra's... Hij is de kers op de taart, maar wel extra en in die zin heerlijk feestelijk overbodig:). Met hem door de stad lopen .... Is echt zonde van de tijd !
Ik zie een minnaar ook in eerste instantie als een intieme vriend en niet alleen voor de seks. Het gaat mij om het hele spel, het flirten, romantiek, heerlijke vrijpartijen maar ook betrokkenheid bij elkaar. Met mijn voormalige minnaar had ik zowel platonische dates, b.v. uit eten, terrasje, strand, winkelen, als dates in een hotel met alles erop en eraan.

Het gaat er niet zozeer om welke dingen je met elkaar doet, maar wat je deelt en wat je in elkaar losmaakt. De relatie met mijn nr. 1, met wie ik ook al die dingen doe, staat er helemaal los van. Maar met hem heb ik zoveel meer! Een compleet leven, kinderen, huis, sociaal netwerk, gedeeld verleden. Met een eventuele nieuwe Nr. 2 blijft het toch beperkt tot veel mailen en af en toe een leuke ontmoeting als aanvulling op al het moois thuis.
Alle reacties Link kopieren
Ordinair heeft bij veel mensen toch een negatieve klank, bij mij ook.



En als ik zoek in het woordenboek kom ik het volgende tegen: ordinair

bn ordinair [ɔrdiˈnɛ:r] (van mensen of gedrag) onbeleefd en niet netjes;= vulgair a



Wat ik deed met minnaar in het openbaar is niet vulgair, of onbeleefd. Wij ervaren ook onze verhouding niet zo. Ja, mensen die tegen vreemdgaan in het algemeen zullen het zeker als Ordinair/Vulgair omschrijven.



De zaken die ik naast de seksuele relatie met mijn minnaar doe, zijn gegroeid uit vriendschap, en meer dingen willen delen dan seks alleen. Dat zijn voor ons momentjes dat we delen, praten en evalueren..
Alle reacties Link kopieren
Ordinair is inderdaad gewoon, ik dacht dat dat algemeen bekend was. Ik schreef heel duidelijk dat het voor mij zo voelde. Een minnaar is voor de seks, en als ik ( weer) andere dingen zou willen dan voelt het voor mij als een verhouding. En dat voelt( voor mij!) niet goed. Wat dat betreft ben ik het met Allegaartje eens.
Alle reacties Link kopieren
Sensual, kom je eigenlijk alleen maar op minnaar om op slakken zout te leggen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven