Verschil in klaarkomen....?

04-06-2011 01:28 23 berichten
Alle reacties Link kopieren
Degenen die mij kennen, weten dat ik getrouwd ben met een man die is "gezegend" met een kleine piemel, een micropiemel zoals sommigen hier dat noemen. Mjn seksleven bestaat dan ook voornamelijk uit masturberen, soms/vaak samen met hem en dat vind ik opwindend. Neuken is geen optie, hij voelt niets, ik voel niets of weinig, als hij in me is....Ik weet ook dat veel vrouwen hier op het forum een vieb gebruiken als ze masturberen. Misschien vind je het stom klinken, maar ik heb nog nooit een vieb gekocht/durven kopen. Een week of twee geleden was ik bij de ETOS en stond toen voor het schap met voorbehoedmiddelen en speeltjes. En ik heb toen echt op het punt gestaan om een vibrator aan te schaffen. Want het lijkt me best wel lekker om iets te voelen binnenin mij als ik me geil voel.

Maar ik vroeg me af (en die vraag stel ik dus nu aan jullie) of het verschil maakt in de mate van klaarkomen? Dus een vieb i.p.v. je rechtermiddelvinger (in mijn geval). Kom je met vingeren anders/fijner klaar dan het bekende handwerk....?
Alle reacties Link kopieren
Koop er eentje en probeer het uit, zou ik zeggen. Wat heb je te verliezen?
Alle reacties Link kopieren
Ja ik merk verschil maar elk orgasme is anders.
Ah know`t, tha shunt
Alle reacties Link kopieren
Gooi er 15 euro (ofzo) tegenaan en probeer het. Zoals het voor mij voelt, hoeft het niet voor jou te voelen.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Gewoon online bestellen. Een vieb geeft 'n veel lekkerder effect dan wat dan ook. Kan geen man tegen op!
Alle reacties Link kopieren
Als je (nog) geen vibrator durft te kopen kun je natuurlijk beginnen met alles waar - i.v.m. hygiëne - een condoom om heen kan. Puur om uit te proberen welk gevoel het jou geeft.



Misschien wordt je zoektocht leuker en minder beladen als je samen zoekt naar mogelijkheden voor jullie alletwee om het gevoel te krijgen te neuken c.q. geneukt te worden. Ik heb niet al je berichten gelezen dus ik weet niet of jullie an sich goed over dit onderwerp (zijn kleine piemel) kunnen praten.
Iets er in steken zonder vibraties geeft lang niet zo'n kick als mét.
Alle reacties Link kopieren
Sure, maar ik kreeg niet het idee dat het TO om de trillingen ging (kan natuurlijk een zeer aangename bonus zijn ) maar meer om het gevoel 'gevuld' te zijn. En ik las dat ze moeite heeft om zo'n ding aan te schaffen. Al kan ze er natuurlijk ook één on-line aanschaffen, dan heeft ze meteen het goeie gereedschap in huis zeg maar en kan ze experimenten met kaarsen e.d. overslaan.



Heb overigens een vriendin gehad die het trillen ìn haar helemaal niet zo speciaal c.q. irritant vond. Voor binnen in haar ging het puur om het gevuld worden, het trillen was meer voor d'r uitwendige vagina en klit.
Alle reacties Link kopieren
Dan zou ik er een online bestellen of bij Christine Le Duc naar binnen gaan, daar werken vrouwen (ik vind ze altijd aardig en behulpzaam) en die vinden het helemaal normaal als je een vieb komt kopen. Je kunt natuurlijk de trilfunctie uitzetten als je die niet wilt.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Ik zou proberen je over je schaamte heen te zetten en inderdaad naar de Christine Le Duc gaan zoals Himalaya ook al zei. Misschien even slikken maar als je eenmaal binnen bent merk je dat het eigenlijk net een boekenwinkel is met iemand die je wilt helpen om op zoek te gaan naar het juiste artikel. Ik vind de mensen die er werken in ieder geval erg vriendelijk.



Mijn vibrator gebruik ik trouwens alleen voor de buitenkant, voor mij hoeft hij niet naar binnen. Volgens mij is er wel een verschil in orgasmes, is het mogelijk vaginaal en clitoraal te komen. Mij lukt het alleen clitoraal te komen. (Ook met mijn vriend)



Als je een vibrator koopt zal ik wel aanraden te vragen naar een die niet zo'n veel herrie maakt, kan flink afleiden.



Veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
ja gewoon bestellen online of vraag boekje aan bij pabo bv .kan je samen kiezen .maar is niks mis mee hoor.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou de eerste gewoon on-line kopen, bijvoorbeeld bij mailfemale.nl . Daar heb ik voor mijn lief ook regelmatig wat besteld, leuke site en winkel door vrouwen en nadrukkelijk gericht op vrouwen (nee ik heb absoluut geen aandelen of andere belangen, gewoon goede ervaringen). Wat ze verzenden wordt netjes discreet en onherkenbaar verpakt.



Koop een simpele, goedkope en probeer 't. En zodra je beter weet wat je prettig vindt koop je weer een andere.
Alle reacties Link kopieren
zie rechts---->



Vibe Therapy - Quantum (diverse)



Een klein, chique speeltje met wel 7 verschillende functies in vibratie en pulsatie. Dankzij zijn stille motor kun je op elk...

Prijs: ¤ 8,90



gewoon proberen!
i'm on a seafood diet, i see food and i eat it
Alle reacties Link kopieren
Loop eens een christine le duc binnen... daar werken vriendelijke vrouwen, ze adviseren je echt goed. Koop alsjeblieft geen vieb van 9 euro. Gooi er ietsje meer geld tegenaan en je zult er een stuk blijer van worden.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou even googlen op jason julian. Daar vind je wat filmpjes over wat je man met jou kan met zn vingers. Geloof me; Daar kan geen vieb tegenop! Sinds wij dat ontdekt hebben ben ik verslingerd.
Ik maar Googlen. En niks vinden.

Blijkt hij Jason Julius te heten
Alle reacties Link kopieren
En wat leert de desbetreffende Jason ons dan? Vingertechnieken?
Alle reacties Link kopieren
Geen idee, ik wacht nog steeds op zijn link met de échte cursus (na 2 youtube filmpjes gekeken te hebben). Al 2 uur lang, terwijl hij in 2 minuten zou komen. Die link dan
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook een stukje van Jason's feilloze technieken gezien: "Vrouwen willen gedomineerd worden"... En dan beschrijft hij hoe een vrouw helemaal gek werd van verlangen toen hij haar hoofd met twee handen stevig beetnam en zoende en haar daarna optilde en op zijn bed gooide... Dat was genoeg om haar helemaal extatisch te laten worden en dus beleefde ze de heftigste orgasmes van haar leven...



Ik zou voor een vieb gaan i.p.v. naar gladde mannetjes te praten
Alle reacties Link kopieren
quote:himalaya schreef op 04 juni 2011 @ 18:26:

Geen idee, ik wacht nog steeds op zijn link met de échte cursus (na 2 youtube filmpjes gekeken te hebben). Al 2 uur lang, terwijl hij in 2 minuten zou komen. Die link dan

Er is niet echt een on line cursus

De echte cursus bestaat uit 5 of 6 videobanden of dvds.

Ik heb wel een link als je wil kan ik die wel mailen, maar heel veel wijzer wordt je er niet van.



odi et amo
Alle reacties Link kopieren
JUST TRY IT GIRL!

Wat heb je te verliezen?!



Ben zelf erg blij met m'n vibo. Gebruik hem samen met vriendlief ook vaak voor clitoriale bevrediging, kan ook leuk zijn
Alle reacties Link kopieren
Apart dat Julius goed is met z'n vingers... Hij ziet eruit als een penis...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven