Werk & Studie alle pijlers

Getuigschrift en cv

02-05-2012 14:26 7 berichten
Ik ben bezig met mijn cv wat aan te passen en op te frissen. Maar nu zit ik dus met de referenties. Ik heb wel een referentie die ik op mag geven alleen is die persoon vaak aan de wandel voor allerlei besprekingen en dus wat moeilijk bereikbaar.

Nu heb ik ook een getuigschrift van die functie gekregen maar volgens mij is het niet gebruikelijk om dat te vermelden in een cv of toch wel?

Het lijkt me voor mijn toekomstige werkgever lastig als mijn referentie slecht bereikbaar is.
Alle reacties Link kopieren
Aangeven dat je referenties hebt op verzoek. Je kunt dan (als ze er naar vragen) vragen of ze het liefst een getuigschrift ontvangen of een telefoonnummer van degene die de referentie geeft. En moeilijk bereikbaar is niemand meer tegenwoordig toch? Voicemail is een hele mooie uitvinding
Nou, ze heeft een privé mobiel en bij de vaste telefoon op het werk heeft ze de voicemail eraf gehaald omdat ze niet altijd op dezelfde plek zit (flex werkplekken). Nu zal er wel iemand opnemen die doorgeeft dat er gebeld is maar het kan lang duren voordat er dan terug gebeld wordt.

Ben niet van plan haar privé nummer te vermelden want dat lijkt me niet de bedoeling aangezien we dat alleen mochten gebruiken als er echt iets was wat haast had.
Alle reacties Link kopieren
Op je CV hoef je echt niet al naam en telefoonnummer van een eventuele referentie te zetten hoor. Gewoon aangeven dat ze die op verzoek van je kunnen krijgen. En dat diegene dan niet zo goed bereikbaar is, is niet jouw probleem.
Alle reacties Link kopieren
Je vermeld sowieso geen nummer van je referentie in je brief. Pas als ze daar om vragen. En dan geef je ze dan toch gewoon het algemene nummer van het bedrijf. Daar kunnen ze vragen naar mevrouw Huppeldepup waarna de telefoniste haar kan vertellen wanneer mevrouw Huppeldepup bereikbaar is.
Okee bedankt. Ga vermelden dat ze een referentie/getuigschrift kunnen vragen indien gewenst.
Alle reacties Link kopieren
Getuigschrift is vaak ook prima hoor! Mochten ze liever de referent willen spreken kun je de contactgegevens doorgeven wanneer ze hiernaar vragen (nooit prive nummers). Ik zou geen referenties in je cv opnemen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven