Werk & Studie alle pijlers

nul uren contract en loonheffing

02-04-2014 12:09 7 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zit sinds 1 januari in de WW maar ben net aangenomen bij een bedrijf op oproepbasis. Heb een nul urencontract gekregen en mag volgende week al beginnen maar in eerste instantie nog voor maar 4,5 uur (thuiszorg). Nu ben ik vergeten te vragen hoe dat zit met loonheffing ik meen mij te herinneren dat dit maar op 1 inkomen toegepast mag worden in mijn geval dan mijn uitkering. Weet iemand dit?
Alle reacties Link kopieren
Waarschijnlijk bedoel je de loonheffingskorting en ja dat kan maar bij één werkgever.
Alle reacties Link kopieren
Als je in de WW zit moet je dit toch gewoon melden, en word de 4,5 uur gekort op je uitkering? Of ben ik nou gek.
Er wordt hier meer gezogen dan in de gemiddelde pornofilm.
Alle reacties Link kopieren
Tienhoven ja dat bedoelde ik loonheffingskorting.



Siepeltje ja dat klopt ik word dan 4,5 uur gekort heb het zojuist meteen doorgegeven aan UWV. Maar ik weet niet of ik bij mijn nieuwe werkgever moet aangeven dat er geen loonheffingskorting op mijn loon toegepast moet worden.
Alle reacties Link kopieren
quote:nikkietje schreef op 02 april 2014 @ 12:42:

Tienhoven ja dat bedoelde ik loonheffingskorting.



Siepeltje ja dat klopt ik word dan 4,5 uur gekort heb het zojuist meteen doorgegeven aan UWV. Maar ik weet niet of ik bij mijn nieuwe werkgever moet aangeven dat er geen loonheffingskorting op mijn loon toegepast moet worden.Ja, dat moet je aangeven.
odi et amo
Je kunt zelf het loonheffingskortingformulier downloaden van de site van de belastingdienst en die ingevuld inleveren op je werk. Vergeet niet de datum goed in te vullen: altijd je eerst gewerkte dag of eerder, later mag niet.
Alle reacties Link kopieren
Heel erg bedankt meiden ga er meteen achteraan.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven