Werk & Studie alle pijlers

Tips gepensioneerde vader

28-08-2019 12:04 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Mijn vader gaat volgende maand met pensioen. Hij is echter echt niet het type om de hele dag thuis te zitten. Ook kunnen mijn ouders wat extra inkomen goed gebruiken.

Kun je als 65+'er 'gewoon' solliciteren op openstaande vacatures?

Of heeft iemand tips? Mijn vader is niet heel handig en raakt altijd de weg kwijt. Klusjes uitvoeren of als Uber-chauffeur rondrijden zijn dus geen optie. Hij heeft wel een vlotte babbel en is ontzettend sociaal. Zou ontzettend excelleren in sales, denk ik :)
Dat het anders had kunnen zijn, betekent niet dat het ook beter was geweest.
Alle reacties Link kopieren
Ik ken iemand die via een uitzendbureau aan de slag is gegaan als surveillant bij examens.
Ik zie genoeg 65+ers werken, maar vooral als chauffeur, bijv het bezorgen van maaltijden (tafeltje dek je) of medicijnen (apotheek), of op taxibusjes voor kinderen die naar speciaal onderwijs gaan of voor gehandicapten, of voor koeriersdiensten of zo. Kan hij niet goed omgaan met een tomtom?

Wellicht dat hij kan solliciteren als verkeersregelaar? Tegenwoordig moeten ze bij wegwerkzaamheden op afgesloten wegen een verkeersregelaar neerzetten om te voorkomen dat mensen die weg in rijden. Lijkt me geen leuke baan, maar het verdient wel iets.

Of surveillant bij tentamens, huiswerkbegeleider, conciërge, klusjesman bij een onderwijsinstelling?

Er is ook een uitzendbureau voor 665+ers, misschien hebben ze daar wat voor hem?
Alle reacties Link kopieren
Marana schreef:
03-09-2019 12:42
Er is ook een uitzendbureau voor 665+ers, misschien hebben ze daar wat voor hem?
Die hebben banen in spookhuizen en archeologische musea?
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af
handigmetgeld schreef:
03-09-2019 12:46
Die hebben banen in spookhuizen en archeologische musea?


Oooh oeps! :biggrin:
Alle reacties Link kopieren
Ik lees even mee, bij mijn stiefvader is dit volgend voorjaar het geval. Inclusief de opmerking ik maak je moeder gek en mijzelf alcoholist ( al is hij dat al) die iemand anders noemde. Bij het bedrijf waar hij nu werkt mag hij niet blijven van de Cao geloof ik maar iemand opperde daar om zzper te worden. Misschien ook iets voor de vader van TO.
Ik zie mijn stiefvader in elk geval geen vrijwilligerswerk gaan doen zoals mijn schoonvader en vader. Mijn schoonvader zit bij een wandelclub en doet daar veel voor en mijn vader allerhande andere betaalde en onbetaalde dingen her en der in de stad. Zo bellen wij, en een hoop andere mensen , hem als we ergens heen moeten en niet met Ov terug kunnen etc, soort privé taxi dus.
Alle reacties Link kopieren
Marana schreef:
03-09-2019 12:42

Er is ook een uitzendbureau voor 665+ers, misschien hebben ze daar wat voor hem?
Zo die zijn oud :P

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven