
Kind in je uppie - deel 8
zondag 26 november 2017 om 21:09
We zijn in ieder geval niet alleen met onze dromen!
Met een algemeen startaccount, zodat de vaste schrijfsters zelf hun gegevens aan kunnen passen als ze dat willen:
Login: uppies
Wachtwoord: uppiesuppies
Dit topic is voor iedereen die in haar uppie voor een kindje wil gaan, al zwanger of zelfs bevallen is.
Dit geldt trouwens niet voor alle schrijfsters hier, dus als je na het lezen van het topic hier ook een berichtje wil achterlaten ben je van harte welkom om dat te doen!
We delen lief en leed met elkaar, beantwoorden elkaars vragen en kletsen over ditjes en datjes.
Ziekenhuizen/klinieken met een eigen spermabank die alleenstaanden helpen:
- Kidcentrum (Amsterdam, dit is nu definitief over naar het AMC)
- UMCU (Utrecht; opnamestop sinds april 2017)
- Geertgen (Elsendorp, Brabant)
- Rijnstate (Arnhem, wachtlijst ca. 2 jaar)
- Medisch Centrum Kinderwens (Leiderdorp, donorsperma alleen postcodes 2200-2899)
- Nij Barrahûs (Wolvega, start in 2018 mogelijk met eigen spermadonorbank)
- UMCG (Groningen, wachtlijst > 3 jaar)
- Isala (Zwolle, wachtlijst 2 jaar)
- Reinier de Graaf (Voorburg)
Er zijn wel andere instellingen waar je als alleenstaande geholpen wordt, maar dan moet je zelf donorsperma regelen, bijvoorbeeld via een bekende donor of via een commerciële spermabank (Denemarken/Duitsland).
Zie ook de informatiepagina over ziekenhuizen van Freya.
Verschillende websites waar je informatie kan vinden:
http://www.bam-mam.nl/
http://www.alleenmetkinderwens.nl/
http://www.freya.nl/
Fase 1 Oriëntatie of wachtlijst
Naam | Leeftijd | Kliniek | Status |
Sensotouch | 28 | UMC Utrecht | wachtlijst sinds augustus 2016, ondertussen oriëntatie co-ouderschap |
Vivadiva85 | 32 | UMC Utrecht | Intake februari 2016 |
Macarinata | 35 | Isala | intake april 2018 |
Jolietje85 | 32 | Reinier de Graaf, Voorburg en MCK Leiderdorp | op wachtlijst voor intake sinds oktober 2017 |
Patroesj | 31 | Rijnstate, Arnhem en RdG Voorburg | Arnhem: wachtlijst sinds nov 2017, Voorburg: wachtlijst sinds apr 2018 |
Depster | 28 | Nij Geertgen | Intake 24 April. Oriënteren bekende donor |
Beau1993 | 25 | Reinier de Graaf, Voorburg | op wachtlijst voor intake sinds januari 2018 |
Fase 2: ZI/IUI/IVF
Naam | Leeftijd | Kliniek | Gestart |
san92 | 24 | Geertgen | IUI september 2015[/i] |
anniebammer | 32 | UMC Utrecht | januari 2016[/i] |
Hope1980 | 36 | MCK | poging 6 in januari 2017[/i] |
Zara88 | 28 | ZI | december 2016 |
Manawa | 37 | Rijnstate | december 2016 |
Saffronskies | 38 | Isala | IVF (Cryos) augustus 2017 |
Uppies85 | 31 | Nij Geertgen | februari 2017 |
Globe83 | 35 | Nij Geertgen | mei 2016,februari 2017 (8x iui) september 2018 start ICSI |
Alisa86 | 30 | UMC Utrecht | IUI september 2017 |
Abrikozenpitjes | 36 | UMC Utrecht | augustus 2016 |
Innerpeace | 36 | Reinier de Graaf Voorburg | 2 missed abortions, volgende IUI sept 2017 |
CCB53 | 31 | Nij Geertgen | iui augustus 2017 |
Plien1985 | 33 | nijGeertgen | gestart aug 2017 9x IUI, nov 2018 gestart met ICSI |
Jootje29 | 30 | St Antonius | nov 2017 |
Truelove79 | 39 | MCK Leiderdorp | IUI mei 2018 |
Sciencerocks | Cryos via Antonius | ZI vanaf mei 2018,IUI vanaf juli 2018 | |
Wensmama81 | 37 | Rijnstate | IUI maart 2018 |
Betsy_01 | Reinier de Graaf Voorburg | feb 2019 |
Fase 3: Zwanger!
Naam | Leeftijd | Kliniek | Gestart | Uitgerekend | Bijzonderheden |
Maris86 | 32 | Reinier de Graaf | mei 2018 | mrt 2019 | |
NoraRecaptcha | 38 | okt 2017 IUI/KID | juni 2019 | 2e kindje, mk in jan, mei & juli 2018 | |
Linnie_1983 | 33 | UMC Utrecht | IUI november 2016 | juni 2019 | |
Eeffie1 | 39 | MCK Leiderdorp | IUI dec 2017 | oktober 2019 | |
Hailie | 39 | MCK Leiderdorp | IUI dec 2017, start IVF okt 2018 | september 2019 | |
Angelaloes | 28 | Reinier de graaf Voorburg | iui okt/nov 2017 | ? |

2019 -
2018 - Wannabe79 (2e kindje), Roosje-89, Pat36, Blij_ei, deb 87, Nausicaa
2017 - Ocean1980, Becauseiamhappy (2e kindje), Rosings, Stjerna83, Mitakuye Oyasin, Jessy010
2016 - Wannabe79, JustJiggles, Becauseiamhappy, LKN, Chica-1983, Char-ade, Frizz, Vlinder09, Noa-Lynn.
2015 - thefiepie. eligansje
2014 - Lonely_Butterfly, Wondertje, Zoeter, Mammienator, Muppet, Zuster123, Bredagirl, Mila, Emma77emma, Gavia, Houston77007.
2013 - Bezigebij, Vinyl, Sillie, Fearless, ClaudeFiolle, Lizlizzyliz, E123.
2012 - Sannasanna, Channel, Zoeter, Juffie, MoffelenPier, Ragnhild.
2011 - Chilles.
Voorgaande delen:
Kind in je uppie - 6
Kind in je uppie - 5
Kind in je uppie - 4
Kind in je uppie - 3
Kind in je uppie - 2
Kind in je uppie? (deel 1)
uppies wijzigde dit bericht op 01-03-2019 16:04
23.98% gewijzigd
zondag 16 september 2018 om 22:42
@Dreamto2 - Ja, dat kan nog van de pregnyl zijn. Enige manier om het zeker te weten is wachten en kijken of de streep dikker wordt.
@Globe: ik ben het helemaal met je eens, maar soms kun je iemand beter negeren. Gezien het aantal andere topics en onderwerpen van deze poster zit ze nogal met zichzelf in de knoop.
@science: succes met slapen vannacht
.
@Globe: ik ben het helemaal met je eens, maar soms kun je iemand beter negeren. Gezien het aantal andere topics en onderwerpen van deze poster zit ze nogal met zichzelf in de knoop.
@science: succes met slapen vannacht


zondag 16 september 2018 om 23:44
Dankjewel voor jullie reacties! Ja ik weet eigenlijk ook niet waarom ik zo vroeg test.. denk doordat ik me anders voel en me heb laten meeslepen in het moment om dan toch maar even een testje te doen. Mijn NOD is dinsdag. Dus vrees dat ik gewoon nog even fingers crossed zal moeten doen en geduldig moet wachten op hij oploopt. Nogmaals dank voor jullie reactie, heel fijn!
maandag 17 september 2018 om 06:28
Waaaah, clear blue digital zegt zwanger 1-2 weken!! Het is echt zo!! Pfffff jeetje, het is gewoon gelukt....
En nu blijven plakken natuurlijk, en dat alles goed en gezond wordt. Maar yesssss.
En Globe ik weet dat het een algemeen berichtje was maar vond het gewoon goed en mooi hoe je het verwoordde, dus wilde je daarvoor bedanken
Oh mensen, ik hoop zo dat iedereen snel goed nieuws krijgt.
En nu blijven plakken natuurlijk, en dat alles goed en gezond wordt. Maar yesssss.
En Globe ik weet dat het een algemeen berichtje was maar vond het gewoon goed en mooi hoe je het verwoordde, dus wilde je daarvoor bedanken

Oh mensen, ik hoop zo dat iedereen snel goed nieuws krijgt.


maandag 17 september 2018 om 14:47
Haha het is ook erg aantrekkelijk om te testenDream2beamom schreef: ↑16-09-2018 23:44Dankjewel voor jullie reacties! Ja ik weet eigenlijk ook niet waarom ik zo vroeg test.. denk doordat ik me anders voel en me heb laten meeslepen in het moment om dan toch maar even een testje te doen. Mijn NOD is dinsdag. Dus vrees dat ik gewoon nog even fingers crossed zal moeten doen en geduldig moet wachten op hij oploopt. Nogmaals dank voor jullie reactie, heel fijn!

maandag 17 september 2018 om 15:43
Dank jullie wel allemaal!! Nog allemaal wel onwerkelijk. Net met ziekenhuis gebeld om termijnecho in te plannen en toen de assistente me feliciteerde was eerste moment dat ik volschoot.
dreamtobeamom, ik duim voor je morgen! En ook voor anderen die nog aan het wachten zijn (ben even de draad kwijt hoor, vergeef me
)
En nog nooit zo blij geweest met het feit dat ik me weeig en misselijk voel hahahahahaha
dreamtobeamom, ik duim voor je morgen! En ook voor anderen die nog aan het wachten zijn (ben even de draad kwijt hoor, vergeef me

En nog nooit zo blij geweest met het feit dat ik me weeig en misselijk voel hahahahahaha

maandag 17 september 2018 om 18:24
@Science: gefeliciteerd ! Wat fantastisch nieuws!
Het is inderdaad een heel proces waar hier iedereen in zit. Heftig en erg emotioneel .... en als ik lees dat een aantal dames al heel lang met iui pogingen bezig zijn, sterkte dames!
Een kinderwens kan een zo vurig verlangen zijn, wat heel moeilijk aan een ander uit te leggen is. (Ook niet aan je partner als die het niet voeld) Tenminste zo voel en ervaar ik dat.
Ik heb nu even twee weken niets geschreven hier... maar wel weer een stapje verder. Ik ben niet alleenstaand, maar getrouwd met een vrouw.
Fijn dat ik ook hier in dit forum posten kan. Is natuurlijk niet helemaal het zelfde.. maar de proces met donor-/ kliniekkeuze , iui dan wel weer. Alleen dat ik er met partner doorheen ga. Ook niet altijd makkelijk. Mijn vrouw staat er op dit moment nog anders in. Ze voelt dat verlangen niet, houd wel van kinderen maar vind het een onnatuurlijk idee, heeft angsten en twijfels omdat ons kind dan niet biologische van haar is, is veel ermee bezig met vragen zoals “mogen wij dat?”. Zij is gereformeerd opgevoed en vond het al heel lastig om überhaupt uit de kast te komen en voor mij te kiezen...
dat is nu voor ons beide, maar voor mij dan op een andere manier erg emotioneel en ook pijnlijk, naast het donortraject, wat sowieso al emotioneel is.... Een dan soms mijn angst “wat als zij het echt niet wil” ... ik heb wel goede hoop dat het goed komt.
We hebben 31 oktober een afspraak voor het intakegesprek in de MCK, en maken daar nog een afspraak bij maatschappelijk werk. Deze mensen hebben daar heel veel ervaring met lesbische stellen en dit soort twijfels van meemoeders... ik ben al erg blij en opgelucht dat we deze stap zetten, want in begin was mijn vrouw niet bereid om überhaupt een afspraak te maken... het heeft me al flink wat emoties en tranen gekost....
we zijn van plan om ons op de kliniekwachtlijst te laten zetten. Dan “gebeurd” het niet meteen, ik vind 1-1,5 jaar wachten wel lang... maar voor mijn vrouw is het hoop ik goed om er nog meer tijd te krijgen...
Groetjes
Het is inderdaad een heel proces waar hier iedereen in zit. Heftig en erg emotioneel .... en als ik lees dat een aantal dames al heel lang met iui pogingen bezig zijn, sterkte dames!
Een kinderwens kan een zo vurig verlangen zijn, wat heel moeilijk aan een ander uit te leggen is. (Ook niet aan je partner als die het niet voeld) Tenminste zo voel en ervaar ik dat.
Ik heb nu even twee weken niets geschreven hier... maar wel weer een stapje verder. Ik ben niet alleenstaand, maar getrouwd met een vrouw.
Fijn dat ik ook hier in dit forum posten kan. Is natuurlijk niet helemaal het zelfde.. maar de proces met donor-/ kliniekkeuze , iui dan wel weer. Alleen dat ik er met partner doorheen ga. Ook niet altijd makkelijk. Mijn vrouw staat er op dit moment nog anders in. Ze voelt dat verlangen niet, houd wel van kinderen maar vind het een onnatuurlijk idee, heeft angsten en twijfels omdat ons kind dan niet biologische van haar is, is veel ermee bezig met vragen zoals “mogen wij dat?”. Zij is gereformeerd opgevoed en vond het al heel lastig om überhaupt uit de kast te komen en voor mij te kiezen...
dat is nu voor ons beide, maar voor mij dan op een andere manier erg emotioneel en ook pijnlijk, naast het donortraject, wat sowieso al emotioneel is.... Een dan soms mijn angst “wat als zij het echt niet wil” ... ik heb wel goede hoop dat het goed komt.
We hebben 31 oktober een afspraak voor het intakegesprek in de MCK, en maken daar nog een afspraak bij maatschappelijk werk. Deze mensen hebben daar heel veel ervaring met lesbische stellen en dit soort twijfels van meemoeders... ik ben al erg blij en opgelucht dat we deze stap zetten, want in begin was mijn vrouw niet bereid om überhaupt een afspraak te maken... het heeft me al flink wat emoties en tranen gekost....
we zijn van plan om ons op de kliniekwachtlijst te laten zetten. Dan “gebeurd” het niet meteen, ik vind 1-1,5 jaar wachten wel lang... maar voor mijn vrouw is het hoop ik goed om er nog meer tijd te krijgen...
Groetjes
maandag 17 september 2018 om 18:52
Kanne: inderdaad een andere situatie, maar met zijn eigen moeilijke kanten. Aan de ene kant ben je niet alleen, aan de andere kant moet je met je partner op een lijn komen, dat hoeven ‘wij alleenstaanden’ dan weer niet
.
Ik kan me jullie beider gevoel voorstellen, ik heb ook wel geworsteld met ‘mag ik dit voor een ander (mijn kind dus) besluiten? Dat ze wel zonder vader kan?’. Dus die kant ken ik, en het lijkt me best logisch als dat proces niet bij jullie allebei even snel verloopt.
En dan heb ik niet eens een lastige achtergrond, stond mijn omgeving er vanaf het eerste moment achter enz.
Hopelijk komen jullie er samen zo uit, dat het voor beiden goed voelt.

Ik kan me jullie beider gevoel voorstellen, ik heb ook wel geworsteld met ‘mag ik dit voor een ander (mijn kind dus) besluiten? Dat ze wel zonder vader kan?’. Dus die kant ken ik, en het lijkt me best logisch als dat proces niet bij jullie allebei even snel verloopt.
En dan heb ik niet eens een lastige achtergrond, stond mijn omgeving er vanaf het eerste moment achter enz.
Hopelijk komen jullie er samen zo uit, dat het voor beiden goed voelt.
maandag 17 september 2018 om 19:21
Thanks voor het verwijderen van de dubbele Posts ...
Ik zag hem niet, dacht dat het niet gelukt was...
Ja inderdaad. We moeten er op een lijn komen. Lastig ook voor de relatie.
Voor haar is het niet zo zeer het mogen we dat doen vanwege de geen vader idee. Meer vanwege de idee een man en vrouw trouwen en gaan uit liefde kinderen krijgen... vroeger met de paplepel erin gegoten... maar dat is weer een ander verhaal... ik denk meer dat we dankbaar zijn kunnen en ons gezegend kunnen voelen dat de mogelijkheid bestaat een kind te krijgen via een donor.
Ja inderdaad. We moeten er op een lijn komen. Lastig ook voor de relatie.
Voor haar is het niet zo zeer het mogen we dat doen vanwege de geen vader idee. Meer vanwege de idee een man en vrouw trouwen en gaan uit liefde kinderen krijgen... vroeger met de paplepel erin gegoten... maar dat is weer een ander verhaal... ik denk meer dat we dankbaar zijn kunnen en ons gezegend kunnen voelen dat de mogelijkheid bestaat een kind te krijgen via een donor.