Slechte uitslag combinatietest

11-05-2016 21:12 3183 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na lang proberen en uiteindelijk een ICSI behandeling ben ik nu eindelijk zwanger van onze eerste (13wk). Helaas heb ik gisteren 'slecht' nieuws gekregen: uit de combinatietest bleek dat er een verhoogde kans is dat ons kindje trisomie 13, 18 of 21 heeft. Ik weet dat de kans verreweg het grootst is dat er uiteindelijk helemaal niets aan de hand is, maar de uitslagen die wij kregen waren toch wel flink verhoogd (Down 1:32, Edwards 1:85, Patau 1:92). Schrikken dus... We kunnen nu alleen maar afwachten op de volgende test (NIPT) en hopen dat het loos alarm was, maar helaas duurt dat best lang (nog 3-4 weken). Ik zoek dames die hier ook mee te maken hebben gehad. Ik ben benieuwd hoe jullie er mee om zijn gegaan, wat jullie uitslagen waren, of er ook daadwerkelijk iets mis was en hoe jullie verder zijn gegaan.
******
Na lange tijd in onzekerheid bleek ons zoontje meerdere genetische afwijkingen te hebben. We hebben het moeilijke besluit moeten nemen om de zwangerschap af te breken. Een paar dagen later werd ik opgenomen in het VUmc om te bevallen. Na ongeveer 30 uur werd ons prachtige kleine zoontje levenloos geboren, alles er op en er aan. Twintig centimeter groot. Stichting Still heeft prachtige foto's voor ons gemaakt. Na alle ellende konden we in september eindelijk weer verder met de volgende poging om onze kinderwens te realiseren. De eerste cryo werd terug geplaatst en dat ging goed. De teruggeplaatste cryo is groeide uit tot een zwangerschap, het zat op de goede plek, het hartje klopte en het groeide netjes op schema. Maar helaas werd bij ruim 10 weken op de echo is ineens een flinke afwijking gezien (hygroma colli). Het vruchtje liep ook wat achter op de groei en het hartje klopte nu veel sneller dan zou moeten (ook een aanwijzing voor een chrom. afwijking). We moesten twee weken afwachten tot we een vlokkentest konden doen. Na een week bleek de hoeveelheid vocht alleen nog maar verder te zijn toegenomen, geen goed teken. Bij de echo voorafgaand aan de vlokkentest bleek het hartje van het kindje niet meer te kloppen. Het was over. Het kindje was tot ongeveer 12 weken doorgegroeid. De miskraam werd in het ziekenhuis opgewekt met medicatie, daarna moest ik helaas alsnog een curettage ondergaan om placentaresten te verwijderen. Bijna 2 maanden na de miskraam kregen we eindelijk een uitslag: Turner syndroom... Daarna is chromosomenonderzoek ingezet bij flipman en mijzelf, maar daar kwamen geen bijzonderheden uit.

We zijn sinds februari weer in de running, en mogen weer een cryo laten terugplaatsen. Helaas werkte mijn lichaam niet mee, en ging de tp niet door. Een maand en vele extra echo-onderzoeken later hebben we gelukkig wel een tp gehad. Bij het ontdooien is 1 embryo gesneuveld, maar een tweede embryo kon wel goed ontdooid worden. Helaas ben ik daarvan niet zwanger geworden. In mei gaan we weer verder.

(https://wensmama.wordpress.com)
flipje2 wijzigde dit bericht op 20-05-2017 12:06
8.30% gewijzigd
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat er nu stapje voor stapje wat gebeurt.

straks zijn jullie papa en mama. nemen jullie je zoontje mee naar huis? Probeer alles in je op te nemen!

Dit las ik vandaag. Ik moet aan je denken.

kwijt

Hoe kwijt kan iets zijn wanneer ik het met dichte ogen nog steeds kan zien?

Je raakt hem nooit meer kwijt
Life is short. Smile while you still have teeth.
Al een stapje verder Flip?
Ik reed net vlak langs VUmc over de A10. Heb aan je gedacht
Lieve Flip, mogelijk betekent de huidige stilte van jouw kant, dat je zoontje (bijna) is geboren.

Ik hoop dat hij zo mooi is als je hem had voorgesteld, dat jullie een passende naam aan hem kunnen schenken en dat hij prachtig op de foto wordt gezet.



Nogmaals veel sterkte, voor jou en je man
Alle reacties Link kopieren
Hoop dat het goed met je gaat Lieve Flip en dat je je goed houdt tijdens de bevalling. Dikke knuffel.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk aan jullie.
Heel veel sterkte
Alle reacties Link kopieren


Ik denk aan jullie.
Alle reacties Link kopieren
Bijzonder om gedurende de hele dag aan iemand te denken, zonder dat je weet aan wie precies...

Alle reacties Link kopieren
Oh lieve sterke flipje, ik moet de hele dag aan je denken..

Ik hoop dat jullie jullie knappe zoon snel mogen ontmoeten. Wat ben je een dappere en moedige mama.

Ik denk aan jullie
Love the life you live
Alle reacties Link kopieren
Heel veel sterkte meid! Ik heb tussendoor vaak gelezen hier. Krijg er tranen van in mn ogen... ik hoop dat jullie mooie foto's hebben van jullie kleintje. Voor altijd in jullie hart!

Je bent een stoere en dappere mama.

Papa en mama zijn jullie toch voor altijd nu.

Heel veel sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Iets na 14 uur is F. geboren. 20 cm en 160 gram. Hij lag er prachtig mooi en rustig bij.



Bevalling was een eitje. Nu afscheid nemen, we gaan kapot.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
quote:flipje2 schreef op 12 juni 2016 @ 23:27:

Iets na 14 uur is F. geboren. 20 cm en 160 gram. Hij lag er prachtig mooi en rustig bij.



Bevalling was een eitje. Nu afscheid nemen, we gaan kapot.Ik weet niet wat ik moet zeggen.Heel veel sterkte.
Alle reacties Link kopieren
Woorden schieten tekort. Je bent mama, hoe dan ook. Ik wil je toch feliciteren met de geboorte van je prachtige zoon. Veel sterkte en kracht gewenst.

Na het vliezen breken is het dan toch snel gegaan lijkt het?!

Ik denk aan jullie.
Alle reacties Link kopieren
Oh lieve Flip wat ontzettend verdrietig.! Zit gewoon te huilen voor je.



Hou van jullie kleine man, ruik hem en kus hem, voel en bekijk hem, doe wat je wilt. Laat je emoties gaan, je hoeft je nu even niet sterk te houden.. Dit is het meest vreselijke wat je kan overkomen

Heel heel veel sterkte lieverd!
Alle reacties Link kopieren
Sterkte ook voor de komende tijd
Heel veel sterkte Flip. Weet even niet wat ik moet zeggen.
Ach flip wat kun je ook anders dan kapot gaan... Mama geworden en je zoon wordt meteen weer van je weggerukt. Onmenselijk is het. Heel veel sterkte, en ik hoop voor jullie ook een mooi afscheid van F.



Alle reacties Link kopieren
Ach lieve, dappere, mama Flip... Ook hier tranen voor jou, jouw partner en voor jullie mooie mannetje F.



Het spijt me zo dat jullie dit is overkomen. De hemel heeft er een sterretje bij. Heel veel kracht en sterkte toegewenst...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Lieve Flip...ben blij voor je dat de bevalling is meegevallen voor je....nu komt het verwerken ervan en dat gaat veel tijd kosten..



Heel veel sterkte samen en hoop dat ik net zo sterk kan zijn als jij bent...xx
Alle reacties Link kopieren
Veel sterkte en kracht gewenst de komende tijd met het verlies van jullie zoontje!
Alle reacties Link kopieren
Lieve lieve Flip, zoiets als dit mag gewoon niet gebeuren. Ik wens jullie ongelofelijk veel sterkte bij het afscheid nemen, zo verdrietig.. Ik denk aan jullie.
Alle reacties Link kopieren
Geen woorden...
“Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.”

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven