Uitgerekend begin december 2017!

03-04-2017 11:41 1959 berichten
Dit topic is voor iedereen die is uitgerekend begin december 2017!

Inloggegevens om zelf de tabel aan te passen:
\
Naam Leeftijd (v/m) Kindje Uitgerekend Geslacht Bijzonderheden
Bessie2017 29/33 Eerste 3 december Jongen! :love: Bevallen op 19 oktober! :heart:
ElCid79 37/38 Tweede 26 november Jongen! :love: Bevallen op 27 november! :heart:
Mevrouw85 3 december Jongen! :love: Bevallen op 28 november! :heart:
MevrouwTomatensoep 32/24 Eerste 10 december Jongen! :love: Bevallen op 1 december! :heart:
Kaartje1 26/26 Eerste 2 december Meisje! :love: Bevallen op 1 december! :heart:
mycupoftea 26/31 Eerste 30 november Meisje! :love: Bevallen op 2 december! :heart:
Sleutels Derde 12 december Meisje! :love: Bevallen op 3 december! :heart:
Lentegroetjes 26/28 Eerste 3 december Meisje! :love: Bevallen op 7 december! :heart:
fritzzz 28/30 Eerste 10 december Meisje! :love: Bevallen op 10 december! :heart:
Marilynne 28/32 Eerste 6 december Meisje! :love: Bevallen op 13 december! :heart:
VashtaNerada 36/37 Eerste 1 december Jongen! :love: Bevallen op 16 december! :heart:
-cactus- Tweede 6 december Jongen! :love: Bevallen op 20 december! :heart:
:hug: evw1984, florence13, steenbok1724 & Arinna
anoniem_63aeb44a34c39 wijzigde dit bericht op 30-12-2020 10:30
85.92% gewijzigd
.
anoniem_148677 wijzigde dit bericht op 08-12-2017 10:41
99.57% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
@lentegroetjes hier ook tweelingen in de familie. ( twee eiig ) Gaat ook bij mij door het hoofd heen. Vooral omdat mijn oma gezegd heeft. slaat een generatie over, dus wie weet ben je aan de beurt.



@marylinee ik kon kiezen uit 3 verloskundigen praktijken. Ik ben afgegaan op mijn gevoel. Ik heb de websites bekeken, visie door gelezen en besloten waar ik mij het best bij voel. Nou zegt een website natuurlijk ook niet alles. Wel moet ik zeggen dat ik tijdens het eerste telefoon gesprek er echt een fijn gevoel bij kreeg.



@Fritzz die testen zeggen denk ik niet zoveel. Maar ik kan je ongerustheid zeker wel voorstellen hoor. Spannende weken!



Vanavond mijn ouders vertellen over de zwangerschap. Ben heel benieuwd. Vraag me af of ze iets verwachten.

Verder hier nu ook wel wat kwaaltjes. Soms misselijk. (niet ernstig) Ook heb ik soms enorme trek. Eet ik een biscuitje zit ik opeens enorm vol. Het gevoel dat ik een pak koekjes in een keer heb opgegeten. Terwijl ik er echt maar een op heb.
quote:VashtaNerada schreef op 03 april 2017 @ 16:38:

@Arinna, bedankt voor het maken van het nieuwe topic!

Ik heb griep en voel me verrot, maar dus niet specifiek zwangerschapskwaaltjes hopelijk gaat het snel beter.Beterschap!
Alle reacties Link kopieren
Ja optellen bedoel ik Fritzz ;) Ik vind eind vd week herhalen al erg snel hoor. Zou het eigenlijk helemaal niet meer doen als ik jou was.



Nu al een buikje, wauw. Dat moeten dan wel opgezette darmen zijn, want die baarmoeder groeit nog niet met een embryo van 1-3 mm toch? Zit het ook echt op baarmoederhoogte?

Verschilt zo per persoon hé, ben benieuwd wanneer het bij mij gaat groeien.



Ik heb ook nog geen echo of afspraak hoor lolly-pop, heb vorige week het contactformulier al ingevuld, maar ben nog niet eens teruggebeld, haha!
Alle reacties Link kopieren
@kaartje, wat leuk dat jullie het vanavond aan je ouders gaan vertellen! Had je het boekje Opa en Oma Pluis besteld? Of was het nu iemand anders? M'n geheugen is af en toe een zeef.. veel plezier!



@julie, het zijn inderdaad m'n darmen geweest. Het is nu gelukkig een stuk minder. Zal wat meer vezels moeten eten gok ik..



@tweelingen, dat klopt dat het een generatie overslaat.. in dat geval hebben we grote kans. In beide families komen zowel eeneiige als twee eiige tweelingen voor. Als het zo is komt het vast goed! Het heeft wel iets bijzonders. Al blijf ik hopen op eentje.



@fritz, hier hetzelfde verhaal met de cb testen. Heb afgelopen weekend 's avonds nog een sensitest gedaan (had ik nog liggen). De streep was toen een stuk duidelijker. Heb besloten dat ik niet meer ga testen, geeft alleen maar onzekerheid.
Alle reacties Link kopieren
ik ging uit nieuwsgierigheid even googelen om te zien of ik het goed heb onthouden en vind meteen dit:



"Een een-eiige tweeling komt ongeveer bij 1 op 250 zwangerschappen voor. Het ontstaan van een-eiige tweelingen wordt niet beïnvloed door ras, genetische factoren of door het aantal kinderen die men reeds gebaard heeft."



Dat het in beide families voorkomt zegt niets. Je kans op een twee eiige tweeling is wel groter Alleen vanwege jouw familie, vaders familie heeft geen invloed.

Lijkt me extra spannend voor jullie!
Alle reacties Link kopieren
Leuk om te lezen! We wachten het af
Alle reacties Link kopieren
Lentegroetjes fijn die herkenning. Ik heb bij wehkamp 6 digitale testen besteld. Beetje overenthousiast Haha. Maar ik twijfel of ik überhaupt wel moet testen nog. Geeft alleen maar meer onzekerheid.

Overigens terugtellend vanaf Mn ovulatie klopt het wel precies. Misschien was mijn NOD gewoonweg later.



Ik heb ook nog geen echo gepland staan. Ga denk ik eind Vd week eens bellen. Bij mijn verloskundige doen ze een vroege echo met 7-8 weken. Dus moet nog wel 3 weken wachten denk ik.
Alle reacties Link kopieren
@lolly-pop: vroeg? Ik zou niet weten. Zou eerst de afspraak de maandag erna krijgen, maar toen vertelde ik dat ik deze maand ga verhuizen en werd de afspraak met een andere VK gepland en daardoor naar vrijdag (naar voren) verplaatst.

Overigens kreeg ik al op meerdere plekken het commentaar 'nou lekkere planning' (omdat we dus nu verhuizen en een kindje verwachten). Ik denk alleen maar 'waar bemoei je je mee'. Ach ja, ik trek me er maar niet teveel van aan.
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal!!

Ik ben (waarschijnlijk) uitgerekend op 6 dec. Van ons 2 kindje! Ik heb mijzelf nog niet aangebeld bij de verloskundige dus er staat nog geen echo gepland!

Spannend!



Liefs



Sorry! Zie nu de inlog gevens!
anoniem_224849 wijzigde dit bericht op 04-04-2017 23:27
Reden: Niet goed gelezen ;)
% gewijzigd
Babyboy 2015!
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Ik zou ook graag mee willen schrijven. Ik ben in verwachting van ons 1ste kindje en 3 dec uit gerekend (bijzondere datum voor mij want op die datum is mijn overleden vader jarig) 21 april hebben we de eerste controle. Ik ben 28 jaar en mijn vriend 29. Ik voel me eigenlijk best goed. Zo nu en dan wat last van de darmen en de onderbuik. Maar dat zal der allemaal wel bij horen.

Ik heb wel de laatste tijd van een snellere hartslag en soms wat een opgejaagd gevoel. Iemand hier ook bekend mee?



Verder wil ik iedereen feliciteren en ik wens jullie allemaal veel succes in deze spannende tijd.



Gr jojo89
Alle reacties Link kopieren
Hallo Dames,



Ik heb goed nieuws..!

Ik ben zwanger. 6 maanden na de miskraam een positieve test.

Wij zijn zo blij!!

Wij verwachten ons 1e wondertje 8 December...



Mijn vriend is 31 en ik 28

Echo 24 april.



Liefs Mies89
anoniem_332845 wijzigde dit bericht op 05-04-2017 06:37
Reden: .
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hallo.

Mij lukt het niet om mij toe te voegen aan de tabel. Gr mies89
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd allemaal! Leuk om met iedereen hier er al over te praten terwijl niemand het nog weet!



Kaartje hoe reageerde je ouders? Wij gaan het met Pasen vertellen aan beide ouders, dan is het 8 wkn en hebben we de 1e echo achter de rug.. wat spannend he dat aftellen tot de 1e echo! Ben zo benieuwd of alles goed is. En ik denk dat we ons niet moeten laten leiden door de miskraam verhalen, natuurlijk kan t fout gaan maar laten we daar niet vanuit gaan! Van negativiteit is nog nooit iets goed gekomen ;)
Alle reacties Link kopieren
De griep lijkt gelukkig wat minder te worden. Wat vervelend is dat zeg!

Ik heb net toch maar een afspraak gemaakt voor een vroege echo, eind volgende week. Ik probeerde het nog wat later te maken maar het verst wat ik kwam was van maandag naar vrijdag. Zij rekenen in het ziekenhuis puur op de eerste dag van de laatste menstruatie, terwijl ik zeker weet dat de ovulatie relatief laat was. En de afspraken assistente hield heel strak aan die week vast. Maar ik zie dat er meer de echo op 13/14/15 hebben, dus zo gek is het niet.

We hebben het in het weekend aan mijn ouders verteld. Ze waren blij maar ook erg voorzichtig. Ik had het wel leuker gevonden als ze een gat in de lucht waren gesprongen, maar ik begrijp wel dat ze ook even afwachten. Dat doen we zelf ook.
Alle reacties Link kopieren
@vastha fijn dat de groep iets minder wordt. Nooit leuk. Spannend en leuk eerste echo einde volgende week.



@mijn ouders. Mijn moeder schrok er best wel van dat ik zwanger ben. Ze vind het wel leuk maar had het niet zien aankomen. Ze moet een beetje aan het idee wennen volgens mij. In tegendeel mijn vader ging helemaal los. Die vind het geweldig. Heeft meteen plannen om de box van zolder te halen een schommel te maken. Enz. Heel grappig. en @lentegroet inderdaad wij hebben het boekje opa en oma Pluis gegeven.



@alle nieuwe schrijvers welkom en gefeliciteerd natuurlijk!!
Alle reacties Link kopieren
Oh wat leuk wij gaan het ook met dat boekje doen! Ik ben zo benieuwd naar de reactie. Wat jammer dat je moeder niet zo mega enthousiast reageerde.. Misschien komt dat nog!
Alle reacties Link kopieren
Mycupofthea ik had deze reactie wel een beetje verwacht van mijn moeder. Zo is zij gewoon. Even wennen.
Alle reacties Link kopieren
Kaartje, wat leuk dat je vader zo enthousiast was! Gelukkig was je er bij je moeder al op ingesteld.



VashtaNerada, ik snap wel dat je hoopte op een blijere reactie. Is er een speciale reden voor? Sorry dat ik te lui ben om terug te lezen, maar heb je al een eerdere miskraam gehad waar zij van weten? Of zijn ze gewoon voorzichtig omdat het nog vroeg is?



Misschien is het een idee om bij iedereen in de tabel bij bijzonderheden te vermelden of er eerdere miskramen en/of vruchtbaarheidsbehandelingen zijn geweest? Met die achtergrond zijn reacties en verwachtingen wat beter te plaatsen.



Hebben jullie enig idee hoe groot de tabel uiteindelijk 'mag' worden? Om iedereen beter uit elkaar te houden is het wel handig als het niet te vol wordt. Misschien max 20 personen? En als iemand bijv. 14 dagen (zonder aangekondigde reden) niet gereageerd heeft plaats maken voor een nieuwe?
Alle reacties Link kopieren
Julie ik vind de tabel wel mooi nu zo idd. 20 schrijfsters. Dames die nu wel mee schijven maar nog niet in tabel staan die kunnen er natuurlijk nog wel bij en dan tabel sluiten?
Alle reacties Link kopieren
Wat mij betreft prima!



Wat zit iedereen superdicht bij elkaar zeg, vooral die eerste paar dagen van december! Ik ben gewoon bijna een uitschieter met 10 december, haha! Maar ik ga de uitgerekende datum toch niet halen. Mijn eerste kwam 3 dagen eerder (kwam zelf op gang, maar eindigde met spoedkeizersnee) en dit wordt waarschijnlijk weer een keizersnee en dat plannen ze uiterlijk in week 39 voor zover ik weet. Ga ik me allemaal later nog in verdiepen! Eerst maar de zwangerschap aankijken ;)
Ik begreep van mijn VK dat de echo vanaf 10 weken vergoed wordt, daarvoor moet je hem zelf betalen?



Wij hebben het nog aan niemand verteld, en dat hou ik ook nog maar even zo. Kan me wel voorstellen dat het voor ouders ook een hele schok is komt vast goed.



En Welkom aan de nieuwe leden!
quote:Julie-87 schreef op 05 april 2017 @ 16:53:

Wat mij betreft prima!



Wat zit iedereen superdicht bij elkaar zeg, vooral die eerste paar dagen van december! Ik ben gewoon bijna een uitschieter met 10 december, haha! Maar ik ga de uitgerekende datum toch niet halen. Mijn eerste kwam 3 dagen eerder (kwam zelf op gang, maar eindigde met spoedkeizersnee) en dit wordt waarschijnlijk weer een keizersnee en dat plannen ze uiterlijk in week 39 voor zover ik weet. Ga ik me allemaal later nog in verdiepen! Eerst maar de zwangerschap aankijken ;)En ik er waarschijnlijk ver over heen, ben altijd over tijd :-)
Alle reacties Link kopieren
Zijn jullie af en toe ook zo moe? Ik hier wel.
Behoorlijk. Maar vooral kotsmisselijk, de hele dag door!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven