Zwanger! (Juli 2016)

27-07-2016 09:27 287 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames!



Ik ben er in Juli achter gekomen dat ik zwanger ben. Geweldig nieuws natuurlijk maar aan de andere kant ook heel spannend! Er zijn al een aantal topic's over zwangerschap maar ik wilde er graag 1 zelf beginnen. Dus, ben jij er ook achter gekomen in Juli dat je zwanger bent en heb je zin om er over te praten met elkaar? Kom er gezellig bij dan!



NaamLeeftijdenKindjeUitgerekendEchoZeeuwse27&33129-03-2017 19-8Psviva26&27129-03-201711-8HappyMommy27&27223-03-201710-8Little Angel27&33107-03-2017 ...Tamara24&25116-03-2017 ...Laurenn28&29103-03-2017 12-8Ice_Lady28&28126-03-20178/8Mis_Marie24&25120-03-2017 ...Knyn24&31107-04-201731/8...............
moderatorviva wijzigde dit bericht op 08-08-2016 13:20
Reden: Ledenstops zijn niet toegestaan
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
NaamLeeftijdenKindjeUitgerekendEchoZeeuwse27&33eerste29-03-20178-8Psviva26&27eerste29-03-201716-8HappyMommy27&27tweede23-03-201710-8Little Angel27&33eerste6-03-2017 :heart:8-8Tamara24&25eerste16-03-20173-8Laurenn28&29eerste3-03-2017 :heart:12-8Ice_Lady28&28eerste26-03-20178/8Mis_Marie24&25eerste20-03-20174/8..............................



Even testen hoor, want ik wil toch zo'n tabel vanboven. Ik moet het even uitzoeken dus stoor je niet aan dit berichtje meiden!
Alle reacties Link kopieren
Hahaa ja dat lijkt al op iets zeeuwse!



Jaa ik leef ontzettend naar de eerste echo toe!! Was het al maar zover... Pfff

Maar goed.

Wachten duurt nou eenmaal lang.

Maandag weer beginnen met werken... dan zal het mss wat sneller gaan haha
Alle reacties Link kopieren
Ziet er inderdaad goed uit zo Zeeuwse? Top!



Jaaa de eerste echo duurt nog zoooo lang hhaaha

Ik had gisteren echt een onrustig gevoel. Ik MOEST met iemand praten over mijn zwangerschap, maar ja, ben nog maar 5 weken dus beter van niet hahah. Ik wil het er zo graag over hebben met mijn moeder en zussen. Geduld is een schone zaak haha



Mijn vriend is ap druk aan het zoeken naar 'familie' auto's die hij mooi vind. We hebben nu twee van die kleine gebakjes. Als we daarin ooit met z'n tweeen, een baby, wagen en twee honden op pad moeten komt dat niet goed hahah
Alle reacties Link kopieren
@miss Marie: Oh sorry! Ik heb het helemaal verkeerd opgevat zie ik. Foutje de echo is misschien nu wel dubbel zo spannend? Het komt vast helemaal goed deze keer!



@zeeuwse: ik weet niet wat je bedoelt met heftige dag, maar hoop dat alles oké is met je



@psviva: wat fijn dat je vriend al helemaal meedenkt door te zoeken naar een familie auto!! De mijne begon al over klussen voor de babykamer haha en liet laatst een website zien met een babybox die hij heel mooi vindt.



Ik was gevraagd met afgelopen oud en nieuw en we hadden vrij snel de datum geprikt met het idee om na de bruiloft te gaan 'klussen', maar toen dachten we halverwege waarom proberen we niet nu al

Want je weet nooit hoe lang het gaat duren.. En wij zijn gezegend dat het bij ons snel raak was.



Ik heb gisteren voor het eerst het nieuws gedeeld met een vriendin. Morgen is mijn vrijgezellenfeestje en omdat ik niet weet wat we gaan doen wilde ik graag dat er 1 iemand is die me bijstaat wanneer ik niet drink. Zij gaat nu stiekem alcoholvrije cocktails voor me bestellen



En jaaaa, ik tel de nachten af naar de echo! Spannennnnddddd!!!
Alle reacties Link kopieren
Beetje bijgekomen van de schrik zeeuwse?



Tamara is hetbloedverlies nu gestopt?



Ice lady veel plezier morgen met je vrijezellenfeest!



Voor de aftellende. Dames........ ik ben nu na de eerste echo nog nieuwsgieriger en zenuwachtiger voor de 2e.... hoop dat het ooit over gaat



Wat is jullie reden om het nog stil te houden? Wij hebbrn het hier al compleet open gegooid. Iedereen weet er van dus kunnen vrij praten nu. Heel prettig merk ik nu. Voor de echo waren het alleen de meest belangrijke mensen in ons leven die het wisten.
Alle reacties Link kopieren
Ice lady veel plezier morgen!



@littleangel de reden om te hier nog even stil te houden is om de familie echt een verrassing te geven. Zover iedereen weet heb ik een spiraal zitten hahah en niemand weet dat die eruit is.

Dus ik wil men familie en vrienden het na de 8 weken echo bekend maken.

Met men dochtertje een shirt aan en dan wachten tot iemand het ziet.. hihi das de reden

Men eerste zwangerschap wist iedereen het vrijwel direct en wil het nu anders doen
Alle reacties Link kopieren
Ik heb even een nieuwe tabel gemaakt hoor.



Little_Angel

Ik ben op zich wel van de schrik bekomen maar ik voel me nog niet helemaal fit hoor. Sinds vandaag ben ik ook met vlagen misselijk. Kan ook komen door de stress hoor want dat heb ik gisteren genoeg gehad. De pijn is helaas nog niet weg. Ik heb dus de hele dag zeurende buikkrampen vanonder, waar je baarnmoeder zit. En dat komt met golven, soms word het te pijnlijk en dan neem ik paracetamol in. Dan is het eventjes een paar uur weg en komt het weer terug. Heel erg vervelend vind ik dit.. Ene keer denk ik: Ja de dokter en op het internet staat dat het kan omdat je baarnmoeder aan het groeien is, en op het andere moment denk ik: nee dit is niet goed, bang dat het misgaat..... Hoop gewoon dat die pijn snel over is, want ik word er zo lamlendig en moe van.

De reden dat we het nog stil houden is puur omdat ik het pas wil vertellen als we een kloppend hartje hebben gehoord.. Het is allemaal nog zo pril dus hou het liever nog even voor mezelf.



Ice_lady

Om een lang verhaal kort te maken; Ik werd deze week in de nacht wakker met helse pijnen in mijn buik, daarna werd ik misselijk en ging erg zweten. Ik werd niet goed. HAP gebeld en die dacht aan een beginnende miskraam. Paracetamol ingenomen, pijn zakte gelukkig maar om 6 uur kreeg ik weer een aanval. Volgende dag verloskundige gebeld om te overleggen, die vertrouwde de pijn niet dus ben ik doorgestuurd voor een echo. Ze wilde een buitenbaarmoederlijke zw uitsluiten.

Op de echo zagen ze iets zitten in de baarmoeder maar niet duidelijk, eierstokken/eileiders recht was oké, maar links deed zeer. Was weer niet goed in beeld te brengen...

Verloskundige weer gebeld en ze ging overleggen met haar collega's. Toen belde ze in de middag weer terug dat ze me door wilde sturen naar het ziekenhuis, gynaecoloog, voor weer een echo omdat ze die pijn aanval niet vertrouwde. Goed, echo gehad en de gynaecoloog zag niets vreemds in mijn eierstokken/eileiders/buikholte... Omdat ze me toch nog in de gaten willen houden moet ik 8-8 weer een echo laten maken. Gynaecoloog heeft duidelijk gezegd dat het een hele prille zwangerschap is en dat het nog alle kanten op kan.



Dat was dus een heftige dag voor mij vol met emoties...... Nu is het gewoon afwachten en hopen op het beste!



En veeeel plezier op je vrijgezelle feestje! Laat de alcohole-vrije drankjes maar komen!



Psviva

Mijn vriend zat ook al na te denken over een andere auto! Haha, typisch hem hoor. Hij vind auto's helemaal leuk enzo ( mij boeit het totaal niet ) Maar goed, ik heb gezegd; mocht het goed gaan dan is een andere auto zoeken zijn projectje!
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal!

Gister een super leuke dag gehad met het vertellen .

Het bloedverlies is gestopt gelukkig! Vandaag is moeders voor moeders langs geweest, mijn eerste plasje is opgevangen haha

Gaan jullie dit ook doen?

Er werd ook een zwangerschapstest gedaan, dat was echt een knaller!

Nog 5 nachtjes slapen en dan de echo!!
Wat een heftige dag moet dat zijn geweest Zeeuwse88. Klinkt heel erg naar! hoop zo ontzettend voor je dat het vals alarm was en dat je je vanaf nu weer wat beter gaat voelen!



Super leuk hee om te vertellen Tamara! hadden ze het aan zien komen of was het totaal onverwachts? En heb je het nog op een speciale manier vertelt? Gelukkig is het bloedverlies nu gestopt, dat moet een hele opluchting zijn!

Ik ga niet mee doen aan moeders voor moeders. Dat heb ik de vorige keer wel een paar weken gedaan, alleen ik zag het deze keer niet zitten. Ik vind het wel een super goed initiatief dus super goed dat je meedoet!



Ice-lady, ik besefte ook later dat ik het zelf niet zo duidelijk opgeschreven had dus niet gek dat je het verkeerd opvatte . Deze echo is zeker dubbel zo spannend. Zoo ontzettend bang dat het weer niet goed is! Maar ik voel me wel totaal anders dan de vorige keer dus dat geeft wel een goed gevoel... De vorige keer voelde ik zo goed als niets en nu ben ik toch wel heel de dag door misselijk en vreselijk moe, dus dat vind ik wel een goed teken. Maar ik hou toch wel in m'n achterhoofd dat de echo toch kan tegenvallen. De vorige keer waren we ook al enorm vooruit aan het kijken en over van alles aan het nadenken wat de baby betreft, maar ik merk wel dat we daar nu voorzichtiger mee zijn. Ik denk dat we pas kunnen gaan genieten als we een goede echo hebben gehad, nog een weekje geduld!



Haha leuk dat je vriend er al zo mee bezig is Psviva! goede reden voor een nieuwe auto! Wij hebben ook een klein koekblikje, maar nog niet over nagedacht wat we daar mee gaan doen...



Heel veel plezier op je vrijgezellenfeest Ice-lady!! Fijn dat een vriendin er nu vanaf weet en dat ze er rekening mee kan houden, heb je in iedergeval een bondgenoot wat de alcohol-vrijedrankjes betreft!



Vandaag vroeg een collega of het toch wel allemaal goed met me ging ze vond me wat anders dan normaal... tjah wat wil je als je elk moment van de dag als een blok zou kunnen slapen en amper kan eten omdat je zo misselijk bent ik hoop zo dat ze niks doorhebben! Nja en anders denken ze maar lekker.... ze durven het vast niet zo aan me te vragen!



Fijn weekend allemaal! hebben jullie nog leuke plannen?? Wij gaan het een weekendje rustig aan doen...
Alle reacties Link kopieren
Miss Marie. Het was toch wel onverwachts geloof ik haha. Mijn schoonzus wist wel dat we ermee bezig waren, maar niet dat het zo snel raak zou zijn! We hadden voor mijn schoonmoeder een A4 fotolijst gemaakt met daarin een to-do lijstje met dan punten als: zwangerschapstest doen (en dan een vinkje erbij), opa's en oma's inlichten, echo, luiers kopen enzo. En dan eromheen een beetje versierd haha! Mijn ouders hadden de oppas op mijn tweeling nichtjes, dus we hebben hen shirtjes aangedaan met ik word grote nicht! Mijn moeder zei dat ze van de week toevallig wel eraan had gedacht



Ik moet dit weekend werken. Ik merk dat ik avonddiensten wel vermoeiender zijn dan eerst. Zit rond 17:00 vaak al te gapen haha
Alle reacties Link kopieren
Hier ook avonddiensten tamara. Vandaag een dubbele. Dus ochtend en avond. Vanmiddag even prinsheerlijk in bed gekropen. Doe ik wel vaker sinds ik zwanger ben. Ritme is gewoon veranderd nu.

En hoewel sommigen hun wenkbrauw optrekken is dit wat werkt voor mij. Werk wordt gedaan. Huis is netjes. Hond en kat tevreden en vriend klaagt niet.

Voorlopig nog geen school ivm vakantie rn anders zien we wel hoe dat gaat lopen.
Alle reacties Link kopieren
Ice-lady: super leuk zeg! Je weet inderdaad niet hoe lang het zal duren om zwanger te raken. Zo is de timing toch haast perfect, lijkt me super om het op jullie trouwdag bekend te kunnen maken! Heel veel plezier morgen!



Little-angel: fijn hoor dat iedereen het al weet en je er lekker over kunt praten! Heerlijk lijkt me dat!

Wij wachten omdat ik in april met ong 6 weken een miskraam heb gehad. Ik wil dus graag eerst een beetje zekerheid voordat we het bekend maken aan de opa's en oma's.



Zeeuwse: kan me voorstellen dat je nog niet helemaal fit bent, wat een dag heb je gehad zeg. Blij te horen dat het nu iets beter gaat. Ik hoop maar voor je dat je niet nog 8 maanden van deze pijn-aanvallen zult hebben



Tamara: fijn dat het bloeden gestopt is! Ik weet nog niet of ik mee ga doen met moeders voor moeders. Wil sowieso de eerste echo afwachten en zie het daarna wel. Ik zie op dit moment echter veel praktische bezwaren hoewel ik het wel een prachtig doel vind. Nog even over nadenken!



Miss-marie: oei, er worden dus al wel signalen opgepikt! Maar ik kan me niet voorstellen dat je collega's gelijk een zwangerschap zouden vermoeden. En inderdaad wat je zegt, er naar vragen zal wel helemaal niet!
Alle reacties Link kopieren
Oeps! Ik was nig niet klaar met typen hahah rot telefoon.



inderdaad little-angel, als het goed voelt om even naar bed te gaan overdag, lekker doen! Je lichaam is hard aan het werk dus je hebt wel rust verdient!



Hier weer een klus weekend voor vriend (zitten midden in een volledige verbouwing). Morgen even lekker met mijn moeder de stad in en 's avonds naar vrienden.
Originele manier om het te vertellen Tamara! En nu tegen de rest geheim houden zeker tot na de 12 weken echo?



Succes voor de meiden die moeten werken dit weekend! Ik kan me voorstellen dat die avonddiensten extra zwaar zijn... Ik ben na een dagdienst al kapot dusja dat zegt genoeg en je hebt groot gelijk hoor little-angel om lekker even in bed te kruipen! Als jij daardoor de rest van de dag beter functioneert moet je dat zeker lekker doen!



Psviva: nou mijn collega's vermoeden juist denk ik wel een zwangerschap..... ik werk ik een team met veel oudere dames en een paar jonge meiden en ze zijn er soort van heel erg mee bezig wanneer die jongere meiden nou is kinderen gaan krijgen.. Echt super irritant! ik heb ook het gevoel dat ze allemaal op me zitten te letten maar dat kan ook goed verbeelding zijn
Alle reacties Link kopieren
Vannacht voor het eerst niet wakker geworden van de pijn. Ik voel momenteel niet zo veel( vanmorgen eventjes misselijk gevoel) en nu dat ik geen kramp meer voel ga je weer twijfelen of alles wel goed is. Haha, wat een emoties en onzekerheid. Niet dat ik graag die helse pijn heb hoor, begrijp me niet verkeerd. Nog eventjes geduld tot 8-8 echo. Op die datum hebben 3 van ons de echo.. spannend! Maar eerst Miss Marie voor de echo. Al beetje zenuwachtig ?
Gelukkig dat je niet zoveel pijn meer hebt zeeuwse! Ik snap wel dat je er weer onzeker van wordt... Dat hele zwanger zijn zit vol met onzekerheden

Ik ben al vreselijk zenuwachtig voor de echo... Ik hoop zooo dat volgende week snel voorbij gaat! K ben gwn vreselijk bang dat het weer niet goed is, mja we proberen positief te zijn en van het beste uit te gaan!



Ik woon trouwens ook in Zeeland! Straks kennen we elkaar gewoon haha zal vast niet maar en het zou toch bizar zijn!

Waar komen de andere meiden vandaan?
Alle reacties Link kopieren
Miss Marie Mijn beste vriendin weet het nu ook . Als ik de komende weken afspreek met vriendinnen ga ik het wel vertellen. Maar pas na 12 weken zeg ik het bijvoorbeeld pas op mijn werk!

Zeeuwse vervelend he al die onzekerheid! Kan me voorstellen dat jij nu extra onzeker bent geworden.. Ik heb woensdag de echo, zooooo zenuwachtig!
Alle reacties Link kopieren
Hier nog een zeeuwse
Haha wat leuk zeg dat je ook uit Zeeland komt Tamara! nu ben ik wel heel nieuwsgierig geworden



En ik ben ook van plan om het de komende weken tegen mn vriendinnen te gaan vertellen. En dan na 12 weken mag de hele wereld het weten!



Pfff erg hee die zenuwen voor de echo... Hopelijk hebben we komende week allebei een kloppend hartje gezien!!
Alle reacties Link kopieren
Zitten we dan met 3 Zeeuwen hier ?? ik kom uit regio Reimerswaal.... Haha...
Alle reacties Link kopieren
Hier Brabant! Haha

en ik kan ook echt niet wachten op de echo de 10de!
quote:Zeeuwse88 schreef op 30 juli 2016 @ 11:26:

Zitten we dan met 3 Zeeuwen hier ?? ik kom uit regio Reimerswaal.... Haha... Haha dan kunnen we bij elkaar om de koffie! ik woon ook op Zuid-beveland alleen dan in een andere gemeente!
Alle reacties Link kopieren
Haha grappig Miss MarieIk zal eens in de gaten houden waar er een baby word geboren over 8 maanden.
Alle reacties Link kopieren
Straks kennen we elkaar echt nog via via.... Ik ook zuid-Beveland
Alle reacties Link kopieren
Wat een toeval! Ach, we houden het nu nog lekker geheim zodat we vrijuit kunnen blijven praten toch?!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven