Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

zwanger vanaf 2017 deel 2

12-09-2016 11:36 2994 berichten
Wij proberen vanaf eind 2016/begin 2017 zwanger te worden! We kletsen hier over alles wat ons bezighoudt :high5:
(Gebruikersnaam: accountaanpassen, wachtwoord: zwanger2017)
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje NOD Bijzonderheden
lalameme
(23/25)
Eerste 19-12 Ronde 12
ZWANGER!! :yes:
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje Uitgerekend Bijzonderheden
Suus88
(29/31)
Tweede 22 oktober 2017 :heart:
Koekiemonster
(23/26)
Eerste 13 december 2017 :heart:
Worteltaart
(36/36)
Tweede 21 maart 2018 :heart: Jongen!
Bevallen!! :flirting:
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje Bijzonderheden
Ri88
(29/32)
Tweede :heart: Bevallen op 8 september 2017 van een dochter!
Kashri
(27/33)
Eerste :heart: Bevallen op 31 oktober 2017 van een zoon!
Dookster
(28/31)
Eerste :heart: Bevallen op 8 november 2017 van een dochter!
Kaartje
(25/26)
Eerste :heart: Bevallen op 1 december 2017 van een dochter!
anoniem_308265 wijzigde dit bericht op 06-12-2017 15:28
69.79% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ja zo schattig een baby. Ik snap wat je bedoelt matroesjka.

Het liefst wil ik nu ook gelijk starten, maar wil nog eventjes deze maand genieten van een wijntje en capparcio. En het is verstandig om mijn eerste cyclus af te wachten zodat ze kunnen zien wanneer ik bevrucht ben. Als dat gaat gebeuren. Ik merk wel dat ik niet op de zaken vooruit moet gaan lopen. Want stel het duurt heel lang of het wil niet. Maar ik wil met die gedachtes niet teveel mee bezig zijn.
Alle reacties Link kopieren
@hangplantje welkom!



@lalameme cyclus van 27 dagen klinkt goed.



@ashykla jammer dat de 1e rond niet gelukt is. Nu op naar ronde 2!!



@hier grapt vriend af en toe tegen familie waar de babykamer komt in de toekomst. Ik vroeg hoopvol of dat betekende of de pil dan ook wel meteen gestopt kon worden. Maar helaas vind hij geen goed idee. :-p nog 10 pilletjes te gaan en dan stoppen. Eerst een cyclus met condooms en dan van start. Ik heb vriend nog steeds niet zo ver om meteen te beginnen. Dat moet ik dan ook maar uit mijn hoofd zetten. Lukt alleen niet echt.
Alle reacties Link kopieren
@kaartje

Haha leuk! 10 dagen zijn zo om. Hopen dat het een snelle eerste cyclus voor je word! Al lekker bezig geweest in je nieuwe huis ?
Alle reacties Link kopieren
@lalameme ja al goed aan de slag geweest hoor. Op dit moment zijn schoonvader en vriend bezig in de badkamer. Daar kan ik zelf even niet bij helpen. Morgen beginnen de stukadoors.
Alle reacties Link kopieren
welkom hangplantje!



kaartje top dat al zo druk geklust wordt. En 10 dagen zijn zo om maar kan wel eeuwig voelen als je liever vandaag als gisteren al begon tuurlijk.



ashykla rottig :( Hopelijk volgende ronde wel geluk!



hoe is het met de rest? kan op een of andere manier niet teruglezen, als ik naar de vorige pagina wil gaan loopt het forum vast
Alle reacties Link kopieren
@hangplantje en allunsaid, welkom :smile:



@menstruatie, die is gelukkig weer voorbij. Gelukkig maar 3 dagen en er ook niet echt last van gehad, dus dat is wel fijn.



@app, ik had mijn man laten weten dat ik door behulp van een app mijn menstruatie kan bijhouden, en dat de app ook aangeeft wanneer dat mijn vruchtbare dagen zijn. Vroeg hij vanmorgen aan mij: hoe gaat het met je "sex kalender" :rofl:

Hij ziet de lol er wel van in!



Soms toch wel leuk hoe dat de mannen denken!
Alle reacties Link kopieren
Wat een drukte hier weer! Leuk!



@kaartje fijn dat je nu zo lekker bezig bent in je huis!



@lalameme mooie cyclus nu inderdaad, lijkt me wel heel lastig dat je vriend nu waarschijnlijk pas februari wil.. inderdaad maar niet te veel forceren.



@ashkyla op naar ronde 2!



Hier heel goed gelukkig blij fantastisch nieuws! M'n vriend kwam woensdag naar me toe daar we wat hem betreft de condooms ook wel in de kast konden laten liggen. Dacht dat da't een beetje een opwelling was dus gisteren weer gevraagd wat hij wilde maar hij staat er echt achter!



Als het goed is heb ik eind volgende week ergens mijn menstruatie.. Vanaf dan gaan we er dus al echt voor!
Leuk koekiemonster!!!
Alle reacties Link kopieren
@Koekiemonster, leuk! Gefeliciteerd :-]
Alle reacties Link kopieren
Aaah koekiemonster! Wat leuk en spannend. Ik ben blij voor je! Moet heerlijk voelen! Ja is inderdaad lastig. Hoop dat hij al gewoon in januari wilt beginnen. Zou het echt heel heel heel moeilijk vinden als ik straks ineens langer moet wachten. Heb me zo ingesteld om 1 januari echt te beginnen.



Wat fijn kaartje om al lekker bezig te zijn. Al een beetje meer zicht op hoelang het allemaal gaat duren ? Hoop dat jullie er snel in kunnen!



Fijn thistime dat het weer voorbei is. Hier alles prima. Alleen ik wil niet meer wachten haha.. eerst maar focussen op afvallen, nog een wat beter spaarpotje op bouwen en alle feestdagen! hopen dat ik dit allemaal een beetje los kan laten tot het zo ver is..
Alle reacties Link kopieren
@koekiemonster wat fijn! Ik zal duimen dat je snel zwanger bent.



@lalameme dat gevoel dat je niet meer langer wilt wachten herken ik! Ik wil ook niet meer. Al heb ik een goede afleiding. Toch wanneer ik even lekker relax op de bank zit denk ik, ik wil nu. Ik vind dat ik niet zo mag klagen. De pil is met 10 dagen op. Dan 1 cyclus met condoom en dan van start. Zal rond half januari zijn denk ik.



Op dit moment ben ik trouwens nog niet van plan om een app op mijn telefoon te installeren wanneer mijn eisprong zal zijn en in het begin ovaluatie testen te gebruiken. Ik wil graag even 3-4 rondes aankijken alvorens ik daar aan begin. Tenminste dat is het plan nu. Meer mensen die het zo gaan doen?
Ik heb de app wel. maar dat is meer omdat ik het anders niet bij houd en echt geen idee heb van wanneer ik ongesteld moet worden. Maar we hebben het er over gehad en willen gelukkig allebei in het begin niet letten op ovulatie oid. We zien het wel. Als het na een half jaar ofzo nog niet raak is kunnen we het altijd nog bijhouden en aan de ovulatietesten gaan.
Alle reacties Link kopieren
@matroeskja ja het is voor iedereen natuurlijk persoonlijk. Ik wil in het begin er niet al te veel mee bezig zijn. Al lijkt mij dat bijna onmogelijk. :).

Ben je al bijna op vakantie?
Wat leuk koekiemonster!! Gaaf dat hij zo ineens toch wil beginnen!



Ashkyla wat een korte menstruatie joh! Fijn!!



Hier is dag 28 voorbij en nog geen voortekenen voor menstruatie of zwangerschap. Maar echt totaal geen kwaaltjes en heb niet het idee dat ik zwanger ben dus ik verwacht mijn menstruatie wel ergens deze week.
kaartje1 schreef op 27 november 2016 @ 19:57:

@matroeskja ja het is voor iedereen natuurlijk persoonlijk. Ik wil in het begin er niet al te veel mee bezig zijn. Al lijkt mij dat bijna onmogelijk. :).

Ben je al bijna op vakantie?


Wij zijn nog niet begonnen he dus er is weinig om mee bezig te zijn X-D Ik kijk nog wel ff wat ik er mee doe als we eenmaal begonnen zijn. Heb de app nu vooral omdat ik benieuwd ben hoe mijn cyclus is.



Vakantie pas over 6 weken.
Alle reacties Link kopieren
@matroeskja nee ik begrijp idd dat jullie nog niet begonnen zijn:). Vakantie duurt nog even. Maar wel een super mooi vooruitzicht.
Alle reacties Link kopieren
@ri88 dat van jou klinkt ook wel spannend. Heb je al de nijging om te testen?
Ja kaartje neigingen heb ik wel haha. Maar ik kan het nog onderdrukken aangezien ik me ook echt niet zwanger voel. Bij mijn vorige zwangerschap wist ik voor het testen al wel dat het raak was en nu heb ik 0 kwaaltjes dus dat relativeert wel.
Alle reacties Link kopieren
@ri88 ja ik snap het. Blijft natuurlijk spannend.
Alle reacties Link kopieren
@koekiemonster wat leuk dat jullie straks al gaan starten. Hier net zo. Eerst even deze cyclus afwachten.



Ik ben niet van plan om ovu testen te gaan gebruiken willen het hier ook eerst op zijn beloop laten. Wel heb ik de maya app geïnstalleerd zodat ik weet wanneer ik ongesteld word ongeveer.



Dat is wel spannend Ri88!
Alle reacties Link kopieren
Spannend Rii! Wie weet :)
Alle reacties Link kopieren
Leuk koekie! Gaat nu echt snel!



Ben benieuwd ri88! Maar je kent je lichaam zelf het best dus je zal vast gelijk hebben!



Ovulatie testen gaan wij ook niet doen in het begin hoor. Als het niet lukken wil zien we dan wel weer. Heb wel de app inderdaad, maar die gebruik ik sinds m'n mirena er uit is dus dat is sinds een jaar ofzo enkel om m'n cyclus bij te houden. Straks komt ie van pas om de ovulatie te schatten natuurlijk :)



Jammer dat het niet in een keer raak was ashkyla, maar zo te horen gaan jullie er vol goede moed voor ronde twee tegen aan.



Hier is het echt aftellen tot januari, heb er wel m'n rust in op dit moment. Natuurlijk wel de gebruikelijke kriebels maar niet extreem zoals op sommige momenten. We tellen nu eerst af tot de 20e, dan vliegen we naar huis X-D
In the end we only regret the chances we didn't take.
Wij hebben vanavond een feestje waarbij er wel geproost gaat worden dus vanmorgen voor de zekerheid toch even een testje gedaan. Zoals ik al verwachtte negatief. Is prima, rekende ook al niet op een zwangerschap dus we gaan gewoon vol goede moed naar ronde 2. Dus kan vanavond een rondje mee proosten als ik wil. Nu vooral hopen dat ik snel ongesteld word.
Alle reacties Link kopieren
Jammer Rii. Wie weet een mooi verlaat kerst kadootje volgende maand!
Alle reacties Link kopieren
Jammer ri maar wie weet was je gewoon nog even te vroeg je bent nog niet ongesteld dat scheelt.



Heerlijk de 'sex kalender ' hahah. Ben er wel erg blij mee. Ook al is het nu alleen al om te weten wanneer je ongesteld word.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven