Entertainment alle pijlers

Beste 1 april grap!

26-03-2011 20:52 78 berichten
Alle reacties Link kopieren
Jaja! 1 april komt er weer aan... Wat is de leukste 1 april grap die jullie ooit hebben uitgevoerd of meegemaakt hebben?

Ik heb zin om mijn vriend in de maling te nemen dus tips zijn welkom !
Alle reacties Link kopieren
Oh heerlijk... Ik ga straks die van de printscreen op de laptop uithalen met manlief (die vandaag ook nog eens jarig is. Mijn schoonouders hadden de grootste moeite de familie te kunnen overtuigen van zijn bestaan...)



Wat ik een goeie vond van vroeger, jeugdjournaal, was het nieuws dat er een engelse drop-plant ergens ver weg in de jungle ontdekt was. Ik en mijn zusjes met grote ogen vragen of wij er ook een mochten bestellen, er zou namelijk een speciale bestel-lijn geopend worden. We mochten niet bellen, maar volgende dag MOESTEN we jeugdjournaal kijken, zodat de grap ook voor ons duidelijk was. Heerlijk, zo jong en naïef hahaha!
Alle reacties Link kopieren
is juist leuk 1 april, kan zelf nooit echt iets verzinnen maar goed..



vanochtend naar vriend gestuurd in een sms: ik hou van je (1 april) hihi



verder als zoiets kom ik niet:P
Alle reacties Link kopieren
Dit jaar had het jeugdjournaal ook weer een goede: kinderen mogen voortaan ook een tatoeage laten zetten. Vol in beeld, jongetje met zijn rug vol bij Henk Schiffmacher. Natuurlijk veel reacties: belachelijk dat dat kan etc.

Ook leuk gevonden!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven