Hoe ziet jouw ontbijt eruit?

14-10-2009 18:01 108 berichten
Alle reacties Link kopieren
Nou, zoals de titel al zegt ben ik erg benieuwd naar jullie ontbijt.

Wat eet en drink je?



Ik zelf drink een kop thee, glas jus d'orange en een eierkoek. Niet dat ik op dieet ben maar eigenlijk meer uit gemakzucht. Oh ja, en een vitaminepil erbij :-)



En jullie?
Alle reacties Link kopieren
Het wisselt, en hangt er vanaf waar ik ontbijt (thuis of bij vriend) en hoeveel tijd ik heb. Standaard is een à twee boterhammen met een kop thee en soms een stuk fruit. Als ik melk in huis heb maak ik havermoutpap en een cappucino. Maar ik heb ook weleens weken dat ik bijvoorbeeld yoghurt met muesli of honing en noten eet, of een smoothie maak met havermout erdoor, of rijstepap.
Een gebakken ei met cheddarkaas op 1 of 2 waldkorenboterhammen.



Daarbij drink ik water en slik ik nog 'n multivitamine.
Alle reacties Link kopieren
Schaaltje yoghurt/kwark met een banaan rond half zeven. Om negen uur eet ik dan meestal een boterham.
Alle reacties Link kopieren
Een cappuccino of espresso, glas sap, 2 afbakbroodjes en biologische yoghurt met cruesli.
Alle reacties Link kopieren
quote:La Vie en Rose schreef op 14 oktober 2009 @ 18:06:

Waat en en drink je?





Oops, begreep je niet, zie t nu pas! Heb gauw aangepast :-)
Ik kom 's-morgens erg slecht om gang (ik doe er een uur over om de deur uit te gaan ) en daarom heb ik dan geen tijd om ontbijt klaar te maken. Ik drink daarom alleen een kop koffie en neem een vitaminepil. Op het station eet ik dan een appelflap van AH (heerlijk) en ik eet pas rond 12 uur mijn lunch.



Als ik vrij ben slaap ik lekker uit en ontbijt ik wel: koffie met een tosti of een broodje gebakken ei of een broodje met iets anders erop (vegatarische leverpastei, kaas, tomaat).
Alle reacties Link kopieren
Zeer ouderwets geloof ik, maar wij ontbijten met z'n drietjes aan tafel. Wordt gewoon gedekt, boterhammen, yoghurt, sap, melk, thee, zoet en hartig beleg. En dan zitten we denk ik toch wel een uurtje aan tafel.

Ben ik in gaan stellen, omdat ik merkte dat de andere maaltijden er 'door vlogen' tussendemiddag eten we alledrie uit onze broodbak/zak en 's avonds vaak ook gespreid ivm trainingen, muziekles ed.



We gaan om 8:15 de deur uit, dus gaat hier de wekker om 6:50. Dek 's avonds de tafel met alle dingen die niet in de koelkast hoeven, 's ochtends dus alleen even koelkast leeg halen en sinaasappels persen. Vind het stiekem een heel erg lekker begin van de dag.
Er zijn momenten waar je intens van geniet, tel die momenten en je leeft!
Alle reacties Link kopieren
quote:mamalief schreef op 14 oktober 2009 @ 18:10:

[afbeelding]Hhahah,ook zeker mijn favoriet!!!Lekker snel en makkelijk!!
kijk altijd wat je hebt en niet wat je niet hebt...
Alle reacties Link kopieren
4 cracottes met 2 La Vache Qui Rit Light en ik drink daarbij heel veel Crystal Clear (verslaving momenteel).
Alle reacties Link kopieren
meestal eet ik een schaaltje yoghurt met muslie en een drink er een sapje bij, en anders gewoon volkoren brood of een paar meergranen crackers
Alle reacties Link kopieren
2 snee-en brood met willek. beleg

mok optimel of melk

of een schaal cornflakes.
Alle reacties Link kopieren
Bord Brinta, kopje thee en een vitaminepil.
Alle reacties Link kopieren
Niks, helemaal niks.
Alle reacties Link kopieren
De ene keer eet ik een kommetje magere yoghurt met cruesli en de andere keer 2 crackers met beleg(kaas of smeerkaas of stroop ofzo) en ik eet ook wel eens1 of 2 boterhammen met beleg net waar ik zin in heb op dat moment.En altijd een beker thee erbij

Eet dus niet standaard elke morgen hetzelfde maar dat doet mijn vriend wel die eet elke dag 1 snee met hagelslag en 1 met pindakaas.
Alle reacties Link kopieren
2 Mokken koffie, 2 volkoren boterhammen met vleesbeleg, vitC en levertraancapsules.

In het weekend harde tarwebroodjes, eitje erbij en soms sap.



Als de kinderen hier zijn eten wij ook aan de keukentafel. Supergezellig is dat. (als er niemand een humeur heeft )
Alle reacties Link kopieren
quote:noanne schreef op 14 oktober 2009 @ 19:07:

Zeer ouderwets geloof ik, maar wij ontbijten met z'n drietjes aan tafel. Gezellig lijkt me dat. Wil ik ook gaan doen als ik een gezin zou hebben.
Alle reacties Link kopieren
Toen ik studeerde: fruitontbijt en croissantje

Nu als ik moet werken: Tosti met banaan, twee boterhammen of twee beschuitjes

Weekend: Altijd vers fruit en lekkere broodjes



...Altijd met een lekker kopje thee
2 mandarijnen en een paar glazen optimel, daarna vaak nog een kiwi en dan een bruine boterham of yoghurt met cruesli. Allemaal binnen een uur..maar alleen nu ik zwanger ben, anders meestal alleen een bak yoghurt met cruesli.
Alle reacties Link kopieren
Altijd een kom warme Brinta met een beetje rietsuiker. En een glas water. Brood krijg ik op werkdagen 's ochtends niet weg bah.
Alle reacties Link kopieren
Zo:
Winter is the season in which people try to keep the house as warm as it was in the summer, when they complained about the heat.
yoghurt met all bran en honing

kop thee

glas jus

En als ik genoeg tijd heb nog een extra boterham met ..... of een beschuit.



In het weekend gezellig samen aan tafel met de krant en broodjes uit de oven
Alle reacties Link kopieren
1 boterham met hagelslag, een kopje melk en soms een kopje thee.
Kop thee en een bakje Brinta fruitvit
Alle reacties Link kopieren
2 krentenbollen en een kop thee in de trein. Soms nog een grapefruit terwijl zoon zijn boterham eet voor we de deur uit gaan.
Alle reacties Link kopieren
2 a 3 stuks fruit en daarna een bak biogarde. Gezond he?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven