Geld & Recht alle pijlers

Eindejaarsuitkering....kassa!!!!!

20-12-2012 12:29 99 berichten
Alle reacties Link kopieren
Morgen komt het bedrag maar ontving gisteren al mijn salarisstrook....KETSJING!!!!!



Was meer dan ik verwacht had.

Het grootste gedeelte gaat op de spaarrekening maar morgenavond ook nog even lekker de uitverkoop in
De beste stuurlui, zitten op het Viva forum.
Alle reacties Link kopieren
Hier is de 13de maand ook al binnen, bij man althans. Ik heb een eigen zaak dus ik ben extra lief voor mezelf deze maand:-)



We hoeven niet te sparen dus het geld staat gewoon op de lopende rekening die flink gebruikt zal worden de komende weken voor vakantie.



Meesje: sterkte.



En verder wens ik iedereen heel veel plezier van zijn of haar 13de maand. Geniet ervan!
@lammy

Mijn man is zelfstandig in de metaaldetector. De personeelsleden die we nog over hebben krijgen een klein kerstpakket dat we bij elkaar gesprokkeld hebben, zullen we ook commentaar op krijgen, vaak vergeten die personeelsleden dat we zelf minder inkomen hebben dan zijzelf. Zijn nu echt zware tijden :'(
quote:momodoe schreef op 21 december 2012 @ 14:47:

@lammy

Mijn man is zelfstandig in de metaaldetector. De personeelsleden die we nog over hebben krijgen een klein kerstpakket dat we bij elkaar gesprokkeld hebben, zullen we ook commentaar op krijgen, vaak vergeten die personeelsleden dat we zelf minder inkomen hebben dan zijzelf. Zijn nu echt zware tijden :'(Nou dat is bij de werkgever van mijn man niet aan de orde hoor. Die man stikt van de poen. Triest zeg dt jullie nog minder hebben dan het personeel, houdt in dat jullie onder bestaansminimum zitten want de werknemers verdienen net daarboven. Sterkte dan maar.
Alle reacties Link kopieren
quote:momodoe schreef op 21 december 2012 @ 14:47:

@lammy

Mijn man is zelfstandig in de metaaldetector. De personeelsleden die we nog over hebben krijgen een klein kerstpakket dat we bij elkaar gesprokkeld hebben, zullen we ook commentaar op krijgen, vaak vergeten die personeelsleden dat we zelf minder inkomen hebben dan zijzelf. Zijn nu echt zware tijden :'(Wat lief dat jullie toch nog een pakket bij elkaar hebben gesprokkeld. Maar wat naar dat je nu al weet dat daar commentaar op komt. Je man zou eerlijk kunnen zeggen dat het minder gaat en dat hij hoopt op niet nog meer ontslagen. Zijn ze helemaal betoeterd om commentaar te leveren op een kleine zelfstandige die zelf net het hoofd boven water kan houden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Moondancer schreef op 21 december 2012 @ 12:13:

Ik krijg vandaag als het goed is ook mijn 13e maand, wat neerkomt op een maandsalaris ongeveer. Erg fijn. Ik gebruik het om mijn buffer van aan te vullen, motorlessen te betalen en mijn reisbudget voor mijn aankomende reis compleet te maken.



Overigens is een 13e maand niet een soort bonus, maar gewoon uitbetaling van gewerkte uren. Mensen die een 13e maand krijgen, krijgen maandelijks voor 4 weken uitbetaald, terwijl er meer dagen dan 4 weken in een maand zitten. Aan het eind van het jaar krijg je deze resterende gewerkte dagen alsnog uitbetaald in de vorm van de 13e maand.Niet altijd hoor,mijn man heeft een maandsalaris en krijgt ook een 13e maand.
Inderdaad. Heb even wat nagelezen en het is zeker niet alleen voor mensen die per vier weken uitbetaald worden.

In sommige gevallen is het wel een beetje een sigaar uit eigen doos omdat de jaarsalarissen bij zo'n bedrijf dan verlaagd worden.



Ambtenaren krijgen trouwens sowieso een dertiende maand. Dat zijn dus al best veel mensen
Alle reacties Link kopieren
Hier alvast mijn salarisstrookje gehad, salaris volgt maandag. Fijne eindejaarsuitkering, heel blij mee! Daar kan ik mooi de feestkleding van komende week mee betalen en de rest sparen voor het aflossen van onze hypotheek.
ik heb een eindejaarsuitkering die via de Cao geregeld is. Het was iets meer dan ik had verwacht, 700 euro.

We hebben het heel hard nodig, misschien kom ik dan nu net niet in het rood.



man is zelfstandig ondernemer in het mkb en geloof me, het is wel crisis. Het is superstil. Hij werkt voor de rekeningen, we hopen dat we die op tijd kunnen betalen.

ik zelf ben even tijdelijk gedetacheerd bij een heel groot winkelbedrijf.

vorig jaar om deze tijd zat ik daar ook.

Het verschil is enorm.
Alle reacties Link kopieren
13e maand gehad in november. Ik krijg dan een extra maand salaris dus hij is 8,33. Plan was om dit opzij te zetten en dan samen met 13de maand van 2013 een nieuwe keuken bij Ikea te kopen. Maar toen ging mijn cv ketel kapot eind november en hij is dus al op helaas.
Alle reacties Link kopieren
Hier draait mijn eindejaarsuitkering er gewoon bij. T is een euro of 300 en we kunnen het heel goed gebruiken deze maand.
Alle reacties Link kopieren
Hier een eindejaarsbonus van wel....(tromroffel).20 euro bruto!

Nou ja meer als niks zullen we maar denken.

Fultimers kregen 85 bruto.
Alle reacties Link kopieren
Sta soms versteld wat bedrijven in deze crisis periode nog als kerstpakket weggeven, geen zure reactie want heb zelf ook leuke cadeaubon gekregen van 40 euro maar ook daar was ik verbaasd over.
Alle reacties Link kopieren
Eindejaarsuitkering? Was da? Hier helaas niets, bij geen van mijn werkgevers gehad ook. Hoop op een vette bonus in juni, maar dat is ook nog afhankelijk van de bedrijfsresultaten. Dus ik hoop dat het de komende maanden aantrekt, al is de verwachting van wel.
Alle reacties Link kopieren
quote:momodoe schreef op 21 december 2012 @ 14:47:

@lammy

Mijn man is zelfstandig in de metaaldetector. De personeelsleden die we nog over hebben krijgen een klein kerstpakket dat we bij elkaar gesprokkeld hebben, zullen we ook commentaar op krijgen, vaak vergeten die personeelsleden dat we zelf minder inkomen hebben dan zijzelf. Zijn nu echt zware tijden :'(



Als een personeelslid commentaar geeft, die fijntjes even bij je roepen en uitleggen hoe de vork in de steel zit, geef maar openheid van zaken, kan diegene er ook rekening mee houden, dat als de economie zo slecht blijft gaan, hij op straat komt te staan, en hij dan een uitkering krijgt, en als zelfstandig ondernemer je dan niets krijgt. (vind ik nog steeds niet eerlijk maar goed).



Mijn man werkt ook in de metaal en hebben net een reorganisatie gehad, daarom heb ik van de zomer een hogere fulltime functie geaccepteerd, om eventuele klappen op te vangen. Zelf kreeg ik een eenmalige CAO uitkering en hoop ik in januari een bonus te ontvangen.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg mijn (bijna) dertiende maand al eind november. Wij kopen veel en ook best dure cadeaus in de familie dus dat komt goed van pas. Verder heb ik er ook het voorschotje van de nieuwe tweedehands wagen mee betaald (de rest van het bedrag kwam van de spaar). Bij mijn man is het iets van een 700 euro. Die gaat grotendeels op aan vliegtickets voor een citytrip in het voorjaar.



We sparen elke maand een redelijk bedrag en de extraatjes worden meestal gewoon uitgegeven, al besef ik heel goed dat het een luxe is dat we dat geld niet écht nodig hebben.
Alle reacties Link kopieren
quote:Christiana schreef op 22 december 2012 @ 23:13:

[...]





en als zelfstandig ondernemer je dan niets krijgt. (vind ik nog steeds niet eerlijk maar goed).



.Ww niet maar die premies betaald een zelfstandig ondernemer ook niet, bijstand krijg je ook als failliete ondernemer hoor.
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
Alle reacties Link kopieren
[quote]Italie_Meisje schreef op 22 december 2012 @ 20:03:

Hier een eindejaarsbonus van wel....(tromroffel).20 euro bruto!

Nou ja meer als niks zullen we maar denken.

Fultimers kregen 85 bruto.[/quo



Ik denk het zelde bedrijf als mijn man.
Alle reacties Link kopieren
er zitten nadelen aan zzp'er zijn .... geen 13e maand of kerstpakket of bonus ... Maar ik gun het iedereen natuurlijk van harte hoor!
Alle reacties Link kopieren
Kan zomaar marlenertje, er werken een heleboel mensen bij dat bedrijf verspreid over heel nederland.

Wij zorgen er voor dat de kerstkaarten in de bus komen ( als het goed is wel iig).
Alle reacties Link kopieren
Je kan als zzper natuurlijk ook gewoon jezelf trakteren op een kerstpakket. :D.

Maar ach er zijn wel meer mensen die geen kerstpakket krijgen en die zitten gewoon in loondienst. ( mijn oude werkgever doet er ook niet aan).
Alle reacties Link kopieren
Hier ook een eindejaarsuitkering gekregen. Ik besef hoeveel geluk ik daarmee heb als ik lees op dit forum hoe financieel moeilijk sommige mensen het hebben.



Besteding: 600 euro naar de spaarrekening, 400 euro extra afbetaald aan de hypotheek, voor het overige een aantal rekeningen betaald en een aantal kledingstukken gekocht.
Alle reacties Link kopieren
Hier ook een vastgestelde 13e maand, CAO voor rijksambtenaren. Altijd fijn zo'n bedrag, hier gaat op de spaarrrekening, we willen een huis kopen dus het komt goed van pas! Overigens kan je bij ons via een bewust belonen stelsel in april nog een echte bonus verdienen van max een maandsalaris (meestal krijgt men een halve trouwens). Aangezien ik het halve jaar met (zwangerschaps)verlof ben geweest, ga ervan uit dat ik die niet ga krijgen haha!
if we all light up, we can scare away the dark...
quote:Italie_Meisje schreef op 23 december 2012 @ 12:08:

Je kan als zzper natuurlijk ook gewoon jezelf trakteren op een kerstpakket. :D.

Maar ach er zijn wel meer mensen die geen kerstpakket krijgen en die zitten gewoon in loondienst. ( mijn oude werkgever doet er ook niet aan).



Het zou leuk zijn als zzp-ers elkaar een kerstpakket geven, zoiets als lootjes trekken



Hier zzp en geen bonus of iets maar wel lekker geshopt
Alle reacties Link kopieren
quote:Italie_Meisje schreef op 23 december 2012 @ 12:06:

Kan zomaar marlenertje, er werken een heleboel mensen bij dat bedrijf verspreid over heel nederland.

Wij zorgen er voor dat de kerstkaarten in de bus komen ( als het goed is wel iig).Klopt;) Mijn man zorgt voor de pakketjes;)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven