Gezondheid alle pijlers

Nog steeds chronische pijnen

29-12-2018 22:05 2913 berichten
Een vast aantal groepje forummers die praten over pijnen, werk, thuis en ook algemeen.
Voel je vrij om mee te schrijven.

Niets moet en respect naar elkaar

Weet helaas niet hoe je een link plakt
anoniem_329315 wijzigde dit bericht op 30-12-2018 18:45
12.57% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Dreamer schreef:
27-01-2019 16:02
IK heb een ietwat chagrijnige jongeman op de bank zitten. Voor de voetballiefhebbers: Hij is fan van Ajax :frusty:
:proud: sterkte
Like a great eternal Klansman
With his two flashing red eyes
Turn around he's always watching
(Dead Kennedys)
Alle reacties Link kopieren
JollyRider schreef:
28-01-2019 01:14
:proud: sterkte
:whip:

:proud:

Goedemorgen iedereen. Mag ik even zeggen dat ik het weer veel te vroeg vind? Kon gisterenavond niet in slaap komen. Ga je ook op tijd naar bed.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Mijn wekker ging om 6 uur.
En verder exact hetzelfde verhaal als bij jou. Kon ook niet in slaap vallen. Had weer veel pijn. Te veel aan mijn hoofd ook.
Dus ik kopieer jouw reactie even..
Veeeel te vroeg.....
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Ik voel me toch wat bezwaard dat ik kon blijven liggen. Ik heb zo vast geslapen dat ik niet wakker kon worden. Zo eerst maar wat koffie naar binnen gieten.

@Nartjie, hoe gaat het nu met de pomp dan? Kun je er goed mee overweg?

@Lientje, sterkte vandaag :hug:

Mijn dag is rustig. IK moet wel wat dingetjes doen, maar dat kan wel vanaf de bank. Ik zou eigenlijk wel weer een rondje moeten lopen, maar het weer is er niet echt naar. Gelukkig gisteren wel wat beweging gehad.

Als het goed is belt vandaag de jurist.
Geen pomp vandaag. Dvk is ziek. Nieuwe afspraak 6 feb
Lise de proef was maar voor 3 dagen. Nu totdat dvk beter is, pen gebruiken
nartjie schreef:
28-01-2019 11:04
Lise de proef was maar voor 3 dagen. Nu totdat dvk beter is, pen gebruiken
Ah oke.
In dat geval de vraag: hoe ging het die drie dagen?
Alle reacties Link kopieren
nartjie schreef:
28-01-2019 11:02
Geen pomp vandaag. Dvk is ziek. Nieuwe afspraak 6 feb
Potverdikke
Wat een tegenvaller weer!
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Alle reacties Link kopieren
Niet bezwaard voelen hoor Lise.
Als ik de kans heb blijf ik ook liggen. Heb alleen niet zoveel kans haha.

Boekhouding is afgerond
Ga nu maar eens een overal aantrekken en man helpen.
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
lise1985 schreef:
28-01-2019 11:09
Ah oke.
In dat geval de vraag: hoe ging het die drie dagen?

Ik vond het goed gaan.
lientje69 schreef:
28-01-2019 11:15
Niet bezwaard voelen hoor Lise.
Als ik de kans heb blijf ik ook liggen. Heb alleen niet zoveel kans haha.

Boekhouding is afgerond
Ga nu maar eens een overal aantrekken en man helpen.
Goed bezig.

Ik heb nog weinig gedaan helaas. Mijn moeder kwam nog even langs en stelt ons nu onbedoeld voor een nieuwe kwestie.
My gowddd...

Ik moet vrijdag op controle langs het ziekenhuis. En ik dacht Ahh dan kan ik de bus wel nemen ook al doet dat een beetje pijn.

Maar ik was helemaal vergeten dat de halte er voor die van de Hogeschool is. Die bus heb ik jaren genomen. Dat is sardientjes stijl. Wij liepen soms zelfs naar de bushalte bij het ziekenhuis als we weer naar huis gingen zodat we de rest voor waren en konden zitten.

Wie heeft dat verzonnen. :@@: Die buslijnen zo.
Alle reacties Link kopieren
Mijn dochter zit ook op de Hogeschool. Wel andere plaats natuurlijk. Maar die hoor ik over exact hetzelfde klagen. Overvolle bussen idd

Man was er even klaar mee. Dus ik grijp mijn kans om ook even te zitten meteen. Hoewel ik natuurlijk al gezeten heb terwijl ik aan de boekhouding bezig was maar dat is toch anders dan even zitten en niks doen.
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Zo irritant is dat. Dat was hier vroeger ook zo, als je met de bus wilde als het regende was het echt drama. Ik ging liever gewoon in de regen fietsen.

Ik kan inmiddels bijna helemaal niet meer zitten. Mijn voet begint steeds meer te tintelen en voelt dover aan dan een tijdje geleden. Ik vraag me toch af hoe de hernia er nu op een scan uit zou zien.
Bij de eerste hulp hebben zelfs heel lang papieren gehangen dat het niet de bedoeling was dat studenten er gingen parkeren (dat is de enige plek in de omgeving waar je gratis kan parkeren), echt schandalig. Het ziekenhuis terrein en de hogeschool zitten echt naast elkaar. Het word gescheiden door een hek dat open gaat voor de bus en ambulance.

Maar ik heb een lift geregeld voor als het nodig is. Maar ik ben het liefst zelfstandig dus als ik iets beweeglijkere ben neem ik wel een bus die in de buurt stopt en loop ik het laatste stukje wel. Deed ik met school ook.
Ik ben aan het bijkomen van een weekend met twee verjaardagen. Op zowel zaterdag als zondag een activiteit, is eigenlijk te druk voor me. Al is het elke keer maar 2 uurtjes overdag. Maar ik ben toch blij dat ik ben gegaan.

Helemaal bijlezen doe ik een andere keer weer. Voor nu iedereen een :hug:

Vervelend dat het openbaar vervoer zo slecht geregeld is, Yellow. Ik herinner het me ook uit mijn studententijd. Gelukkig heb je een back up.

Lientje, sterkte met zorgkind. Even zitten en nietsdoen is inderdaad iets anders dan zitten voor de administratie. Jou kennende ben je nu vast al weer bezig ;-)

Lise, balen van je been. En je moeder die komt met een nieuwe kwestie. Alsof je niet genoeg aan je hoofd hebt. Maar ze doet dat niet expres natuurlijk als het onbedoeld is. Heeft de jurist (eindelijk al eens) gebeld?
Ik postte te snel.

Nartjie, balen van het uitstel. Je geduld wordt wel op de proef gesteld zeg.

Dreamer, is het humeur weer een beetje bijgetrokken? Het was een zeldzame nederlaag zeg :-o
Doro75 schreef:
28-01-2019 13:25


Lise, balen van je been. En je moeder die komt met een nieuwe kwestie. Alsof je niet genoeg aan je hoofd hebt. Maar ze doet dat niet expres natuurlijk als het onbedoeld is. Heeft de jurist (eindelijk al eens) gebeld?
Nee, dat zou vandaag moeten gebeuren. Anders moet ik zelf even opnieuw bellen.

Mijn moeder stelde een vraag en daardoor heeft ze me aan het denken gezet of we zo langzamerhand de buitenwereld maar moeten vertellen dat onze kinderwens ernstig beïnvloedt wordt door mijn hernia. Mijn man denkt dat mensen zelf die conclusie wel trekken, maar ik twijfel daaraan.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat het duidelijkheid zou scheppen, Lise. Wel lastig. Emotioneel ook. Maar het geeft ook gelijk aan hoe het met jou ervoor staat. Dat het niet 'zomaar even een beetje rugpijn' is. Aan de andere kant komen er dan vast verhalen over vrouwen, die véél ergere klachten hadden maar er zo 10 kinderen uitpoepten en goed opvoedden. Daar moet je je ook vast tegen harden, denk ik.

Humeur is weer goed hoor. Maar wel balen, natuurlijk.

Als jij vond dat de test goed ging, dan is dat toch een indicatie, Nartjie. Balen dat ze ziek is. Voor haar ook, uiteraard :)
Later is nu
Dat is ook weer zo Dreamer. Of dat mensen allerlei goedbedoelde oplossingen gaan bedenken. Dat doen ze nu ook al over werk. Met als gevolg dat ik alleen maar zit uit te leggen dat het niet kan. Dat maakt het zo negatief.

In die zin zijn de krukken wel weer positief, het maakt mijn handicap zichtbaar.
Lise: ik zou het nog even vaag houden. Allereerst zit je zelf nog midden in het acceptatieproces en verder inderdaad de goedbedoelde adviezen. Bovendien vind ik eigenlijk dat niemand er iets mee te maken heeft en dat je dus niets uit te leggen hebt.

Yellow: zou je toch voor deze ene keer die lift niet accepteren? Zowel in de drukke bus als een eind lopend heb je meer kans dat je wond open gaat. Ik zou het risico niet nemen.

Nartjie: jammer zeg, dat uitstel.

Lientje: sterkte met zorgkind. Het is niet niks wat hij nu weer meemaakt.

En verder groeten en knuffels voor iedereen, :hug: :hug: :hug:
@Cesium, dat vind ik ook wel weer een goed punt. Ik heb er gemengde gevoelens over omdat ik eigenlijk het liefst gewoon duidelijkheid wil scheppen en eerlijk wil zijn. We hebben al iemand in de familie die al jaren weet dat hij onvruchtbaar is, maar dat geheim wil houden en derhalve dus iedereen 'voorliegt'.
Hier is het met bussen ook beroerd geregeld, als ik in de ochtend een afspraak heb, dan is de bus bomvol met studenten die er bij het station uitgaan, dan mag ik zitten en dan komt er weer een lading scholieren bij, die er vlakbij het ziekenhuis eruit gaan. Heel leuk, dan is dat ook haring in een tonnetje.
was 20 jaar terug al zo een gedoe met het OV en er is dus niets veranderd.
Alle reacties Link kopieren
Hier op het platteland is het helemaal om te janken wbt ov
Er gaat alleen in de spits een klein busje. Maar net niet daar waar je heen wilt.
Of hij is vol.
Of rijdt niet.

Vanavond breng ik zorgkind weer even naar zijn vader toe.
Zal maar weer wat te lezen meenemen.
Twijfel of ik in de auto zal blijven zitten
Is wel koud maar zit tenminste lekker.
Die stoeltjes in die hal daar zijn prut
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven