juli 2010 deel 2

05-01-2010 16:45 2539 berichten
Voor iedereen die in juli 2010 een kindje verwacht! Kom gezellig mee kletsen!







Verder hebben we Nazife onze tribune zitter.



Op naar dikke buiken:





En schattige baby's:







Wil je in de tabel of heb je aavullingen/wijzigingen, wil je dat dan met een kleurtje of onderstreept aangeven? Dan kan ik het gemakkelijker vinden.



Link naar het oude topic
Alle reacties Link kopieren
Wauw wat een gezellige drukte! Het einde komt dichterbij en iedereen wordt actiever met schrijven en het weer zit ook niet echt mee natuurlijk, maar wel heel erg gezellig!



Pezuls Wat fijn dat de eerste berichten zo positief zijn, dat moet echt een opluchting voor jullie zijn! Wel enorm baken dat je nog 2 weken moet wachten op de vervolgbehandeling, Je hebt gelijk hoor wat betreft de bestraling, dit is voor het lichaam veel minder belastend als chemo. Het is enorm vermoeiend, vooral door het frequente heen en weer reizen, maar over het algemeen heb je er lang niet zoveel bijwerkingen van. Met bestraling wordt er ook veel gerichter behandeld als met chemo.

Ukkie is erg wisselend in zijn actief zijn, ik heb hier inmiddels mijn eigen theorie in gevonden. Toen ie zo actief was mocht ik naar de VK en die vertelde dat ie mooi met het hoofdje naar beneden lag, 2 dagen later was de activiteit weer afgenomen en had ik wat meer druk achter mijn schaambeen. Ik denk dat ie toen gedraaid is en dus met de voetjes naar beneden ligt te trappen en ik dat niet zo duidelijk van de buitenkant voel!



WWL een vleesboom dat verwacht je toch niet! Groot gelijk dat je voor je eigen gemoeds een echo laat maken, daar zijn die dingen toch voor!



Keye welkome en leuk dat je weer mee komt schrijven! Hier ook een bekkenklachtenklantje, werk sinds 26 weken 50% en dat is te doen! Nog 2 weekjes en dan ga ik met verlof!



Smurf een hele fijne vakantie geniet er lekker van!



Mango haha jij dus ook al een vriendin met dezelfde voorkeur voor namen! Fijn dat ze jullie nr.1 niet "gepikt" hebben, de nieuwe top 20 van de SVB met namen is trouwens ook weer uit! Over het eerste kwartaal van 2010!



19Juni welkom, volgens mij ken ik jou idd van een ander topic. Ik ben daar ook weggegaan omdat ik meeschrijven op 1 topic voldoende vind, anders houd ik het allemaal niet bij!

En ik vind van deze zo leuk dat we allemaal in dezelfde maand zijn uitgerekend! Hoop dat je je hier een beetje "thuis" gaat voelen!



Gisteren op kraamvisite geweest bij mijn 3 weken oude achterneefje! Wat een schatje! Was echt een fijn popje, was een kleine 6 pind bij de bevalling.

Hij doet het echt heel erg goed, dan gaat het echt wel kriebelen hoor!

Nou vanavond op verjaardagsvisite en dan morgen alleen naar mijn moeder... manlief is de hele dag op pad voor sportwedstrijden! Fijn voor hem, komt hij lekker onder alle verplichtingen uit!
Alle reacties Link kopieren
@ Kena, ja klopt! Nou ja, daar reageert nu helemaal niemand meer, en zo zeker tegen het eind vind ik het wel fijn e.e.a. te delen met mede-zwangeren.

Zelf heb ik niemand in de omgeving die zwanger is, jullie wel? Ik doe trouwens ook geen zwangerschapscursus of zo.



@ Keye, ik ben ook al wel bezig met een tas. Nou ja, ben nog niet aan het inpakken, maar wel aan het bedenken wat er allemaal in moet. Al hoop ik zelf wel thuis te bevallen.



Over opzien tegen de bevalling, vreemd genoeg zie ik er niet eens tegenop, ik kijk er eerder naar uit! Maar ja, ik heb het dan ook nog niet meegemaakt, misschien scheelt dat ook wel

Ik ben erg benieuwd naar hoe ik het mee ga maken, naar de oerkrachten waar iedereen het over heeft, enz. Maar vooral omdat ik weet dat daarna ons baby'tje er is!!



Op zich zijn wij al wel over de voornaam uit, alleen de achternaam nog niet Het maakt mijn vriend niet uit (zegt ie), en zelf zit ik heel erg te twijfelen. Mijn vriend heeft zo ongeveer de meest voorkomende naam van NL, de mijne vind ik mooier en komt bijna niet voor. En ook ben ik de laatste uit de familie met deze naam die zich voortplant. Oke, ben dan wel geen man, maar zou het best leuk vinden om de familienaam in stand te houden...

Hoe doen jullie het met de achternaam? En waarom hebben jullie daarvoor gekozen?
Alle reacties Link kopieren
FIjne moederdag allemaal!!



Keye en 19 juni, welkom bij de club!!



Reageer later even op jullie! Heb net alles bijgelezen, vind ik ook erg fijn, zo in het laatste deel van de zwangerschap!! Lekker met elkaar praten over de baby in de buik, de voorbereidingen, kwaaltjes etc!! Helemaal blij met jullie!



Nu even douchen, gaan zo naar mn vriend zijnoma, is al echt een oud mensje.Lief en dochter zitten nu in bad, ik spring onder de douche, zijn we mooi op tijd klaar!



Enne, kramp in mn binnenbovenbeen is heeeeel herkenbaar, AU!!
Fijne moederdag! Zijn jullie lekker verwend? Ik kreeg een heerlijk ontbijt op bed, een setje voor onder de douche (had dochter zelf uitgezocht ) en een potje met tuinkers. Het potje heeft ze zelf opgeschilderd. Echt schattig!



Ik droomde vanacht dat ik weg was geweest. Toen ik thuis kwam hoorde ik de baby huilen. Man lag gewoon op bed. "Heb je hem dan niet gehoord?" "Nee, nee, sorry" Ik de baby pakken. Legde hij zijn hoofdje heel lief in mijn nek. Daarna ging ik voeden op bed. Maar ik kreeg m ijn pyama niet uit/los. En toen werd ik wakker. Helemaal teleurgesteld dat het een droom was!



19 juni: Wij zijn getrouwd, ik heb mans achternaam erbij genomen, dus kind krijgt hem ook. In jjouw geval zou ik er ook over na denken om jouw achternaam te gaan gebruiken. Puur voor de stam. Eventuele andere kinderen van jullie samen moeten dan volgens mij ook jouw achternaam krijgen.



Kena: Jij hebt dat dus ook als je baby's gaat kijken! Nou nog eventjes! Vriendin zei tegen mij: "Ach jij krijgt het allemaal nog. Dan is die van ons alweer zo groot."

Ja mannen zijn er goed in om voor zichzelf te kiezen en zo onder de verplichtingen uit te komen! Gelukkig zijn mijn ouders niet zo van de verplichtingen. Schoonouders dan weer wel, maar die wonen te ver weg voor een kopje koffie.



Keye: Ik heb het na 10 min. opgegeven. Kwam maar niet verder en kon ook niet meer goed zitten met die dikke buik. Ik ben gewoon niet zo goed in die spelletjes. Doe liever WII sports of Sims of zo. Toen we mario bross voor het eerst hadden hebben we heel lang samen gespeeld. Tot we bij een bepaald level kwamen en iedere keer ging ik dood en moesten we dus op nieuw beginnen. Op een gegeven moment werd man zó pissig. "Ik KAP er mee!!" Stampte naar de tv en zette hem uit. Ging vervolgens achter de laptop zitten en bedaarde binnen 5 min. weer. (En ik maar lachend op de bank zitten... )

Jouw vriend wil dus een ps3. Zijn daar ook leuke spelletjes bij voor de kids?
Alle reacties Link kopieren
Fijne Moederdag allemaal!



Ik kreeg net een behandeling bij een kuuroord van manlief! Vanaf volgend jaar mag mijn Zoontje mij verwennen. Haha zo lief!



Ahmm nachtmerries gaan overal en nergens over. Komt denk k omdat ik niet meer zo vast slaap. Hmm ik zie op tegen bevalling ws omdat ik teveel bevallingen heb gezien waar medisch hulp aan te pas moest komen. Maar ja dat waren dan ook allemaal klinische bevallingen. Is natuurlijk anders als er geen medisch indicatie bestaat. Maar heb dus te vaak een pomp of een tang gezien. Misschien daarom :-).

Plus heeft mijn zus 7 jaar geleden haar zoon verloren tijdens de bevalling omdat er discrepantie was. Te grote hoofd met smalle bekken. Nu zien ze bij mij ook steeds bij de echo n grote hoofd. Pfff. Plus die instelling in NL dat j tot 42 wkn moet blijven lopen met t kind in j buik. Naja. Ik zie wel. Heb geen optie:-)
Alle reacties Link kopieren
Wat gaan jullie snel! Wel gezellig hoor.

Fijne moederdag! Hier verwend met zelfgemaakte knutsels en een ontbijtje op bed.

Zoon vroeg, is dit je leukste dag ooit? Zo schattig. Hij was ook al vroeg wakker van de opwinding, haha.



Mango, zo'n ketting is wel een leuk idee. Alleen worden de traktaties hier 's ochtends uitgedeeld en om 10 uur al aan de chips is mss niet zo lekker. Vind 't wel lastig. Hoop eigenlijk op erg mooi weer dan kan ik mss ijsjes doen.



19 juni ik zou voor jouw achternaam kiezen. Ik ben getrouwd en heb dus de achternaam van man. De kinderen ook. Onze beide achternamen zijn niet heel veel voorkomend en hebben beiden niet echt een betekenis. Wel is de achternaam van man Fries. Maar ja dat is ie ook, haha.

Qua voornamen kan ik opeens weer twijfelen. Nou ja zal uiteindelijk wel goed komen. Hebben jullie al een geboortekaartje?



Mevrouw S, leuk kado van je man! Ga je nog voor de bevalling?

Wat erg wat je zus heeft moet meemaken. Kan me voorstellen dat, nu het dichterbij komt, af en toe door je hoofd schiet. Houden ze jou hierdoor nu extra in de gaten?

Nou ik zal de was er even ingooien.
Alle reacties Link kopieren
Ahhh wat leuke verhalen allemaal! Kan niet wachten totdat mijn kleintje ook so schattig tegen me praat. Haha.



Ik zou ook jouw achternaam kiezen 19juni. Bij ons (Afghanen) is dat niet echt een optie. Maar als ik die had, had ik ook gekozen voor mijn achternaam. Haha.

Ik krijg wel extra echo's. Ik hoop zo dat t allemaal goedkomt.
Alle reacties Link kopieren
Hey allemaal,



wat een gezellige drukte!

Ik voel me nog steeds niet lekker met mn buik, maar ik heb nu bedacht dat ik me maar rustig moet houden en morgen bel ik wel even naar de verloskundige voor de zekerheid.



Mango, het behandelplan kan echt niet eerder besproken worden, de specialisten komen altijd op donderdag bij elkaar en volgende week donderdag is hemelvaart.

De kettingtraktatie klinkt goed, die ga ik in mijn achterhoofd houden. Mario bros op de wii lijkt me trouwens superleuk!



Hezter, leuk, als je kinderen in hun eigen haar gaan knippen, volgens mij heb ik dat vroeger ook gedaan.



Keye, ik herken je gevoel met het tegenop kijken naar de bevalling, bij mij was de tweede bevalling soepel verlopen met een rottige complicatie pas erna, die ik nooit meer wil meemaken en daarom denk ik ook dat ik beter in het ziekenhuis kan bevallen, ook met het oog op het behandelplan van mijn man, volgens mij is het rustiger om naar het ziekenhuis te gaan, maar liever zou ik thuis bevallen.



19juni, welkom, ik herken je nog wel van het andere topic, waren jullie degene die een restaurant in een buurland zouden kunnen beginnen? Ik doe ook geen zwangerschapscursus. Mijn allerbeste vriendin is ook zwanger, we zijn ongeveer tegelijk uitgeteld, das wel erg gezellig.

Goede instelling om uit te kijken naar de bevalling, zoals ik al eerder zei: zodra je mag persen wordt t leuk

Ik heb de achternaam van mijn man aangenomen en dat hebben de kinderen ook gekregen. In jouw geval zou ik voor jouw achternaam gaan!



Kena, mij lijkt bestraling ook vermoeiend, de arts deed alsof je het even tussen de bedrijven door doet, maar er worden toch evengoed foute en gezonde cellen bestraald, ik ben benieuwd.



MvrS, met jouw beroep en medische kennis zie je en weet je inderdaad veel te veel dingen die je eigenlijk niet wilt zien, en ook met je zus snap ik dat je tegen de bevalling opziet.



Hier ook een heerlijk ontbijt op bed, verder van zoon een ketting gekregen gemaakt van oude knopen en van dochter een ketting gemaakt van deeg, prachtig. Van mijn man een vaas en een pen, omdat ik altijd zijn lievelingspen jat leen en die dan ergens neerleg waar hij hem niet kan vinden.
Alle reacties Link kopieren
Fijne moederdag allemaal!!!

We zijn allemaal nu al moeders, ondanks dat sommige van ons nog geen kindje gebaard hebben... tenminste zo voel ik het

Lag vanochtend een heel lief kaartje van mijn moeder in de buus: voor het lieve as moedertje... echt schattig!

Had ze even een persoonlijk woordje in geschreven!



19juni ik vind het ook fijn om mijn verhalen te kunnen delen!

In mijn omgeving worden de laatste tijd veel babytjes geboren, maar dat staat allemaal net iets verder van mij af waardoor we niet echt alles samen delen. Wel zijn de kraambezoekjes extra leuk, het idee dat jij er straks ook eentje hebt!

Wij zijn getrouwd en ik heb de achternaam van mijn man aangenomen, dus geen keus voor ons wat betreft de achternaam!

Het is inderdaad wel zo dat de naam die jullie je kindje nu geven ook evt. volgende kindjes moeten krijgen.... maar dat wil je misschien wel graag!



MevrS wat een heerlijk moederdag cadeau heb je gehad! Echt een goed idee in deze woelige tijd voor jou!



Pezuls gelijk heb je dat je morgen gewoon even overlegd met de VK, daar zijn ze toch echt voor!

Ik kreeg laatst van hunook te horen dat ik bij twijfel of onzekerheid altijd even moest bellen, maar ja zit niet in de aard van het beestje!

De zelfgemaakte moederdag cadeautjes lijken mij idd ook erg bijzonder om te krijgen, kinderen zijn daar vaak zo trots op!
Alle reacties Link kopieren
Hier even een kort bericht vanuit het ziekenhuis in Zweden. Op 7 mei is onze dochter Mila middels een spoedkeizersnede ter wereld gekomen. Reden: een infectie in mijn baarmoeder welke mij geen last bezorgde...maar wel zorgde voor 'geen leven voelen' in mijn buik. Ze is 10 weken te vroeg geboren maar wordt zo geod verzorgd... het is een kanjer en een vechter! De infectie is inmiddels onder controle. over 4 weken wordt ze naar nederland vervoerd, mits ze het zo goed blijft doen natuurlijk... tot zover onze vakantie in zweden met zeer onverwachte wending!... ;) Snel weer bericht. Xx
Alle reacties Link kopieren
MKL wow wat een heftig bericht!

Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Wat een rare vakantie maken jullie door zeg!

Wat fijn dat je het met ons wil delen!

Heel veel sterkte de komende weken en hopelijk zijn jullie over 4 weken allen gezond en wel in Nederland!
Alle reacties Link kopieren
Heftig MKL!!

Maar gefeliciteerd met je docter:-) idd een vakantie met een rare wending. Mogen jullie ook in Zweden blijven? Ik hoop dat jullie beide mogen blijven. Heel veel sterkte en plezier met je kleintje!



Ik ga mijn kado na de bevalling gebruiken denk ik:-) ik wil ook zelfgemaakte kettingen:-)



ja maak idd nare dingen mee in mijn beroep en ik heb nog nooit een natuurlijke bevalling gezien die zonder medisch hulp is verlopen. Dis heb idd een vertekend beeld. Maar ik probeer me eroverheen te zetten.

Ik ga weer eens leren. Moet voor mijn verlof nog een onderdeel afsluiten en loop dus achter. Haha. Fijne avond allemaal.



Groetjes S
Alle reacties Link kopieren
Iedereen een hele fijne moederdag gewenst! (alsnog, hij is bijna afgelopen). Ik kreeg vandaag van vrienden een kaartje om mij te feliciteren met moederdag. Ik was erg ontroerd dat ze eraan dachten, niet in de laatste plaats omdat ze zelf ongewild kinderloos zijn en zij al ruim in de veertig is.



MKL, van harte gefeliciteerd met de geboorte van je dochter!! wat goed dat je naar het ziekenhuis ben gegaan, en gelukkig goed afgelopen (voor de anderen: lees ook even topic: 30 wk zw en kwaaltjes. Erg ongerust. Herkenbaar? -

mooi verhaal en ook goede reminder om bij enige ongerustheid toch echt alarm te slaan, gewoon voor de zekerheid )

Mila - mooie naam trouwens!!



Nog even door over naamgeving: ook ik heb ouderwets de achternaam van mijn man aangenomen dus geen keus welke achternaam. Ik vind het zelf ook mooi als hele gezin zelfde achternaam heeft.

Toen ik mijn man helemaal aan het begin van de zwangerschap vroeg met welke dingen hij wel of niet intensief betrokken wilde worden (zwangerschapsgym, uitzoeken spulletjes etc, maar ook kiezen van de naam) zei hij dat ik de voornaam uit mocht kiezen, omdat ik al zijn achternaam had aangenomen... vond ik wel heel lief.

Maar uiteindelijk wel samen de naam besloten, gelukkig bleken we verrassend dezelfde smaak te hebben.



Iemand nog advies nodig over naam? Of is iedereen er al uit?
Alle reacties Link kopieren
MKL, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Mila, mooie naam. Wat een omstandigheden zeg, in Zweden en zo prematuur.

Veel succes komende tijd en dat Mila maar gauw aansterkt en over 4 weken naar Nederland kan.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd MKL !! Te vroeg natuurlijk, maar gelukkig gaat alles goed en zijn de vooruitzichten ook goed!!



Hier hebben we bij de eerste bewust gekozen voor de achternaam van man, wij zijn pas na de geboorte van de tweede getrouwd, ( Na 17 jaar verkering...) en hebben nu dus pas allemaal dezelfde achternaam.



De naam zijn wij ook over eens, Man moest er even aan wennen maar is nu 'akkoord' .



Vandaag weer even spannend, hij is gaan solliciteren...per 1 Juli is hij werkloos dus ik hoop maar dat er iets goeds uit voortkomt.



Zo, ik ga de dames eens uit bed halen,. vandaag weer dagje werken , dus ze gaan naar het KDV !



Werk ze allemaal,



Grtz M
Alle reacties Link kopieren
MKL gefeliciteerd met jullie meisje, hoop dat ze snel en goed groeit. de 1ste baby is geboren



kom later bijkleppen, zus met 2 nichtjes zijn er, dus drukte in huis. Straks naar de apekooi, even afmatten de kinderen
De eerste is er al!! Van harte gefeliciteerd MKL!! Ik pas later de tabel aan! Hoop dat jullie snel naar huis mogen!
Alle reacties Link kopieren
MKL, ik had je in het andere topic al gefeliciteerd, en bij deze nog een keertje

Leuk dat het eerste baby'tje al geboren is, moet wel zeggen dat ik me nu sneller ongerust maak als ik even niets voel :( De mijne is heel wisselend actief, soms wordt ik van binnen helemaal bont en blauw getrapt, en soms blijft het bij af en toe een stootje of wat gedraai. En de ene keer krijg ik hem makkelijker wakker dan de andere keer.



Zo te lezen is iedereen goed verwend gister met moederdag, leuk!!



@ Pezuls, ja dat klopt, helaas zag de verkoper op het allerlaatste moment van onze afspraken af en is het toen niet doorgegaan. We zitten nu nog steeds met een huis wat we niet verkocht krijgen (dat zou eerst door de verkoper van restaurant gekocht worden), en we hebben besloten dat eerst maar af te wachten... Staat al een jaar te koop en pas 3 bezichtigingen gehad, dus daar zit niet echt vaart in...



@ WWL: dat is dezelfde schrijfster van dat topic ;)



Haha, veel mensen zeggen dus dat ze zouden kiezen voor mijn naam in mijn geval. Officieel heb ik bij ons trouwen ook wel zijnnaam-mijnnaam gekozen hoor, maar ik merk in het dagelijks leven dat ik gewoon mijn eigen naam nog gebruik. Nu kreeg ik laatst wel post van het UVW met mevr. zijnnaam-mijnnaam, en dat vond m'n vriend toch stiekem wel heel leuk.

Nou ja, ik heb nog even om er over na te denken. Aan de andere kant vind ik het ook wel weer wat hebben om als gezin allemaal dezelfde naam te hebben.



De voornaam zijn wij al over uit, alleen de schrijfwijze nog niet helemaal. Het wordt Roan of Rowan. Ik denk de laatste. Een vriendin van ons is bezig met de geboortekaartjes, en mailt me binnenkort een paar voorstellen.
Alle reacties Link kopieren
MevrSnog druk aan de studie dus! Nou succes met de laatste loodjes! MIjn man moet voor de bevalling ook nog wat dingen afmaken en een eindgesprek klaar is voordat hij klaar is met zijn studie!



WWL ik vind de naam ook nog steeds een lastig punt... waren er een tijdje uit, maar ik merk dat ik zo af en toe toch weer begin te twijfelen. Maar waarom? Geen idee!

Jongensnaam hebben we moeten wijzigen omdat vriendin een jochie kreeg met die naam, lastig...!



Annickaatje he bah voor jou dus ook een onzeker tijd...

Is het vanwege de kredietcrisis? En in wat voor sector werkt je man? Hopelijk inderdaad positief nieuws!



Hier net terug van een ochtendje werken, was weer goed te doen! Vanmiddag even relaxen en vanavond naar een vriendin voor de voorbereidingen van een vrijgezellenfeest!
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Heb bijgelezen, maar ben zo moe.. vandaag gewerkt en net nog een uurtje thuis. Heb helemaal t lampje uit. Dus maak snel even een ovenschotel en ga even op de bank, even de ogen dicht... heerlijk!

Tot later meiden!
Alle reacties Link kopieren
@19 juni: Roan/ Rowan leuke naam (het was een van de namen die ik in begin van de zwangerschap in gedachten had voor een meisje, maar niet door de keuring heen gekomen bij manlief. Voor een jongen vind ik m ook leuk, eigenlijk allebei de spellingswijzen wel.
Alle reacties Link kopieren
@ WWL, ja voor een meisje idd ook wel heel leuk! Zo vond ik voor een jongen Borre heel leuk, maar daar was vriend het dus absoluut niet mee eens.

We hebben ook nog een tijdje Kars in gedachten gehad, maar echt iedereen begon dan over de aanslag van Koninginnedag, terwijl dat Karst was. Dat vond ik toch ook weer niet zo leuk.



Vervelend lijkt me dat als je vriendin dezelfde naam heeft uitgekozen!!! Zeker omdat veel mensen de naam nog altijd geheim houden tot het kind er is. Stel dat je echt maar een week of zo scheelt, en je komt er net achter dat iemand in je omgeving die naam ook heeft uitgekozen...
Alle reacties Link kopieren
jeeeeh, de 1e baby is al geboren! Van harte gefeliciteerd met jullie kleine meisje!



ben ik weer even. Dit keer mobiel. Onze laptop heeft het zaterdagavond begeven en de nwe is nog niet binnen, ggrrmmmbblll. En tot overmaat van ramp zijn ook de pc's niet in orde. Gooien na ongeveer 2 minuten internet eruit. Fijn.

Verder gaat het met mijn bekken steeds slechter. Heb erg veel pijn en kan het huishouden ook niet meer goed bijhouden. Wat voel je je dan machteloos. Gelukkig komt er een vriendin een paar dagen bijspringen, dan kan ik even wat rustiger aan doen. Ik hoop snel weer wat vaker aanwezig te zijn!
Alle reacties Link kopieren
Haha, ik moest even lachen om cadeauzoon. 'Wat heb ik?' dacht ik. Is wel een leuke omschrijving trouwens, want ik vind de meeste dingen (vooral stiefzoon) zo rottig klinken.



@ Keye, wat rot dat je daar zo'n last van hebt! Krijg je daar wel iets van therapie of zo voor? Wel heel lief dat je vriendin je komt helpen!



Wat een triest rotweer vandaag he? Sinds ik 'verlof' heb is het slecht weer :(. Extra tijd om te poetsen, op te ruimen en sporten zou je dan zeggen, maar op de een of andere manier kan ik me daar dan toch ook weer niet toe zetten.

Zit nu al sinds 12 uur in m'n sportkleren klaar om te sporten, maar daar blijft het ook bij. Maar ja, het zit in elk geval wel lekker!
Alle reacties Link kopieren
haha ja sportkleren zitten idd wel lekker. Ik heb eht omgekeerde. Ik heb een nette broek aan die neit zo lekker zit maar ik had een officiele afspraak vanmorgen. Die is allang afgelopen maar ik zit nog steeds in die nare broek. Zou ook vanalles doen vandaag, er komt niks van. Ben gister terug gekomen uit engeland, laatste keer, en ik merk dat ik gewoon effe bij moet tanken.



Met miniallis is alles goed, springt vrolijk rond in mijn buik, heeft nog geen vaste positie gekozen. Met mij gaat het ook goed, al heb ik vaak wel last van mijn stuitje aan het einde van de dag.



En hiep hiep hoera voor de eerste baby!!!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven