LLJ08M

03-06-2008 23:03 1829 berichten
Alle reacties Link kopieren




tieger wijzigde dit bericht op 02-01-2010 23:22
Reden: Tabel opgeschoond
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
leuk leuk Mango.. Kan mij helemaal voorstellen !!

He bah Murpel dat je pip bent.. is niet leuk..



Nou hier vind Kaj de extra hapjes nog raar hoor, het enige wat hij lekker vind is de liga..
Hèhè ze heeft eindelijk gepoept! Wat een derrie zeg! Heeft de pruim van gister toch z'n werk gedaan!

Die vond ze echt vies! Ze hield haar lippen stijf op elkaar na een paar hapjes!Ik kreeg er met geen mogelijkheid meer in! Vandaag en morgen eerst maar weer peer.



Straks na Esmee haar ochtendslaap gaan vriendin, moeder en ik naar het huis. Schoonmaken en plamuren. Kan Esmee lekker buiten slapen in onze mega achtertuin (voor onze begrippen dan hè )



Hoe gaat het nu met Kajs medicijnen? Heeft hij al liga met banaan gehad? Prachtig gezicht hè die hapjes!



Hoe is het verder met iedereen?



Kan Roos al terug draaien?



Liefs,

Mango
Alle reacties Link kopieren
Zo, ben er weer even. Gisteren wat ziek, heb de halve ochtend op de wc gezeten. En gisteravond leek man ziek te worden, dus die ligt nog lekker in bed. Daan was om 5 (!) uur al wakker, heb het nog kunnen rekken tot 6 uur. Toen was Tessel ook wakker, dus het bed maar uit.



Mango, rustig aan met introduceren he! Het beste is om 3 dagen te nemen voor wat nieuws, zodat je weet of ze erop reageren of niet. En lekker zeg, aan de slag in het nieuwe huis.



Murpeltje, vervelend he, ziek zijn. En hopelijk wordt het plekje op Manon haar wang niet erger.



Roze wolk, lekker op vakantie!!! Hier hebben we het er gisteren nog even over gehad, maar we kunnen (as usual) geen keuze maken. Plus dat ik eigenlijk pas op vakantie wil als man klaar is met zijn afstuderen, maar daar zit weinig schot in

En hoe is het lijntje van Sharon? Hier kijken ze op het cb vooral naar de curve zelf, dus niet specifiek naar de losse waarde. Zolang de lijn niet extreem gaat stijgen of afvlakken, vinden ze het geen probleem, en anders komen ze in actie. Zo moesten we met Daan versneld naar de kinderarts omdat die begon af te vallen met 5 maanden, en door de kinderarts werden we doorgestuurd naar de diëtist en kregen we uiteindelijk de refluxonderzoeken. Hier zijn we trouwens pas sinds kort gestopt met de papflessen bij Daan… maar dat werd meer een principekwestie. Inmiddels vraagt hij nog soms een fles pap, om hem vervolgens te laten staan.



Brabbel, je kunt ook appel aan Kaj geven hoor. Even in de magnetron, dan wordt het wat zachter. En goed man, Kaj aan de rol! Ondanks dat hij in het begin zo ziek geweest is, pakt hij dit toch maar mooi op! Krijgen jullie daar nog extra controle op?



Ongeduld, kun je de papvoeding niet rond de middag geven, zodat het straks een broodmaaltijd gaat vervangen? Dan kun je ’s ochtends en ’s avonds nog gewoon de borst geven. En goed joh, van je baan! En ook fijn dat Guido het naar zijn zin had bij de gastouder.



Mondy, hoe was het cb? Roos goed gegroeid? En je bent wel erg ontaard hoor, als ik dat zo lees… kinderen in de zandbak, geen flesjes uitkoken, broer en zus die aan haar frutten En heb je de musical al gehad? Of heb je nog geen vakantie?



Poeh Hezter, lastig een driftkikker… helpt het wat om veel verschillende speeltjes om haar heen te leggen, zodat ze zelf kan afwisselen?



Crazydesi, wat onhandig, dat Twan geen fles meer wil! Kun je overdag genoeg rust nemen zodat Twan genoeg kan drinken? Ik kan me voorstellen dat het met Kevin in de buurt wel eens drukker is, waardoor Twan misschien minder goed en daardoor minder drinkt overdag, waardoor hij dit ’s nachts in wil halen?



Hallooo, hoe gaat het met Zoe? En de Bijenkorf is inderdaad prettig, hebben ook een verzorgingsplek.



Hier gaat het verder wel goed. Tessel is nu druk aan het rollen van rug naar buik, terug wil nog niet. Maar dat zal vast wel komen… Werk bevalt goed, leuke collega’s, en een rustig inwerkprogramma. Wel prettig in ieder geval, en ik ga met plezier naar het werk toe. Man helaas op het moment wat minder, er wordt flink gereorganiseerd bij hem, en op het moment doet hij in zijn eentje het werk dat eerst door 3.5 fte gedaan werd. Komt ook omdat een collega nu met vakantie is, maar de andere twee zijn vertrokken.



Hier hebben we nog een reden om snel weg te willen. Afgelopen woensdagnacht is er hier in de buurt brand geweest, waarbij er waarschijnlijk asbest vrijgekomen is. Vrijdagmiddag lag er uiteindelijk een brief van de woningbouw in de bus met informatie over onderzoek enzo, maar vervelend is het wel. Vooral omdat er nu ineens geadviseerd wordt om ramen en deuren dicht te houden, en we donderdag gewoon op het balkon zijn geweest. Vrijdagochtend konden we ook onze fietsen nog uit de berging halen, en die waren vrijdagmiddag dus afgesloten. Lekker wazig allemaal, en vooral typisch dat er eigenlijk zo laat actie ondernomen word. Maar goed, we zullen wel horen wat er uit het onderzoek komt.



Hebben jullie dit trouwens ook wel eens gehad? Tessel krijgt op het moment nog geen bijvoeding, alleen flesvoeding (ook nog geen pap). Ze eet praktisch alles op wat ze voor haar neus krijgt, en dat doet ze al een poosje. Poepen en plassen ging goed, iedere dag. De afgelopen dagen heeft ze echter een beetje groengeelgrijze ontlasting, die echt ontzettend stinkt, terwijl ze dus niks anders gegeten heeft. Ze lijkt verder nog wel vrolijk, er staan nog geen tandjes op doorkomen, dus wat het zou kunnen zijn… Iemand een ideetje?



Ga nu even Daan verschonen, volgens mij heeft hij gepoept!



Tot gauw!
Alle reacties Link kopieren
.... FF voor het schema: Roos = 5 maanden én 69 cm, 7250 gram.....!!!!!! Verder weer goedgekeurd, hier gelukkig niet zo'n zeurmuts.

Mag rustigaan beginnen met bijvoeden zodra ik merk dat ze meer nodig heeft. Voorlopig alleen nog maar rijstebloempapje.... fruit hebben we twee keer gegeven, dat vond ze zo vreselijk smerig dat ze continu zat te kokhalsen. Komt wel.



Kleine meid kan trouwens nog steeds niet terugrollen, gelukkig doet ze het niet zo heel vaak meer in bed, dat scheelt.



Drukke week is voorbij én overleefd. Nu nog opruimen en wat voorbereiden voor het volgende jaar, hoef ik écht nergens meer aan te denken in de vakantie. Heerlijk.



Tieger, die geel/groen/grijs/blauwe stinkpoep heeft Roos ook af en toe. Vaak als ze wat langer niet heeft gepoept. Geef haar nu standaard 30 cc meer water en dat helpt goed. Zal me er maar niet druk over maken, misschien is dat idd haar reactie op tandjes krijgen. Heb het idee dat er bij Roos ook wat aan het doorkomen is.



Meiden, verder even geen puf te reageren, het is zo benauwd hier, pfffff, zit op het balkon met de laptop, moet maar niet te veel bewegen want voel me niet echt lekker met dit weer (windje hier is overigens wel lekker...)



Liefs Mondy
Alle reacties Link kopieren
Balen zeg, dat we niet door zijn! Ik heb de wedstrijd in een shoarmatent gezien. De Turkse eigenaar: Niet de hoop opgeven, bij ons kwam het ook goed...





Brabbel: Die scene in Mexico was inderdaad hilarisch! Ik vond het stukje over waxen ook leuk! En Kaj heerlijk aan de liga!



Tieger: Plaats je het filmpje van omrollende Tessel op hyves? En hoe voel je je nu? En wat een verhaal van die brand!



Roze wolk: Geniet van je vakantie!



Murpeltje: Nee he, je zou moeten genieten van je vrije tijd! Gaat het inmiddels weer wat beter?



Mango: Heerlijk, de verrukking over jullie nieuwe huis blijkt zo duidelijk uit je posts! Jammer van de bijwerking van de rijstebloem. Maar wat een smulpaap, nu ook al aan het fruit! Bij Guido heeft de Biobim juist het tegenoverghestelde effect. Sinds hij papa krijgt, heeft hij weer elke dag een poepbroek!



Mondy: ReusRoos!! En nog effe volhouden en dan heb je heerlijk vakantie! Komen jullie dit jaar weer naar Drentheland?



Hier een druk weekend achter de rug. Gister om half 9 van huis vertrokken voor babyzwemmen (waar Guido helemaal niet meer huilt bij het onderwaterzwemmen en lachend in het water ligt!), door naar oma om Guido te droppen en toen naar Deventer voor een wedstrijd van mijn schoonzusje (gewonnen!!!), pas om 1 uur weer thuis. Vandaag zouden we visite krijgen uit Tiegerstad, dus om 8 uur stond ik alweer naast mijn bedje om het huis te poetsen. Maar het was gezellig en inmiddels weer achter de rug.
Alle reacties Link kopieren
Pff ik ben kapot.. we zijn gister vroeg naar bed gegaan om slaap in te halen maar dat is bij mij averechts gaan werken, ben juist kapot nu pfff



Oh Tieger dat is ook een goede tip.

Ja Mango ik geef Kaj al liga, met banaan en sinaasappel dat mag al hoor. Speciale ligab ij de AH vanaf 4 tot 6 maanden

Alleen meneer neemt maar 2 hapjes en dan wilt hij niet meer.



De ene medicijn gaat er zo in ( altijd al ) maar de andere ( kalium ) is zo ranzig, ik ga er gewoon van over mij nek.. Wat ik er ook mee doe om de smaak te camoufleren het blijft vies. Morgen moeten we voor controle naar de cardioloog en kaart ik het aan, dat ik gewoon niet alles naar binnen krijg.
Alle reacties Link kopieren
hoi brabbel, ik hoop dat de cardioloog DE tip heeft, zodat ie een lekkerder medicijntje kan krijgen of je de smaak kunt camoufleren!

mango: druk aan de klus? of is het een kwestie van echt alleen verhuizen?

tieger: al duidelijkheid over brandgebeuren?

ongeduld: hier ook elke dag weer poep vanaf de biobim. vanaf woensdag ga ik ook fruit proberen.



nog tips, waar kan je het beste mee beginnen, vers of potje?



voel me niet meer ziek en ben ook nog steeds niet ongesteld.

voel me wel lichtelijk schuldig, ik ben vrij en manon is toch naar kdv, ik zou de huissloof uit gaan hangen en je ziet het.....lang leve internet! vanmiddag ga ik naar een vriendin, ik ben wel oproepbaar, maar met een kleine oproepkans, vanaf morgen echt echt vrij.



vriend moet wel gewoon werken, als ik 4 weken in mijn nieuwe baan werk, hebben we weer 3 weken vrij. kom ik wel in de min, maar de eerste keer vakantie met zijn 3-en is me dat wel waard. wat een lui genot, heerlijk!!



gr murpeltje
Alle reacties Link kopieren
hahaha, ik herken het schuldgevoel! En dan inderdaad achter internet gaan hangen.... Ik probeer mezelf maar voor te houden dat het al heel goed is dat ik alle administratie weg heb gewerkt!



Ik twijfel nog over de vakantie. Sinds vorig jaar juni heb ik maar 14 weken gewerkt, dus al snel vakantie nemen vind ik een beetje raar (voor mezelf dan he, niet naar de buitenwereld). Ik denk dat ik een weekje neem, en dat een extra weekendje weg gaan. En dan volgend jaar misschien wintersport.



Ik heb natuurlijk nog geen ervaring met fruit / groente. Ik ben van plan om met stukjes groente te beginnen. De "geleerden" zeggen dat je zo eerst de bittere smaak activeert bij je kind. Geen idee of het werkelijk zo is, maar ik vind het het proberen waard. Ik denk dat we met stukjes sperziebonen of broccoli beginnen. In het begin is het echt bijvoeding, later gaat ie vanzelf meer eten en dan kun je een borstvoeding laten vallen. En wanneer Guido het eten onder de knie heeft, kun je het fruit ook meer naar de ochtend en de groente meer naar de avond verschuiven.

Wij beginnen trouwens pas begin augustus. De komende weken veranderd er zoveel voor hem, ik vind het dan een beetje te onrustig voor hem. In augustus is vriendlief vrij, dus die heeft dan alle tijd om te beginnen.



Brabbel: Ben benieuwd of de cardioloog de tip voor je heeft!
Alle reacties Link kopieren
Hier al een klein vreetzakje, Verona is helemaal weg van de fruithapjes, en is boos als het haar te langzaam gaat of het potje leeg is. En ze vind biscuitjes (meelkoekjes) ook helemaal geweldig, kan ze lekker op sabbelen.



Mango; Heerlijk aan het klussen dus, moet er veel aan het nieuwe huis gebeuren??



Eigenlijk weinig nieuws vanaf hier. Kids hebben het weekend beide nachten bij beide oma;s/opa;s gelogeerd. Vrijdagav. naar schoonouders ivm werken. En zat.avond naar mijn ouders omdat we voetbal gingen kijken in een kroeg met een groep vrienden Verona had beide nachten goed doorgeslapen, had ik dan ook hard voor geduimd want 2 nachten ervoor was ze wel wakker geworden snachts. En zou het vervelend voor ze vinden als ze er snachts uit zouden moeten.



Zal es kijken of loon binnen is, kan ik de vakantie gaan betalen
Ff snel en ego:



Ja we zijn druk aan de klus. Maar het gaat prima. Zaterdag hebben mijn moeder, vriendin en ik schoongemaakt en zondag is man begonnen met schilderen en ik met afplakken.



De muren van de kamer zijn klaar. Waarschijnlijk moet het plafon nog. De keuken is appeltjes groen (hoe vreselijk) en schoonvader heeft hem vandaag geschuurd. Voor een groot gedeelte dan. Vriendin is vandaag in de slaapkamers bezig geweest. Ik moest gewoon werken, dus weet nog niet hoe het er uit ziet!

Morgen ga ik ook weer aan de slag. We moeten eigenlijk alleen schilderen. Dus op zich valt het mee.

Als het zo blijft gaan..... (Man wil einde van de week wel over....optimist )



Esmee is ook dol op haar fruit! Zaterdag was ze helemaal pieperig omdat het haar niet snel genoeg ging! Geweldig! Vandaag heeft ze twee keer gepoept bij de gastouder, dus dat gaat ook weer goed! Overmorgen maar weer eens een ander smaakje proberen.



Het hangt van het soort fruit af wat wij doen, potje of vers. WE moeste met peer beginnen. Dat zou ik dan moeten zeven volgens het cb. Nou dat doen we dus niet hè?! Maar banaan en sinaasappel is wel makkelijk vers te maken. (prakken of met een staafmixer) En met groenten moet het helemaal wel lukken toch? Het zijn toch eerst maar een paar hapjes. (Zegt zij nu heel optimistisch)



Brabbel: Ik hoop echt voor je dat de arts een goede tip heeft, want dit is ook niet leuk voor jullie kleine mannetje! En sta je daar liga te maken: eet hij maar twee happen! Dat is sneu!
Zo nu ff wat meer rust!



San: Lekker dat Verona door geslapen heeft bij opa en oma! Slaapt ze thuis ook door of is ze 's nachts nog wel wakker?

Waar gaan jullie naar toe op vakantie?

Ongeduld: Jij al weer vakantie? Tssss, jij voert ook niks uit! Het is wel zomer, dus een weekje zou wel lekker zijn toch? Maar ik snap je bezwaren wel hoor!

Murpeltje: Volgens "mijn"cb arts is het even goed. Ik wil wel zo veel mogelijk vers maken, maar een potje fruit is ook wel gemakkelijk.

Brabbel: Hè meid, het wil niet zo of wel. Zorgen om Kaj en zelf hardstikke moe! Heb je binnenkort ook vakantie? Kun je misschien even bij komen!

Mondy: Zo die Roos kan er wat van! Jeeeemig! Lekker zo'n tussenweekje! Geen kinderen, wel lekker opruimen en klaarzetten voor volgend jaar!



Esmee is weer wakker. Moet er maar even naar toe!
Alle reacties Link kopieren
Brabbel, is die kalium als poeder/pilletje, of als drankje? Ze kunnen van een tablet ook een drankje maken bij de apotheek. Worden ze niet blij van, maar het kán wel. Hopelijk heeft de cardioloog nog tips.



Mango, lekker klussen dus. Maar toch ook al bijna vakantie voor jou?



Murpeltje, het maakt niet zo veel uit, de groenten uit een potje lijken veel op elkaar, maar met wat tabasco en wat peper/zout smaakt het prima Hier worden het ook eerst groenten, en daarna eens wat fruit. Alhoewel we bij Daan zijn begonnen met het fruit, en later met de potjes groente.



Een tip is de site van de Keukenkikker. Staat ook allergie-informatie bij.



Ongeduld, ik heb dat ook hoor, niet nu al weer vrij nemen. Komt nog bij dat man ook druk moet zijn met zijn afstuderen, dus het zal sowieso het najaar worden voordat we op vakantie kunnen.



Over de brand is al wel meer duidelijk, er is wel asbest vrijgekomen, maar de hoeveelheid is minimaal. Wel is er een gespecialiseerd bedrijf ingeschakeld om alles schoon te maken, maar voorlopig wordt ons aangeraden om ramen en deuren aan de achterkant gesloten te houden. Wel onhandig, omdat daar dus ons "begroeide" balkon is, met de voorraad aardbeien en tomaatjes, die nu dus al even geen water gehad hebben. Hopelijk redden ze het nog. En we kunnen dus niet bij onze berging, maar daar ga ik morgen even achteraan bellen. Komend weekend willen we misschien een nachtje gaan kamperen en een deel van onze kampeerspullen liggen erin, plus dat we onze fietsen dan ook wel weer in de berging willen zetten. Lekker onhandig dus.



Nu nog even tv kijken, en lekker op tijd gaan slapen.
Alle reacties Link kopieren
haha, ik bedoelde niet alleen vers of potje, maar ook waarmee, groente of fruit en welk groente of fruit.

tieger: site is super! ga ik opslaan bij favorieten.



mijn moederlijke onzekerheid speelt weer op!

heb 'eten voor de kleintjes' gelezen en dacht dus aan beginnen met groente, maar...als je kijkt hoe zoet die bv is, kan fruit volgens mij ook wel. banaan leek me wel wat, kan je gedeelte prakken en gedeelte heel geven, maar kan ze opstopping van krijgen. ze heeft nu natuurlijk ook dat (minieme) eczeemplekje, dus zou ik dan toch niet beter wachten, maar... ze is eraan toe en wat maken die 2 weken dan uit? ga dus donderdag ipv het papje iets erbij geven, maar weet nog steeds niet wat.

sjees wat ben ik een softe doos geworden zeg!



gr murpeltje
Alle reacties Link kopieren
Vandaag met Kaj naar het ziekenhuis geweest, alles ziet er weer goed uit, geen veranderingen eigenlijk.

We hebben dan 11-8 een perfusiescan en daarna bespreken we wat er verder gaat gebeuren. Hoogstwaarschijnlijk een katherisatie... om de druk te verlichten in zijn rechterhartkamer en linkerlong. Hij heeft er geen last van gelukkig
Alle reacties Link kopieren
@ Tieger, we hadden eerst een drankje in verschillende smaken, nou vreselijk gewoon, toen zonder smaak ook vies en nu poeder en dan heeft ook zo`n nasmaak. De cardioloog heeft ook geen oplossing pfff wordt er gek van

Hoe ik het nu doe is liga fijn maken aanmaken met water poeder er los bij, beetje op speen of lepel, liga erbij en dan huppa erin, dat wilt wel een paar hapjes.



Mango nou het gaat wel hoor, gelukkiggaat het goed met Kaj op de ene medicijn na maar daar maak ik mij niet druk om.

Vriend en ik hebben ff bijgeslapen de laatste 2 dgn, lekker vroeg naar bed en ik kan er weer tegen aan, vrijdag slaapt Kaj bij opa en oma. Wij hebben een trouwfeestje en zaterdag kijken voor een nwe auto.. yeah
Alle reacties Link kopieren
Hallo!



San: Heerlijk dat het logeren zo goed gaat! Vind je het zelf niet gek? Ik zou het heel raar vinden om Guido weg te brengen.



Mango: Jullie schieten lekker op!



Tieger: Leuke site! Kun je alweer op je balkon?



Murpeltje: Ik herken je onzekerheid, en dan meteen de verontwaardiging eroverheen dat je zo'n muts bent geworden! Ik ben heel benieuwd hoe Manon de eerste hapjes vindt!



Brabbel: Fijn dat Kaj weer is goedgekeurd! Heb je ook foto's van Kaj met de liga? En lekker man, een nieuwe auto. Weet je al wat voor een?



Hier eigenlijk weinig nieuws. Ik geniet van mijn laatste vrije weekje door helemaal niets te doen. Guido is gister weer naar de gastouder geweest. Weer geen centje pijn, zo lekker! Toen ik hem kwam ophalen, zaten ze lekker buiten in het zonnetje. Ik kreeg meteen een vette smile! Mensen zeiden vaak tegen me: Hoe ouder ze worden, hoe leuker het wordt. Ik geloofde dat nooit, want ik vond het immers nu al zo leuk. Maar het is echt waar! Guido is nu echt bezig om contact met je te zoeken en aandacht te trekken. En hij lacht zoveel! Gister lagen we even te knuffelen en ik werd zo overvallen door zo'n enorm geluksgevoel!



Ik heb ook mijn inwerkprogramma gekregen. Volgende week 2 dagen Deventer, 1 dag Groningen, dan door naar Soest voor een overnachting en een volledige dag. De drie weken daarna zit ik maandag & dinsdag in Tiegerstad. Best heftig, maar ik heb er wel veel zin in!



Hum..... voor iemand die zegt dat er weinig nieuws is, weet ik toch nog een best verhaal te tikken!
Alle reacties Link kopieren
Hier ben ik ook weer eens!



Ben erg moe, Twan heeft het doorslapen ook nog niet begrepen.... Laatst was het zelfs helemaal pet en heb ik weer elk uur gezien. Zelfs een papfles helpt geen bal.

En wilde ik gister vroeg naar bed omdat ik Twan om 9 uur gevoed had, gooide Kevin roet in het eten.... die wilde dus niet slapen... Lag netjes om kwart over 8 in bed, maar slapen ho maar! Ondertussen was ik al 3x naar boven geweest (hij gooit uit kwaadheid z'n speen dan weg en van het huilen krijgt ie een vieze neus en wil hij dus niet slapen.. * zucht*) Maar goed, uiteindelijk bij ons even beneden op de bank gezeten en daarna weer naar bed. Tegen bijna half 11 was hij eindelijk in slaap... pffffffff.

Nou ja, hopelijk gaat ie vanavond weer zonder problemen slapen. Hij heeft de laatste paar dagen weer iets nieuws, zegt dan: "bij papa en mama in bed slapen..." maar dat feest gaat dus mooi niet door he!



Verder erg druk hier in huis met opruimen, ben alle zooi aan het uitzoeken in de spaarzame vrije minuten als de kids slapen, dus daarom weinig hier.

Maandag begint de schilder buitenom schilderen, want dat moet ook al 2 jaar en komt er steeds niet van.



Vriend is vanaf volgende week wat meer thuis (hopelijk, komt ook steeds wat tussen), want de afgelopen paar weken was het echt vreselijk, ik zat meer alleen met de kinders te eten dan dat hij erbij was. Die kwam meestal tegen half 11 thuis om te eten en dan konden we naar bed. Gezellig dus.

Kortom, we zijn dringend toe aan vakantie!



Heb dus weinig energie om bij te lezen, maar hoop dat alles goed gaat met iedereen.



Groetjes en hoop tot snel!
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Desi het schiet niet op he zo.. Hopelijk kan vriend vanaf vilgende week wat meer inspringen

Kaj slaapt ookde nachten nog niet door hoor, papfles helpt misschien een uurtje extra maar meer niet, slaapt overigens na een fles `s nachts wel meteen weer verder en soms komt hij voor zijn speen. Vriend en ik doen het ook om en om anders red ik het echt niet. Bevalt ons beide prima zo..



NEe Ongeduld eigenlijk niet.. Elke keer ben ik alleen als ik liga geef misschien van het weekend ff..

We gaan voor een Hyundai Tucson. Afspraak is gemaakt bij de dealer voor zaterdag dus ben benieuwd
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ben weer terug van vakantie. We hebben het heerlijk gehad. Super weer. Lekker huisje. Fijn strand en mooi zwembad. De kinderen hebben het geweldig gehad. Finn was de laatste dagen wel wat hangerig en wilde geen bv meer en ineens voelden we 2! tandjes. Ik had mijn kolf niet bij me dus het was wel even stressen ook met het warme weer, maar uiteindelijk kwam het goed. Hij dronk 's nachts 3 voedingen en overdag gewoon minder.



Ik las zo gauw iets over hapjes. Ik ga gauw bijlezen want wij willen finn ook ga bijvoeden binnenkort. Maar nu eerst weer voeden en dan naar bed.
Alle reacties Link kopieren
Murpeltje, volgens de diëtiste waar Daan eens geweest is, stopt een banaan alleen als je 'm in de uitgang stopt. In eerste instantie kunnen ze van alles verstopt raken, dus om de schuld dan aan de banaan te geven... hebben wij eigenlijk ook nooit gedaan. Bovendien vindt Daan de banaan veel te lekker, dus die gaan we ook niet schrappen!



Brabbel, fijn dat het allemaal goed was bij de cardioloog, jammer dat die geen tips meer had voor de medicijnen. Hopelijk zijn die niet meer nodig naar de catheterisatie.



Lekker programma Ongeduld! Als je zin hebt om langs te komen, roep je maar. Weet niet of je met de trein of de auto komt, maar ik zit vlak bij het station. Als ik thuis ben, ben je welkom hoor!



Tjee Crazydesi, valt niet mee zo! Hopelijk is man inderdaad wat meer thuis, want 't klinkt behoorlijk zwaar zo, lijkt me niks leuk.



Yada, lekkere vakantie. Waar waren jullie ook al weer geweest? Wel fijn dat Finn toch nog weer ging drinken, als was het dan wat vaker 's nachts.



Hoest met de rest? Alle juffen druk met de laatste loodjes?



Hier mogen we nog steeds het balkon niet op, de planning is dat het nog wel een paar dagen kan gaan duren. Morgen maar eens informeren. Ik heb gisteren nog gebeld, maar heb niet echt een bevredigend antwoord gekregen van de woningbouw. Beetje suf eigenlijk. Hopelijk trekken de aardbeien- en tomatenplantjes het een beetje, want die hebben nog niet echt veel water gehad.



Merk dat het toch wel druk is allemaal, gecombineerd met werk. Werk bevalt nog steeds goed, werd gisteren ook nog gebeld of ik ergens anders op gesprek kon komen. Was wel een leuke functie, maar toch maar niet gedaan. Jammer, hadden ze maar eerder moeten reageren.



Vandaag ook het eerste hapje aan Tessel gegeven, een schijfje komkommer. Ze zat bij mij op schoot, en viel er echt op aan. Heeft de binnenkant er helemaal uitgezogen, af en toe even gek gekeken, maar was wel overwegend enthousiast. Morgen maar weer eens proberen. Filmpje staat op hyves. En sinds een paar dagen aan de pap, 's ochtends en 's avonds. Voor de avond maakt het niet zo heel veel uit, ze slaapt er niet veel langer op. 's Ochtends lijkt ze wel een wat langere ruk te maken. Dus ik denk dat ik de pap er 's avonds maar weer uit ga laten, kan ze als ze wat groter is gewoon een bekertje melk krijgen voor het slapengaan. En in de ochtend wel pap, eens kijken hoe dat gaat als ze het van een lepeltje krijgt



Nu nog even rondkijken, en maar even op tijd gaan slapen...
Alle reacties Link kopieren
Dag lieve meiden,



Moet nu ook maar weer eens even tijd maken te schrijven..., heb het druk en merk dat de kinderen er ook een beetje doorheen zitten. Luuk en Sofie hebben vandaag allebei hun laatste schooldag, ik moet morgen nog een half dagje en dan is het écht vakantie!!!



Tieger, wat een gedoe zeg met die brand!! Maakt het zoveel uit... de voor of achterkant van je huis?? En kun je voor je berging niet gewoon omlopen?? Of zit die écht in je huis?... Ik zou er helemaal opstandig van worden als ik bepaalde deuren en ramen niet open zou mogen doen. Bah... Hopelijk komen ze het allemaal snel reinigen!!



Brabbel, fijn dat Kaj zelf weinig last heeft van zijn hartje en long. Kan me voorstellen dat het voor jullie een enorme zorg is. Doe rustig aan en bedenk je dat je zelf weinig kunt doen behalve Kaj vertroetelen en verzorgen.



Tjee CD, wat zwaar meid! Slaapt Twan overdag wel goed? Misschien kun je proberen zijn ritme elke dag een half uurtje te verschuiven tot de dag de nacht is?? Probeer zelf maar zoveel mogelijk te rusten en laat Kevin anders lekker een paar nachtjes ergens logeren... ??!! Knuf iig!



Yada, fijn dat je zo'n geweldige vakantie hebt gehad, begin zelf nu ook erg veel zin te krijgen!



Ongeduld, wat kan zo'n gevoel van geluk je soms overweldigen hé? Ik zat gisteren naar Luuk te kijken en bedacht me dat hij ook ons kleine babytje is geweest en dat die tijd nooit meer terugkomt..., dat hij al zo groot is.... naar school gaat, sinds het weekeinde los! kan fietsen. En bedacht me dat Roos straks ook zo is.... dat de tijd zo snel gaat en je echt moet genieten van het moment....

Aankomend weekeinde zijn we trouwens al even in het Drentheland! Tuinfeest bij mijn schoonouders. Morgenmiddag rijden we weg en zondag gaan we weer naar huis. Dan moet mijn lievie nog 2 weken werken en is het zover! 3 weken genieten van de vakantie in jouw mooie provincie!



Mango.... druk druk druk met jullie nieuwe huisje? Lekker aan het genieten van het idee dat het straks helemaal af is? En hoe wordt Esmee's kamertje?



Hier ook een beetje begonnen met fruithap (banaan). Maar Roos vindt het zooooo smerig. Ze duwt het continu met haar tong weer naar buiten, draait haar hoofd weg, slaat! naar de lepel en begint na een poosje aandringen ook nog te kokhalsen... Misschien moet ik dan toch maar met groente beginnen??



Meiden, moet nog even snel wat doen, dan wat eerder weg om Sofie op te halen, die heeft Indianen eindfeest op school en de ouders mogen het laatste half uur komen kijken. Dan vanmiddag nog naar Luuk kijken op school, die doen de jaarlijkse tegeldans (soort stoelendans... maar dan op stippen op het plein) met heel de school als afsluiting van het jaar. Ben benieuwd. Hij was behoorlijk dwars vandaag, wilde niet naar school... heb ik nog NOOIT meegemaakt. Gisteren zijn de kinderen gaan kijken in hun nieuwe klas. Luuk blijft " achter" met nog 9 kindjes bij zijn eigen juf. Misschien begint hij langzaam te beseffen dat een groot deel van zijn vriendjes weg gaan.....



Stop nu echt, kus!

Mondy
Alle reacties Link kopieren
CD: Jeetje, het zit je echt niet mee! Ik hoop dat je vriend snel wat meer tijd kan vrijmaken voor jullie, anders trek je dit ook niet veel langer. Is het anders een idee om Kevin een paar uurtjes naar opa & oma te doen en dat jij samen met Twan een tukje doet?



Brabbel: Da´s een beste auto! Ga je de PC onveilig maken??



Yada: Heerlijk, zo´n vakantie! En wat een mooie foto´s van Finn in de wipper! Meneer gaat er liever op uit!



Tieger: Leuk, effe bijkletsen! Ik overnacht de maandagen in jouw stad, dus als jij de 7e, 14e of 21e kunt, gezellig. Ik kom met de auto, maar zal waarschijnlijk de tram nemen.

Leuk filmpje van Tessel trouwens! Alsof ze nooit anders gedaan heeft!



Mondy: Nog maar een paar uurtjes werken, en dan eindelijk vakantie! Haha, bij mij is het net andersom, nog maar een paar daagjes vakantie en dan eindelijk werken! Maar heerlijk joh, aftellen voor jullie vakantie.

Luuk al aan het fietsen! Kan me zo goed voorstellen dat het ineens zo ver is. Wel fijn om die verhalen van de ervaren moeders te horen, dat zorgt ervoor dat ik echt bewust van de kleine man probeer te genieten.



Mango: Schiet het een beetje op? Morgen verhuizen, of was manlief toch iets te optimistisch?



Hoe is het met de andere meiden? Dikke knuffel in ieder geval voor iedereen!



Hum, guido komt de laatste nachten ineens om 4 uur! Vannacht was helemaal bal, meneer kwam om 2 uur en om 6 uur. Ik was net van plan hem naar boven te verhuizen, maar daar wacht ik nog maar effe mee.



Ik heb verse aarbeien.....
Alle reacties Link kopieren
Yeah hier is de vakantie dan ook begonnen, althans voor zoon dan, wij moeten nog 3weekjes werken voor dat wij ook kunnen genieten van onze vakantie.

Dinsdag en gisteren is er een hypotheekadviseur (is onze buurman) langsgeweest, Die heeft een berekening gemaakt voor ons, dus weten we in welke prijsklasse we kunnen gaan zoeken voor een huisje!! Volgende week gaan we ook al bij 1tje kijken, man had nl via internet een afspraak gemaakt.. dus ben benieuwd.



Tieger; Balen van die brand zeg, kun je met dit lekkere weer niet eens lekker op je balkonnetje zitten. Zou daar echt niet tegen kunnen. En ook wel erg raar dat de woningbouw zo traag en vaag is met info verstrekken.

CD; Sjeemp, heftig hoor zo met die kids. Hopelijk slaapt Twan snel de nacht door. Of iig dat ie minder vaak komt snachts, bv 1x.

Ongeduld; Inwerkprogramma ziet er zwaar/druk uit. Zit ook wel veel reistijd in.

Vind het overigens niet vervelend of raar om ze ergens naar toe te brengen. Toen Verona niet uit de fles wilde drinken had ik er meer moeite mee, maar nu maakt het me niet zoveel meer uit.

Brabbel; Balen dat de cardioloog verder geen tips meer had om de medicatie "lekkerder" te maken. Heeft Kaj wel genoeg aan wat ie daarvan binnenkrijgt, of lukt het wel om alles naar binnen te krijgen?

Yada; Fijne vakantie gehad dus! En ook al 2 tandjes!
Alle reacties Link kopieren
Spannend San.. Leuk hoor kijken voor een huisje..

Wij willen met de tijd ook gaan kopen maar voorlopig zitten we hier wel goed ! Em hartstikke goedkope huur.. Dus ik ben gek als ik dit nu weg doe



Ongeduld je hebt het er maar druk zeg mee.. Maar wel weer leuk.



Mondy Kaj vind het ook nog niks hoor, alleen de liga dan maar ook niet meer dan 4 happen. Pap vind hij ook niks.

Elke keer maar blijven proberen.



hmm meer weet ik niet meer..



Oja Tieger wat balen zeg van de brand..Bij ons in de buurt was een hele grote brand vandaag, was ook op het nieuws
Alle reacties Link kopieren
Was touwens niet mijn buurt hoor wat geevacueerd moest worden. ik zag van verre wel de wolken maar had er geen last van

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven