Net gestopt met anticonceptie, graag zwanger worden - deel 2

03-06-2008 23:06 5003 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ok, een nieuw topic. Voor mensen die net als wij vanaf mei '08 zwanger willen worden.



NaamLeef

tijdKindje

nr.GestartNODBijzonder-

hedenZwanger?Uitgerek.

datumTiaraatje313Mei '0828 juni 16 april

bevallen 4 aprilBiaha282Mei '0811 juni 15 feb

bevallen 18 febWatje80272Mei '088 aug7 april

bevallen16 aprilThembo301Mei '087 juli 23 maart

bevallen 16 maartSmartie82261Juli '0819 okt JA!23 juniTazzle261Mei '081 mrtFien1351Juni '081 sept 15 mei

bevallen 11 meiKiekeboe23321Juni '084 okt JA!7 juniFoxymama292Juni '0830 aug 14 mei

bevallen 10 meiAnira1980271Juni '0823 sept JA!3 juliPhoehee291Juni '0810 febRobo321Okt '0830 janBrabo84241Jan '0925 febJA!11 nov



De volgende meiden die hier ook meeschrijven of hebben geschreven: Patty4life, Blomke25, Lein77, Adventure, Mayo2502, Corkey, Leeuw82, Suzy en Doperwtje
Alle reacties Link kopieren
zo! Heb van het weekend een watermeloen gekocht en nu ben ik een kwart aan het opsmikkelen. Mun hele bordje ligt vol!!! MJAMMIE
Alle reacties Link kopieren
He meiden wat een gezellig gebabbel hier, haha!



Tiaraatje hoe is het met jou? ik denk dat je HEEEEEEEEEEL blij bent!!



Ook hier is het warm en geen wind en regen te bekennen...ook hier staat alles tegen elkaar open, ff luchten, hehe..



Ik ben assistent-bedrijfsleidster in een supermarkt. Leuk werk, begonnen als weekend-hulp, gestopt met school, zou er een jaartje gaan werken, maar hang er alweer een 6 jaar rond nu... Wil graag door voor bedrijfsleidster, moet nog een aantal cursussen doen, veel zin in, ga er na het seizoen mee beginnen.



Dus we zijn van vele markten thuis op dit forum, haha.



Anira ook ik ben altijd vrij kort ongesteld hoor, dag een is t heel heftig dag 2 minder en dag 3/4 bijna niets meer.



Ik ben bang dat mijn ongesteldheid gaat komen een deze dagen, heb steeds ergere buikpijn dus zal wel niet lang meer gaan duren, jammer genoeg... Afwachten dus...
Alle reacties Link kopieren
Hier wordt het erg donker, en volgens de buienradar gaat het hier ook best regenen. Het dondert hier ook al best.



Ja, het onderwijs heeft zo zijn nadelen en voordelen.

Jammer vind ik dat ik nooit zomaar een vrije dag kan opnemen als je daar echt even aan toe bent of die nodig hebt voor praktische dingen. Ook moeten wij altijd in de dure periode op vakantie, kunnen nooit laat in de zomer nog even goedkoop een last minute boeken.

Maar goed daar tegenover staan dan de lange vakantie´s. En daar hoor je mij niet over mopperen hoor! Maar moet eerlijk zeggen dat ik ze ook wel nodig heb, soms moet je even wat afstand van de kinderen kunnen nemen om er daarna met frisse moed weer tegen aan te gaan.

Dat kan met je eigen kinderen niet he ben benieuwd hoe dat dan gaat.
Alle reacties Link kopieren
Heftig hoor kiekeboe. Gaat het nu wel al wat beter?



Bij mij alleen voornamelijk lichamelijk zwaar, vanwege veel tillen en zo. Merk nu wel dat ik meer verantwoordelijkheid heb gekregen met een eigen groep. Ik ben een van de weinige vaste krachten heel de zomer dus veel geregel. Maar ook wat rustiger met kindjes die op vakantie zijn.



Hier lijkt het wat koeler te worden gelukkig. Nu maar even aan de slag in de badkamer, moet ook gebeuren tenslotte.

Nu slaapt ze, dus even de tijd aan mezelf.
Alle reacties Link kopieren
Poeh he, begint het hier nu toch te spoelen, net op tijd alle deuren en ramen dicht!



Tazzle, leuk assistent bedrijfsleider, ik heb als bijbaantje altijd in de supermarkt gewerkt. Vond het erg gezellig - leuk. Zat vooral achter de kassa, maar moest ook wel op de klantenservice of vakkenvullen. We hadden een leuke groep, veel met elkaar op stap geweest, heb nog steeds contact met collega´s van toen.

Zijn er voor jou wat mogelijkheden om bedrijfsleider te worden
Alle reacties Link kopieren
Hoi blomke,



Wij hebben ook een hele hechte groep en gaan ook vaak dingen doe met elkaar, dus da's leuk!!



Ik werk voor een franchise-ondernemer die meerdere winkels heeft, dus de mogelijkheid om door te groeien is er zeker.



Kiekeboe was je watermeloen lekker??
Alle reacties Link kopieren
He jammer Tazzle, maar je bent nog helemaal niet bij je uitgerekende datum! Ik heb het idee dat ik deze maand voorlopig nog niet ongesteld word. gewoon omdat mijn lichaam van slag af is.. maar ik ben ook nog lang niet aan de beurt dus ik zie het wel. Zou wel een uitkomst zijn met de vakantie.. dan kan ik me gewoon te buiten gaan aan de drank



Hier schijnt het zonnetje trouwens nu!!



Tazzle, das ook een leuke baan! Maar doorgroeien, als dat kan is dat natuurlijk helemaal gaaf!



Ennuh, Blomke, ik ben niet jaloers op je hoor, die lange vakanties....



Met mij gaat het steeds beter, maar wel langzaam aan. Ik ben wel sterk dus ik kom er wel weer! Maar wel in een rustiger tempo dan ik van te voren had verwacht en gehoopt helaas. Maar nu ik dat het geaccepteerd gaat het al een heel stuk beter!
Alle reacties Link kopieren
PS ik bedoelde met de drank het volgende:

zoals mijn schema er nu uit ziet, heb ik net mijn vruchtbare dagen gehad als ik op vakantie ga. En ik vind samen een drankje drinken wel gezellig. dus dat zou betekenen dat ik mijn hele vakantie droog moet staan omdat de mogelijkheid bestaat dat ik wel zwanger ben...

En als mijn OD nu gewoon 2 weken later komt, dan heb ik geen enkel probleem.. Dus ik hoop eigenlijk een beetje op een verlate OD. Of natuurlijk helemaal niet! Dan heb ik er ALLES voor over...
Ha, gezellig hier!

FF op de termostaat gekeken en in huis is het nu 22 graden. Vanochtend heeft het hier even geregent maarhet is niet echt koeler geworden, eerder benauwd. Wel een lekker windje.

Zoonlief ligt net in bed en is stil, heb dus goede hoop op twee uurtjes voor mezelf. Heb al een treinbaan gebouwd, een hoge toren van blokken, een kasteel van lego. Wat huishoudelijke klusjes en filmpjes van sesamstraat op de computer. Ben nu moe! Wat dat betreft kun je beter dat heerlijke zomer weer hebben, dan vermaakt de kleine man zich lekker in de tuin en kan ik toekijken!



Leuke en verschillende banen allemaal! Zal ook vertellen wat ik doe. Op woensdag en donderdag werk ik voor de ondernemingsraad van een woning corporatie, ik ben ambtelijk secretaris. Erg leuk en afwisselend!



Nu even verder surfen en dan even kijken of ik zelf mijn ogen dicht kan doen. Ik ben moeeeee!!!!
Alle reacties Link kopieren
Das ook leuk werk Foxymama! Dan moet het wel een grote corporatie zijn als de OR een externe ambtelijke secretaris heeft!



Maar een mooie treinbaan, een hoge toren en een kasteel... Ik ben trots op je
Tjee, wat gaan jullie snel zeg!



Kan me voorstellen dat je nu hoopt op een verlate NOD zodat je lekker zorgeloos op vakantie kunt! Lekker optimaal genieten!



Heb ook gewerkt in een supermarkt, voor een paar jaar, naast mijn studie. Ik stond altijd op de deli (+brood). Was super gezellig en heb er hele leuke herinneirngen aan!

Ook op een callcenter gewerkt. Op een klaten service aan de telefoon en later als begeleider/coach. Was ook erg leuk.



En die wééééééééééken lange vakantie, heerlijk hoor! Das echt genieten en bijkomen! Al kan ik me voorstellen dat je die tijd soms ook wel nodig hebt om weer tot jezelf te komen. Zal best heel zwaar zijn het onderwijs! Welk vak geef je?
Alle reacties Link kopieren
Tazzle leuk hoor. En zeker dat je de mogelijkheid hebt om door te groeien als je dat wilt. Ik mis dat zelf wel een beetje....



Kiekeboe waar ga je naartoe op vakantie?



Oh Blomke heerlijk die lange vakanties.
Corporatie heeft 450 medewerkers. Best een grote dus.



En ja, ben ook uitermate trots op treinbaan en toren, ook gesloopt!

Je zou bijna denken dat ik zwanger ben... Al blijkt uit zó'n 3 tests inmiddels dat dat niet zo is
Alle reacties Link kopieren
Ik heb altijd bij de Blokker gewerkt. Ook super leuk! Was op een gegeven moment bijana bedrijfsleider want de bedrijfsleider die was altijd een halve dag weg en dan moest ik het maar opknappen als 17-jarige. Maar was leuk bijbaantje! We gingen altijd met 'de meiden' stappen na de koopavond.



Ennuh, mijn rapportage is (bijna) klaar dus ik heb bedach dat ik lekker met jullie mag meebabbelen...
Kan me voorstellen datje werk fysiek zwaar is watje! Welke groep heb je? hebben julie een horizontaal of een verticaal verblijf? En manager oid? Zit dat er niet in? Of watmeer kantoor werk ofzo? Of vind je het juist zo heerlijk om op de groep te staan?
Ik wilde net zeggen kiekeboe... jij was toch aan het werk????
Alle reacties Link kopieren
Foxymama, maak je niet gek met die test he. Je bent gewoon dit keer nog niet zwanger... Niet tof natuurlijk, maar komt wel



We gaan naar de Dordogne, maar pas over 3 1/2 week. nog even geduld hebben, maar dat heb ik dus niet



Watje, zou je willen doorgroeien dan? Of ooit misschien? Want dan kan zomaar die kans op je pad komen. Daar geloof ik in ieder geval altijd in.
Alle reacties Link kopieren
ja ja, ik wacht nog op een berichtje van mijn werk. dan kan ik weer verder.... maar is toch goed excuus!?!?!?
Ja, zolang je niets hoort klets je er maar gewoon op los! Zijn wij gewoon even je plaatsvervangende collega's bij het koffie automaat!

Wat drink je? Kofiie? Melk en/of suiker? Liever thee?

Hoe was je weekend?

Ongelooflijk hè dat die-en-die zo uit zijn slof schoot tijdens de vergadering... Zó onprofessioneel!



(en inderdaad, ook wij komen aan de beurt. We moeten gewoon nog even geduld hebben! Ik houmezelf maar voor dat de kans op een juni-baby steeds groter wordt en dus de heeeeele zomer verlof! )
Alle reacties Link kopieren
Ja heb wel de behoefte om door te groeien (misschien op dit moment nog niet een echt goede timing) voel soms dat ik meer wil zeg maar, moeilijk uit te leggen.



Werk op een horizontale babygroep, 0 tot 2 jaar. Echt zo leuk om met die kids bezig te zijn. Een combinatie van kantoor en groep is wel een optie op zich. Wil niet een echte kantoorbaan.



Kiekeboe wat lekker dat je alweer bijna klaar bent. Hier begint het zonnetje alweer te schijnen gelukkig.



Haha moet wel zeggen dat ik elke keer weer wat achterloop. Eindelijk uitgetypt en gepost komt ie midden tussen andere nieuwe te staan.
Alle reacties Link kopieren
Allemaal verschillende banen zo te lezen.

I.v.m. herkenbaarhied houd ik het verder een beetje vaag, als jullie het niet erg vinden.



Dus foxymama, je zoon heeft je dus goed bezig gehouden, dan nu maar even tijd voor jezelf.



Kiekeboe, heb jij ook zo'n schop onder je kont nodig ( er was een topic over geopend) om weer bezig te gaan?

Maar over drie en een halve week heb je vakantie, dus nog even doorzetten.
Alle reacties Link kopieren
Tja, af en toe mag je gewoon even spuien... En dan ben je inderdaad iedere keer te laat om goed te reageren! Maar ach



Ik leer zo ook weer wat, wist echt niet wat horizontaal en vertikale groep was! Maar eigenlijk weet ik het nog steeds niet. Heft het met de leeftijden te maken? Horizontaal is maar beperkt in leeftijden en vertikaal is juist allerlei leeftijden door elkaar heen?



Ik wil wel een cappuccino als je toch aan het inschenken bent, Foxymama!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben iedere dag aan het werk, alleen nog niet fulltime. Dan merk ik dat ik slecht slaap, wallen krijg, alles te veel wordt. Dus ik doe iedere dag wat, maar wel rustig aan. maar ik moet toegeven dat je er wel aan went hoor, veel minder werken. Alles gaat wel langzamer. Behalve dan als ik op mijn werk ben.
Alle reacties Link kopieren
voor mij graag een thee, zonder suiker!



En ik vind eigenlijk een juli baby wel handig, i.v.m. met aansluitende zomervakantie en verlof!



Watje, mijn zusje zit nog op school ( wil ook werken binnnen kinderdag verblijf. Heeft SPW 3 nu afgerond, ze gaat toch nog niveau 4 erachter aan doen zodat ze wat meer mag / kan.
Kom nog ff de cappucino afleveren en dan hou ik hetvoor nu weer even voor gezien. Tis mooi weer, denk dat ik buiten even een boek ga lezen ofzo!



Fijne middag nog!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven