Lijf & Lijn alle pijlers

30 day shred

15-01-2013 18:01 3811 berichten
Alle reacties Link kopieren
vandaag begonnen en moet eerlijk toegeven, ik heb het niet tot het einde vol kunnen houden, zijn er nog meer mensen hier mee bezig, voor een beetje verdere motivatie



30 day shred is een workout van 3 levels elk level doe je 10 dagen, het lijkt vrij simpel maar is erg pittig ( vind ik nu na dag 1 tenminste) op internet staan erg veel positieve verhalen, en omdat ik al een aantal weken bezig ben met gezond eten wil ik dit er nu bij gaan doen, dus als iemand zijn succes wil komen delen of mee wil doen, graag!
I always tell the truth, even when I lie
Alle reacties Link kopieren
Je kan ze ook met een videoconverter op je pc opslaan. Doe ik altijd.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben zo slecht bezig, kan de motivatie nog niet echt vinden om thuis weer wat te doen. Morgen misschien die BeFiti van Meds maar eens proberen.



Zaterdagochtend nog wel level 1 van shred gedaan maar dat was geen succes met drie kinderen en een puppy om me heen. Vooral de buikspieren vond hij erg spannend en bleef op me springen.
Ja jammie, die Befit zal je motitvatie echt terugbrengen....
Alle reacties Link kopieren
Jemig die workout van Befit, ik heb hem achter de rug. Heftig maar idd motiverend.
welke heb je gedaan, de total? 1of 2?
lievelingsoefening is: hot feet en dan vallen in een plank
Alle reacties Link kopieren
Deze want de link die jij had geplaatst en ik bij favoriten zette werkte niet meer.

Fat Burning and Abs Workout Level 1 | BeFit in 30 Extreme
moet je volgende keer even googelen op



Total Body Conditioning Workout

Level 2- BeFit in 30 Extreme
Alle reacties Link kopieren
quote:giraf007 schreef op 15 januari 2013 @ 18:01:

vandaag begonnen en moet eerlijk toegeven, ik heb het niet tot het einde vol kunnen houden, zijn er nog meer mensen hier mee bezig, voor een beetje verdere motivatie



30 day shred is een workout van 3 levels elk level doe je 10 dagen, het lijkt vrij simpel maar is erg pittig ( vind ik nu na dag 1 tenminste) op internet staan erg veel positieve verhalen, en omdat ik al een aantal weken bezig ben met gezond eten wil ik dit er nu bij gaan doen, dus als iemand zijn succes wil komen delen of mee wil doen, graag!
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 24 juni 2013 @ 23:05:

moet je volgende keer even googelen op



Total Body Conditioning Workout

Level 2- BeFit in 30 ExtremeJemig ,level 2 is dodelijk. Zelfs als ik kijk. Woensdag doen!
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 24 juni 2013 @ 22:27:

Ja jammie, die Befit zal je motitvatie echt terugbrengen....





Ze lijken wel op Insanity, die workouts, meds.



Ik ga nu level 1 doen. 1 en 2 lijkt me iets teveel van het goede.
Alle reacties Link kopieren
Joepie, ik heb level 1 gedaan en was even begonnen aan level 2 maar heb het na circuit 1 opgegeven. Was wel weer lekker om te doen. Je hebt het gevoel dat je wat gedaan hebt, heerlijk ! Door die 30 sec rust tussen door is het wel vol te houden.



Meds, is het nu handig om level 1 een paar keer te doen en dan door naar level 2. Ik heb gelijk die andere van Befit in 30 extreme ook maar gedownload.
gewoon beginnen bij 1 en pas na 4 kan je nadenken over die xtreme. Opbouwen hè?
quote:Jammie schreef op 25 juni 2013 @ 20:34:

[...]





Ze lijken wel op Insanity, die workouts, meds.



Ik ga nu level 1 doen. 1 en 2 lijkt me iets teveel van het goede. klopt, idee is hetzelfde. Isanity is ook HITT, ik vind die van Befit wat uitgebalanceerder
Alle reacties Link kopieren
Ik heb even een vraagje voor de mensen hier die al langer bezig zijn. Ik heb het shred-programma nu bijna af (les 25) en zit vast een beetje na te denken over een vervolg. Ik heb alleen wel een paar dingen waar ik rekening mee wil houden:



- Shred vind ik redelijk te doen, maar level 3 is pittig voor mij en ik heb nog wel wat moeite met sommige oefeningen mn. kracht.

- Ik doe shred 3x per week, daarnaast zwem ik nog een keer per week 50 banen en wandel ik veel.

- Ik vind het fijn dat ik shred thuis kan doen op eigen momenten en dat het beperkt is qua tijd.

- Ik heb een voetblessure waardoor ik niet kan springen en hardlopen. Voor sommige oefeningen uit de cardio doe ik dus een alternatief.

- Ik heb wat overgewicht maar ben niet veel te zwaar (kilo of 6 afvallen zou ideaal zijn).

- Ik ben een typische appel; benen zijn slank en gespierd maar ik heb weinig taille en een behoorlijke buik.



Wat ik graag zou willen:



- Een programma dat ik thuis kan volgen a la shred

- Liever niet veel langer dan een minuut of 40 per keer

- Afwisseling van verschillende onderdelen

- Qua intensiteit vergelijkbaar met shred, en dan opbouwen naar iets zwaarder

- Weinig of geen spring-oefeningen

- Als het even kan wat strakker worden in de buik- en taille regio

- 2 a 3x per week



Wie heeft een idee welk programma hierbij goed zou passen?



Ben benieuwd
Alle reacties Link kopieren
Ik ben na de shred Ripped in 30 gaan doen. Zelfde principe als shredden, alleen iets zwaarder. Ripped heeft vier levels, die doe je 5 a 6 keer per level. Er wordt wel in gesprongen, net als bij shred. Daar zal je dan ook een alternatief voor moeten zoeken.



Ik ben me geestelijk aan het voorbereiden op de workout van Meds. Het zinnetje: Het moet je zwart voor je ogen worden, houd me tot nu toe nog tegen en blijf ik op het forum hangen...

Over 5 minuten MOET ik echt van mezelf..... ik durf niet
Alle reacties Link kopieren
Ik vond m zwaar, Meds.....

Maar niet onmogelijk. Ik moest nu soms even wat adempauze nemen. Burpees zijn niet mijn sterkste punt en wie het verzonnen heeft om mountainclimbers aan het eind te zetten, die is gek.

Er waren ook best een boel dingen die ik wel de hele minuut vol kon houden.

Als ik deze workout wat vaker heb gedaan, gaat het wel lukken. Bij shred en ripped dacht ik ook bij elk nieuw level dat ik het nooit zou kunnen. Lukte ook altijd.

Heerlijk trouwens dat het maar zo kort is, als ik weinig tijd heb, kan ik deze wel mooi doen.
Alle reacties Link kopieren
Volgende week ga ik die BeFit's eens doen. Voor vandaag houd ik het maar bij het uitproberen van tweede level Six Week Six Pack. Level 1 gaat me inmiddels aardig af, dus ik kan wel een stapje verder. Eens kijken hoe dat gaat.



Gisteren Ripped week 2. Ik heb momenteel wat veel gedoe aan m'n hoofd en merkte dat het me niet helemaal lukte om dat tijdens het sporten van me af te zetten waardoor ik vooral in de cardiosecties en planks niet het onderste uit de kan heb gehaald. Tijdens de ooievaar lukte het me weer wel om me op 1 punt te concentreren waardoor 't al beter ging dan de keer daarvoor.



miepje: jeej, je hebt 'm overleefd Dat motiveert mij om er ook eens mee aan de slag te gaan, maar vandaag even niet.



Sport ze, dames!
Alle reacties Link kopieren
M'n workout voor vandaag zit erop. Voor een eerste poging ging level 2 van 6W6P me al best aardig af. Alleen die T-planks vergen nog wat oefening maar dat komt wel.



Vraagje voor degenen die ervaring hebben met Jillian's No More Trouble Zones: hoe zwaar zijn de gewichten die je daarbij gebruikt?
Alle reacties Link kopieren
@Miepje: klinkt goed, dank je wel! Is Ripped ook van Jilian? En gebruik je daar ook gewichten bij en zo ja; hoe zwaar zijn die?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb me even verdiept in Befit in 30 extreme, maar het is een heel programma van 3 maanden. Voor iedere maand zit er een wordkout calander bij welke wordkouts je moet doen. De eerste maand 4x per week en de 2e en 3e maand 5x per week.



Ik heb alles op de harde schijf staan en de kalanders uitgeprint. Vandaag begin ik met Leg, Thigh and Butt level 1.



Miepje, ga je deze ook doen ?????
Alle reacties Link kopieren
@Jammie, klinkt pittig.



@Bergkristal, ik zit een beetje met hetzelfde. Shred level 3 doe ik nog de Anita versie, maar ga ik wel vol houden als ik bij 30 ben. Springen kan ik niet, want chronische scheenbeenvliesontsteking en ik woon in een appartement met een onderbuurvrouw die geen leven buitenshuis heeft en dus zo gauw we 3 jumping jacks doen op haar plafon bonkt. Ik neig naar ripped proberen.



Vandaag mezelf naar de sportschoon gesleept. Eerste een uur pilates. Toen nog op de crosstrainer een interval training gedaan. Het is gaaf om te merken dat mijn conditie echt veel beter is dan een tijd geleden. En fijn om te merken dat je altijd meer en meer en zwaarder kan.



Morgen samen met lief nog een keer shred level 3 doen. Vrijdag ga ik die nog een keer alleen doen en dan ga ik een heel weekend alleen maar leuke dingen doen en lekker eten :D
Alle reacties Link kopieren
@Meds, mag ik trouwens wat vragen. Geen idee of je hier ook verstand van hebt, maar toch.



Ik volleybal. Vroeger op een redelijk niveau, nu door de scheenbeenvlies ontstekening om een iets minder redelijk niveau, met name omdat mijn conditie slecht was (nu al veel beter), maar nog wel omdat ik tergend langzaam ben qua bewegingen, hoe kan ik de komende maand zelf thuis aan het werk met langzaam weer die bewegingen opbouwen, enig idee?



Iemand anders?
Alle reacties Link kopieren
Zojuis leg, thigh etc gedaan. Was best te doen alleen niet lles metde zwaarste gewichten. Het valt mee dat je na iedere oefening van60 sec weer 3 sec rust hebt. En deze was meer voor de spieren, weinig gespring.



Ik had vandaag wel wat spierpijn van gisteren. Ben benieuwd hoe het morgen is. Eigenlijk moet je een dag rust er tussen doen volgens het schema. Maar ik neem morgen en overmorgen vrij.



Kaatj, goed bezig hoor ! Volgens mij ben je al op de goede weg met je beweging. Maar ik ben geen expert
Alle reacties Link kopieren
quote:bergkristal schreef op 26 juni 2013 @ 17:45:

@Miepje: klinkt goed, dank je wel! Is Ripped ook van Jilian? En gebruik je daar ook gewichten bij en zo ja; hoe zwaar zijn die?

Ja is ook van Jillian. Gewichtjes gewoon 1 kilo of wat je gewend bent.

Er staan in dit topic ergens linkjes van ripped. Heb nu alleen even geen tijd ze te zoeken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven