Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Lijf & Lijn alle pijlers

Starten met hardlopen

09-07-2013 18:11 3016 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Vandaag ben ik begonnen met Start to Run. Ik ben op zoek naar mensen die hier ook (net) mee gestart zijn om elkaar te motiveren, ervaringen/tips uit te wisselen en gewoon om gezellig te kletsen. Ik heb op het forum wel een paar hardlooptopics gevonden, maar dit zijn mensen die al super ver kunnen lopen en ik ben al super blij dat ik 2 minuten achter elkaar volhoud haha.



Hopelijk zijn er mensen die zich hier willen aansluiten!
Alle reacties Link kopieren
Succes hilly. Gewoon stug vol blijven houden dan loop je zo een aantal kilometers weg!



Hier net een bodypump lesje achter de rug. Morgen maar een rustdag inlassen.
Alle reacties Link kopieren
Les 13 volbracht! De laatste 4 minuten waren het zwaarst, maar toch die 2 x 5 minuten volgehouden! Als ik naar het schema van volgende week kijk, geloof ik nooit dat dat gaat lukken..... maar ja, deze is me ook gelukt. Donderdag weer....

Morgen weer wat buikspieren etc doen.



Succes allemaal weer!
Alle reacties Link kopieren
Jawel joh, als de vorige lessen zijn gelukt, gaat die volgende ook wel. Zo niet, blijf je net zo lang de oude les doen totdat je m wel uitloopt!



Ik zit al maanden met t idee in mijn hoofd vóór werk een ronde te lopen. Nou, vandaag was de dag! Nul graden, 6:30 de deur uit en 26,5min later 5km uitgelopen. Het was koud maar ben nu lekker fit. Op naar werk!
Alle reacties Link kopieren
Wat goed zeg!Ik zou daar nog geen energie voor hebben hoor zo vroeg in de ochtend. Nou kan dat met 3 kids ook niet, want die moeten natuurlijk klaargemaakt worden voor school.

Ik mag vanmiddag weer een lesje. Straks de jongste naar de peuterspeelzaal brengen, dan vlug naar huis en lesje 14 gaan doen. Ik hoop dat het wat makkelijker gaat dan dinsdag...we zullen zien!
Alle reacties Link kopieren
Succes Hilly! Erg veel respect voor degenen die dit kunnen naast het ouderschap! Ik ben nog alleen met partner dus hoef in principe met niemand rekening te houden.



Zet m op!
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk in het zonnetje gerend. Ik vond de les nog steeds pittig, maar toch volbracht. Dus trots! Zaterdag of zondag les 15 die hetzelfde is als de afgelopen twee lessen. Dus we zullen zien ;-)
Ik wil ook gaan beginnen met lopen



Totaal niet getraind op afstand en heb me opgegeven voor de 6km mudmasters eind september.



Ik wil 6km zondag te veel moeite kunnen lopen tegen die tijd.
Alle reacties Link kopieren
HillyBilly wat ben je goed bezig! Ik heb echt moeite de tijd te vinden, heb zaterdag voor het laatst een lesje gedaan.. Vandaag ben ik vrij en volgende week weer eens normale werktijden dus deze week minstens 3x moet lukken! Ik ben toe aan les 10, twee keer 4 mimuten.. denk dat ik vandaag les 9 nog maar even ga doen voor de zekerheid. Ik ben gelukkig redelijk vroeg wakker nu het eerder licht is en het zonnetje schijnt. Vanmiddag ga ik trouwjurken passen met een vriendin en ik moet vanochtend ook nog even aan de studie dus zal zo gaan met die banaan!



Grrrrlstar, respect dat je 's morgens bent gaan lopen. Zou voor mij qua planning ideaal zijn! Alleen dan zou ik om 06.00 de wekker moeten zetten en daar zie ik wel wat tegenop. Al is dat maar 3 kwartier eerder dan normaal. Misschien dat je er een routine van moet maken? Gewoon doen?



Gisteravond heb ik via FitnessBlender heel fanatiek de '7 minute total body workout' gedaan om het goed te maken. Was best nog wel intensief :-$
"Believe in yourself and all that you are. Know that there is something inside you that is greater than any obstacle".
Welke app raden jullie aan?

Ik luister tijdens het sporten graag muziek. Zou leuk zijn in combinatie met begeleiding
Alle reacties Link kopieren
Nou ik ben geweest! Was best zwaar weer na een week niks. Schop onder de kont moet ik hebben!



Bagheera, ik heb Runkeeper. Ik heb de podcast van Evy gedownload, Start to Run heet het. Je kunt dit bijvoorbeeld afspelen via Runkeeper zodat je begeleiding hebt en tegelijk je route en tempo bijhoud en vastlegt. Ik hoor ook veel mensen over de NikePro app. Heb je verder wel loopervaring? Mudmasters lijkt me best pittig!
"Believe in yourself and all that you are. Know that there is something inside you that is greater than any obstacle".
Thanks dreetje



Ik heb wel wat ervaring,maar niet veel en een goede basis conditie.



Hopelijk is een half jaar genoeg
Met Evy loop je in 10 weken 5 km. Dus dat half jaar is ruim genoeg.
Ik hoor over evy goede verhalen

is dat gratis?
Ja hoor, kan je gewon van het internet halen



Bijvoorbeeld hier http://www.evy.start-to-run-mp3.com/
Alle reacties Link kopieren
Net les 15 gedaan, en ik merkte zoveel vooruitgang tov de andere 2 lessen deze week. Was niet buiten adem. Volgende week maken we volgens mij wat grotere sprongen. Volgens mij dan 7 minuten aan 1 stuk. Ben benieuwd!!
Alle reacties Link kopieren
Vond het nog wat koud vanochtend maar ben op de loopband in ee sportschool toch maar gaan lopen. 10k in 54 min 30 ik ben tevreden 😊 hoe waren jullie loopjes?



Zie je nou Hilly. Alles wordt steeds gemakkelijker zolang je maar doorzet. Leuk te lezen hoe je jezelf overtreft, heel herkenbaar!
Alle reacties Link kopieren
Toch weer wat weinig gelopen afgelopen tijd. Deze week wel 2 keer. Morgen 10 km lopen om te kijken hoe snel ik dat kan.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga me inschrijven voor mijn eerste loop! 21 juni een loop hier in mijn woonplaats....5 km. Dat moet toch lukken als ik nu bij de 6e week van Evy zit :-)



En als dat bevalt ga ik oefenen voor de 10....in september is er in Leiden een ladies run......



Spannend!!
Succes hillbilly!!



Ik heb zelf runkeeper op mijn telefoon gezet en ga vandaag een stuk lopen. Begin. Lekker op starters niveau.



Ben heel benieuwd hoe het gaat aangezien ik al heel lang niet meer gelopen heb.
Alle reacties Link kopieren
Succes met lopen vandaag bagheera! Ik mag morgen weer....en volgens mij wordt het morgen prachtig weer!! Dus dan moeten die 2x 7 minuten lukken...;-)

Mijn dochters van 10 en 9 gaan ook die run doen, maar dan de 2,5 km. Dus we kunnen met elkaar gaan trainen. Ik heb er zin in!!!

( mijn dochters vooral in de medaille...haha ).



Lopen jullie ook wedstrijden??
Alle reacties Link kopieren
Ik ben toch vandaag gegaan, die ene rustdag was voldoende ;-)

Ik heb hem uitgelopen, maar was ook echt kapot... Hahahaha.

Maar dat was ik vorige week ook na de eerste keer 5 minuten, en de derde les ging heel goed. Dus ik gok dat de derde les deze week ook weer veel makkelijker zal gaan. We zullen zien!



Ik blijf dit topic ook doorlezen, dan leest je ook de vorderingen van andere lopers. En dat stimuleert mij enorm. Ik weet gewoon dat het mij ook echt gaat lukken die 5 km. ;-)
Hillbilly supergoed dat je toch bent gegaan.

Hier is het heel mooi weer, dus heb mijn eerste training gedaan. Met opzet een klein stukje. Net iets meer dan een kilometer.



Morgen nog een klein stukje.

Hoop dat het snel makkelijker gaat
Alle reacties Link kopieren
Goed gedaan hillybilly, bagheera en groenejas! Ik ga vanavond weer aan de fitness. Als het niet te koud is morgenochtend voor werk nog een interval traininkje, maar vrees dat dit woensdag wordt.
Alle reacties Link kopieren
Wat een goede vooruitzichten HillyBilly, zo'n run motiveert vast ook enorm. Ik ga morgen weer, twijfel een beetje of ik les 9 voor de 3e keer ga doen of dat ik met les 10 verder ga. Ik zie best wel op tegen 2x die 4 minuten, ik vind 1x al best ff doorzetten.. Misschien moet ik het maar gewoon proberen! Wat me wel opvalt in Runkeeper is dat mijn snelheid hoger wordt. Maar misschien komt dat ook omdat je nu langer 'rent' in plaats van in het begin. 8-P



Bagheera, is je eerste les niet zo goed gegaan dan? Ik doe ook kleine stukjes hoor, ik wandel wel even 5 minuten gewoon stevig door voor ik begin maar ik loop niet langer. Volgens mij zit ik nu rond de 3,5 km.
"Believe in yourself and all that you are. Know that there is something inside you that is greater than any obstacle".
Dreetje

mijn conditie viel me wel een beetje tegen, maar ik geef niet op hoor.



Heb er ook ruim een half jaar uitgelegen ivm een gekneusde heup

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven