Centraal Moderatortopic deel 4

15-08-2012 10:19 3334 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



In dit topic kun je terecht met je verzoekjes voor de moderators.

Tevens is het mogelijk om een melding van een topic of een specifieke posting te maken d.m.v. het toverstafje. Dit toverstafje kun je vinden aan de linkerbovenkant van een topic, of aan de rechterbovenkant van een posting.

Daarnaast kun je ons ook bereiken per e-mail: forum@viva.nl



Off-topic berichten en berichten over beleid zijn op dit topic niet toegestaan. Het forumbeleid, waar iedere gebruiker bij aanmelding mee akkoord is gegaan, is door Sanoma vastgesteld en geen onderwerp van discussie. Daarom hoort dit niet op het forum thuis.

Mocht je een vraag hebben over genomen beslissingen, of de uitvoering van het beleid kun je ons een e-mail sturen op bovenstaand e-mailadres. Elke mail zal in behandeling worden genomen en worden beantwoord.



Handig om te weten:

Hier zijn onze algemene voorwaarden en de huisregels van het Viva forum terug te vinden.

Hier zijn de mededelingen van het Viva forum terug te vinden.

Hier kun je bugs die je op het forum tegenkomt melden.

Hier kun je de beleidsmededelingen terugvinden.



Vragen over de huisregels en het beleid kun je stellen aan forum@viva.nl.



Met vriendelijke groet,

Moderators Viva forum

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Alle reacties Link kopieren
Het topic varkensvlees en puisten is verplaatst naar Gezondheid





met vriendelijke groet,



Junior
Perel, daar heb je natuurlijk gelijk in. Maar er zitten hier zoveel forummers! Het is niet te doen. Er is altijd wel iemand die nog niet eerder zo'n trol heeft meegemaakt en dus reageert, valt me op. Daarnaast is er soms behoefte erover te praten, zeker als er op de man gespeeld wordt. Ivetje overleden bijvoorbeeld. Of als de trol tegen iemand waarvan een kind is overleden gaat zeggen: 'net goed, eigen schuld' (en dat is nog een mild voorbeeld, het gaat vele malen verder dan dat).
Alle reacties Link kopieren
quote:Perel schreef op 25 augustus 2012 @ 22:58:

Zo'n forumvernaggelaar kan alleen bestaan bij de gratie van alles wat er over hem geschreven wordt.

Als iedereen nou pertinent niet reageert, alleen even het stafje gebruikt, en wie er niet tegen kan kan ook de negeerknop gebruiken.

Iedereen die er wat over te zeggen heeft, heeft dat nu toch wel gedaan?



Doodzwijgen die figuur, in combinatie met moderators die direct de posts verwijderen, ik denk dat de lol van het zieken er gauw af is.Helemaal mee eens!
Alle reacties Link kopieren
Giuliettacapuletti,



Het is ook zo zoals je zegt, maar ik kan er gewoon niet bij dat dit zoveel invloed heeft dat een hele zaterdagavond er mee wordt verziekt, dat forummers weg willen.



Ik bedoel er ook wel mee dat van dit soort posts toch wel overduidelijk is dat het afkomstig is van iemand die niet spoort, en daarom per definitie niet serieus moet worden genomen?



Het is te veel eer wanneer er zoveel reactie op komt.
Klopt.



Daarom zou iemand als MEFS ook gewoon moeten blijven en schijt hebben aan zo'n figuur.
Alle reacties Link kopieren
Dank je wel, Mods, voor het verplaatsen van mijn topic, fijn!
Alle reacties Link kopieren
quote:JuniorModeratorViva schreef op 25 augustus 2012 @ 22:56:

[...]





Ook wij als Mod en Juniors snappen dat er forummers zijn die even hun ei kwijt willen. Het is echt niet de bedoeling dat dit topic hiervoor gebruikt wordt maar in dit geval (en gisteravond ook) wil ik wel een oogje dichtknijpen hoor .



Dat is wel fijn, en hoe ik nu ook overkom, ik ben echt wel blij met hoe jullie al het getrol elke keer weer zo snel mogelijk proberen weg te halen.



Even ook voor Perel: Ik gaf al aan dat er bij mij meer speelde dan alleen vanavond (en ik weet dat dat bij Mefs ook zo is). Ik wil zelfs wel toegeven dat ik al met een rot humeur aanlogde vandaag . Normaal wordt ik snel genoeg weer vrolijk, maar met het getrol wilde dat vandaag niet echt lukken. Ik ga nog wat leuks doen en probeer morgen weer de trollen goedlachs te ondergaan, deal?
Alle reacties Link kopieren
MEFS, we willen je niet kwijt!



Bartholomeus, (en MEFS), als je niet meer wilt, laat het dan niet zijn omdat iemand je tackelt, misschien van mij uit gemakkelijker gezegd dan gedaan, dus als jullie niet anders kunnen dan weggaan, respect voor je beslissing.
Alle reacties Link kopieren
quote:bartolomeus schreef op 25 augustus 2012 @ 23:22:

[...]





Dat is wel fijn, en hoe ik nu ook overkom, ik ben echt wel blij met hoe jullie al het getrol elke keer weer zo snel mogelijk proberen weg te halen.



Even ook voor Perel: Ik gaf al aan dat er bij mij meer speelde dan alleen vanavond (en ik weet dat dat bij Mefs ook zo is). Ik wil zelfs wel toegeven dat ik al met een rot humeur aanlogde vandaag . Normaal wordt ik snel genoeg weer vrolijk, maar met het getrol wilde dat vandaag niet echt lukken. Ik ga nog wat leuks doen en probeer morgen weer de trollen goedlachs te ondergaan, deal?Deal
Alle reacties Link kopieren
Mefsie en Barto

Komt goed schatjes!
Alle reacties Link kopieren
quote:JuniorModeratorViva schreef op 25 augustus 2012 @ 23:24:

[...]





Deal Awww, log ik toch nog lachend af
quote:bartolomeus schreef op 25 augustus 2012 @ 23:28:

[...]





Awww, log ik toch nog lachend af Ik ook. En dat zo veel mensen hebben hier gezegd dat ik niet weg moet... Echt, ik had het niet verwacht. Ik blijf dus maar (volgens mij kan het ook niet anders, met zo'n zware verslaving ).
Alle reacties Link kopieren
quote:Snormel schreef op 25 augustus 2012 @ 22:31:

Er is al maanden geleden tientallen keren de suggestie gedaan dat nieuwe accounts geen plaatjes kunnen plakken. Pas als je x aantal gewone postings hebt gedaan krijg je extra rechten. Dan ben je niet van al het getrol af, maar wel van heel veel ellendige plaatjes.Daarom mijn voorstel om het plaatsen van berichten en plakken van plaatjes aan banden te leggen. Kort gezegd: een bericht van een forummer zou alleen direct geplaatst mogen worden, als er 20 berichten na goedkeuring van een moderator zijn geplaatst (ik zag dat op een ander forum). Voor het plakken van plaatjes kan men ook een minimum instellen. Ik denk dat het dan moeilijker wordt om te trollen.
World of Warcraft: Legion
MEFS, ik zeg dit tegen je van forumfossiel tot forumfossiel;



http://www.youtube.com/watch?v=HpixdTlYlKU
Julus. Nu weet ik weer waarom het hier zo fijn is
Mission completed!
Alle reacties Link kopieren
Nou fijn dat iedereen weer blijft en neem anders een pauze, van een week ofzo

En mods ook een gewoon omdat het kán
Alle reacties Link kopieren
Dat de mods ook niet blij worden van het puinruimen iedere keer lijkt me logisch en dar de boodschap naar Sanoma moet zijjn dat de technische kant van het forum moet worden herzien.



Sanoma laat hier steken vallen. Niet de mods



In tegendeel zelfs.

Respect zelfs voor deze angels
Je bent zelf een theepot
quote:Snormel schreef op 25 augustus 2012 @ 22:31:

[...]





Er is al maanden geleden tientallen keren de suggestie gedaan dat nieuwe accounts geen plaatjes kunnen plakken. Pas als je x aantal gewone postings hebt gedaan krijg je extra rechten. Dan ben je niet van al het getrol af, maar wel van heel veel ellendige plaatjes.



Dergelijke maatregelen zijn op sommige andere fora heel gewoon en het is me nooit duidelijk geworden waarom Viva daar niet aan wil.En waarom dat is godsnaam nog niet van kracht is verbaast me nog het meest.
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Het spreekt voor zich dat wij ook balen van deze situatie. Helaas kunnen wij op dit moment niets anders dan er voor zorgen dat de berichten meteen worden verwijderd en dat de troll zsm wordt geband. Wij hopen dat er spoedig een technische oplossing gevonden wordt. Wij hebben jullie ideeen doorgegeven en er zal zeker naar gekeken worden. Tot die tijd moeten we roeien met de riemen die we hebben en zouden we jullie daarom willen vragen om proberen 'boven' deze troll te staan en er verder geen aadacht aan te besteden. Die aandacht is waarschijnlijk precies waar hij/zij naar op zoek is. Hij/zij is het toch niet waard om je plezier in het forummen te verliezen?

Laten we hopen dat er snel een oplossing komt! Fijne zondag!



Met vriendelijke groet,



Moderator Viva forum

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Bedankt mod
Alle reacties Link kopieren
Rinskeeeeh knipt en plakt op actueel allerlei nieuwsberichten (allemaal vandaag):

Amerikaanse bevalt van eigen kleinzoon

Verdronken tijdens foto's maken bruiloft

Boer ziet zoon aan voor aap en doodt hem



Ze zet er verder geen vraag/stelling/iets om op te reageren bij. Is dat de bedoeling op actueel? Als ik wil weten wat er op nu.nl staat kijk ik daar wel.
Kan die irritante reclame met die hangmat niet weg? Ik snap waarom ie uitgerekend daar staat, maar het maakt het forummen niet leuker.
Alle reacties Link kopieren
quote:borderwalk schreef op 26 augustus 2012 @ 12:12:

Rinskeeeeh knipt en plakt op actueel allerlei nieuwsberichten (allemaal vandaag):

Amerikaanse bevalt van eigen kleinzoon

Verdronken tijdens foto's maken bruiloft

Boer ziet zoon aan voor aap en doodt hem





Ze zet er verder geen vraag/stelling/iets om op te reageren bij. Is dat de bedoeling op actueel? Als ik wil weten wat er op nu.nl staat kijk ik daar wel.



Gaan er naar kijken!



Met vriendelijke groet,



Moderator Viva forum
juniormoderatorviva wijzigde dit bericht op 26-08-2012 12:34
Reden: Tekst van mod stond door het bericht heen
% gewijzigd

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Wat Perel zegt. Zolang iedereen hier helemaal hysterisch gaat doen als er plaatjes zijn ( openen van waarschuwingstopics en het mod topic volgillen) blijft diegene dat doen. Staffen en negeren. En dan ook echt negeren. Ipv * ik ga je negeren hoor, droeftoeterT *

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven