Postcrossing 4

07-03-2010 12:00 2997 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier doen we verder aan postcrossing!



Voor uitleg en kaartenwinkels, zie eerste post!
Alle reacties Link kopieren
quote:c_estelle schreef op 14 april 2010 @ 21:47:

Ja, Snjo, wij zitten ver genoeg weg. Ik woon nl. maar 1 dorp verder als waar Tine woont.Sorry, mijn nederlandse topografie is een beetje weggezakt. Had niet door dat jij ook in de buurt zat. Gelukkig hoeven jullie niet geevacueerd te worden.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Geeft niet hoor. Ik heb hetzelfde met de Achterhoek, daar haal ik ook alles door elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Dag allen!!



zo ik ben weer bijgelezen! ben net thuisgekomen van een "oma-dagje" (lekker de hele dag bij oma geweest) dus dat was weer gezellig! even het dorp ingeweest om wat boodschappen voor haar te halen (Just-Me, ik heb elke keer als ik nu daar loop het idee dat ik je tegen kan komen maar je zit met je pootje omhoog las ik ergens? ik hoop dat het beter gaat!)



toen ik thuiskwam lag er een kaartje uit Finland in de brievenbus, van een meisje dat op scouting zit en dat helemaal leuk vind, en laat ik nou ook net 12 jaar scoutingervaring in mn bol hebben



poeh, wat is er allemaal meer geschreven (ben echt chaoot 1e klas) in elk geval een:



voor alle zieken/zere ruggen/dipjes e.d

en uuhm (verdorie ik moet echt pen en papier bij me hebben om op te schrijven wat ik wou zeggen als ik weer flink moet bijlezen) owjah! ik zag net ook idd iets over die brand! ik hoop dat het snel voorbij is! gelukkig woont niemand van jullie al te dichtbij!



nou, mocht ik iets vergeten zijn dan kom ik er later wel op terug ;)
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig dat 't niet heel dichtbij jullie is, Tine en C_Estelle. Maar wel echt naar!
Dat was mijn spreekbeurt, zijn er nog vragen?!
Alle reacties Link kopieren
Zo ik ben ook weer bijgelezen...

Beterschap allemaal en C-Estelle de boedha's doen echt hun werk erg goed.



Gisteren alsnog 2 hurray's gehad.

1 uit Frankrijk na 3 dagen en de vraag waarom hij geen van de namen herkende op de kaart... haha

1 uit Canada na 15 dagen en ook lekker enthousiast.



Vandaag een volle deurmat.

*kaartje uit China

*2 kaartjes uit Canada (van dezelfde gebruiker maar hij wilde een verhaaltje kwijt en super leuke postzegels. Niet erg!

* kaartje uit NL



En dan ook nog een hurray uit Taiwan na 7 dagen.



Morgen maar een paar nieuwe adressen aanvragen.
Alle reacties Link kopieren
Lekker hoor Chrisy1! Wat een post bij jou!!



Janna, inderdaad..



Chayuz, leuk een kaartje uit Finland! Dat klavertje vier doet hopelijk zijn werk voor iedereen!



C_estelle, vreemd dat heb ik nou ook met de achterhoek;)



Eveline, ja erg he.. en tis nog lang niet over...



Daar ben ik ook heel blij mee Snjokorn, lijtk me vreselijk je huis uit te moeten omdat het misschien in vlammen op gaat... Al je spulletjes... Nee moet er niet aan denken
Alle reacties Link kopieren
Wel giga erg hoor voor die mensen alles achterlaten en je weet niet of je terug kunt plus nog extra harde wind hoorde ik op RTL4.



Back ontopic: Twee hurray's,allebei van de meeting. Ze vonden het beide raar al die namen maar tegelijkertijd ook heel leuk. Kaarten vonden ze ook goed. (C_estelle, boeddha doet zijn werk enorm goed)

Morgen weer twee adressen aanvragen!!!
Alle reacties Link kopieren
Lijkt me ook vreselijk als je nu je huis moet achterlaten in de hoop dat je huisje mooi veilig blijft staan... brrrrr... ik schrok me rot toen ik het hoorde op de radio!



Hier een leuke hurray uit Finland! Nieuwe kaart mag ook weer naar Finland Lekker geschreven dus!
Alle reacties Link kopieren
Trouwens C_estelle: Grappig dat je me ontdekt hebt op het profiel van die Wit-Russische Wat voor kaart had ik daarheen gestuurd?
Alle reacties Link kopieren
In onze brievenbus lagen vandaag 4 kaarten:

* 2 voor dochter, uit DL (Insekt in Sekt > erg grappig) en Finland met rubberen duckies en zo'n lollige 'aankleedpostzegel'

* 2 voor mij, een official uit de VS (Romulus & Remus > afzendster was net terug uit Rome) en een private swap uit Trinidad (mijn eerste kolibri)



@Chayuz > Heb ook jarenlang bij de scouting gezeten .



@Tine > Spannend zo'n brand in de buurt. Ik zat meteen te denken wat ik snel mee zou graaien als ik mijn huis zou moeten verlaten.



@Jenneke > De kaarten naar Australie deden er bij ons 16 & 17 dagen over



@Lampje > Inderdaad leveren die PMK zegels ook weer een dilemma op: welke zegels passen het beste bij het profiel. Ben je zo weer een kwartier verder



@Sweetcandy > Niet happy vandaag? Zal ik je een opkikkerkaartje sturen ?
@neferisis: cool zeg, een kaart uit Trinidad & Tobago!!



Gisteren drie Hurray's gekregen, en een heel mooie kaart uit Maleisie. Nieuwe kaartjes mogen naar Finland, Portugal en Duitsland. Leuke profielen waar ik wel iets mee kon .



Fijne dag allemaal, hopelijk met een zonnetje!
Alle reacties Link kopieren
Neferisis: Cool een kaart uit Trinidad!
Alle reacties Link kopieren
Hi Ladies,



Voordat jullie me (zou het ) als vermist gaan opgeven, ik ben er weer, heb even een korte vakantie gehad. Paar daagjes Antwerpen gedaan en leuke dingen met de kids ondernomen, die hebben hier 2 weken vrij.



Volgens mij is de meeting wel geslaagd geweest, aan de enthousiaste verhalen te lezen, leuk leuk.



Ik vind het postcrossen traaag gaan, las hier van mensen met een 2e account en zit ook te twijfelen.......aan de andere kant, het moet ook leuk blijven, mwah, weet het nog niet.

Zojuist wel weer een nieuw kaartje aangevraagd (Finland was na 4 dagen aangekomen) en die mag naar Nederland nu eens WEL naar iemand van hier



Australie had bij mij 8 dagen nodig om er te komen, maarja, kan net zo goed langer zijn, soms ligt het echt ver uit elkaar.



Ik voel hier wel mijn eerste expiered aankomen, Mexico is nu 54 dagen onderweg........ben blij als die uit mijn lijst is opgehoepeld, kijk er nu al zo lang tegen aan



Fijne dag nog!
vandaag op de post gedaan:

Kaartje voor meisje uit Friesland

Kaartje naar Letland

Kaartje naar Oekraine



Gisteren was mijn kaartje naar Finland ook al geregistreerd en ze vond het ook een leuke kaart :-)

Makes me happy!
Alle reacties Link kopieren
Nog steeds geen hurray's hier, het ligt een beetje stil. Ik verwacht ook pas volgende week weer dat er eentje aankomt, wat gaat de post hier traaaaaaaaaaaaaaaaaag
Alle reacties Link kopieren
Neferisis, gaaf Trinidat zeg. Je dochter gaat ook lekker.



Vrouwuitlimburg, hyve mij eens wie het is (ik kan het nie zijn heb die optie niet aanstaan, alleen bij verzenden).



Kaatje, je gaat lekker zeg.



Twee adressen aangevraagd, Finland en Duitsland.
ik kan niet wachten tot ik een kaartje krijg!

die ga ik inlijsten denk ik mijn eerste postcrossing kaart....hihi
Alle reacties Link kopieren
Vrouwuitlimburg, Antwerpen is leuk he! Hoeveel kaartjes heb je nu verstuurd? Als je er meer mag sturen gaat het wel wat sneller, alhoewel het nu bij mij ook echt heel langzaam gaat op dit moment.



Misschien moeten we maar weer een hyves ruil doen?!



Kaatje, spannend he!
Dat was mijn spreekbeurt, zijn er nog vragen?!
Alle reacties Link kopieren
De post heeft me redelijk laten zitten gisteren. Hij komt sowieso al laat maar gisteren is ie helemaal niet geweest. In totaal wel 2 kaarten op de bus kunnen doen gisteren waarvan er in het gunstigste geval vandaag al 1 aankomt. Een kaart naar Nederland maar niet iemand van hier volgens mij.



Ik heb nu 18 verzonden, dus bijna de 20 waarmee ik een kaart extra mag gaan sturen. Die NL van vandaag of morgen en dan nog een kaart naar Finland die wel aan zou kunnen komen nu moeten de 20 vol maken.



Ik ben weer benieuwd wat de post gaat brengen vandaag.



@Kaatje: Hopelijk krijg je snel je eerste kaart. Mijn eerste kaart kwam uit Engeland en had er maar 3 dagen over gedaan. Was echt een leuke verrassing.



Lampje
Alle reacties Link kopieren
De post heeft me redelijk laten zitten gisteren. Hij komt sowieso al laat maar gisteren is ie helemaal niet geweest. In totaal wel 2 kaarten op de bus kunnen doen gisteren waarvan er in het gunstigste geval vandaag al 1 aankomt. Een kaart naar Nederland maar niet iemand van hier volgens mij.



Ik heb nu 18 verzonden, dus bijna de 20 waarmee ik een kaart extra mag gaan sturen. Die NL van vandaag of morgen en dan nog een kaart naar Finland die wel aan zou kunnen komen nu moeten de 20 vol maken.



Ik ben weer benieuwd wat de post gaat brengen vandaag.



@Kaatje: Hopelijk krijg je snel je eerste kaart. Mijn eerste kaart kwam uit Engeland en had er maar 3 dagen over gedaan. Was echt een leuke verrassing.



Lampje
Alle reacties Link kopieren
Door het lezen van alle ontvangen kaarten van jullie bedenk ik me ineens dat ik mn ontvangen kaart van gisteren helemaal ben vergeten te registreren .



Een hyvesruil lijkt me wel weer erg leuk..

Misschien dat er nog 'nieuwe' mensen aan de ruil mee willen doen?
anoniem_89977 wijzigde dit bericht op 15-04-2010 11:30
Reden: hyvesruil
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor het kaartje van de meeting. Echt heel erg leuk en wat een verassing.



Vrouw, ben benieuwd wie je hebt. Op een gegeven moment gaat het inderdaad sneller. Ik ben sinds november lid en mag nu 8 kaarten onderweg hebben.



Gisteren nog een kaartje gekregen uit NL, niet iemand van hier. Een oudere man uit Groningen.
Alle reacties Link kopieren
Ik doe mee met de hyvesruil!
Alle reacties Link kopieren
Oww Vrouw ook ik ben wel nieuwsgierig eigenlijk :-).



Al is het ook erg leuk om gewoon zomaar een kaartje te krijgen van een forummer en dan te zien dat het een official is.



*gaat nu maar eerst eens dat 'vergeten' kaartje registreren*
Alle reacties Link kopieren
Kaartje uit Tsjechië is al aangekomen! Niets over de handtekeningen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven