Postcrossing 5

04-05-2010 22:53 3011 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier doen we verder aan postcrossing!



Voor uitleg en kaartenwinkels, zie eerste post!
Alle reacties Link kopieren
geen wonder dat ik nog geen hurrays heb... ontdek net nog wat kaarten die lagen verscholen onder een studieboek :S....... Nu heb ik 6 officials die morgen de deur uit gaan!!
Alle reacties Link kopieren
quote:sweetcandy schreef op 19 mei 2010 @ 23:08:

geen wonder dat ik nog geen hurrays heb... ontdek net nog wat kaarten die lagen verscholen onder een studieboek :S....... Nu heb ik 6 officials die morgen de deur uit gaan!!



Hahaha, dat had ik een aantal weken geleden ook.

Heb je al wel kaarten onderweg dan? Of was dit alles!
Alle reacties Link kopieren
Jee, wat is er veel geschreven vandaag zeg!!



Sweetcandy... tja... dan kan je lang wachten ja...



Ik had een hele leuke hurray uit Finland. Ze vond de kaart (Paddington) heel leuk en vroeg zich af wie die 'black kids' op de achterkant waren? Moest even denken, maar ik had er 'Jip en Janneke' stickertjes opgedaan. Ze schreef dat ze ook vaak kaarten ervan zag, uit Nederland en dat ze die zo leuk vond!
Dat was mijn spreekbeurt, zijn er nog vragen?!
Alle reacties Link kopieren
Oh, vandaag is al gisteren inmiddels
Dat was mijn spreekbeurt, zijn er nog vragen?!
Alle reacties Link kopieren
@StefanieV > mijn man houdt helemaal niet van computerspellen, maar sinds hij een I-Phone heeft is hij helemaal verslingerd aan de games. Hij mag zich van mij uitleven, maar dan wel zonder geluid graag!



@Steph > fijn dat jouw schoonpa voorlopig naar huis mag, even wat rust in de tent. Nu maar hopen dat jouw schoonma ook wat rust wordt gegund. Na de operatie zal het zwaar worden, voor alle partijen.



@Noa-Lynn > blijf in de flow! Volgens mij ga je de goede kant op, maar blijf op jezelf letten en geef jezelf regelmatig een schouderklopje.



@Sweetcandy > ga je nog iets speciaals doen in Londen?



@Chayuz > al een stofje uitgezocht?



@Anita > leuk, een glitterjurk uitzoeken. Misschien kan Chayuz er eentje voor je ontwerpen



@Lampje > die kwijlhonden zijn echt monsterlijk , maar ja, ik ben dan ook meer een kattenmens...



@Teigera > ik ben ook bang dat men in Thailand op het moment andere prioriteiten heeft dan postkaarten. Trouwens, al die overstromingen in Polen kunnen ook nooit goed voor de post zijn.



@Janna > ja, die Fiep Westendorp was haar tijd ver vooruit: Jip en Janneke, zwart of wit, maakt niet uit, gewoon leuke kinderen met leuke avonturen.
Gisteren een kaart gekregen uit de USA, wel op mijn oude adres een portret van Frida Kohl. Blijkbaar een chick met een enorme unibrow :lol: vond hem wel grappig, dus een leuke Hurray gestuurd.



Verder is 1 van mijn kaartjes aangekomen, die naar de USA, en kreeg een hele leuke Hurray terug. Meteen een nieuw adres opgevraagd, deze mag ook wederom naar de USA. Iemand had echt een mega uitgebreid profiel (NOT!):

1. culture

2. plants

3. map of the city







Dus die krijg een mooie kaart van mijn stad, waarop een foto van de Dieze staat waar men met een bootje overheen vaart, tussen de gebouwen van de stad door, met een enorme lap tekst over de Dieze erbij Cultureler dan dat wordt het niet bij mij, haha.
Alle reacties Link kopieren
Dat is inderdaad erg cultureel Kaatje



Ik heb nog 4 kaarten onderweg verder.. en na mijn rondje richting de brievenbus alle 10 weer! Heb ook al zo'n zin in Londen !!! We (pap, mam en ik) zijn er maar 1 dagje... heb wel een route gemaakt om zoveel mogelijk te zien. En uiteraard: kaartjes shoppen!
Alle reacties Link kopieren
Neferisis, helaas nog geen stofje gevonden wat voldoet aan mijn eisen ;) het liefst wil ik een zwierig stofje die of, zwart is met rode stippen, of zwart met doodskopjes en die heb ik alleen nog maar kunnen vinden in katoen.



Anita, ik weet niet wanneer het feest is (vast overheen gelezen) maar ik heb hier nog wel een uberfout glitterblousje liggen! die mag je best lenen als je wil, dan stuur ik het naar je op binnnekort (als mn loon binnen is )



Kaatje, ik zeg goed bezig!



SweetCandy, in 1 dag kun je denk ik best veel zien heel veel plezier :D maar dat komt vast wel goed!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een hurray. De eerste voor mij. Wel handig, nu begrijp ik eindelijk waar jullie het over hadden Ik zag de term regelmatig voorbij komen en had echt geen idee wat jullie bedoelden, maar nu is het ineens helemaal duidelijk.



Dus nu sta ik op de lijst om van iemand een kaartje te krijgen, als ik het goed begrijp? Leuk leuk leuk ik zou wel op de deurmat willen gaan liggen En dan kan ik er weer 1 versturen, toch?



Ik had trouwens een adres naar China bij de vorige erbij zitten. Die had ook het Chinese adres erbij staan. Maar ik heb geen printer, en overschrijven lijkt me geen goed plan. Mijn chinees gaat niet verder dan de menukaart van de bezorgchinees Dus ik heb alleen het "normale" adres op de kaart geschreven. Dat chinese is toch niet verplicht? Nou ja anders heb ik pech en komt 1 kaart waarschijnlijk niet aan.
Alle reacties Link kopieren
Fieka! gefeliciteerd haha!

Inderdaad nu kan jij binnenkort ook een kaartje ontvangen en jij kan een nieuwe adres aanvragen! helemaal leuk!



Tjah, China, Ik heb wel eens een kaart daarheen gestuurd en die persoon had er zelf geen chinees adres bijgezet en die is gewoon aangekomen hoor! dus moet goedkomen, maar China duurt vaak wel lang!
Alle reacties Link kopieren
Kaatje, jouw stad is ook een beetje mijn stad. Heb er 6 jaar gewoond en ga er regelmatig shoppen met dochter, woon er 15 min. vandaan.

Voor mooie culturele kaarten kan je ook in de museumwinkel van de St. Jan terecht en ben je al in de houten speelgoedwinkel in de Hinthamerstraat geweest (vlak bij Zuid-Willemsvaart), daar verkopen ze leuke kinder- en dierkaarten.

Voor de Jeroen Boschkaarten (vallen in de smaak bij horror/gothic liefhebbers) in De Kleine Winst op de Markt 29 (J.B.'s geboortehuis).

Ook aparte kaarten kun je vinden bij Het Kleine Warenhuis Van Daan (Minderbroedersplein 23) en zo'n religieuze winkel (engelen e.d.) tegenover het postkantoor in de Kerkstraat.

Ook een leuke kaart om te versturen is een interieurfoto van De Broodspecialist in de Hinthamerstraat 89 (jugendstiltegeltableaus), is te koop bij de kantoorboekhandel even verderop.
Oooh Neferisis wat leuk, die tips!! Heb je post meteen even geknipt en geplakt en naar mezelf toegemaild, zodat ik de volgende keer eens lekker op kaartenjacht kan in de niet-standaard zaakjes



Ik woon er pas 2 weken! Maar man, het bevalt me prima. Ik werk er wel al 3 jaar, vanaf het moment dat ik hier kwam werken wist ik: hier wil ik ooit gaan wonen....
Alle reacties Link kopieren
Fieka, leuk dat je je eerste hurray binnen hebt, waar gaat je nieuwe kaart naar toe?

Ik heb al een paar keer een kaart naar China gestuurd zonder de Chinese tekst erbij te plakken, is altijd goed aangekomen, je moet alleen over stevig zitvlees beschikken, want de reistijd wil nogal eens oplopen
Een van mijn eerste kaarten moest ook naar China en die was na 12 dagen ofzo al aangekomen, vrij snel dus!

Ook zonder Chinees adres overigens. Ik heb geen printer en durf die karakters niet over te schrijven, dadelijk maak je een fout en staat er iets beledigends ofzo
Alle reacties Link kopieren
Kaatje, bevalt je nieuwe huisje? al helemaal naar je eigen smaak in kunnen richten?
Jaaaaaaa, ik ben echt helemaal blij!!!

Ik heb een heel leuk hysterisch tapijt in mijn woonkamer, zwarte bank, lichte meubels, rood bijzettafeltje (als salontafel zeg maar), witte eethoek met rode stoelen in de keuken, de badkamer is lime groen.....

Slaapkamer basic met paars.....helemaal zoals ik het zelf wil.
Alle reacties Link kopieren
Zo de volgende gaat ook niet naar de buren hiernaast. Het is een adres in HongKong. De hurray wqs trouwens uit Oostenrijk. Ik heb nog onderweg naar USA, Duitsland, Rusland en China. En nu HongKong erbij.



Ik vind het echt leuk. En als ik straks kaartjes krijg, dan wordt het vast nog leuker.
Alle reacties Link kopieren
Aaah super kaatje heel fijn! heerlijk om je eigen stekkie te hebben helemaal naar je eigen zin ingericht :D
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden!

Hier weer een berichtje uit Zwitserland! Ik zit nog heerlijk in pyama op de bank! Het weer is nog niet denderend dus vond dat ik eerst wel even een van mn favoriete films mocht kijken die mn broertje toevallig hier ook heeft staan! P.S. I love you, o zo mooi! Ik wil ook zon hunk al vriend hihihihi!



Gister door Zug gehobbeld! Leuk hoor, het oude deel bekeken en lekker langs het water gesjokt! Volgens mij was het Neverisis die vroeg waar ik zat.. In Zug dus.. Hier woont mn broertje! Ben nog aant bedenken wat ik ga doen vandaag. Misschien de berg op, of naar Zurich! Basel kwam ik gister nog langs met de trein! Is geloof ik een uurtje ofzo van hier..



Gister ook al wat kaartjes geschreven! Heb ook een official vanaf hier geschreven. Moet alleen nog op de bus. De kaarten zijn hier niet echt goedkoop, 1,20 frank... 1 euro is op dit moment 1.36.. Dus de toeristenkaartjes zijn nog bijna een euro... Maar goed misschien vind ik ze ergens anders wel goedkoper!



Wat hebben jullie ondertussen weer veel geschreven! Pff kan jullie amper bij houden na een dagje weg hahaha! Maar ik laat morgen weer van me horen!!!
Alle reacties Link kopieren
Kaatje even geheel ot, maar wat een leuk motto heb je. Nu het weer "blote-armen-weer" wordt, krijg ik ook weer opmerkingen.
quote:Fieka schreef op 20 mei 2010 @ 11:33:

Kaatje even geheel ot, maar wat een leuk motto heb je. Nu het weer "blote-armen-weer" wordt, krijg ik ook weer opmerkingen.Ik krijg altijd opmerkingen, er piept altijd wel ergens wat inkt onderuit. Of een piercing. Haha
Alle reacties Link kopieren
@Fieka: Super he, als je eerste kaart écht is aangekomen. En dat zet inderdaad in gang dat er kaarten jouw kant op gaan komen vanaf nu. Ik had 3 dagen na de aankomst van mijn eerste kaart al een kaart op de mat liggen. Die kwam uit Engeland.



Hier heb ik een kaart naar Duitsland op de bus gedaan omdat ik een kaart naar China had die op expired gegaan is. Iemand die al 3 maanden niet meer online geweest is en ooit eens 1 kaart gestuurd had. Het was te verwachten dat dat niet goed ging komen. Ik schrijf inderdaad ook altijd het 'normale' Chinese adres op de kaart. Maar of het nu daaraan ligt dat die kaarten er zo lang over doen? Ik vraag het me af hoor. Misschien volgende keer toch ook maar dat adres uitprinten en op de kaart plakken (met plakband???).



Mijn mailbox loopt dan niet over van de Hurray's maar het werk stroomt gelukkig wel binnen. Als je zoals ik afhankelijk bent van opdrachten van opdrachtgevers is het toch wel fijn als de opdrachtgevers je ook weten te vinden.



Ik word om half 2 vandaag op school verwacht voor een moederdag High Tea. De klas van mijn oudste dochter verwent voor moederdag alle mama's met een heerlijke (hoop ik) High Tea. Ik ga ervan genieten, dat weet ik zeker.

Voor vanavond staat er al een afspraak om te gaan hardlopen, dus die extra calorieen moeten er dan wel weer afgaan.



Nu maar hopen op nog wat Hurray's. Een kaart naar Rusland van 36 dagen en een kaart naar Duitsland van 20 dagen die moeten wel eens aankomen. Verder nog China en Taiwan van 11 dagen (gestuurd vanuit Ierland) en nog Slovenie van 5 en Amerika van 2 dagen.



Nog steeds 3 kaarten die aan moeten komen en dan mag ik er 7 tegelijk onderweg gaan hebben.



Lampje_
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier Lampje! Zo'n high tea klinkt in ieder geval heerlijk



Kaatje, fijn dat je nu op je plekje bent en je alles naar je eigen wensen hebt kunnen inrichten. Er gaat niets boven een eigen stekkie



Fieka, leuk, je eerste hurray!! Nu maar wachten tot de anderen aan komen en je eerste kaart op je deurmat valt. Spannend!



Tine, dat is inderdaad een zeer mooie film (mét mooie man!)
Alle reacties Link kopieren
Leuk Fieka, je eerste hurray!



En lekker die high tea Lampje.



Tine, dat is inderdaad een mooie film! Al vind ik het boek mooier...



Ik had een kaart uit Duitsland op de mat liggen vanochtend, met koeien erop. Ik ben doooodsbang voor koeien. Maar heb maar een vriendelijke hurray geschreven, kan die beste man ook niet weten.

Verder is het hier heerlijk weer vandaag dus ik lig in mn jogginbroek met hemdje in de tuin... lekker de ziektekiemen van me af laten waaien!
Alle reacties Link kopieren
Hier een prachtige kaart uit Zuid-Korea met een gouden kroon uit de 5e eeuw n.Chr. en een private swap uit Saint Pierre et Miquelon (een eilandje voor New-Foundland in de buurt van Canada, Frans grondgebied).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven