Postcrossing deel 8

13-08-2011 19:32 3011 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier gaan we verder met deze verslavende, zeer verslavende hobby.

Uitleg in de eerste post, kaartenwinkels in de tweede post.



Het doel van dit project is mensen de mogelijkheid te bieden ansichtkaarten vanuit alle hoeken van de wereld te kunnen ontvangen, gratis.



Hoewel, bijna.

Het belangrijkste is: als je een ansichtkaart stuurt, zul je er in ieder geval een ontvangen, van een willekeurige Postcrosser ergens in de wereld.



Het bijzondere van ansichtkaarten vanuit verschillende plekken in de wereld ontvangen (vaak vanuit plaatsen waar je waarschijnlijk nog niet eerder van gehoord had) is, dat je je brievenbus in een soort 'surprise box' kunt veranderen. En wie wil dat nou niet!
Alle reacties Link kopieren
@ Snjo, gezellig dat je naar NL komt! Kom je weer terug voorgoed?



Ik heb gisteren 2 kaartjes gekregen. Een leuke uit Finland en een saai kaartje uit Engeland maar het verhaaltje wat ze geschreven had was wel leuk, en dat is ook wel wat waard :-)

Vandaag 1 hurray gehad en ik heb weer 2 kaarten geschreven. Kaarten gaan naar Rusland en Australië.
Alle reacties Link kopieren
@ ligaa wat een profiel zeg, niet leuk!
Alle reacties Link kopieren
Hier ook weer twee kaartjes in de bus, eentje uit Michigan, beetje apart, multiview winterkaartje met in het groot achterop dat we de liefde moeten doorgeven en dat we moeten gaan voor wereldvrede... Tja.

Andere een erg zoet kattenkaartje uit Finland. Van dezelfde als jij Snjo? Zou het bijna denken .



En ik kon het niet laten, heb weer wat nieuwe kaartjes gescoord bij de boekhandel hier in de stad... En ik ben nog lang niet door mijn kaartvoorraad heen! Volgens mij heb ik er echt een verslaving bij...



Stoeltjes zijn gearriveerd! Ze kunnen het dus wel... Zoonlief heeft er vandaag in gezeten, hij moest even ervan overtuigd worden dat het geen martelwerktuig was volgens mij . Maar toen ik eenmaal achter het stuur ging zitten leek hij te begrijpen dat hij nu eindelijk rechtop achterin kon blijven zitten en lekker uit het raam kon kijken, voor het eerst! Dus toen was het helemaal goed.
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~
Alle reacties Link kopieren
Mijn kaartje uit Finland was ook een zoet kattenkaartje. Het zou wel heel toevallig zijn!
Alle reacties Link kopieren
Mijn Finse kaartje kwam uit Tuusula (en was geschreven op 11-03-2011 volgens de schrijfster dan hè?).



O ja, heb mijn eerste expired binnen...
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~
Alle reacties Link kopieren
Hahaha. Leuk al die zoete kattenkaartjes uit Finland. Die van mij heeft er maar 2 dagen over gedaan en komt uit Anttola en er zit een paaspostzegel op.



Gier: ik durf nog niets te zeggen (voorgoed klinkt zo definitief) maar ik kom solliciteren.



Ow en in OZ zit een postcrosser met wel 7 profielen, hier in dit topic noemen we 'm het virus ... als je zijn adres getrokken hebt begrijp je wat ik bedoel (anders moet je maar afwachten.



Soezie: voor de gearriveerde stoeltjes. En wat zal ik eens zeggen over de boodschap op de kaart uit de USA ... niets, denk ik maar.



Deze verslaving is niet (zeer) schadelijk voor je gezondheid dus ik zou me nog geen zorgen maken als ik jou was.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Vandaag o.a. een soort briefkaart ontvangen, geen afbeelding dus, alleen maar tekst. Over de slechte economie, de mooie vrouwen en het prachtige landschap (laat dat dan zien) in zijn land. Er zaten gelukkig nog wel aardige zegels op.

Een Nouvelles Images naar G-B gestuurd en een paaskaart naar Litouwen.



Vanochtend een rotsmak gemaakt, bleef achter een uitstekende tak hangen met mijn schoen. Echt plat op mijn gezicht gevallen. Neus, hand en knie kapot, tanden door de lip en een flinke bloedneus. Ik heb de hele ochtend met ijs de zwellingen lopen koelen. Nu zie ik er uit als iemand die een mislukte Botox behandeling heeft ondergaan. En dan hebben we het nog niet eens over het kleurpalet...



@Tine > bedankt voor het aanbod, maar ik blijf dit weekend gewoon thuis. Met mijn duckface word ik anders nog voor een Disney attractie aangezien.

Misschien kun je wat Tinkerbell kaarten voor me meenemen? Mits de prijzen niet de pan uit rijzen. :D In ieder geval veel plezier daar!



@Snjo > waarschijnlijk kan ik 24 maart wel van de partij zijn, moet nog even informeren wat de rest van het gezin voor plannen voor die datum heeft.



@Ligaa > petje af voor jouw doorzettingsvermogen! Hoe staat de gezondheid er nu voor?

Wat heb je uiteindelijk aan dat suffe profiel gestuurd?



@Anita > weer een kookboek erbij, bofferd. Je zal eens een week hebben dat je niet iets wint! Zet de lekkere recepten maar op de hyves.



@Soezie > vond je dochtertje het stoeltje ook leuk?

Heb je nog contact opgenomen met de geadresseerde van je expired?



@Gierzwaluw > heb je zelf ook een kat?



Morgenochtend eens kijken of ik nog steeds van mezelf schrik als ik in de spiegel kijk.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Neferisis. da's een behoorlijke smak geweest zeg. Sterkte!!
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Neferisis, wat een toestand. Ik hoop dat je snel weer wat opknapt.



@ Snjo, mijn kaartje naar Australië gaat naar een 25 jarige vrouw. Ben nu wel benieuwd naar die andere postcrosser uit de Oz
Alle reacties Link kopieren
Veel succes alvast met je gesprek!
Alle reacties Link kopieren
O ja Neferisis, ik heb 2 katten. Een gewone en een Britse korthaar.



Hebben jullie ook huisdieren?
Alle reacties Link kopieren
Dochtertje heeft het stoeltje nog niet uitgeprobeerd... Maar ik verwacht net zo'n situatie als bij zoon. Misschien als we eerst zoon erin zetten dat dochter kan zien dat het niet eng is... Ach, we moeten maar eens even kijken. Vanavond gaan we naar mijn ouders, dus dan mag ze er voor het eerst in.



Ik heb ook twee katten, eentje is een htk-kat (Huis-Tuin-en-Keuken ) helemaal zwart (vrouwtje) en de andere is waarschijnlijk een kruising Abessijn, maar dat is niet te achterhalen. Hij is als 5 dagen oud kittentje moederziel alleen gevonden door de dierenambulance en kwam op mijn werk binnen (dierenartspraktijk). Ik heb me toen over hem ontfermd, met het idee een fijn tehuis voor hem te vinden, maar hij is toch een beetje bij ons blijven plakken . Mijn ava is trouwens zijn neusje.



Ik denk dat ik dit weekend niet meer op de knop ga drukken, heb het vandaag druk, en dit weekend zit ik (met man en kindjes) bij mijn ouders, even lekker rust. Dus verder even geen pc nieuws hier...
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~
Alle reacties Link kopieren
Ik word nog steeds niet blij van mijn spiegelbeeld. Gelukkig is mijn neus niet meer zo pijnlijk, alleen mijn knie wil nog niet zo veel.



@Steph > happy birthday!



@Snjo > moet je deze week op gesprek? Heel veel succes alvast!



@Gierzwaluw > wij hebben geen huisdieren, ik ben allergisch voor haren/veren e.d. In de tuin sluipen de twee panters van de buren rond en huist al jaren een egel die regelmatig jongen heeft. Onze notenboom is in het najaar in trek bij vele vogels en een enkele uit koers geraakte eekhoorn. Op het moment worden onze nestkasten door diverse mezen in bezit genomen, de merels zijn druk in de weer in de heg en helaas hebben we ook dit jaar schijtduiven in de platanen.



@Soezie > Veel plezier bij jouw ouders, heerlijk even zelf weer kind zijn.



De postbezorger is nog niet gesignaleerd. Ik heb zelf nog geen tijd gehad om adressen aan te vragen. Vanavond krijg ik vrienden over de vloer en komt het er ook niet van.
Alle reacties Link kopieren
Steph, van harte gefeliciteerd met je verjaardag!



Neferisis, ah, wat een harde smak heb jij gemaakt zeg! Hopelijk kan je het vanavond wel een beetje rustig aan doen als gastvrouw! En op je vraag van een poosje geleden terug te komen; het was inderdaad de Katjeskelder. Daar hadden de kattenschilderijen van Wachtmeister trouwens niet misstaan.



Soezie, voor de stoeltjes! Geniet van het weekend bij je ouders.



Gierzwaluw, leuk 2 katten. Hier loopt 1 poezebeest rond. Heb je trouwens de optie aangevinkt om ook kaarten binnen NL te versturen? Dan gaat het soms wat sneller, omdat kaarten hier er meestal in 1 á 2 dagen zijn.



Snjo, spannend dat je weer een sollicitatie hebt. Ik ga voor je duimen!



Anita, een kookboek, dat is een leuke prijs! Weet je al welk recept je als eerste gaat proberen?



Tine, balen van je date! Maar nu lekker naar Disney; veel plezier!



Ligaa, hoe gaat het intussen met je? Ik vind het ook erg knap van je dat het zo goed gaat met het hardlopen! En, heb je nog een geschikt kaartje voor de veeleisende dame geschreven?



Ik heb de afgelopen dagen ook weer een aantal kaarten mogen ontvangen. Vandaag onder andere een mooi landschap uit Ierland.

Ook nog 2 kaarten op de bus gedaan: een viewkaart naar Belgie en een strandafbeelding naar het noorden van ons land.



Fijn weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Steph: Van harte gefeliciteerd



Ik heb een official uit Maastricht gekregen. Mooi kaartje van de oude binnenstad.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Ik ben sinds kort ook aan het postcrossen! Ik vind sommige kaartjes die ik krijg echt geweldig, en ook het speuren naar (onverwacht) mooie kaarten is erg leuk. In elk museum ga ik tegenwoordig naar het winkeltje alleen voor mooie kaarten



Ik zal zo even wat meer lezen en reageren, maar heb voor nu een korte vraag. Ik moet vrij veel kaartjes naar Duitsland sturen (en krijg ook veel Duitse kaartjes terug, jammer dat half Duitsland blijkbaar aan postcrosisng doet). Maar ik vroeg me af of je daar ook gewoon een Nederlandse postzegel op kan doen. Ik weet dat het wel een keer heeft gewerkt van Belgie naar Nederland, met belgische zegel. Elke keer een Europa-zegel erop voelt zo zonde, soms gaan de kaartjes maar 50 km verder...
Alle reacties Link kopieren
Welkom Elmo bij deze niet-ongezonde verslaving



Persoonlijk zou ik gewoon de gok nemen en een Nederlandzegel op zulke kaarten plakken (doe ik zelf ook hiervandaan.... plak eigenlijk overal Europa zegels op )
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Ja ik ga gewoon eens kijken of hij dan aankomt.. Zou me aardig wat schelen, ong. een derde van mijn kaartjes gaat naar Duitsland. En ook veel (wit)Rusland, of is dat gewoon toeval?



Plak je ook Europa zegels op wereldbestemmingen dan? en werkt dat? Naar USA en Azie zou ik dat toch niet echt gokken, dat duurt met een goede zegel al zo lang
Alle reacties Link kopieren
Sorry dat ik jullie zo heb verwaarloosd.



Bedankt voor de verjaardagswensen en een kaartje van ......Nickname weet ik niet meer, erg.



Neferisis, hoe gaat het nu? Niet blauw in je gezicht? Hoe is het verder in huize Nef?



Snjokorn, wanneer kom je dan? iig Veel succes met sollici..



Gierzwaluw, wij hebben vier waterschildpadden, twee hangoorkonijnen en een boeroendoek (jaja Storm is weer wakker!!!).



Elmo, welkom bij deze gezonde-niet dikmakende-verslaving. Ik doe er altijd een Europazegel op ook al woon ik dichtbij de grens.



Ik ga morgen weer adressen aanvragen, ik had even geen zin in postcrossen. Writersblock oid.
Alle reacties Link kopieren
quote:Elmo22 schreef op 17 maart 2012 @ 22:58:

Ja ik ga gewoon eens kijken of hij dan aankomt.. Zou me aardig wat schelen, ong. een derde van mijn kaartjes gaat naar Duitsland. En ook veel (wit)Rusland, of is dat gewoon toeval?



Plak je ook Europa zegels op wereldbestemmingen dan? en werkt dat? Naar USA en Azie zou ik dat toch niet echt gokken, dat duurt met een goede zegel al zo lang





Ik plak overal Europa zegels op (USA is hier net zover vandaan als oost Europa). Heb niet het idee dat ik meer expired kaarten heb/krijg.



Rusland en Wit Rusland heb ik er eigenlijk ook vaak tussen zitten ja.
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Steph, nog gefeliciteerd met je verjaardag!



Elmo, welkom hier. Ik.ben nog maar net begonnen met postcrossen en tot nu toe vind ik het erg leuk.

Gisteren weer een kaartje gehad uit Polen en vrijdag een uit Nederland. Vandaag ga ik een kaartje schrijven die naar de Oekraïne moet. Ik heb ook al een aantal kaarten die kant opgestuurd. Duurt het lang voordat ze aankomen?



Ik heb wel wereldzegels op de kaartjes naar Rusland gedaan maar dat hoeft blijkbaar niet. Weet ik dat ook weer :-)
Alle reacties Link kopieren
Tine is leaving the building. Ik ga richting Disney, tot over een paar dagen!
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier Tine!!!



Neferisis: hoe gaat het vandaag met je??



Gier: Mijn gemiddelde tijd voor kaartjes naar de Oekraine is 10 dagen (heb er 3 kaarten heengestuurd tot nog toe).
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Oh 10 dagen. Dat valt mee. Een kaart naar Wit-Rusland is al 23 dagen onderweg. Vandaar dat ik het vroeg :-)



Tine veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
Hallo allen,

Ik ben eindelijk hier terug nadat ik eindelijk een kaart had geschreven voor het "moeilijke profiel". Bedankt voor de tip van ?, van de idrukker met rotweiler, daar had ik ook nog een aantal van. Ook heb ik nog leuke zegels geplakt. Nou, het leek wel een vloek, die kaart. Gelukkig is ze op vakantie en maakt het niet uit dat de kaart wat later op de post gaat.

Nu ben ik er voor deze week wel klaar mee. PC is iets voor de leuk en als het zo'n verplichting wordt (door rare eisen, viel misschien zels nog wel mee, maar ik vat het zo op) ja, dan stop ik er meestal even mee.





Alsnog van harte met het jaartje erbij steph!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven