Goede dag, slechte dag.. Deel 2

21-02-2011 11:58 3035 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier het vervolg op deel 1 (en ik zou graag nu het linkje hier geplakt hebben maar dat gaat niet want ik forum mobiel en ik weet helemaal niet hoe dat werkt dus google is je beste vriend )



Heb je goede maar ook slechte dagen?

Lijkt het je wat om alles van je af te schrijven?

Wil je ervaringen/adviezen van anderen lezen?



Schrijf dan lekker mee



Egoposten zijn toegestaan maar vermeld wel dat het een egopost is! Scheelt anderen energie
Goedemorgen,

Wakker geworden met hetzelfde gevoel als gisteren, beetje nutteloos/verdrietig.

Ik ben nu begonnen met opruimen. Dat moet toch een keer gebeuren en hopelijk voel ik me dan een beetje nuttig.



Ik word niet blij van het idee van een lange lege zomer die voor me ligt. Liefst zou ik vandaag nog naar het uitzendbureau rennen en een baan zoeken voor veeeel uren. Maar als ik dat doe, dan weet ik, dat ik komende tijd niet meer toe kom aan het écht uitzoeken van toekomstplannen. Ik moet even door die leegte heen denk ik (maar een aantal uur per week werken zou nu al wel kunnen).



Hoe is het met jullie?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,



euh ik werd precies met dezelfde gedachte wakker.... Ik moet ook echt iets gaan doen ofzo..
Ik moest jij iets gaan doen (werken) maar kan me er niet toe zetten. Ik mis patrick zo enorm soms denk ik dat ik van verdriet het lootje leg. Verdomme ik wil hem terug ik kan en wil niet zonder hem ok ik haat het om alleen te zijn zonder hem
IBI

Het moet bijna voelen als een amputatie als iemand er niet meer is van wie je zo zielsveel hield.



Ik ben aan het opruimen geslagen. Zat eigenlijk al tijden te wachten op deze 'bui' dus ik hoop dat het nog een aantal dagen aanhoudt.

Stapels papieren enzo... als ik niet in de goede 'flow' zit ga ik bij al die papieren nadenken hoe en wat en dat ik ze misschien ooit nog nodig heb en hoe kut het is dat ik uberhaubt met die instantie te maken heb.... en dan schiet het echt niet op.



Werk nu in ieder geval de stapels door en scheid op: weggooien en bewaren. Als ik er nog iets mee moet doen (in map doen, instantie bellen oid) is dat voor een andere keer, vandaag is weggooidag.
Dit is raar... ik kom onder een stapel papieren een zak oud brood tegen (ja het is echt heel erg hier...) en het is niet eens beschimmeld.

Wel verdroogd, maar het ziet er nog goed uit.



Maar het feit dat ik dat ook nog tegenkom zegt wel dat opruimen geen overbodige luxe is
Oh.. het is echt zo smerig wat ik allemaal tegen kom. Ik ben dus bij mijn ouders he, op 'mijn' slaapkamer daar. (Tot nu toe gebruikt ook niemand anders die als ik er niet ben).



Tijdens depressies maakte ik er vaak een bende van, en als ik dan uit de depressie was vond ik het te confronterend om daar weer naar te kijken.



Ik haal nu dus allemaal troep onder het bed vandaan van vorige zomer. Lege flesjes, paar glazen nog, andere rotzooi. Heel veel stof.

Ik snap wel weer waarom ik dat schoonmaken steeds voor me uit schuif/schoof: het is gewoon heel vies.



Maar nu moet het wel. Anders ben ik geen leuk mens, als ik zoveel troep in mijn leven heb. Ik wil ergens trots op zijn, en dat kan ik zijn als ik hier opgeruimd heb. Zo.
Alle reacties Link kopieren
Hey dames. Hier gaat het even niet zo lekker. ben super moe en heb telkens raar gevoel in m'n hoofd..

Ben 't allemaal weer even zat..



Heb ook besloten een tijdje niet hier te schrijven.. Ik wil dingen opschrijven op papier voor m'n psych... Ik heb hetgevoel dat mijn problemen een beetje onderdoen voor jullie grotere problemen. Hierdoor kan ik ook niet goed op jullie reageren en dan rijg ik daar een rotgevoel over.. Dusss, ik denk dat ik wel meelees voorlopig, maar verder niet zoveel doe op het forum..

Buiten zijn en lezen en schrijven zijn denk ik even betere tijdsbestedingen..



jammer water dat je niet meer mee gaat schrijven hier. Je bent altijd welkom en bent zeker niet verplicht te reageren op anderen. Maar het lijkt me goed dat je je gaat concentreren op dingen waar je je goed bij voelt. Heel veel sterkte!
Waterlelie, veel sterkte komende tijd. Voel je niet verplicht te lezen, doe wat voor jou het beste is.
Alle reacties Link kopieren
Waterlelie, er bestaan, naar mijn idee, geen grotere en kleinere problemen als het gaat om geestelijk welzijn. Wat voor de een groot is , is dat voor een ander niet, maar ik veroordeel niemand.

Ik hoop dat je eruit komt , en heel veel sterkte
was al met al toch wat te confonterend dit weekend denk ik (steen uitzoeken, paasdag 1: familiebezoek elders, paasdag 2: de kinderen en koken voor schoonfam.) Ben zo somber vandaag moet overal om huilen en kom nergens toe.
Alle reacties Link kopieren
het is veel in een keer inderdaad Ibi. Je kunt ook proberen trots te zijn op jezelf dat je hier nog staat, ondanks al deze moeilijkheden. Ik ben iig wel trots op je.
Ik ook hoor!

Ik vind het soms moeilijk om de uitdrukking 'trots zijn op' te gebruiken, heb een beetje het idee dat iedereen het te pas en te onpas roept tegenwoordig.

Dus ik zeg liever dat ik je een kanjer vind. En dat meen ik.



Ja je hebt een heftig weekend achter de rug. Ik meen me te herinneren dat je met je schoonfamilie ook niet altijd zo/n goede band hebt, dus ik vind het super dat je het weer geprobeerd hebt en zo veel moeite voor ze hebt gedaan.



Ik ben gestopt met opruimen voor vandaag. Als ik te lang doorga zie ik het misschien helemaal niet meer zitten. Het ziet er nog steeds niet uit hier maar ik heb toch best wat troep verwijderd dus hopelijk zie ik morgen wel resultaat.



Heb wel mijn energie terug, heb me lange tijd niet zo gevoeld. Gewoon zin om wat dingen te doen, ipv dat ik na iedere beweging weer wil zitten of liggen.
(Ow het staat er wat lulllig. Yellow ik weet dat jij meent dat je trots bent op IBI.

Erger me alleen aan X-factor bijv waar ze het ook de hele tijd roepen. Dan degradeert dat woord een beetje, bij mij)
wat fijn jullie reacties. klopt dat schoonfam. en ik idd. regelmatig onrust hadden en ik wil gewoon alles goed doen misschien ben ik daar ook wel zo moe van.



Moon, wat fijn dat jij je beter voelt hopelijk blijft het zo!
Alle reacties Link kopieren
quote:Moonlight82 schreef op 26 april 2011 @ 16:06:

(Ow het staat er wat lulllig. Yellow ik weet dat jij meent dat je trots bent op IBI.

Erger me alleen aan X-factor bijv waar ze het ook de hele tijd roepen. Dan degradeert dat woord een beetje, bij mij)Sjah, ik voel me inderdaad nu wel alsof ik op mijn woorden moet letten omdat ik anders iemand tegen het hoofd stoot terwijl ik probeer steunend te zijn. Snap niet zo goed wat ik nu fout gedaan heb en waarom ik op mijn woordgebruik aangesproken moet worden. Ik bedoelde het iig goed Ibi, ik hoop dat je je snel beter voelt.
Nee, ik bedoelde: Ik gebruik zelf die woorden niet, want ehm....

nouja ik heb eigenlijk ook geen zin om van alles te gaan uitleggen.
Ik weet dat je het goed bedoeld en zo kwam het bij mij van jullie beiden ook over. Ik zie geen reden om op je woorden te gaan letten.
Bedoelde alleen dat mijn post wat ongelukkig stond onder Yellows post en dat er dus geen verband gelegd moest worden.
quote:ikbenikenbenertrotsop schreef op 26 april 2011 @ 16:10:

wat fijn jullie reacties. klopt dat schoonfam. en ik idd. regelmatig onrust hadden en ik wil gewoon alles goed doen misschien ben ik daar ook wel zo moe van.



Moon, wat fijn dat jij je beter voelt hopelijk blijft het zo!

Ja vind het heel knap dat je dat nog kunt opbrengen. Toonden ze wel waardering voor je vele werk?



Misschien heb je gewoon even tijd nodig om bij te komen. Echt niet raar na zo'n weekend.



Dank je, ja ik hoop dat deze flow blijft. Heb nog genoeg te klussen en op te ruimen...
Moet ff hier mijn gal spuwen



Vies k*twijf waarom raak je mij nog steeds?

Altijd als ik je tegenkom en hoi zeg dan is jou reactie altijd van ö ik had je niet gezien" en als mijn dochter erbij is doe je altijd poeslief. Kom ik je net tegenmoet fietsen en doe je geen bek open terwijl je me ziet. Ik haat je uit de grond van mijn hart



Waarom zit ik hier nu te huilen om jou k*twijf. Dit doe je altijd met mij. O ik ben zo boos. Zak in de stront k*twijf
Alle reacties Link kopieren
Mika



Sorry dat ik dit nu pas zie. Wie moet ik slaan, waar moet ik heen?
Alle reacties Link kopieren
Moon:



DINSDAG 26 APRIL 2011



De man van het plan

Langstudeerboete niet voor iedereen



De boete van 3000 euro voor studenten die langer dan een jaar extra doen over hun studie, gaat wellicht niet voor iedereen gelden. Studenten die kampen met bijvoorbeeld een handicap, ziekte, bijzondere familieomstandigheden of zwanger zijn worden mogelijk ontzien.



Een meerderheid in de Tweede Kamer ging vandaag akkoord met een voorstel van de ChristenUnie waarbij instellingen verplicht worden om regels te maken voor uitzonderingsgevallen. Voor de christelijke partij bleek het daarmee acceptabel om in te stemmen met de zogeheten langstudeerboete van staatssecretaris Halbe Zijlstra (Hoger Onderwijs). Andere oppositiepartijen zoals SP, GroenLinks en de PvdA stemden tegen de maatregel.



Eerder bepleite de SGP ervoor de invoering van de maatregel met een jaar uit te stellen. Daarmee stemde Zijlstra in. De SGP-motie kwam dinsdag toch in stemming en kon rekenen op een meerderheid.
Mika.. Heftige reactie. Zo ken ik je niet eerlijk gezegd. De reden dat dat mens je zo van streek maakt moet niet misselijk zijn. Jij geeft haar de macht over jou. Wie of wat is zij om jou de controle over jezelf te doen verliezen? Sterkte meid. Vroeger heb ik dit bij sommige mensen ook ervaren. Een klote gevoel. Je hebt alleen jezelf er mee.
K*t iphone. Heel bericht voor de rest van jullie weg! Kwam er op neer dat het me leuk lijkt om te meeten. Ons IBI ken ik ook al

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven