Goede dag, slechte dag deel 5

19-08-2011 22:37 2340 berichten
Aan mij de tweemalige eer om dit topic te openen (dat choco naast me zit doet daar zeker geen afbreuk aan)



Hier kan je schrijven over alles wat je bezig houdt en/of meemaakt.

Van de momenten en de momenten tot aan de momenten.



Iedereen is welkom wel is het fijn als je eerst even inleest en jezelf kort voorstelt.



Tot nu toe zijn de vaste schrijfsters:

Mama Chat, Tante Mika, onze IBI (volgens Choco), sportieve Sanne, Mellow Yellow en natuurlijk loco Choco.

Daarnaast hebben we enkele trouwe binnenvallers

voor de meelezers en schrijfsters

Totaal aantal stemmen: 28

Ik lees stiekem mee (43%)
Ik neem steeds liefde aan (11%)
Chooc en IBI zijn gestoord (7%)
Run forummer run (7%)
Hoeveel delen krijgen we nog? (4%)
Ik zou graag mee willen schrijven (18%)
Jullie zijn grappig Geen stemmen
Ik hou van koekjes en chocola (4%)
Ik hou van koekjes met chocola Geen stemmen
Ik hou van chocola in koekjes (7%)
Prima, ik zit klaar
Alle reacties Link kopieren
Verstuurd!
Geantwoord!



Heb even een mailtje (concept) geschreven naar mijn SPV. Ik maak me nl nu al zorgen voor als mijn medicijnen straks op zijn (ik gebruik meer dan nu voorgeschreven is, gebruik mijn oude dosering) - precies voordat ik een paar dagen weg ga. Vorige week heb ik vier dagen zonder die medicatie gezeten omdat de apotheek het gewoon niet had.

Mede daardoor mijn festival moeten overslaan.



Nouja even contact met haar kan sowieso geen kwaad.
Alle reacties Link kopieren
Goed gedaan toch Moon? Daar is zij toch oa voor? Heb jou ook weer geantwoord, zit ff in klaagmodus, sorry hoor
Alle reacties Link kopieren
Ik ga ff in de administratie duiken. Ff afleiding zoeken. Lees je later Moon!
Ja je hebt gelijk. Maar ik wil eigenlijk dat het gewoon goed gaat en ik gewoon mijn volgende afspraak kan afwachten en dat de apotheek gewoon geeft wat ik moet hebben...



Maar ik denk dat ik dat allemaal niet kan afwachten en idd zelf even actie moet ondernemen.



Word beetje verdrietig. Had een recept uitgezocht op internet, dingen over gevraagd op de eetpijler en nu denk ik.... dat gáát toch niet vandaag? Ik kan helemaal niet naar de AH en allemaal dingen zoeken die ik normaal nooit gebruik. Dat is veel te veel voor nu. En dan heb ik het niet eens over mijn smerige pannen, smerige keuken....
Chooc ik reageer later even. Je schrijft weer veel herkenbaars. (mail, bedoel ik)
Denk dat ik maar pizza oid ga bestellen vanavond.
Alle reacties Link kopieren
goedenmiddag...

ik ben er weer half, ben bekaf en heb slaap. Ga zo maar ff een dutje doen .



@leergierig,

20 euro tot eind van de maand is inderdaad niet veel, maar goed het is zo en kom niet anders uit! Krijg ergens wel 57 euro terug...maar dat kan tussen nu en 6 maanden gebeuren aangezien ik een boete had waarvoor ik restitutie heb kunnen aanvragen..

maar eer ik die krijg...pffff



@Moonlight,

fijn dat je bij je SPV'er terecht kan, dat haalt ietwat aan zorgen uit je hoofd.

Balen van het recept dat neit haalbaar is, verder is pizza ook wel lekker..krijg er watertanden van..



@choc,

en gelukt de adminsitratie??
Alle reacties Link kopieren
Moon, je nieuwe SPVer heeft dus een ander voorschrift voor medicijnen gegeven, lees ik dat goed? Of gaat het bij de apotheek fout?



Hoe dan ook, dat zou niet mogen. De SPVer zou dat moeten overleggen met jou en de apotheek hoort het gewoon te hebben. Snap dat je er de balen van hebt.



Straw, wat is er dan positief voor Moon? Die snap ik niet hoor.



Ja administratie is gelukt. Kut belastingdienst altijd. Vorige week brieg gekregen dat we 1000 euro moeten terugbetalen en nu weer gekut. Ze blijven klooien bij ons! Heb alles ingescand en naar onze consulente gestuurd. Misschien kan zij er iets mee. Ik niet.
Okee, lang verhaal.

Mijn oude psychiater heeft in december de dosering van de pammen teruggebracht van twee naar één. Vanaf toen is de ellende met het slapen begonnen.



In de tussentijd heb ik soms (sterkere) slaapmedicatie gehad, soms weer een tijdje pammen, dan nam ik er twee. Denk dat ik gemiddeld 1 per dag gebruikt heb.



Nu heb ik laatst mijn nieuwe arts gesproken. Hij vond het goed dat ik nog een tijdje pammen gebruikte, maar ik dacht dus 2 per avond (of meer, voor mijn part). En nu krijg ik er weer 1.

Dus ik slik gewoon 2 met het gevolg dat straks dat doosje leeg is net voor de vakantie. En daar maak ik me nu al druk om.



Dus we moeten het er gewoon over hebben. Dat ik het niet meer trek. Dat ik bijna jankend wakker word s ochtends als ik zie dat het weer 'nog maar half 6' is, of zoals vannacht... nog maar 1 uur.



En ik had graag mijn reguliere afspraak afgewacht maar dat gaat niet meer.



Oh en vorige week heb ik 4 dagen zonder medicijnen gezeten. Was overgegaan naar nieuwe apotheek, bracht op dinsdag recept (ik dacht ik krijg het meteen wel mee), nee, kon op woensdag ophalen.

Ik kwam donderdag, toen hadden ze nog niet alles, kon vrijdag terugkomen. Toen had ik geen tijd dus uiteindelijk zaterdag had ik alles maar wel doodop van weer te weinig slapen.



Dus ik mail haar straks. Dat ik ga zuipen en blowen als ze niks beters bedenken
Alle reacties Link kopieren
Ghe Moon



Nee ff serieus, dat kan natuurlijk niet. Er is geen duidelijkheid zo. Ik zou echt gewoon mailen dat je amper slaapt en dat dat de bedoeling niet kan zijn. Slaap doet heel veel met een mens.
Ja ik weet het. Het is een paar keer iets beter gegaan en dan was ik zoooooooo blij.



Ik heb de mail al geschreven maar ik kon nog ff het gesprek niet aan. Zit op randje van tranen. Dus ik stuur m vanavond en dan kunnen we morgen contact hebben.
Alle reacties Link kopieren
Zet dat er ook bij he. Dat je zo verdrietig bent dat je niet eens durft te mailen omdat je bang bent voor telefonisch contact. Kan ze iig zien hoe serieus je dit meent.
thanks



Ik heb mijn moeder ook gemaild. Ik moest vandaag laten weten of ik wel of niet mee zou gaan die paar dagen weg.

Maar ik weet het nog niet. Moet er niet aan denken om daar ook wakker te liggen, dan lig ik liever thuis wakker.
Alle reacties Link kopieren
Wat ik bedoelde met het positieve, is dat een SPV'er heeft die haar daarbij kan helpen en begeleiden, zodat ze straks niet met alle problemen zit.....
Alle reacties Link kopieren
Ik snap je gedachtegang straw maar dat is hetzelfde als tegen iemand met kiespijn zeggen 'maar het is fijn dat je volgende week naar de tandarts kunt'. Ik ben ook heel erg van het positieve inzien maar soms hebben mensen gewoon een knuffel nodig. Hoop dat je het niet erg vind dat ik dit zeg.



Man is uit eten met zn werk dus ik heb heerlijk gegeten. Worstenbroodjes met curry en chips als toetje
Zo, moeder even gesproken. De paar dagen weg zijn van de baan tot ik hopelijk weer beter slaap.

Dan gaan we kijken of t evt alsnog mogelijk is.



En nu zit ik op mijn pizza te wachten die te laat is.
Alle reacties Link kopieren
Nou, vanavond 'lekker' gejankt bij mijn therapeut. Morgen uit ziektewet weer halve dag werken. Vorige week huilend weggegaan, na 2 weken ziek. Zie er wel erg tegenop morgen, de laatste week thuis gewerkt, maar toch anders.



Van therapeut doorverwijzing naar psychiater voor second opinion, omdat zij er niet veel meer mee kan. Stagneert een beetje. Erg somber, slecht slapen.



Nou ja, hoe meer je ergens tegenop ziet, hoe meer het meevalt toch..:-)
Sterkte morgen Leergierig (sorry ben even te 'leeg' om meer te zeggen)
Alle reacties Link kopieren
@Choc,

je bent vrij om te zeggen wat je wilt, en ik weet dat je het niet slecht bedoeld. En ik snap hem ook wel hoor, en ben het gedeeltelijk met je eens..



@Moon,

een verstandig besluit om het even uit te stellen. En wie weet kan je er uiteindelijk wel een dagje heen als je al beter slaapt..je weet nooit.



@leergierig,

hopelijk was het een goed gesprek met je psych. En fijn dat er verder gekeken word wat gedaan kan worden aan het slaapgebrek.

En weer werken, kan me voorstellen dat je er tegen op kijkt. Veel succes morgen en hopelijk valt het allemaal wel mee morgen.





Nu is het bedtijd, morgen kan ik een beetje uitslapen niet 100%. En heb een rustig lesdagje, en de vrijdag wil ik aan school werken. En na de drukte van afgelopen tijd heb ik besloten 2 weekenden rust in te plannen
Alle reacties Link kopieren
Jakkes LG. Luister goed naar jezelf morgen. Eerst proberen natuurlijk, maar ga niet voorbij je grens. Sterkte meid.



Moon ik doe al jaren aan yoga. Ik vind het heerlijk. Quality time voor jezelf!



Als je wil kan ik een mindfulness cd voor je kopieren. Kun je eerst kijken of dat iets voor je is.
Zou wel leuk zijn Anders!

Ze hebben hier cursussen van 8 weken maar mij is verteld dat het dan wel echt intensief is. Ik heb telkens het idee daar nog niet helemaal aan toe te zijn.



Volgens mij was mijn pizza vanavond veel te zout. Ik blijf maar water drinken en dorst hebben. (maar hij was wel lekker)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nooit een echte mindfulness cursus gedaan, wel een thuiscursus van Civas. Dikke map met info en opdrachten en 2 cd's met oefeningen. Meditaties eigenlijk. Ik val er van in slaap wat nou juist de bedoeling niet is haha.. Ik zal het weekend proberen te branden.
Haha is hier juist wel de bedoeling

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven