ga kapot...

30-07-2010 11:50 145 berichten
Alle reacties Link kopieren
..........
Alle reacties Link kopieren
Ach, meisje, wat een brok ellende! Heel veel succes...
Volg je hart. Dat klopt.
Rustig blijven ademhalen, doe dat alsjeblieft in ieder geval.



Houd op met hem te sms-en, bellen, wat dan ook. Als je hem meer vrijheid wil geven, moet je vandaag (nu dus) beginnen. Daarmee is niet gezegd dat jullie relatie weer goed komt, maar geef je wel jezelf ook de ruimte om hierover heen te komen.



Verder veel sterkte!!
Alle reacties Link kopieren
Hetzelfde doen als je vriend; kijken wat je wilt in dit leven en opnieuw opbouwen. Als ze je bij je werk wegwillen, dan kun je toch kijken naar een nieuwe studie, misschien een andere woonplaats enz,enz. Uithuilen en opnieuw beginnen.
Ik prefereer de hemel omwille van het klimaat, maar de hel omwille van het gezelschap.
Nee, je gaat niet kapot. Deze tijden gaan voorbij. Leef bij de dag deze dagen en je komt het echt wel door.



Je relatie is voorbij en dat is verdrietig. Je werk wil je weg hebben en dat is heel rot. Neem even de tijd voor verwerken en vraag je daarna af waarom ze je weg willen hebben en hoe je een nieuwe baan kan vinden. Komt tijd, komt raad. Het enige wat van belang is nu verstandig met jezelf om te gaan.



Sterkte
Alle reacties Link kopieren
quote:Kastanjez schreef op 30 juli 2010 @ 11:53:

Rustig blijven ademhalen, doe dat alsjeblieft in ieder geval.



Houd op met hem te sms-en, bellen, wat dan ook. Als je hem meer vrijheid wil geven, moet je vandaag (nu dus) beginnen. Daarmee is niet gezegd dat jullie relatie weer goed komt, maar geef je wel jezelf ook de ruimte om hierover heen te komen.



Verder veel sterkte!!Ze zou niet eens moeten willen dat het weer goed komt, kijk maar in het loepje.
quote:humpje schreef op 30 juli 2010 @ 11:50:

hij voelt zich belemmerd,wil meer vrijheid,en wil niet meer gebonden zijn.

ik heb hem vandaag alweer gebeld,gesmst,gemaild..

Eeh tja...



Verder veel sterkte gewenst
Alle reacties Link kopieren
Hoi Humpy,



Als je nu zelf eens onder het loepje kijkt en ziet wat voor een topics je over deze relatie de afgelopen tijd hebt geopend? Dan zie je toch dat het geen goede relatie is?



Kom op: je bent pas 21. Je hebt je hele leven nog voor je. Steek je energie in een leuke baan zoeken en goed voor jezelf zorgen. Dat ben je zeker weten waard.



En natuurlijk doet het pijn om gedumpt te worden. Een verschrikkelijk gevoel. Maar je wilt toch niet die rare vriendin worden die haar ex niet met rust kan laten?



Heel veel sterkte.
Wie zonder zonde is gooie de eerste steen
Alle reacties Link kopieren
Gezien alle dingen waar je de afgelopen tijd mee te maken hebt (gehad) (zie loepje) lijkt het mij verstandig naar de huisarts te gaan en een verwijzing voor een psycholoog oid te vragen.



Je voelt je nu even verschrikkelijk en dat is logisch.

Maar kijk naar de toekomst en kijk wat je wil.

En als je dat zelf niet kunt, zoek hulp.
Alle reacties Link kopieren
Humpje, je gevoel zegt dat je die ruimte wilt geven omdat je hem niet kwijt wilt. Maar toen je de keuze had om hem de ruimte te geven kon je het niet. Dus ik snap dat je uit nood zegt dat je het nu wel kan geven, maar dat is het niet. Je wilt hem niet kwijt. Logisch hoor.

Maar hij wil meer doen met zijn vrienden, kijken wat hij wil in het leven. En jij hangt als een blok aan zijn been.



Wat je het beste kan doen, zoek een leuke baan, huisje, ga leuke dingen doen met je vriendinnen. Word zelf gelukkig, dat is altijd een betere partner dan iemand die alles alleen maar samen wil doen en je keel spreekwoordelijk dicht knijpt. Je benauwt hem gewoon verschrikkelijk.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Ik wens je heelveel sterkte en kan er niks aan doen maar vind je in al je topics een dramaqueen. Kan door je leeftijd komen.

Hoop natuurlijk dat je je snel iets beter voelt. Ga een lange wandeling maken of koop iets fijns voor jezelf, misschien voel je je dan ietsje beter
Alle reacties Link kopieren
quote:humpje schreef op 30 juli 2010 @ 11:50:

hij voelt zich belemmerd,wil meer vrijheid,en wil niet meer gebonden zijn.

ik heb hem vandaag alweer gebeld,gesmst,gemaild..voel me zo klote zo klote!

De Wet van Wuiles: hoe langer de OP, hoe kleiner de kans op een duurzame relatie.
Alle reacties Link kopieren
Veel sterkte lieverd, het is heel kut. Heel heel erg kut. Maar... het gaat vanzelf over.
De Wet van Wuiles: hoe langer de OP, hoe kleiner de kans op een duurzame relatie.
Alle reacties Link kopieren
ccc
Alle reacties Link kopieren
Denk dat je daar heel goed aan doet om het echt met rust te laten. Dus echt niet meer sms'en, mailen of bellen. Daardoor zal hij alleen maar meer afstand van je nemen als hij zich al belemmerd voelt
Alle reacties Link kopieren
quote:humpje schreef op 30 juli 2010 @ 12:16:

ik hoop dat als ik hem met rust laat hij op zijn besluit terugkomt.Verwerk het verdriet en ga liever gewoon door met je leven, in plaats van in de wachtstand te blijven hopen dat hij ooit nog een keer bij je terugkomt.
Alle reacties Link kopieren
Als ik je vorige topics lees over je (ex)vriend, dan denk ik dat je zonder hem beter af bent, ook al voelt dat nu niet zo.

Ik snap dat het nu ontzettend veel pijn doet, en dat is terecht, maar ik denk dat als je straks een half jaar verder bent (zonder hem dus!) je terugkijkt en je afvraagt waarom je het niet veel eerder zelf had uitgemaakt. Ga niet zitten hopen dat 'ie wel belt.

Ga je EIGEN leven leiden.
Alle reacties Link kopieren
.........
Alle reacties Link kopieren
Weet ik niet, jij kent hem het beste. Wel aardig dat hij je antwoord en zou proberen tot die tijd hem met rust te laten en je leven op te pakken! Succes
Alle reacties Link kopieren
hij 'zegt' (hij schrijft dat in een smsje....) dat voor jou...

Hij vindt het ook balen dat jij het er zo moeilijk mee heeft en vindt het lullig je gekwetst te hebben en daarom reageert hij zo.

Ga er maar vanuit dat het niet meer goedkomt.
Alle reacties Link kopieren
waarom wil je met alle macht dat deze relatie weer 'goed' komt? hij was al niet goed.



ik snap sommige vrouwen gewoon echt niet. en maar blijven hangen in situaties waar niemand blij van wordt. vermoeiend lijkt me dat.
Humpje,



Ten eerste, je hebt al zoveel topics over je "relatie" geopend, waarom niet daarin verder gaan ipv steeds weer een nieuw topic te openen en op den duur zelf niet meer reageren, maar dat terzijde.



Hij heeft gelijk dat hij er pas over een paar weken op terugkomt, omdat jullie anders al snel weer in hetzelfde probleem zullen vervallen. Jij zegt en denkt nu wel dat je het allemaal anders gaat aanpakken, maar dat is een wanhoopsdaad, omdat je hem kost wat kost bij je wil houden. Voor hem is de maat nu vol!



Daarnaast denk ik dat jullie absoluut niet bij elkaar horen en totaal andere verwachtingen hebben. Doe jezelf en hem een plezier en bouw een leven op waarin jullie beiden gelukkig zullen worden......zonder elkaar dus!
Lieve schat waarom wil jij veranderen terwijl hij degene is die zich als een klootviool gedraagt????
Humpje, stop met het jezelf vastnagelen aan je ex.
Alle reacties Link kopieren
...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven