Laat me met rust!

24-05-2011 00:36 111 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zet dit dan wel onder relaties, maar eigenlijk is dat precies wat ik niet wil.



Mannen vinden mij aantrekkelijk, en steeds weer loop ik aan tegen het probleem dat ik niet normaal vrienden met iemand kan zijn, en dat mannen me continu lastigvallen.



Vorige week was ik met een eveneens aantrekkelijke vriendin in een bar om te dansen, en op gegeven moment zijn we letterlijk gevlucht omdat we claustrofobisch werden van alle mannen die om ons heen draaiden.



Ik denk vrienden met iemand te zijn, en dan merk ik toch weer de signalen op, of reageert diegene ineens jaloers als ik met iemand anders praat.



Vandaag zou ik met iemand koffie gaan drinken - nadat ik duidelijk had gemaakt dat ik níet uit eten wilde omdat het tenslotte geen date was - maar omdat ik er na wat te opdringerige acties van zijn kant een ongemakkelijk gevoel bij had gekregen, heb ik vanmiddag afgezegd met die reden. Nou, ik werd voor rotte vis uitgemaakt en 'als hij me niet aantrekkelijk had gevonden, had hij geen contact met me opgenomen'. Voor de duidelijkheid, het gaat om een vriendengroep online voor mensen met een zelfde interesse.



Nou ja, het is gewoon de zoveelste keer dat ik hier tegenaan loop. Ik weet dat ik gezegend ben met mijn uiterlijk en dat ik er ontzettend veel voordeel bij heb, maar ik vind het toch vervelend. Moet ik dan iedere man die ik zie bij voorbaat vertellen dat ik niet met hem wil daten, of moet ik uit voorzorg maar helemaal niet meer met mannen afspreken?
Het kan soms ook zijn denk ik, dat vriendschap de basis is, maar dat er in een dronken of geile bui toch iets geprobeerd wordt.

Niet dat de ander daar dan altijd al op uit geweest is, maar meer dat het moment maakt dat ie toch iets probeert.



Zo heb ik ook wel eens gehad dat het met een gewone vriend op zoenen of seks uitdraaide, vrij onverwacht. Dan zie ik dat als bijzaak en de vriendschap hoofdzaak. We zopen trouwens wel veel in die tijd.



Maar bij mensen die je nog niet zo lang kent is het vaag, inderdaad.
Alle reacties Link kopieren
Ik beklaagde me trouwens bij een vriend van me over het uitgaansgedeelte, en die zei: maar dat is toch normaal? Dat doen mannen nou eenmaal als ze uitgaan. Ik zei: nou, in Nederland niet! Daar kan ik gewoon rustig dansen!
Alle reacties Link kopieren
Een ex-collega waar ik enorm goed mee op kon schieten, en die écht niks van me wilde, wist mij te vertellen dat het komt omdat ik enthousiast op dingen reageer, veel lach en lief kijk. Dat klopt, die dingen doe ik inderdaad. Maar niet exclusief op hen gericht, en dat zien ze dus weer niet vaak.
Alle reacties Link kopieren
Hmmmm.. Bedankt dat je dit topic hebt geopend!

Hoop dat we hier iets van kunnen leren
Alle reacties Link kopieren
Ah, Minny die beschrijving klinkt heel herkenbaar. Tsja, over het algemeen zijn dat goede eigenschappen!
Alle reacties Link kopieren
quote:Watchamacallit schreef op 24 mei 2011 @ 01:08:

Ah, Minny die beschrijving klinkt heel herkenbaar. Tsja, over het algemeen zijn dat goede eigenschappen!Vind ik ook, en iemand die ik al jaren ken zou beter moeten weten dan te denken dat ik alleen op hem zo reageer. Ik voelde me elke keer toch een tikkie verraden als het ineens toch geprobeerd werd. Naief geweest? Ja denk het wel. Maar moet ik dan iedereen maar wantrouwen? Ik ben al cynisch genoeg eigenlijk...
Alle reacties Link kopieren
't is misschien een heel domme opmerking, maar ... zou het helpen als je een (fake) trouwring zou dragen ?

Die kan je dan altijd nog afdoen als je een mega leuke kerel tegenkomt. Of zou het niet uitmaken ?
Polygamie = intensieve vrouwhouderij
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat heb ik nou ook! En ik ga mezelf niet veranderen, niet ten opzichte van vrienden in ieder geval. Inmiddels heb ik er weinig problemen mee iemand in de kroeg in de zeik te nemen. Dan maar gelijk de harde manier.



Sommigen worden ook nog eens woest als ik een vriendschap om die reden verbreek, terwijl ik bij eentje bijvoorbeeld van z'n vrienden hoorde dat hij het continu over me had. Naast alle andere signalen, en dan nog ontkennen!
Alle reacties Link kopieren
Donkeyshot, ik draag wel ringen, krijg er af en toe wel een opmerking over inderdaad. Over het algemeen zeg ik de laatste tijd dat ik een vriend heb - ik ben ook vrij serieus met iemand aan het daten, dus het verhaal ligt klaar.
Alle reacties Link kopieren
Zo kreeg ik ooit van een goede vriend een valentijnskaart...wat was dat ongemakkelijk... Terwijl hij donders goed wist dat ik niet in hem geinteresseerd was!
Alle reacties Link kopieren
quote:Watchamacallit schreef op 24 mei 2011 @ 01:03:

Dana, da's een goede tip! Ik zal eens rondvragen.

Succes!

Wat ik het leukste voorbeeld vond in dat stuk in de krant, ging over een Nederlander die in New York woonde. Hij kreeg twee goede vrienden uit Nederland op bezoek en die vonden het heel bijzonder dat hij een grote jacuzzi had. Dat wilden ze ook wel eens meemaken! Dus brachten ze een avond met z'n drieën in de jacuzzi door, gezellig koffie leutend en jeugdherinneringen ophalend.



New Yorkse vrienden die hier later over hoorden, trokken een onwrikbare conclusie: iemand die zoiets doet, met twee vrienden bloot in een jacuzzi zitten kletsen, die móést wel homo zijn. Terwijl de Hollander juist vond dat het feit dat hij een hele avond (alleen maar) gezellig kon bijkletsen met twee goede vrienden in een jacuzzi, zonder daar seksueel opgewonden van te raken, juist het ultieme bewijs moest zijn dat hij géén homo was.
Sometimes, I hear my voice, and it's been here, silent all these years (Tori Amos)
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Owh herkenbaar heb ook al menige vriendschappen op een laag pitje gezet omdat de basis van de vriendschap niet gelijkwaardig was.



En waarom zijn het zijn nou toch net de mannen die ik NIET wil!
Alle reacties Link kopieren
quote:Watchamacallit schreef op 24 mei 2011 @ 01:16:

Donkeyshot, ik draag wel ringen, krijg er af en toe wel een opmerking over inderdaad. Over het algemeen zeg ik de laatste tijd dat ik een vriend heb - ik ben ook vrij serieus met iemand aan het daten, dus het verhaal ligt klaar.Ook dat helpt niet, terwijl ik bij een vriend mijn hart stond te luchten over mijn destijds 'scharrel' probeerde hij me te zoenen toen hij me 'trooste'.
Alle reacties Link kopieren
quote:_minny schreef op 24 mei 2011 @ 01:22:

Ff off topic:

'k vind t wel gezellig dat je er weer bent!
dana wijzigde dit bericht op 24-05-2011 01:30
Reden: soms is het lastig de juiste woorden te vinden...
% gewijzigd
Sometimes, I hear my voice, and it's been here, silent all these years (Tori Amos)
Alle reacties Link kopieren
quote:annemariedejong schreef op 24 mei 2011 @ 01:25:

[...]





Ook dat helpt niet, terwijl ik bij een vriend mijn hart stond te luchten over mijn destijds 'scharrel' probeerde hij me te zoenen toen hij me 'trooste'.







Herkenbaar...
Alle reacties Link kopieren
quote:Dana schreef op 24 mei 2011 @ 01:28:

[...]



Ff off topic:

Gezellig dat je er weer bent!Dankjewel!



*vindt het ook gezellig*
Alle reacties Link kopieren
quote:annemariedejong schreef op 24 mei 2011 @ 01:25:

[...]





Ook dat helpt niet, terwijl ik bij een vriend mijn hart stond te luchten over mijn destijds 'scharrel' probeerde hij me te zoenen toen hij me 'trooste'.Ik krijg standaard het verhaal bij kennismaking dat meneer getrouwd is, maar het huwelijk heel erg slecht gaat en hij zo achtergesteld wordt door vrouw lief
Alle reacties Link kopieren
Joh? Ik krijg meestal te horen dat ze al jaaaaaren heel gelukkig zijn...alvorens een oneerbaar voorstel te doen althans.
Alle reacties Link kopieren
quote:_minny schreef op 24 mei 2011 @ 01:32:

Joh? Ik krijg meestal te horen dat ze al jaaaaaren heel gelukkig zijn...alvorens een oneerbaar voorstel te doen althans.Jij trekt een versie hoger op de evolutie ladder aan denk ik. Gelukkige mannen in een huwelijk zijn aantrekkelijker voor vrouwen.
Alle reacties Link kopieren
Vreemdgangers vind ik altijd onaantrekkelijk, dus ik heb er alsnog niks aan
Alle reacties Link kopieren
quote:annemariedejong schreef op 24 mei 2011 @ 01:25:

[...]



Ook dat helpt niet, terwijl ik bij een vriend mijn hart stond te luchten over mijn destijds 'scharrel' probeerde hij me te zoenen toen hij me 'trooste'. Herkenbaarheid alom!!!! ERG he!!!? Dat gewoon niks helpt, daar word je af en toe toch moedeloos van!
Alle reacties Link kopieren
Speciaal voor jou TO.. Om je frustratie mee af te reageren.. Zing lekker mee!



http://www.youtube.com/watch?v=K-4LW09UZpY



Can't knock em out, can't walk away,

Try desperately to think of the politest way to say,

Just get out my face, just leave me alone,

And no you can't have my number,

"Why?"

Because I've lost my phone.
Alle reacties Link kopieren
Nou dames, wat een medelijden heb ik met jullie zeg. Not.

Dus dat is echt iets waar jullie mee zitten, met die overtollige aandacht? En dat een vent zijn kans grijpt als je hulpeloos snotterend in zijn armen hangt is natuurlijk ook niet zo bizar. Zelfs als zou je eruit zien als Viola Holt dan zou er op dat moment nog misbruik van gemaakt kunnen worden, dat weet ik wel zeker. Kwetsbaarheid roept nou eenmaal vaak gevoelens op bij het sterke (hihahi) geslacht.

De wereld zit vol met lekkere wijven, we zijn echt niet de enigen. Gesjans hoort bij het dagelijks leven, net als eten, werken, sporten. Ik vind al die aandacht geweldig, en doe lekker vrolijk mee, behalve die keren dat ik echt echt geen behoefte aan contact heb, met niemand. Je maakt mij overigens niet wijs dat je 1. opgetut en wel 2. op een dansvloer gaat staan dansen 3. met een mede-eyecatcher, en dan 4. gaat lopen balen over de aandacht. Laat dan minimaal 1 van de factoren weg. Of ga thuis in de huiskamer dansen.

Wacht maar, over 20 jaar zitten we God op onze blote knieën te bidden om een schijntje van wat we nu hebben.
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Very.Cherry schreef op 24 mei 2011 @ 02:12:

Nou dames, wat een medelijden heb ik met jullie zeg. Not.

Dus dat is echt iets waar jullie****thuis in de huiskamer dansen.

Wacht maar, over 20 jaar zitten we God op onze blote knieën te bidden om een schijntje van wat we nu hebben.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven