Liegende vriend

30-10-2018 15:12 38 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo!

Ik zit ergens mee.. Ik heb al 5 jaar een relatie met mijn huidige vriend. Hij is mijn beste vriend en ik ben gek op hem. Echter begin ik mijn vertrouwen in hem en onze relatie steeds meer te verliezen.

Ik heb al meerdere keren ontdekt dat mijn vriend liegt tegen mij.. over verschillende onderwerpen. Zo heb ik hem aangegeven dat ik het moeilijk vindt als hij naar andere meiden kijkt en tegen andere meiden praat. Dit ivm met mijn eigen onzekerheid. Dit weet hij..

Ik heb hem aangegeven dat ik het niet oké vind dat hij foto's van (naakte) wijven op zijn telefoon heeft. Hij zwoor mij dat hij dit niet had en dat hij geen interesse had in dat soort dingen. Naïef als ik ben geloofde ik dat heilig. Een paar maanden geleden vond ik (door stiekem in zijn telefoon te kijken) foto's en chat berichten tussen mijn vriend en een vriend van hem dat er zulke lekkere wijven op straat liepen.. er werden pornografische foto's gedeeld, als er mooie meiden op straat lopen maakt mijn vriend daar foto's van om ze door te sturen met teksten zoals "die wil ik pakken" "Ik wil terug naar school" etc... Verder werden er dingen gezegd als "alleen kijken niet aanraken" waar mijn vriend op antwoordde "ligt eraan hoe ze eruit ziet".. er wordt gepraat door mijn vriend over zijn ex, dat ze zo g**l is..mijn vriend heldert haar op als een of ander sex beest.. Dit terwijl hij met mij al best een tijdje samen is..Hij ziet haar als een hele "verovering".. De gesprekken tussen hem en zijn "maatjes" gaan nooit over mij en hoe fijn hij het met mij heeft (uiteraard hoeft ons seksleven niet besproken te worden).

Ook ontwijkt hij ieder gesprek over zijn ex(en) en liegt hij over het feit dat hij nog steeds berichten binnen krijgt van zijn ex..
Echter reageert hij hier niet op, wat wel weer fijn is.. maar waarom liegen over het feit dat hij nog steeds berichten krijgt?
Hoe moet ik hier nu op reageren..

Ons vertrouwen is geschaad zowel vanuit mij als vanuit hem (ivm zijn telefoon checken en de berichten/foto's die hij stuurt). Als ik met hem wil praten over dingen die ik gelezen heb en zeg dat het mij kwetst, zegt hij doodleuk dat het mijn schuld is en ik met mijn klauwen van zijn telefoon af had moeten blijven. Het is maar "dom mannen praat" en het betekend helemaal niks. Ik heb het er maar mee te doen en ik moet maar geloven dat hij van mij houdt en er niks mee bedoelt.


Ik weet niet meer wat ik moet en ik vraag me af of het aan mij ligt.. ben ik zo naïef en "preuts" .. moet ik het maar accepteren?
Alle reacties Link kopieren
Hij klinkt niet leuk
Alle reacties Link kopieren
Nou aan deze gast heb je ook niks, hij is nog jong zeker?
Alle reacties Link kopieren
op het moment dat je in zijn telefoon wil kijken is het eigenlijk al over hoor

dumpen dus, en dan zoek je er eentje die alleen 'normaal praat' over de vrouw van zijn leven tegen zijn normale vrienden
Lorem Ipsum
Alle reacties Link kopieren
Hij klinkt vooral vreselijk infantiel.
En jij projecteert je eigen onzekerheid te veel op hem.
Die combinatie gaat het niet worden.
Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities.
Alle reacties Link kopieren
Gaan we ‘meeste stemmen gelden’ doen?

Ik pik het niet als er tegen me gelogen wordt, anders dan dingen als ‘ik heb een patat én een kroket gegeten, niet alleen een kroket’.

Hoever jij wil gaan is jouw keuze. Ga je niet bij alles denken ‘kloot dit wel?’
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Je kunt een ander niet veranderen.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Hij klinkt idd niet heel leuk, maar je hebt er moeite mee dat hij naar andere vrouwen kijkt en ermee praat? De helft van de bevolking is vrouw, je kan niet voorkomen dat hij ze ziet en ermee praat.

Hoe hij over die vrouwen praat is niet heel netjes en zeker niet dat je zo over een ex moet praten. Maar ik moet bekennen dat ik ook wel eens iets stuur naar een vriend/vriendin van: "wow, er kwam zo'n knappe vent op werk langs vandaag. Als ik vrijgezel was had ik het wel geweten hoor."

Bij mij zou het wel einde verhaal zijn, want ik haat liegen.
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop niet dat hij ouder is als 17, want hij gedraagt zich als een puber. Chatten met zn vrienden over lekkere wijven.
ik geef mn bek ook maar een douw
Alle reacties Link kopieren
Is hij 16, dat hij foto's van wildvreemde vrouwen meisjes (gezien zijn opmerking over terug naar school willen) maakt en praat over ze "willen pakken"? Mijn vriend zou het niet zijn, ik heb liever een volwassen man.
En als je hem niet vertrouwt, waarom blijf je bij hem?

Het zijn trouwens naakte vrouwen, geen wijven, ik vind zo'n opmerking net zo onrespectvol tegenover die vrouwen als zijn gedrag.
Hou de wet van drie in ere, driemaal zullen je daden wederkeren. Leer de wet en leer ook goed, dat wat je zaait je ook oogsten moet!

Disclaimer: alles wat ik schrijf is mijn mening, ongeacht de overeenkomsten met waarheid....
Anonymus1827 schreef:
30-10-2018 15:12
Ik heb al meerdere keren ontdekt dat mijn vriend liegt tegen mij.. over verschillende onderwerpen. Zo heb ik hem aangegeven dat ik het moeilijk vindt als hij naar andere meiden kijkt en tegen andere meiden praat. Dit ivm met mijn eigen onzekerheid. Dit weet hij..
Beetje vreemde eisen, maar als hij heeft aangegeven hieraan te gehoorzamen dan moet hij dat ook doen.
Anonymus1827 schreef:
30-10-2018 15:12
Ik heb hem aangegeven dat ik het niet oké vind dat hij foto's van (naakte) wijven op zijn telefoon heeft. Hij zwoor mij dat hij dit niet had en dat hij geen interesse had in dat soort dingen.
Wat doe jij op zijn telefoon? Wel vreemd om het op je telefoon te hebben. Waarom zou hij eigenlijk niet naar andere naakte vrouwen mogen kijken? Beetje raar ook dat hij aangeeft dat hij geen interesse heeft in dat soort dingen; de meeste heteroseksuele mannen hebben daar interesse in.
Anonymus1827 schreef:
30-10-2018 15:12
Een paar maanden geleden vond ik (door stiekem in zijn telefoon te kijken) foto's en chat berichten tussen mijn vriend en een vriend van hem dat er zulke lekkere wijven op straat liepen.. er werden pornografische foto's gedeeld, als er mooie meiden op straat lopen maakt mijn vriend daar foto's van om ze door te sturen met teksten zoals "die wil ik pakken" "Ik wil terug naar school" etc... Verder werden er dingen gezegd als "alleen kijken niet aanraken" waar mijn vriend op antwoordde "ligt eraan hoe ze eruit ziet".. er wordt gepraat door mijn vriend over zijn ex, dat ze zo g**l is..mijn vriend heldert haar op als een of ander sex beest.. Dit terwijl hij met mij al best een tijdje samen is..Hij ziet haar als een hele "verovering".. De gesprekken tussen hem en zijn "maatjes" gaan nooit over mij en hoe fijn hij het met mij heeft (uiteraard hoeft ons seksleven niet besproken te worden).
Klinkt niet echt als een volwassen vent. Misschien tijd om Jordan Peterson te lezen?
Anonymus1827 schreef:
30-10-2018 15:12
Ons vertrouwen is geschaad zowel vanuit mij als vanuit hem (ivm zijn telefoon checken en de berichten/foto's die hij stuurt). Als ik met hem wil praten over dingen die ik gelezen heb en zeg dat het mij kwetst, zegt hij doodleuk dat het mijn schuld is en ik met mijn klauwen van zijn telefoon af had moeten blijven. Het is maar "dom mannen praat" en het betekend helemaal niks. Ik heb het er maar mee te doen en ik moet maar geloven dat hij van mij houdt en er niks mee bedoelt.
Ben het wel een beetje met hem eens. Het lijkt me niet gezond als hij over jou in de chat zou praten, hij neemt je wellicht in bescherming. Verder ook wel eens dat jij je eigenlijk niet zou moeten bemoeien met zijn vrienden enzovoort. Dat vind ik persoonlijk raar gedrag. Wel vind ik het raar dat hij er met jou afspraken over maakt, dat had hij niet moeten doen. Je bent inderdaad een beetje naïef en preuts.
Ik moest een beetje lachen om zijn antwoord en jou naïeve geloof daarin : hij heeft geen interesse in naakte vrouwen :-D

Het zou goed zijn als je iets aan je onzekerheid doet TO, anders heb je straks hetzelfde probleem met de volgende man.

Dat hij foto’s maakt van vrouwen op straat en daarover “grappen” maakt met zijn maatje, alsof ze het over vee hebben daar zou ik ernstig over vallen. Wat een onvolwassen respectloze hufter ben je dan. Alleen daarom al zou ik hem niet meer willen.

Het feit dat hij liegt doet de deur dicht. Wegwezen met die vent. Waarom ben je nog bij hem ? Zijn de leuke kerels op ?
anoniem_370937 wijzigde dit bericht op 30-10-2018 16:00
0.57% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Nou ik vind TO ook niet gezellig klinken hoor "mag niet met andere vrouwen praten en er naar kijken"
Kan me voorstellen dat je over onschuldige dingen gaat liegen als je vriendinnetje zo over de zeik gaat bij een plaatje via whats app oid
Dit word 'm niet TO, jullie passen niet bij elkaar. En jij moet wat minder plakkerig worden en een partner ook een deel vrijheid gunnen.
Alle reacties Link kopieren
Beste TO,

Klinkt niet echt als een hele leuke vriend. Je hoeft zijn gedrag niet te accepteren hoor, dat valt niet echt onder normaal. Ja, als je 17 bent misschien. En dat gezeur dat je dan niet in zijn telefoon had moeten kijken. Waarom niet? Mijn man mag gewoon in mijn telefoon kijken hoor.
En zo te zien was je gevoel juist. Ik vind het een beetje kinderachtig en ook best onbehoorlijk dat hij foto's maakt van vrouwen en ook nog eens doorstuurt naar zijn maten met die teksten erbij. En wat betreft zijn ex, als die zo goed was, waarom is het dan uit?

Ik vind zijn gedrag het behoorlijk respectloos naar jou toe.
Dubbel. Klote site.
anoniem_370013 wijzigde dit bericht op 30-10-2018 16:51
94.56% gewijzigd
Jij bent heel onzeker en hij ziet vrouwen als vee inderdaad. Blech, zielig volk.

Waarom heb je daar zin in? Dump dat varken en werk aan jezelf zodat je de volgende keer een wel leuke vent kiest en niet over alles jaloers bent.
En er eentje kiest die wel normaal kan doen over vrouwen.
Alle reacties Link kopieren
Wat erg! Je bent helemaal niet naïef of preuts. Vertrouwen is een belangrijke bouwsteen in een relatie en liegen (over wat dan ook) kan echt niet. We zijn toch geen kinderen! Als je iets fout doet, geeft dat gewoon toe. Jouw vriend lijkt me nogal bazig. Ik zou er niet mee door het leven willen gaan. Hoog tijd dat je eens goed over je relatie nadenkt en samen een openhartig gesprek hebt.
Asociaal dat je in zijn telefoon kijkt. Oh en hij liegt omdat jij onzeker bent. Hij wil je niet nog onzekerder maken.
anoniem_367263 wijzigde dit bericht op 30-10-2018 16:57
50.00% gewijzigd
lekkere beste vriend
Alle reacties Link kopieren
Jij klinkt irritant onzeker (niet met andere vrouwen praten, really?) en hij klinkt infantiel en verschrikkelijk oppervlakkig. Jullie passen niet bij elkaar.
Alle reacties Link kopieren
borboletas schreef:
30-10-2018 17:13
Jij klinkt irritant onzeker (niet met andere vrouwen praten, really?) en hij klinkt infantiel en verschrikkelijk oppervlakkig. Jullie passen niet bij elkaar.
Of... is het net een match made in heaven? :flirting:




(Neen. Dat is het niet, Ga jij maar lekker (alleen) aan jezelf werken, TO, en geef je allerliefste vriend nog wat tijd om (alleen) volwassen te worden.)
kopjechino schreef:
30-10-2018 16:56
Asociaal dat je in zijn telefoon kijkt. Oh en hij liegt omdat jij onzeker bent. Hij wil je niet nog onzekerder maken.
Pardon ?? Het is de schuld van TO dat hij liegt ?! Je bedoeld dat hij te laf is om er rond voor uit te komen dat hij een onvolwassen en respectloze zak hooi is.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind persoonlijk dat jij jouw eigen onzekerheden niet bij de ander zo neer moet leggen. Probeer daar zelf aan te werken en probeer weg te blijven van " je moet niet naar vrouwen kijken want je weet dat me dat onzeker maakt"
Mannen kijken nou eenmaal, en ik denk dat het je meer helpt om daaraan te werken dan hem verbieden te kijken naar vrouwen op staat of zo. Daar heb je echt geen invloed op.

Dat gezegd hebbende, ik vind het wel kwalijk dat hij liegt. Hij is niet respectvol naar jou toe tegenover vrienden, en ik denk dat hij erg onvolwassen is, afgaand op wat ik lees van je.

Zo te lezen heeft hij weinig respect voor je. Aan jou om in te schatten of dat stoere-jongetjes-gedrag is naar zijn vrienden of dat er echt een gebrek aan respect is. Jullie komen erg jong over in je post. Je gaat waarschijnlijk leukere mannen treffen in je leven.
sannedeb schreef:
30-10-2018 16:04
Beste TO,

Klinkt niet echt als een hele leuke vriend. Je hoeft zijn gedrag niet te accepteren hoor, dat valt niet echt onder normaal. Ja, als je 17 bent misschien. En dat gezeur dat je dan niet in zijn telefoon had moeten kijken. Waarom niet? Mijn man mag gewoon in mijn telefoon kijken hoor.
Sannedeb, mijn man mag ook best in mijn telefoon kijken. Maar ik verwacht wel dat hij dat vraagt. Mét uitleg waarom hij dat wil/nodig vindt. Dat is totaal niet te vergelijken met stiekem in iemands telefoon kijken.

TO, al eerder gezegd : ik geloof niet dat deze knul al uitgeraasd is. Hij is niet toe aan een relatie. En jij bent ook zorgelijk bezig als je je vriend verbiedt om met andere vrouwen te praten of zelfs maar naar ze te kíjken. Doe normaal. Daar heb jij echt werk aan de winkel.
Alle reacties Link kopieren
turquasi schreef:
30-10-2018 15:46
op het moment dat je in zijn telefoon wil kijken is het eigenlijk al over hoor

dumpen dus, en dan zoek je er eentje die alleen 'normaal praat' over de vrouw van zijn leven tegen zijn normale vrienden
Eensch!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven