Man met vriendin naar de sauna?

25-04-2008 17:15 295 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn man gaat een avondje naar de sauna met een vriendin.



Nu vind ik dat ok. Tenminste ik vind het niet leuk, maar wel ok.

Ook al ben ik erg wantrouwend nav een voorval 7 jaar geleden, maar na een aantal recente heel goede gesprekken over vertrouwen etc heb ik veel meer vertrouwen in hem.



Mara nu de reacties van de buitenwereld, ik wordt er toch weer onzeker van.



De meeste mensen reageren van: eeeeh, met een vriendin? Eh nou eh...

Een ander: ehm, ik zeg niets....



Ben ik nu afgrijselijk naief of is het wel normaal om met een vriendin naar de sauna te gaan als getrouwde man?



Ze gaan overigens naar een heel normale sauna (Elysium)

Ik ken de vriendin heel goed. En ik had ook wel mee gemogen zij het dat ik niet kan ivm medische oorzaak.



Hij was wel angstig me toestemming te vragen, en opgelucht dat ik het ok vond. En blij dat ik er geen probleem van maakte.



Ik vind het niet heel leuk hoor dit, maar wil hem niet van alles verbieden.



Wat vinden jullie, zou je man dit "mogen"?
Alle reacties Link kopieren
Allemaal onzekerheid.
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.
quote:Brummetje schreef op 01 mei 2008 @ 13:39:

Het vervelende aan hem is dat ie echt héél erg chaggerijnig word, als ik dan toch zou gaan. Ik weet dat ik me daaroverheen moet zetten, maar ik ben te lief, ik kan dat niet.





je bent niet te lief, je bent te onderdanig....

hij heeft je precies waar hij je hebben wil.
Alle reacties Link kopieren
Dat valt wat mij betreft in dezelfde categorie als Brummetjes uitspraak dat ze fantaseert over het het "opruimen" van vrouwen waar haar vriend collegiaal contact mee heeft en haar dreigementen dat ze zijn leven tot een hel zal maken als hij haar verlaat.

Het lijkt me dat zij aardig aan elkaar gewaagd zijn.
Jee Brummetje, ik schrik een beetje van zo'n verhaal. Ik zou er niet aan moeten denken dat iemand mij in een relatie uitstapjes met vriendinnen zou verbieden. Het is logisch dat je het overlegt ivm andere afspraken enzo, maar als ik een weekend met een vriendin weg wil, ga ik een weekend met een vriendin weg. Maar dat hij jou dingen ontzegt? Ik vind dat persoonlijk nogal wat. Het is niet echt een gelijkwaardige relatie zo.

Werkt het ook de andere kant op? Dat jij hem dingen ontzegt en hij jou toestemming moet vragen?
Alle reacties Link kopieren
Alleen maar uitspraak op i-net. Nooit richting hem...

En mocht het gebeuren, zou ik het niet eens doen.



Ik heb ergens ook gezegd dat ik J voor dr kop zou slaan als we haar -toen we net weer bij elkaar waren- tegen zouden komen. Doe ik ook niet. Sterker nog, zou het op het moment zelf niet eens durven.



Het zijn alleen maar woorden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Brummetje schreef op 01 mei 2008 @ 13:45:

[...]





Júist wel met liefde!

NL met jaloezie, bang zijn om m kwijt te raken..Dan heb jij geen weet van wat liefde is. Jaloezie heeft nl niks met liefde te maken, alleen maar met eigenliefde. Jezelf centraal stellen in de relatie.

Als je echt van iemand houdt, ben je nooit bang om diegene "kwijt te raken". want je bezit hem/haar niet.



Wat fijn trouwens, Brummetje, dat je vriend naar darten mag. van jou.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga het ook niet meer toelaten hoor. Ik ben er klaar mee. De volgende keer gá ik gewoon.



Ik laat m daarintegen -ondanks dat ik het mss niet zo heel leuk zou vinden- wél gaan. Hij heeft in augustus vrijgezellenfeest van een vriend. Vind het niet heel leuk (wat ik allemaal over zulk soort feesten heb gehoord ), maar ik denk er niet aan om het hem te ontzeggen!
Alle reacties Link kopieren
quote:Zamirah schreef op 01 mei 2008 @ 13:55:

[...]





Dan heb jij geen weet van wat liefde is. Jaloezie heeft nl niks met liefde te maken, alleen maar met eigenliefde. Jezelf centraal stellen in de relatie.

Als je echt van iemand houdt, ben je nooit bang om diegene "kwijt te raken". want je bezit hem/haar niet.



Wat fijn trouwens, Brummetje, dat je vriend naar darten mag. van jou.



Met dat eerste ben ik het niet eens.



Over de laatste zin:

NEE zo bedoel ik het niet!! Dat hij dat "mag". Ik heb daar toch niks over te zeggen? Als hij dat wil, dan doet ie dat.



Maar hoe moest ik dat anders zeggen?!!!!
Alle reacties Link kopieren
Ik hou ook van mijn ouders en mijn broertje, maar ben ook bang om hun kwijt te raken!!



(Daar heb je niet van terug...)
Alle reacties Link kopieren
Liefde? Als je iemand geen leuk uitstapje met 'n vriendin gunt? Dan houd je jezelf voor de gek Brummetje!

Bang om die ander kwijt te raken als ie een dagje/weekendje op pad gaat met 'n vriendin? Dit is wel heel erg onzeker. Heeft inderdaad niks met 'lief zijn' te maken als je hier aan toegeeft.

Dit is angst voor zijn chagrijnige bui. Heel erg dat je op deze manier een vriendin kwijt raakt. Maar ik denk dat je jezelf ook kwijt raakt....

Enne...hij mag wel gaan darten, jij niet met een vriendin op stap? Wat klopt hier niet??
Alle reacties Link kopieren
quote:Brummetje schreef op 01 mei 2008 @ 14:03:

Ik hou ook van mijn ouders en mijn broertje, maar ben ook bang om hun kwijt te raken!!



(Daar heb je niet van terug...)En houd je die ook 'gevangen' aan een ketting?
Alle reacties Link kopieren
Tja het klinkt eigenlijk alsof jullie voor elkaar gemaakt zijn Brummetje . Maar eerlijk gezegd moet ik niet denken aan zo'n relatie, ik zou er gillend gek van worden. Ik geniet enorm van mijn avondjes uit met vrienden, met een op een contact met een vriendin als ik gezellig een nacht blijf logeren en we de ene keer lui op de bank hangen en de andere keer tot 5 uur staan te dansen enz enz.



Mijn man is juist blij voor mij dat ik dat heb, gunt mij dat ik geniet van mijn leven waar of met wie ik ook ben. En dat is andersom precies hetzelfde. Naar mijn idee is dat ook zo belangrijk, je bent niet alleen je relatie, ik zou niet graag ervaren dat mijn identiteit langzaam maar zeker vergroeit met mijn man. Ik ben ik, hij is hij, zowel de natuurlijke overeenkomsten als de verschillen zijn en houden het interessant en leuk.



Maar wel interessant om te lezen, iedereen heeft toch weer zijn of haar eigen persoonlijke verlangens en behoeften in een relatie.
Alle reacties Link kopieren
quote:Brummetje schreef op 01 mei 2008 @ 14:03:

Ik hou ook van mijn ouders en mijn broertje, maar ben ook bang om hun kwijt te raken!!



(Daar heb je niet van terug...)





Dat is toch totaal iets anders; die mensen hebben hun eigen leven, en je bent bang dat ze dood gaan. Verder gaan en staan zij waar ze willen, en jij probeert dat niet te beletten.



Terwijl jij en je vriend dat laatste wel in jullie relatie ( proberen te )doen.
Alle reacties Link kopieren
Als ik vanavond zeg dat ik met die collega naar de bios wil zegt ie: "Doen! Ik hoef er niet bij te zijn, dat doen jullie maar lekker met z'n tweetjes." Of als ik zeg dat we een keertje een avondje uitgaan zegt ie ook: "Veel plezier schat."

M.a.w het ging hem om de feestdag. En waarom precies heb ik al uitgelegd.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er maar één woord voor: wat een stelletje mafkezen zijn jij en je vriend.
Alle reacties Link kopieren
Brummetje, jij hebt een vriendschap opgegeven vanwege je vriend? Omdat hij je verboden heeft met die vriendin een gepland weekendje weg te gaan?

Zo, fijne vriendin ben je dan.
Alle reacties Link kopieren
En hij is een heeeeele leuke vriend.
Alle reacties Link kopieren
Brummetje, niet om vervelend te doen maar ik heb nog eens jouw uitspraken doorgelezen en er een paar uitgelicht:



“"Zelfde geld voor alles wat een leuk uitje is en waar ook meiden komen. Als ik niet meekan, wil ik niet dat hij gaat. Omgekeerd vind hij dat nl ook." Gelukkig denken jullie hier hetzelfde over….



“"We gaan gewoon nooit zonder elkaar ergens heen eigenlijk. We gaan sowieso nooit uit.

Brumman vind dat je als stel alle feestdagen samen moet vieren."”

Een feestdag samen vieren, dat kan ik wel begrijpen. Maar bij jullie ligt het blijkbaar toch wat anders. ...nooit zonder elkaar…’



“…."Brumman daarintegen zou dan strontchaggerijnig zijn als ik echt zou gaan, en bij het terugkomen ook nog eens."”



“"Hij heeft me vorig jaar een weekendje weg met een vriendin ontzegt." Dit heeft volgens mij dus niks met een feestdag te maken.



“"Ik ga het ook niet meer toelaten hoor. Ik ben er klaar mee. De volgende keer gá ik gewoon." Hiermee geeft je toch wel aan dat je het zelf ook niet prettig vindt.
Alle reacties Link kopieren
quote:annetd schreef op 01 mei 2008 @ 17:03:

Brummetje, jij hebt een vriendschap opgegeven vanwege je vriend? Omdat hij je verboden heeft met die vriendin een gepland weekendje weg te gaan?

Zo, fijne vriendin ben je dan.



Niet zomaar oordelen!

ZIJ heeft de vriendschap "uitgemaakt"!
Alle reacties Link kopieren
Nooit afgevraagd waarom?
Alle reacties Link kopieren
Brummetje, niet om vervelend te doen maar ik heb nog eens jouw uitspraken doorgelezen en er een paar uitgelicht:



"Zelfde geld voor alles wat een leuk uitje is en waar ook meiden komen. Als ik niet meekan, wil ik niet dat hij gaat. Omgekeerd vind hij dat nl ook." Gelukkig denken jullie hier hetzelfde over.

Ja als hij nou eens mij wat meer zou gunnen. (Omdat Brumman zelf altijd heeft gezegd dat hij héél graag wilt dat ik eens wat met vriendinnen ga doen.)



"We gaan gewoon nooit zonder elkaar ergens heen eigenlijk. We gaan sowieso nooit uit.

Brumman vind dat je als stel alle feestdagen samen moet vieren."

Een feestdag samen vieren, dat kan ik wel begrijpen. Maar bij jullie ligt het blijkbaar toch wat anders. ...nooit zonder elkaar.

Nee als wij beiden vrij zijn, dan idd samen. Omdat we graag samen leuke dingen doen. Dat heeft toch iedereen met een relatie? O.a daarom heb je toch een relatie met diegene! Zou wat zijn als je een relatie met iemand hebt, maar je doet niet graag leuke dingen samen...



"Brumman daarintegen zou dan strontchaggerijnig zijn als ik echt zou gaan, en bij het terugkomen ook nog eens."



"Hij heeft me vorig jaar een weekendje weg met een vriendin ontzegt." Dit heeft volgens mij dus niks met een feestdag te maken.

Nee dit toevallig niet.



"Ik ga het ook niet meer toelaten hoor. Ik ben er klaar mee. De volgende keer gá ik gewoon." Hiermee geeft je toch wel aan dat je het zelf ook niet prettig vindt.

Idd, vind het ergens gewoon belachelijk van m. Je zou hem eens moeten horen als ik bijv zijn vrijgezellenfeest verbied. (Mss moet ik dat ook eens doen, weliswaar als grapje, maar net doen alsof. Kijken hoe hij dat vind!)



Ik moet gewoon echt sterker worden en meer voor mezelf opkomen. Hoe durft hij het in zijn hoofd te halen om mij dmv "chantage" (chaggerijnig/boos worden als ik het waag om toch te gaan) dingen te ontnemen?! Ik pik het niet meer.
Alle reacties Link kopieren
Ik weet waarom. Omdat zij vond dat ik teveel dingen afzegde. Oke 1 ding daar kon ik niks aan doen (dat was al volgeboekt). Maar dat weekend heb ik zelf besloten voor mijn vriend te kiezen. Stom genoeg.
Alle reacties Link kopieren
Wat zou je zelf graag willen Brummetje, hoe zou je dit stuk van je relatie het liefst zien?
Alle reacties Link kopieren
"Nee als wij beiden vrij zijn, dan idd samen. Omdat we graag samen leuke dingen doen. Dat heeft toch iedereen met een relatie? O.a daarom heb je toch een relatie met diegene! Zou wat zijn als je een relatie met iemand hebt, maar je doet niet graag leuke dingen samen..."



Ik heb niet gezegd dat het niet leuk is om samen dingen te ondernemen. Maar er zit nog een verschil in 'altijd' en 'soms ook eens iets met 'n vriend/in'.

Mijn vriend en ik kunnen erg genieten als we samen dingen ondernemen. Maar vinden het gelukkig allebei ook fijn om eens met iemand anders iets te gaan doen. En dan is het ook weer fijn om daarna je verhaal te kunnen vertellen aan elkaar.

Maar gelukkig, naar mijn idee, zie je die dingen nu ook anders. Veel succes daarmee!
Alle reacties Link kopieren
Ik had nooit vriendinnen. Ik wilde het niet/durfde het niet. En nu begint dat gelukkig een beetje te komen. Kan erg goed opschieten met een collega. Vind het wel eng, want ja ik heb geen ervaring. Nou ja wel met die ene vriendin wat nu uit is.

Maar hoe dat in het begin ging weet ik ook niet meer.



Dus we zullen nu in 6 jaar eindelijk dingen voor onszelf gaan doen. Hij met vrienden darten en ik met die collega naar de bios/stad enz. En ik zal m ook wel aansporen om -als ik met die collega wat leuks ga doen- dat hij met zijn vriend iets leuks gaat doen.



Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven