Singles

05-08-2007 22:16 29911 berichten
Alle reacties Link kopieren
Aan mij dit keer de eer... :D



Het lijstje voor alle nieuwe Singles

- Leeftijd?

- Hoe lang al single?

- Langste relatie ?

- Kortste relatie?

- Regio?

- Aan het daten?

- Cijfer relatie wens (Janneke schaal: 0 = relatiefobie, 10 = constant op zoek)

- Sterrenbeeld ?

- Kinderen of kinderwens ?

- Hobby's (speciaal voor Q)
Alle reacties Link kopieren
Moet zo dadelijk ff naar mijn werk om een nieuwe intentie verklaring te krijgen. En dan whoehoeeeee kan ik a.s maandag (volgens mij gebeurd dat maandag) t voorlopige koopcontract tekenen.. Errug spannendddd
Alle reacties Link kopieren
Oh Vleer, ziet er goed uit!!!

Ik vind je keuken ook leuk! Die zou ik ook zo laten denk ik...

Oh, wat spannend allemaal!

Ik heb ook nog een leuk foto'tje van de ideale man:

Alle reacties Link kopieren




Nu wel gelukt?
Alle reacties Link kopieren
Nou ja zeg.....
Alle reacties Link kopieren
Nee pop ik zie geen leuke man in beeld :P



Keuken laat ik idd zo vind t wel vrolijk die zwart witte zeil en kleurtje o pde muur..



als de woon en slaapkamer maar gereed zijn vink t prima..

Badkamer moet later .. geen centjes voor voorlopig
Alle reacties Link kopieren
Oke ik heb in huis . Kipfilet , ijsbergsla , rijst .. wat kan ik er allemaal van en mee maken ?
Euh...niet veel Vleer! Ehmm...ja....kipfilet met rijst en sla



Of loop ff de winkel in...in plaats van rijst eet je vanavond heerlijke gebakken aardappeltjes, gekruid met Honig Aardappelidee Tuinkruiden/Knoflook. Bakken in de oven...en hupateee...lekkere aardappeltjes!



Je moet een goede bodem hebben Vleer, want je gaat sexen....



hmmm..bedenk me opeens dat knoflook dán niet zo'n goed idee is....



Enne....leuk!...je huis!! We komen graag langs in september
Alle reacties Link kopieren
quote:Xander68 schreef op 08 mei 2008 @ 13:56:

hmmm..bedenk me opeens dat knoflook dán niet zo'n goed idee is....Tenzij sexdate mee-eet
Peas on earth!
quote:pop1980 schreef op 08 mei 2008 @ 13:37:

[afbeelding]



Nu wel gelukt?quote:pop1980 schreef op 08 mei 2008 @ 13:38:

Nou ja zeg.....



Zo doen we dat Pop!!



quote:PrinsesOpDeErwt schreef op 08 mei 2008 @ 14:03:

[...]



Tenzij sexdate mee-eet



HELP! Een stalker!!!!



Zo, en nu hupppp...naar Duitsland....
Alle reacties Link kopieren
pardon...?!

Jij stalkt míj... want JIJ zou niet meer zo regelmatig in dit topic te vinden zijn, maar ik zie je voortdurend
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Als ik nou niet zoveel eet dan verbruik ik misschien mijn laatste vet percentages.. hehe
Sure! Meestal waar ik kom, kom jij!



Maar begrijpelijk hoor...ik ben onweerstaanbaar....



En nu ben ik écht weg....
quote:Vleermuis28 schreef op 08 mei 2008 @ 14:15:

Als ik nou niet zoveel eet dan verbruik ik misschien mijn laatste vet percentages.. hehe



Whahaha!...die Vleer!



Als je weinig eet val je misschien flauw tijdens de sex....lijkt me ook niet echt jofel...
Alle reacties Link kopieren
*geeft Xan niet meer aandacht, want Xan heeft al de neiging naast zijn schoenen te gaan lopen. Noemt dan ook maar niet dat Prinses al in Singles geweest was vandaag, en dat Xan dus eigenlijk achter Prinses aanloopt. Vergeet voor het gemak ook maar te vermelden dat Xan vervolgens weer op Prinses reageert in plaats van zich bezig te houden met zijn bezigheden (zoals naar Duitsland rijden)*
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Xan dan kan sexdate wel zeggen dat ie mij bewusteloos geneukt heeft hahahahaha



LOL





Maarre ik ga maar lekker kip kerrie met rijst en cocos klaarmaken voor mijzelf en sexdate die eet maar mooi ergens anders..ben zijn moeder niet :P
Alle reacties Link kopieren
Nou weer een slecht nieuws bericht.. Kennissen waar ik vroeger dagelijks over de vloer kwam op hun kinderen heb gepast (oudste is nu 14 dus kom daar zeker al 15jr over de vloer) Zij 40 jaar heeft een zware cva gehad (herseninfarct) ze kan niet praten geheel verlamd aan de linkerkant..



Ben er helemaal kapot van , haar man belde mij net om t te vertellen.. Ze dachten eerst aan een chub (ze heeft nl ook MS) maar omdat de klachten niet beter werden hebben ze een scan gedaan en bleek ze dus een flinke hersenbloeding/infarct te hebben gehad..



Echt ga nu even de hele wereld bij elkaar vloeken
Alle reacties Link kopieren
Wat is het leven toch oneerlijk verdeeld.. een vrouw van net 40 hoort niet zon cva te krijgen..

God weet nog zo goed onze gesprekken aan de keukentafel , dat ze zoveel bewondering had voor mijn werk. Dat wanneer zij een kasplantje werd had ik der nog wel beloofd om der dan van t viaduct te gooien.. want dat is iets wat ze nou nooooit wilde worden.. En gvd ja hoor nu is ze het .. oke ze gaat wel revalideren maar in een rolstoel komt ze terecht en t is maar afwachten of ze uberhaupt weer normaal kan gaan praten.

Haar man maakte nog wel een grapje aan de telefoon door te zeggen : Nou Vleer er rust een zware taak op je , welk viaduct ga je nemen ?

Gelukkig konden we er om lachen maar 2 sec later waren we beide aan t janken aan de telefoon.

Morgen mag ik er heen , en zoooo stom heb elke dag te maken met patienten met een cva , maar nu ik schijt 20 kleuren om haar te zien..
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Hier een oud singol. Ik lees nog af en toe mee en heb in een grijs verleden (jaar geleden ongeveer) regelmatig op 'het' topic gepost. In die tijd schreven Vleer, Miranda en Lief meisje in ieder geval mee, pop heeft het toen ook nog ff geprobeerd.

Nou goede tijden waren het hoor ;)

In ieder geval wil ik iedereen hier die het nu nodig heeft even een hart onder de riem steken. En feliciteren met hun huisje, Vleer, of met het samenwonen, Prinses en Xander.



Kleine update van mij. Ik kreeg destijds een vriendje via RP. Dit is nog altijd mijn grote liefde en nu hebben we samen een huis gevonden in Utrecht. Héérlijk, ben nog altijd stapelverliefd en het leven lacht mij toe.

Als er nog anderen meelezen uit die tijd, dan: haai!!! Wat was het gezellig he? (en soms ook niet ghegheghe)
Alle reacties Link kopieren
Sterkte Vleer, vreselijk nieuws...
Alle reacties Link kopieren
twee keer hoeft niet he
Alle reacties Link kopieren
Heeey NEMOOOO wat leuk wat van je te horen .. wat fijn dat t zo goed gaat met je RP vriendje !!

Toppie hoor !! Geniet er maar lekker van ..
Alle reacties Link kopieren
Gisteren de sexdate afgezegd mijn hoofd stond daar niet naar door t bericht wat ik kreeg.

Toen ik mijn ouders had gebeld om het ze te vertellen , ben ik zittend op de grond tegen de muur in huilen uitgebarsten. Kon alles ff niet meer handelen.

Wilde die kennis zo graag vertellen dat ik een huis had gekocht , ze had paar weken geleden nog gezegd dat ze me kwam helpen. Ze vind schilderen enzo nl errug leuk werk.

in ene ging de deurbel , dacht is mijn zusje of moeder omdat ik al huilde aan de telefoon.. Was het RPO , hij vermoedde dat t niet goed met mij ging.. (vreemd had hem nl niets gezegd over die kennis , heb hem niet eens gesproken of gemaild)

Heb hem binnengelaten , waarom weet ik niet , waarschijnlijk omdat ik op dat moment zo labiel was als de pest.

Ben in tranen uitgebarsten en hem voor van alles uitgemaakt , uitgescholden dat hij een grote klootzak was... hij zei niets hield me alleen maar vast.

Zijn samen op bed gaan liggen en ben uiteindeiljk huilend in slaap gevallen. Uurtje later werd ik wakker en zag RPO nog naast mij liggen (dacht dat ik t gedroomd had) Maar t was dus echt zo.. We hebben veel gepraat en geknuffeld en samen gehuild.

En nu .. nu weet ik het niet ... ben helemaal leeg gehuild. Nadenken lukt ook niet , wat ik wel weet is is dat ik mij op mijn huisje ga richten en die kennis vandaag ga bezoeken.

En RPO , ik weet het niet .. Was het een afscheid of een nieuwe start ?!?! Ik wil daar niet over nadenken op het moment.



Nu even niet
Alle reacties Link kopieren
Enige waar ik aan dacht vanmorgen was : hoe kan het dat RPO wist dat t niet goed ging met mij ?

Ik heb hem nergens over ingelicht , op hyves staat ook niets.

Mijn beste vreindin heeft hij ook niet gesproken die is immers op vakantie..



strange
Alle reacties Link kopieren
Naar t zkh geweest ben erg geschrokken. Kwam er niet blij vandaan. Heb haar kunnen vertellen dat ik een huis heb gekocht ze lachte met een scheve mond en zei mooi ! Pfff heavy.. daarna hypotheekadviseur geweest , hypotheek is rond. Ene kant blij gevoel andere kant wordt dat zooo teniet gedaan door wat ik heb gezien in t zkh.

Dubbel gevoel vreemd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven