Trouwen in 2010

07-11-2009 23:48 3008 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het topic voor iedereen die bij wil praten over alle voorbereiding rondom hun (bijna) geplande huwelijk in 2010 (of 2011). Wie doet er mee?



Nickname // Trouwdatum of periode // Budget



Spinnetje // 27 februari 2010 // ¤ 500 (Kaapstad)

theelepeltje // 5 maart 2010 // ¤ 5000 - 8000

Visje66 // 5 maart 2010 //

Bridges6 // 10 maart 2010 //

goudkever // 29 april 2010 //

MvdK // 12 mei 2010 // ¤ 7.500

Choco // 10 juni 2010 // ¤ 10.000

dribbel // 11 juni 2010 // ¤ 3.500

Boom_87 // 5 juli 2010 // ¤ 2.500

Mevrouw75 // 14-15 of 16 juli 2010 // ¤

Yverne // 17 juli 2010 // ¤ 6000

fancy83 // zomer 2010 // ¤ 8.000

Kastanjez // 21 augustus 2010 // ¤ 10.000

abcdefg2009 // 21 augustus 2010 // ¤ 12.000

legpuzzel // 27 augustus 2010 // ¤ 7.500

ilske79 // nazomer 2010

regen // september 2010 // ¤11.000

Nazife // sept / okt 2010 // ¤ 4.000 max

miss dubbelfris // najaar 2010 // ¤ 8.000

Frahim // 15 oktober 2010 // ¤ 10.000

Vreemde Vogel // 15 oktober 2010 // ¤ 10.000



sterretje // ??? 2010 //

joos80 // ??? 2010 //

Sarafin // ??? 2010 //



DarkEnchantress // ??? 2011 //



Tuut // to be proposed //

Ti_Ta_Tuttebelle // to be proposed //

pipo79 // to be proposed //

Bonny82 // to be proposed //
Alle reacties Link kopieren
Tja, ik vind die jurken passen ook niet persé zo'n moeder-dochter ding, maar voor de moeder van die vriendin was dat wel zo. Zij had ook ooit met haar moeder een jurk uitgezocht en nu ging haar enige dochter trouwen en dat was dan toch wel allemaal erg belangrijk en spannend en zo...



Zelf lijkt het me juist heel leuk om met vriendinnen te doen: eerst de meest protserige jurken passen en uitgelachen worden en daarna serieus.



Natuurlijk hoeft niet iedereen mee de paskamer in, je wordt volgens mij in principe aangekleed door zo'n winkelmeisje. De rest kan idd met kopje thee buiten het pashokje wachten.



Gewoon lekker gaan met de mensen waar jij je bij op je gemak voelt en waarvan jij het leuk vindt dat ze al een 'sneak-peak' hebben gehad...
Alle reacties Link kopieren
Mijn moeder en vriendin (ceremoniemeester) zijn meegeweest. Overigens hebben wij niet heel spastisch gedaan over het zien van de jurk, die heb ik meteen laten zien hoor.
Alle reacties Link kopieren
ik vind dat aanstaande JUIST de jurk moet zien...hij moet m toch ook mooi vinden?? ik wil zijn pak ook zien.
Alle reacties Link kopieren
dubbel
anoniem_86536 wijzigde dit bericht op 02-01-2010 22:09
Reden: dubbel op
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
quote:niramira schreef op 02 januari 2010 @ 22:06:

ik vind dat aanstaande JUIST de jurk moet zien...hij moet m toch ook mooi vinden?? ik wil zijn pak ook zien.Dat vind ik eigenlijk ook wel, maar het lijkt me ook wel leuk om hem te verrassen. Dan maar hopen dat de verrassing goed valt..
Alle reacties Link kopieren
niramira, dat dacht ik ook, straks kies ik een jurk uit die hij afschuwelijk vindt, maar goed, hij wil t zelf, ik kies gewoon wat ik mooi vind en hij staat met zn mond vol tanden
Alle reacties Link kopieren
ik weet niet waar de traditie vandaan komt, maar hier blijft jurk een verassing voor a.s. man tot op de dag van trouwen.

En ik wil zijn pak ook niet zien, pas op de dag zelf. Gaat nog wel lastig worden om niks te verklappen voor hem. Ben voor a.s. man echt een open boek. Hij ziet alles aan mijn ogen.



Bij mij gaan moeder en zussen mee. Zussen zijn ceremoniemeester. Ik vind het wel een familieding om een jurk te gaan uitzoeken.



Wat doen jullie met; something old, something new, something borrowed, something blue??
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!
Alle reacties Link kopieren
Miss dubbelfriss, waarom vind je het een familieding dan? wat voegt het voor jou toe? of wat mis je als er geen familie mee gaat? gewoon nieuwsgierig hoor.



Ik doe niks met de somethings, heb er helemaal niks mee.
Alle reacties Link kopieren
die somethings zijn volgens mij echt een ding uit de VS, of vergis ik me daarin?
Alle reacties Link kopieren
Ik ken hem ook wel als iets nieuws, iets ouds, iets geleends en iets blauws. Ben het niet echt van plan.



Ik ben overigens ook sterk tegen van die statieportretten, doe mij maar een kleine collectie mooie foto's en een bende feestfoto's.



Zijn er trouwens nog meer meiden die zelf hun kaart photoshoppen?
Alle reacties Link kopieren
Ik ga mijn jurk ook geheim houden. Ga alleen passen met m'n zus en misschien een vriendin. Vind het wel een leuke verrassing en stel dat het nou echt ongeluk brengt als hij hem van te voren ziet



Om nog even een onderwerpje aan te snijden dat al eerder besproken is. De huwelijksreis: Wij willen de dag na ons huwelijk ergens heen/iets doen, maar geen hele week weg o.i.d. en het budget is zoals logisch volgt op een trouwerij van 2000 euro. Iemand een idee?
quote:Tuut schreef op 02 januari 2010 @ 21:01:

@Kastanjez



Gefeliciteerd met je voorgenomen huwelijk (zo hoort het geloof ik )! Ik ben absoluut geen revaringsdeskundige, maar volgens mij kun je veel besparen als je een aantal 'standaard' dingen achterwege laat:



- trouwvervoer (persoonlijk zou ik net zo lief in ons 15 jr oude rammelbakje naar het gemeetehuis rijden)

- de uitnodigingen: in plaats van ze echt te laten drukken kun je zelf iets creëren en naar de copyshop gaan

- jurk & pak: je kunt ook hele mooie dingen krijgen voor <1000 euro, zie wat MdK heeft gegoogled

- onderhandelen met de feestlokatie over drankprijs

eh... wat wil je persé wel op je dag? dan kunnen wij misschien een beetje meedenken over hoe je dat in een goedkopere variant kan doen.



- Trouwvervoer: doen we niet aan

- uitnodigingen: ontwerp door mijn broer, mijn verhuiskaarten waren nog geen 100 euro, verwacht dat dat hiervoor ook moet kunnen.

- pak komt van schoonouders, jurk heb ik nog geen idee (zoals ik eerder al zei, als ik me erop focus kan ik best iets vinden van 200,-, maar de jurk waarvan ik het plaatje heb laten zien, gaat zeker meer kosten dus ik weet het nog niet. Wil eigenlijk niet boven de 750 uitkomen)

- feestlokatie: in de tuin bij mijn schoonouders, schoonpapa betaalt de tent (want stel dat het slecht weer wordt!!)



Wat dan nog over blijft:

- kerk (incl muziek versiering etc), hebben we voorlopig op 600 euro staan.

- barbecue (oid) voor zo'n 80 man, ná de kerkdienst (offerte van 3000 euro, incl drank voor 6 uur én personeel én meubilair)

- we twijfelen nog of we dan aansluitend nog wat extra mensen (familie die we toch niet helemaal willen missen, collega's waar we toch wel gek mee zijn etc) na 8 uur 's avonds uit zullen nodigen ofzo, maar rekenen voor de zekerheid op nog 1000 euro extra

- muzikant (die we al hebben uitgezocht) 500,-



Dan ben ik vast nog wat vergeten, maar nu zitten we dus al over de 7500 en dan ben ik de ringen nog vergeten...
Alle reacties Link kopieren
quote:Mevrouwdekees schreef op 02 januari 2010 @ 22:29:

Ik ken hem ook wel als iets nieuws, iets ouds, iets geleends en iets blauws. Ben het niet echt van plan.



Ik ben overigens ook sterk tegen van die statieportretten, doe mij maar een kleine collectie mooie foto's en een bende feestfoto's.



Zijn er trouwens nog meer meiden die zelf hun kaart photoshoppen?

something old...check

something new...check

something borrowed...weetiknogniet

something blue...waarom in bruiloftsnaam blue???



statieportretten zijn wel leuk voor de gasten..
Alle reacties Link kopieren
Nog even een fladderjurk voor de liefhebber (van le spose di gio):



(en zonder die blouse natuurlijk)



Alle reacties Link kopieren
quote:Kastanjez schreef op 02 januari 2010 @ 22:33:



Dan ben ik vast nog wat vergeten, maar nu zitten we dus al over de 7500 en dan ben ik de ringen nog vergeten...Misschien moet je op cursus bij mij
Alle reacties Link kopieren
quote:Mevrouwdekees schreef op 02 januari 2010 @ 22:29:



Zijn er trouwens nog meer meiden die zelf hun kaart photoshoppen?



Denk het wel, maar had volgens mij ook wel leuke enigszins budget kaarten gevonden, weet alleen niet meer waar.



Zelf photoshoppen vind ik wel persoonlijker eigenlijk, maar heb nog geen idee hoe we dat dan gaan doen.
quote:Boom_87 schreef op 02 januari 2010 @ 22:39:

[...]





Misschien moet je op cursus bij mij De cursus 'budgetteren kun je leren'? :-)
Alle reacties Link kopieren
Maar ik kom met jouw berekeningen op 5200,-- + de jurk. ik moet zeggen, jullie plannen lijken me heel reëel... Stel dat die jurk 500,-- kost, waar gaat de overige 1800,-- dan naartoe (fotograaf? gemeentehuis? ringen? huwelijksreis?). Het is wel duur hè, dat trouwen...



Ik zou wel nog een goede fotograaf nemen, hopelijk ken je iemand die dat voor weinig wilt doen. Ik heb helaas verder niet echt tips voor je, de anderen vast wel.
Alle reacties Link kopieren
quote:Boom_87 schreef op 02 januari 2010 @ 22:32:

Ik ga mijn jurk ook geheim houden. Ga alleen passen met m'n zus en misschien een vriendin. Vind het wel een leuke verrassing en stel dat het nou echt ongeluk brengt als hij hem van te voren ziet



Om nog even een onderwerpje aan te snijden dat al eerder besproken is. De huwelijksreis: Wij willen de dag na ons huwelijk ergens heen/iets doen, maar geen hele week weg o.i.d. en het budget is zoals logisch volgt op een trouwerij van 2000 euro. Iemand een idee?fietsen naar de waddeneilanden? terschelling ofzo en daar kamperen?
Alle reacties Link kopieren
quote:Kastanjez schreef op 02 januari 2010 @ 22:41:

[...]





De cursus 'budgetteren kun je leren'? :-) Denk dat het em vooral in het aantal mensen zit. Je zou ervoor kunnen kiezen om te eten met minder mensen en meer mensen daarna uit te nodigen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Mevrouw75 schreef op 02 januari 2010 @ 22:42:

[...]





fietsen naar de waddeneilanden? terschelling ofzo en daar kamperen?Super grappig dat je het zo beschrijft. Zo zag onze eerste vakantie samen er uit zo'n 4,5 jaar geleden. Moet zeggen dat het wel voor herhaling vatbaar is. Alleen weinig van Terschelling gezien.
Alle reacties Link kopieren
en aangezien het nu om je huwelijksreis gaat ga je nog steeds niks van het eiland zien
Alle reacties Link kopieren
tuut, heb even op la sposa di gio gekeken en hebben wel lekker zittende jurken lijkt het.

volgens mij verkopen ze niet in nl, das jammer. Een tripje londen of italie vind ik wel leuk maar een beetje overdreven. jammer.
Alle reacties Link kopieren
@ Boom



Voor weinig geld kun je ook een paar dagen naar Parijs. Lijkt me een perfecte stad voor honeymooners, la cité d'amour

Alle reacties Link kopieren
Een paar jaar geleden kwamen we een pasgetrouwd stel tegen in een tentenkamp van GOGOtours. Het was hun huwelijksreis. Dat vond ik toch wel een btje te min. Vrees dat het tentje op Terschelling toch iets te goedkoop voelt

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven