Vriend met strafblad

18-10-2011 17:38 253 berichten
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
quote:ikbenlief schreef op 18 oktober 2011 @ 18:14:

[...]



Haha, die werken ook wel. Zijn gewoon brave scholieren/studenten met een bijbaan etc. maar je verdient er gewoon heel snel en veel mee. Mensen zijn nou eenmaal hebberig.Zo braaf vind ik ze niet hoor. Ze werken mee om mensen verslaafd te laten raken..lekkere keuze die je maakt dan. Veel en snel geld loopt altijd slecht af. En jij vind ze braaf ? Olé
In drugs handelen zegt niets over je persoonlijkheid? Wel dus. Het geeft aan dat je niet deugt.

Waarom praat je dit goed Ikbenlief? Snap je er geen bal van?
Alle reacties Link kopieren
quote:ikbenlief schreef op 18 oktober 2011 @ 18:19:

[...]



lees eens even goed, heb het over drugs.



En al heb je het over drugs. Dan heeft het nog steeds te maken met normen waarden. Waar kan je die dan onder zetten? Niet als persoonlijk?

En je hebt het nu over 1 klein deel waarover TO schrijft.
Nee echt?
Alle reacties Link kopieren
Dit doe je niet per ongeluk.

Hoe weet je zeker dat het niet weer gebeurt, en dan met jou? Dat ie straks tegen de volgende zegt dat ie spijt heeft van het bedreigen e.d. van jou. En daarvan geleerd heeft.



"meerdere keren opgepakt vanwege mishandeling van een buurtgenoot, bedreiging en huisvredebreuk."



Ik hoor het al. Ja, hij mishandelt anderen, bedreigt en dringt bij mensen in huis binnen, maar is heel lief voor mij hoor... althans, dat was hij. En geloof ook echt dat hij diep van binnen goed is.
Gods wegen zijn ondoorgrondelijk
quote:yllis schreef op 18 oktober 2011 @ 18:18:

[...]





Ook wanneer het om wiet gaat?Dertig jaar geleden zou je een punt gehad hebben. Tegenwoordig is de wiethandel niet zo lief en onschuldig meer, en de wiet zelf ook niet.
Alle reacties Link kopieren
@TO,



Is zijn gedrag ook veranderd sinds het eerlijke gesprek?
Alle reacties Link kopieren
Nou ehh alles word hier over 1 kam geschoren zie ik.

Iemand die een keer wiet heeft verkocht word bijna automatisch een harddrugsverslaafde en een moordenaar.

Als je een keer een klap uitgedeeld hebt(bv in een ruzie 1 tik) dan word je dus iemand die in huis altijd zn vrouw in elkaar trimt..

enige nuance misschien handig.



TO laat hem de papieren van de politie maar aan jou lezen(zn verklaring) dan weet je in welke context je het moet plaatsen.



Hij lijkt zon 5 delicten te hebben gepleegd en persoonlijk zou ik dat niet accepteren(bij 1 kan het nog een foutje zijn geweest)
Straks blijken mijn statiegeld flessen.... De enige stabiele valuta te zijn!
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 18 oktober 2011 @ 18:20:

[...]





Denk jij dat rondom wiet geen criminaliteit is?

http://www.socialevraagstukken.nl/site/ ... aliteit-2/



Graag eerst lezen en dan ja of nee antwoorden.Ik zeg niet dat ik niet denk dat daarin geen criminaliteit is. Ik vroeg me gewoon af of je de door jou beschreven situatie ook van toepassing vond in het geval van wiet.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het risico niet nemen...vaak vallen ze terug in hun oude gedrag.



ik ben lief....of aardbei!!! Wie ben jij nu ?

En handelen in drugs.......tuurlijk meid........niets mis mee!!!
Nee. Dit zijn allemaal geweldsdelicten. Geen kans bij mij. Kansloos figuur....
Hij lijkt lief. Tot ie een keer heul heul boos wordt. Dan zitten zijn handjes ineens een stuk losser.... En zolang ie geen zware training angermanagement heeft gedaan, is hij echt niet veranderd. Je karakter verander je niet zomaar even.
Alle reacties Link kopieren
Meerdere keren een buurtgenoot mishandelt?? Kom op zeg, dat je hier nog over twijfelt. dan nog maar te zwijgen over de rest van de delicten. Is dit nou iemand waar je mee samen wilt gaan wonen in de toekomst en kinderen mee wilt? Heeft hij een baan? Of kan hij door zijn strafblad niet eens een baan vinden?
Alle reacties Link kopieren
IK VIND de reacties wel iets overdreven. We kennen de situaties helemaal niet.
Wat een onzin ikbenlief. Meerder keren opgepakt voor mishandeling, bedreiging en huisvredebreuk?!?? Mijn reet op met je 'we kennen de situatie niet'. Dat zijn altijd paupers. Normale mensen doen dat niet....en zeker niet meermaals. Daarnaast is het een sneue wiethandelaar die enkel gestopt is omdat hij is verlinkt. Komop zeg.
Alle reacties Link kopieren
quote:ikbenlief schreef op 18 oktober 2011 @ 19:13:

IK VIND de reacties wel iets overdreven. We kennen de situaties helemaal niet.Dat mag je uiteraard vinden. Maar als iemand meerdere keren een buurtgenoot heeft mishandelt, op welke manier is dat goed te praten?? Daarbij nog de rest van de delicten (hmm ik val in herhaling...). Ongelooflijk dat jij dat overdreven vindt. Tenzij je dat soort dingen normaal vindt of 'niet zo erg'. Maar dat VIND IK dan weer wat over jou zeggen.
TO lijkt me heftig om als je verliefd ben dit ineens te moeten horen, het lijkt me dat je wel even hard op aarde terug kwam.



Hij kon zich meerdere keren niet beheersen, wat wel iets over iemand zegt.

Het zou voor mij einde verhaal zijn, ik zou het risico op (soortgelijke) herhaling niet aangaan, maar ik weet niet hoe jou normen en waarden zijn.
Ik denk wel dat geen van jullie enig idee heeft hoeveel mensen met een strafblad jullie in jullie omgeving hebben. Waarmee ik het overigens niet goed wil praten hoor, maar er is een groot percentage dat met politie/justitie in aanraking komt zonder dat het gelijk de Holleeders van de samenleving zijn. Het verbaast mij in ieder geval nog wekelijks hoe "dichtbij" kleine criminaliteit komt.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het wel voor hem spreken dat hij het eerlijk tegen je verteld heeft. En het kan, dat hij zijn leven heeft gebeterd.



Het ligt een beetje aan het verhaal erachter. Het feit dat hij een ander een tik heeft verkocht zegt niet dat hij zn eigen vriendin in elkaar slaat he. Mishandeling is nooit legitiem maar soms wel begrijpelijk. Echt, als ik iedereen uit mijn leven moest bannen omdat hij/zij een strafblad heeft dan hield ik weinig mensen over. Soms gaan mensen de fout in en moeten ze dat eerst een keer doen voordat ze er wat van leren. En de vraag is inderdaad, hoe lang is dit geleden?



Het risico wat je loopt is dat het altijd pas duidelijk is of iemand veranderd is als er zich een stressvolle situatie voordoet, en aan jou de keuze of je daarop wacht. Het kan een teleurstelling zijn, maar het hoeft niet.
Alle reacties Link kopieren
Deze man heeft volgens jullie dus nooit meer 'recht' op een relatie vanwege de in het verleden gepleegde feiten?



TO, ik snap je dilemma en snap dat je geschrokken bent. Je moet inderdaad zelf een besluit nemen en dat lijkt me heel moeilijk. Het is vanuit hier lastig inschatten of deze man écht is veranderd. Het zou voor mij ook van belang zijn wanneer zich dit heeft afgespeeld. Was hij rond de twintig, dan is er zeker nog kans op verbetering; mensen kunnen rond die leeftijd nog veranderen (ik ben zelf, gelukkig, ook héél anders dan toen ik twintig was.. en mijn man ook, haha!). Als hij al dertig of ouder is, zou ik er meer moeite mee hebben.



Ik zou ook niet te snel een besluit nemen maar het even laten landen. En kijken hoe de relatie zich verder ontwikkelt. Blijf erover in gesprek zodat je je een beeld kunt vormen van wat er is gebeurd en van zijn persoon. Het is moeilijk dat je het met niemand kan delen, dus probeer je hoofd koel te houden en vertrouw op je gevoel. Heel veel sterkte met je beslissing.
Ik vind dat er een groot verschil zit in kleine criminaliteit (wiethandel, kruimeldiefstal e.d.) en dingen die echt met een agressief karakter te maken hebben (mishandeling, huisvredebreuk, bedreiging).



Het eerste zou nog een jeugdzonde kunnen zijn (al vind ik je normen en waarden dan wel bedenkelijk), maar het tweede zit in je en kan ieder moment weer bovenkomen.



Ik zou het risico dus niet willen nemen met deze man, ondanks zijn lieve karakter en pretoogjes zoals jij het beschrijft.
Alle reacties Link kopieren
quote:Oriane schreef op 18 oktober 2011 @ 19:15:

Wat een onzin ikbenlief. Meerder keren opgepakt voor mishandeling, bedreiging en huisvredebreuk?!?? Mijn reet op met je 'we kennen de situatie niet'. Dat zijn altijd paupers. Normale mensen doen dat niet....en zeker niet meermaals. Daarnaast is het een sneue wiethandelaar die enkel gestopt is omdat hij is verlinkt. Komop zeg.

Ook normale mensen kunnen uit frustratie iemand een klap geven. Jij ook. Hoeven niet per definitie paupers te zijn.



Of jij leeft in een beschermd wereldje, kan ook..
Tja, toch krijg je voor wiethandel waarschijnlijk een hogere straf dan als je iemand een klap verkoopt of iemand bedreigt. En huisvredebreuk heeft doorgaans weinig met agressie te maken. En het is natuurlijk onzin dat het in je zit en het altijd boven kan komen. Het kan door omstandigheden heus weleens eenmalig gebeuren bij sommige mensen en daarna nooit meer. Welke puberjongen heeft er niet ooit eens gevochten? Meer dan genoeg lijkt me.
Alle reacties Link kopieren
Maar waar is TO nouuu?
Ja dat kan zeker Ikbenlief, maar bij deze man is het een optelsom van delicten en dat is toch wel anders. Dit zijn vaak Tokkies, maar niet-Tokkies kunnen inderdaad dit gedrag ook vertonen.
Alle reacties Link kopieren
Mannen met zogenaamde pretoogjes kunnen heel gevaarlijk zijn. Ik zou er maar mee oppassen. Maar wie weet heeft hij dit allemaal achter zich gelaten, je weet het maar nooit. Veel erover praten!



Wat doet hij nu qua werk?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven