Minnaar deel 19.

26-11-2012 12:53 3006 berichten
Kan jij een minnaar hebben zonder verliefd op hem te worden? Blijf jij met het grootste gemak hangen in het verlust stadium of liggen heftige gevoelens constant op de loer?



Dit topic is voornamelijk voor gelijkgestemden maar natuurlijk mag iedereen zich in de discussie mengen. Dit kan trouwens ook op een ander topic genaamd: "vind jij een SV ook zo vervelend?"
Lies, hoog tijd om de skies weer onder te binden. Kom maar op met die zwarte piste! Heerlijk.
Alle reacties Link kopieren
En even in het algemeen, als eenmaal de geest uit de fles is, is stoppen bijna onmogelijk.



Het is écht verslavend!
Alle reacties Link kopieren
quote:Rooss4 schreef op 16 maart 2013 @ 22:13:

Lies, hoog tijd om de skies weer onder te binden. Kom maar op met die zwarte piste! Heerlijk.Stuurt zwarte piste richting Roostown! Succes lieverd
Alle reacties Link kopieren
Ja het is echt verslavend idd! Man vertrekt maandag weer naar het buitenland voor zijn werk, ik weet niet of ik dan weerstand kan bieden om mijn sv niet te gaan ontmoeten! Ach ik heb wel zoiets van: ben mijn hele leven alzo braaf geweest, mag toch ook wel eens iets stouts doen!!!! Ik leef maar een keer, en ik wil er ten volle van genieten, en als dat moet zijn dat ik ergens in een bos sex heb. So be it?
Wat wil je horen Mercedes? Meid je hebt helemaal gelijk.. je hebt 10 punten voor braafheid dus nu mag je 10 min punten halen door met je sv in het bos te gaan lopen klootviolen?



Als dit soort recht-krom gedachten jou helpen, prima hoor. Zelf denk ik dat je eerlijker bent als je jezelf voorhoudt dat je gewoon niet helemaal kies bezig bent maar er toch voor kiest. Omdat jij er een lekker gevoel van krijgt.
Alle reacties Link kopieren
Ja zo kan je het idd ook zien!!!
Alle reacties Link kopieren
wat heb ik toch een geluk dat ik mijn minaar gewoon thuis kan ontvangen en na de daad nog een borreltje met mijn man en minaar kan drinken.

het klinkt minder spannend dan stiekum maar voor mij is het super zo.

en ik krijg echt wel kriebels in mijn buik als mijn minaar komt.

eerst even douchen dan mezelf mooi maken voor hem, leuke lingerie aan het brengt me helemaal in de sfeer.

en als we na de sex met z'n drieen even koffie drinken ofzo en gezellig zitten te praten dan voel ik me echt goed met mijn mannen.

zij kunnen het samen ook echt goed vinden.

ik denk als het stiekum had gemoeten ik er minder van zo genieten dan nu
Alle reacties Link kopieren
Wat een luxe zeg, gewoon in je eigen bedje met je minnaar
Alle reacties Link kopieren
In m'n eigen bed is heel relaxt. Geen gedoe in auto's, bos of waar dan ook (een keer voor de spanning, ok) en de volgende ochtend gewoon samen ontbijten. Da's echt een heerlijk pluspunt van single zijn.

Tijdens m'n open relatie kwam m'n minnaar ook bij me thuis langs. Nr. 1 had daar gelukkig geen problemen mee, maar wilde geen koffie of borreltje met hem drinken
Alle reacties Link kopieren
Ja dat is zeker weten het voordeel van single zijn! Minnaar en ik zijn beide getrouwd, het is iedere keer weer een gepuzzel om elkaar te zien en sex te hebben!!!!! Word waarschijnlijk wen hotel
Alle reacties Link kopieren
@mercedes: ik herken je gedachten hoor. Om recht te lullen wat krom is ;). Ben ik ook erg goed in.

Maar aan de andere kant ben ik ook goed in relativeren

Hotel is lekker relaxed hoor. Mocht je er voor kiezen er voor te gaan. Maar zo te horen gaat dat wel gebeuren.
Alle reacties Link kopieren
quote:lisannez schreef op 16 maart 2013 @ 22:13:

En even in het algemeen, als eenmaal de geest uit de fles is, is stoppen bijna onmogelijk.



Het is écht verslavend!



Helemaal waar...

Ik denk dat ik lid moet gaan worden van de AM (anonieme minnaressen )
Alle reacties Link kopieren
Mercedes, mijn advies: bezint eer ge begint. Het begint als een sprookje, alles voelt even goed,leuk en spannend. Maar er komt een dag dat het sprookje uit is. Als je gevoel en seks goed scheiden kunt is dat misschien niet zo'n probleem,maar als er meer gevoel bij komt kijken blijkt loslaten toch erg moeilijk. Ik ben nu een paar dagen verder na cold turkey gestopt te zijn met minnaar. De vergelijking met stoppen met roken is al eens eerder gemaakt, en hij klopt. De eerste dagen ben je ervan overtuigd dat het je lukt, dat je sterk genoeg in je schoenen staat. Maar na een paar dagen slaat het gemis in als een bom. En er is niemand waar je,je verdriet mee kan delen. Het is zwaar, echt waar. Ik heb desondanks geen spijt en altijd geweten dat ik mijn minnaar te leen had, maar ik mis hem nu ontzettend. Kies je ervoor om er voor te gaan: heel veel plezier en geniet!! Maar probeer je niet teveel te laten meeslepen, wees je bewust van het feit dat het tijdelijk is. Enjoy the ride!
Alle reacties Link kopieren
quote:makeamemorie schreef op 17 maart 2013 @ 15:36:

Mercedes, mijn advies: bezint eer ge begint. Het begint als een sprookje, alles voelt even goed,leuk en spannend. Maar er komt een dag dat het sprookje uit is. Als je gevoel en seks goed scheiden kunt is dat misschien niet zo'n probleem,maar als er meer gevoel bij komt kijken blijkt loslaten toch erg moeilijk. Ik ben nu een paar dagen verder na cold turkey gestopt te zijn met minnaar. De vergelijking met stoppen met roken is al eens eerder gemaakt, en hij klopt. De eerste dagen ben je ervan overtuigd dat het je lukt, dat je sterk genoeg in je schoenen staat. Maar na een paar dagen slaat het gemis in als een bom. En er is niemand waar je,je verdriet mee kan delen. Het is zwaar, echt waar. Ik heb desondanks geen spijt en altijd geweten dat ik mijn minnaar te leen had, maar ik mis hem nu ontzettend. Kies je ervoor om er voor te gaan: heel veel plezier en geniet!! Maar probeer je niet teveel te laten meeslepen, wees je bewust van het feit dat het tijdelijk is. Enjoy the ride!Hoi.hoi, ja daar ben ik ook bang voor,dat ik hem ga missen na het afscheid.Mis hem nu al in het radiostille weekend.Maar ja,op dit moment wil ik hem nog niet missen.Het is te leuk en spannend gewoon,en op de een of andere manier heb ik dat nu ff nodig,Tot nu toe kan ik nog goed verstand en gevoel gescheiden houden.Minnaar kwam met een oplossing,hij zegt,zie mij maar als een levende vibrator!!!En dat probeer ik zoveel mogelijk in mijn achterhoofd te houden!!Hij is puur alleen voor de lust en de heerlijke sex,die ik met hem heb,
Alle reacties Link kopieren
quote:jahoe1968 schreef op 17 maart 2013 @ 15:26:

@mercedes: ik herken je gedachten hoor. Om recht te lullen wat krom is ;). Ben ik ook erg goed in.

Maar aan de andere kant ben ik ook goed in relativeren

Hotel is lekker relaxed hoor. Mocht je er voor kiezen er voor te gaan. Maar zo te horen gaat dat wel gebeuren.Ja hotel gaat wel een keer gebeuren,Lijkt me fantastastisch.Ik ben ook goed in relativeren,gelukkig wel!!
Alle reacties Link kopieren
Mercedes... vergeef me dat ik het zeg.... Maarrrr volgens mij zit jij er al verder in dan je zelf in de gaten hebt.

Je moet hem als levende vibrator zien. hahaha (jaikssss). Maar je mist hem nu al, en je hebt er nog geeneens seks mee gehad.

Na de seks.... gaat dat alleen maar erger worden (of het moet vreselijke seks zijn geweest)
Alle reacties Link kopieren
Heb dit topic tot nu toe nog niet gezien. Heel vreemd!



Ze zeggen vaak: 'eens vreemd gegaan, blijft vreemd gaan'.

Denken jullie daar ook zo over?



Liefs!
Alle reacties Link kopieren
quote:jahoe1968 schreef op 17 maart 2013 @ 16:50:

Mercedes... vergeef me dat ik het zeg.... Maarrrr volgens mij zit jij er al verder in dan je zelf in de gaten hebt.

Je moet hem als levende vibrator zien. hahaha (jaikssss). Maar je mist hem nu al, en je hebt er nog geeneens seks mee gehad.

Na de seks.... gaat dat alleen maar erger worden (of het moet vreselijke seks zijn geweest)We hebben wel al sex gehad hoor jahoe!!En het was super..hij bedoelt met je moet me als een levende vibrator zien,dat het alleen puur om de sex gaat.Ik zou nooit bij man weggaan en hij nooit bij zijn vrouw.Ja mss zit ik er al verder in dan ik zelf in de gaten heb.Ik kijk het nog even af,hoe het zich nog verder ontwikkelt.
Alle reacties Link kopieren
Oh oeps. haha dan heb ik een ander voor me Sorry Mercedes.

Ja tuurlijk begrijp ik wat ie bedoelt :P



Ik denk dat de meesten beginnen met just sex.... van daar de openingspost. :): heftige gevoelens liggen constant op de loer.
Alle reacties Link kopieren
Ja klopt ja!!! En ik probeer daar een goede balans in te vinden!! Dit is voor mij allemaal nieuw na ongeveer 25 jaar monogaam geweest te zijn!! En ik kan je vertellen: ik geniet ervan!!!
Alle reacties Link kopieren
Gelijk heb je mercedes! Hier hetzelfde verhaal hoor.
Alle reacties Link kopieren
Hoe kun je 1 van de best belezen topics nou missen?

Ik heb geluk gehad dat mijn toenmalige man open stond voor een open relatie, anders was ik uiteindelijk ook vreemd gegaan. Maar eens een vreemdganger, altijd een vreemdganger...dat blijf ik een moeilijke vinden. De zin: "als ik een relatie met jou zou hebben, zou ik nooit meer vreemdgaan" heb ik gehoord en trap ik nooit meer in. Maar dat zal per persoon verschillen. Voor mij voorlopig vrijheid, blijheid en dan heb ik daar geen zorgen om!
Alle reacties Link kopieren
quote:jahoe1968 schreef op 17 maart 2013 @ 18:15:

Gelijk heb je mercedes! Hier hetzelfde verhaal hoor.Wil je kort vertellen hoe het er bij jou aan toe gaat?Ben je ook getrouwd enzo,en hoe schakel jij om van minnaar naar man/vriend.Mijn man zit vaak in het buitenland,dus ik kan vaak mijn gang gaan!En waar en hoe vaak zien jullie elkaar?
Alle reacties Link kopieren
Na jarenlang monogaam zijn is het nu een feest. Schuldgevoel heb ik amper. Het is slechts seks. Wel verdomd goede seks

Afspreken deed ik in een hotel maar ook mijn eigen bed (en jacuzzi, eettafel) is al gebruikt.

Op zich heb ik alle vrijheid, binnen de grenzen van kind. Ik ga niet mijn kind uitbesteden om mijn lover te zien.

Eens een vreemdganger altijd... Vind ik erg lastig. Niemand is perfect, ook een relatie niet. Misschien gaat mijn man ook vreemd. Hij is vaak genoeg weg met "vrienden", eigen baas en deelt eigen tijd in. Ach hij komt bij mij niets tekort en ik heb een goed leven. Alleen seks kan beter en die ontdekkingsreis maak ik nu.
Alle reacties Link kopieren
Op dit moment lijkt het misschien aantrekkelijk om single te zijn maar echt.... We hebben zoveel samen. Vrijheid blijheid binnen grenzen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven