Kitten moet weg :( Erg verdrietig

29-10-2013 21:31 134 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,



Ik moet even mijn verhaal hier kwijt, zit al een aantal weken te malen.

vriendlief blijkt allergisch te zijn voor onze 18 weken oude kitten. Het begon na week 1 branden en te jeuken bij zijn ogen en hij heeft het heel benauwd thuis, ook erg koppijn... en nog wat andere dingen. Hier heeft hij nooit eerder last van gehad bij de katten van bijvoorbeeld zijn moeder. De dokter zegt dat het ook heel erg per kat kan verschillen.



ik moet nu dus de allerliefste, leukste, en mooiste kitten weg doen. En daar zit ik echt even mee. Ik heb het kleine beestje al bijna 8 weken nu, en we hebben het nog even aangekeken of het weg zou gaan, maar dat ging het niet en mijn vriend wil ook niet aan de medicijnen.. het is allemaal erg triest.



Een lievere kitten dan dit kun je je niet wensen. Heeft vanaf dag 1 eigenlijk nooit wat verkeerds gedaan! Super sociaal, speels en een heel leuk karakter.



Nou heb ik via een MP iemand gevonden die de kitten over wil nemen en die is ook langs geweest het is iemand met een tuintje, en genoeg ruimte.. hier zat ze op 2e verdieping en had ze alleen een balkonnetje waar ze heel graag op ging om lekker op avontuur te gaan. Dus ik denk dat dit haar wel gaat bevallen.



MIjn vraag aan de kattenkenners is gaat het arme beestje erg veel last hebben van deze verhuizing? En weer een ander huis te moeten betreden. Ik vind het zooooo erg!!!!! Doe dit echt met veel pijn en moeite... kan er ook heel verdrietig om worden. Maar ben heel benieuwd naar mensen die ervaring hebben met een kitten die voor de 3e x geplaatst wordt, went het beestje snel?



:(



Ik moest het even kwijt.
Roos, ja dat zeg je.
quote:femselien schreef op 29 oktober 2013 @ 22:24:

Nou ja zeg, Annapalona, hoezo moet TO verdrietig zijn omdat ze "zo'n" vriend heeft? Wat houdt "zo'n" vriend in?Iemand die een kat wil en dan niet even verder wil kijken voordat hij eist dat die kat weg gaat.. zo'n vriend.
Allemaal vanavond trouwens lekker stukje vlees gegeten? Van de scharrelslager toch wel?
Alle reacties Link kopieren
En dan niet volgend jaar zomer weer proberen he, 1 kitten wat wegmoet is voldoende.
quote:Dickens schreef op 29 oktober 2013 @ 22:25:

Roos, ja dat zeg je.Uh....... Nee.
Alle reacties Link kopieren
Het is helemaal niet relevant hoe zwaar die medicijnen wel of niet zijn, en of ze wel of niet bij de apotheek liggen. Vriend wil ze niet slikken (z'n goed recht trouwens), klaar.



Het is echt heel sneu voor TO dat de kitten weg moet, maar met zo'n goed huis gezocht (door TO) wordt dat beest echt niet minder van. Zolang het eten, een straal zonlicht en schandalig veel aandacht heeft is een kat gewoon tevreden. Hou toch op met met personificeren van het beest en TO een schuldgevoel aanpraten.
quote:feeks schreef op 29 oktober 2013 @ 22:26:

En dan niet volgend jaar zomer weer proberen he, 1 kitten wat wegmoet is voldoende.Neee, die van komende lente springt zooooo schattig! En is zooo aandoenlijk. Dat begrijp je toch wel?
Alle reacties Link kopieren
quote:elein schreef op 29 oktober 2013 @ 22:27:

Het is helemaal niet relevant hoe zwaar die medicijnen wel of niet zijn, en of ze wel of niet bij de apotheek liggen. Vriend wil ze niet slikken (z'n goed recht trouwens), klaar.

Klopt, maar neem dan geen kat.
Another Tale of Infinite Dreams
Alle reacties Link kopieren
quote:Suushi. schreef op 29 oktober 2013 @ 22:10:

Ohja en idd; een dier neem je voor het leven. 'Gewoon maar weer wegdoen' kan ik persoonlijk erg slecht tegen. Heeft dat beestje ook niet om gevraagd.Ik vind echt een beetje naar dat dit gezegd wordt want ik doe niet zomaar een dier weg. Ik heb er echt alles aan gedaan!
Alle reacties Link kopieren
Wat vervelend zeg! Vreselijk al je katje weg moet omdat het echt niet gaat. Moet er niet aan denken. Katje zal wel wennen in zijn nieuwe huis.Zolang je zorgt voor een betrouwbaar baasje.

Mijn kat gaat al sinds kitten logeren als ik meerdere dagen weg bent en vermaakt zich altijd prima, ook voor langere tijd, dus dat komt vast goed.

Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
quote:roosv1989 schreef op dinsdag 29 oktober 2013 22:28 <blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="feeks in "Kitten moet weg :( Erg verdrietig"" class="messagelink">feeks schreef op 29 oktober 2013 @ 22:26</a>:</b>

En dan niet volgend jaar zomer weer proberen he, 1 kitten wat wegmoet is voldoende.</div></blockquote>Neee, die van komende lente springt zooooo schattig! En is zooo aandoenlijk. Dat begrijp je toch wel?



Beetje lullig voor TO, dit soort aannames. Ze nemen inderdaad te snel aan dat vriend allergisch is voor de kitten. Dat is naïef en zelfs dommig te noemen, maar ik zie er geen kwade opzet in. Ik denk namelijk niet dat TO hierna nog een kitten neemt, aangezien ze het heel erg vindt dat deze misschien weg moet.



TO, ik raad je aan om je vriend door een specialist te laten onderzoeken, zodat die vast kan stellen of het echt door de kitten komt. Het levert alleen maar voordelen op, want misschien hoeft de kitten niet weg.
Some flies are too awesome for the wall
Alle reacties Link kopieren
Waarom open je hier een topic over, wat wil je horen? Je hebt de kat nu 8 weken en na 1 week begon de allergie bij je vriend. Dan zou ik de kat dus naar een ander huis overdoen. Die kat overleeft het wel hoor. Dit kan toch gebeuren? Je vriend was niet allergisch voor de katten bij zijn moeder thuis en daarom namen jullie een kitten. Nu blijkt hij wel klachten te krijgen, nou, dan is het heel jammer maar dan gaat de kitten toch weer. Die allergie tabletten helpen helemaal niet zo goed en alsje pech hebt wordt je er ook nog eens goed slaperig van. Ik zou ze ook niet nog 20 jaar willen slikken voor een katje wat je pas 8 weken hebt en die prima naar een ander fijn huis kan. Ik zou er niet zo'n drama van maken.
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 29 oktober 2013 @ 22:22:

[...]



De meeste allergieën staan niet op zich. Als je allergisch bent voor katten dan is het niet vanzelfsprekend dat de klachten weg zijn als de kat weg is. Vaak bestaan er andere allergieën naast die je niet zomaar op marktplaats kan zetten.

Van jeukende ogen en niezen is nog nooit iemand doodgegaan hoor.En die andere allergien openbaarden zich ineens toen er een kat in huis kwam? Echt... ik houd echt heel veel van mijn kat maar als ik weet dat ik er 15 jaar van moet snotteren dan zocht k toch echt een goed tehuis voor hem.
Zoals mijn eerdere reactie. Ik vind t ook heel zielig. Zou niet in haar schoenen willen staan.

Maar denk inderdaad dat er nog andere opties zijn...
Alle reacties Link kopieren
quote:peppie001 schreef op 29 oktober 2013 @ 22:32:

[...]





Ik vind echt een beetje naar dat dit gezegd wordt want ik doe niet zomaar een dier weg. Ik heb er echt alles aan gedaan!Je vriend was toch nog niet naar een specialist geweest?
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
quote:peppie001 schreef op 29 oktober 2013 @ 22:32:

[...]





Ik vind echt een beetje naar dat dit gezegd wordt want ik doe niet zomaar een dier weg. Ik heb er echt alles aan gedaan!



Maar dat heb je dus niet.. want je weet niet eens zeker of het dat kitten is. Ik kan me gewoon NIET voorstellen dat je vriend braaf (en minstens gedurende een week) die medicijnen heeft geslikt en daar he-le-maal niets (niet eens placebo-effect) van heeft gemerkt aan verbetering. Dat klopt gewoon niet. En nee, hij moet niet verwachten dat alle problemen binnen 1 dag over zijn. Ik geloof wel dat jij het echt erg vindt, maar blijkbaar niet erg genoeg om daadwerkelijk alles te proberen, zoals een specialist, uitzoeken of het daadwerkelijk kattenallergie is, en gewoon even doorzetten met die pilletjes.



(Overigens slik ik ook elke dag de 'pil' voor mijn vriend en maak daar ook geen drama van. Big deal.)
Another Tale of Infinite Dreams
Alle reacties Link kopieren
quote:Suushi. schreef op 29 oktober 2013 @ 22:30:

[...]





Klopt, maar neem dan geen kat.Hij wist toch niet dat ie allergisch was? Als je alles van te voren weet is het makkelijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:Suushi. schreef op 29 oktober 2013 @ 22:35:

[...]





Maar dat heb je dus niet.. want je weet niet eens zeker of het dat kitten is. Ik kan me gewoon NIET voorstellen dat je vriend braaf (en minstens gedurende een week) die medicijnen heeft geslikt en daar he-le-maal niets (niet eens placebo-effect) van heeft gemerkt aan verbetering. Dat klopt gewoon niet. En nee, hij moet niet verwachten dat alle problemen binnen 1 dag over zijn. Ik geloof wel dat jij het echt erg vindt, maar blijkbaar niet erg genoeg om daadwerkelijk alles te proberen, zoals een specialist, uitzoeken of het daadwerkelijk kattenallergie is, en gewoon even doorzetten met die pilletjes.



(Overigens slik ik ook elke dag de 'pil' voor mijn vriend en maak daar ook geen drama van. Big deal.)Sinds die kat er is heeft hij klachten. Dan is 1 en 1 toch 2? Doe niet zo dramatisch. Nog even en dan moet vriend weg omdat het zielig is voor het katje.
quote:Sorcha_ schreef op 29 oktober 2013 @ 22:35:

[...]





En die andere allergien openbaarden zich ineens toen er een kat in huis kwam? Echt... ik houd echt heel veel van mijn kat maar als ik weet dat ik er 15 jaar van moet snotteren dan zocht k toch echt een goed tehuis voor hem.Oke! Jij doet dat, TO staat op t punt dat te doen. Oke dan! Ik niet, en een hoop met mij. Ieder zn ding, toch?
Alle reacties Link kopieren
quote:elein schreef op 29 oktober 2013 @ 22:27:

Het is helemaal niet relevant hoe zwaar die medicijnen wel of niet zijn, en of ze wel of niet bij de apotheek liggen. Vriend wil ze niet slikken (z'n goed recht trouwens), klaar.



Het is echt heel sneu voor TO dat de kitten weg moet, maar met zo'n goed huis gezocht (door TO) wordt dat beest echt niet minder van. Zolang het eten, een straal zonlicht en schandalig veel aandacht heeft is een kat gewoon tevreden. Hou toch op met met personificeren van het beest en TO een schuldgevoel aanpraten.Precies! En dan denk ik; waarom open je hier een topic over, wat denk je hier nou te horen?
Alle reacties Link kopieren
quote:madamemicmac schreef op 29 oktober 2013 @ 22:38:

[...]





Sinds die kat er is heeft hij klachten. Dan is 1 en 1 toch 2? Doe niet zo dramatisch. Nog even en dan moet vriend weg omdat het zielig is voor het katje.



+1



Als mijn kat weg zou moeten zou het zieliger zijn voor mij dan voor de kat. Die is mij na een week alweer vergeten.
Alle reacties Link kopieren
quote:madamemicmac schreef op 29 oktober 2013 @ 22:38:

[...]





Sinds die kat er is heeft hij klachten. Dan is 1 en 1 toch 2? Doe niet zo dramatisch. Nog even en dan moet vriend weg omdat het zielig is voor het katje.Ik ben niet degene die dramatisch doet, dat is TO, want ze vindt het zoo vreselijk van het katje. Maar doet niet alles wat ze kan doen. Dat is mijn punt. Tuurlijk krijgt die kat het vast ergens anders wel goed, maar ga niet lopen roepen dat je álles hebt gedaan en het zó zielig en erg vindt, maar dat dus niet zo is en eigenlijk alleen maar even komt zeuren.
Another Tale of Infinite Dreams
Ik zou dat via het asiel doen. Dan is er toezicht en de nieuwe eigenaar moet ervoor betalen, dus dat is een goede eerste selectie.
quote:Sorcha_ schreef op 29 oktober 2013 @ 22:41:

[...]





+1



Als mijn kat weg zou moeten zou het zieliger zijn voor mij dan voor de kat. Die is mij na een week alweer vergeten.Wauw, kun jij in t hoofd vanje kat kijken? T enige wat ik weet, is dat mijn katten tijdens logeren bij mijn mams, gewoon teruglopen naar hier. Of, door buren zalm gevoerd krijgen, maar toch echt wel hierheen terug komen voor die knuffel... T gaat onze katten om ons, merk ik aan alles!
Alle reacties Link kopieren
Mosterd :uuchi,

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven