Geld & Recht alle pijlers

Erfenis vader

20-08-2015 08:55 434 berichten
Mijn vader ligt op het sterfbed. Mijn famillie maakt nu al ruzie om de erfenis. Zelf hoef ik geen erfenis van mijn vader. Stiefmoeder had het erover en ze is hem liever kwijt dan rijk. Ik was gister uit mijn plaat gegaan hoe durft ze,terwijl mijn vader zit te knokken voor zijn leven het lef kan opbrengen om het over de erfenis te hebben samen met haar dochters. Ik kan dan zo kwaad worden alsof de wereld maar om geld draait ten koste van een ander.



Hoe zit het met erfenis tussen mijn vader en stiefmoeder ze zijn getrouwd in gemeenschap van goederen. Kan hij ervoor zorgen dat ze niks krijgt? Welke wegen moet hij bewandelen? Ik gun dat mens niets maar dan ook niets.
Alle reacties Link kopieren
quote:Doreia schreef op 21 augustus 2015 @ 20:25:

[...]



Hij vroeg jou wanneer zijn pijn voorbij ging. Hij wilde je geruststelling, lieve woorden, iets waaruit blijkt dat hij pijn heeft.

Jij begint over het stomme huis in het stomme Spanje. En hij gaf daar geen antwoord op.

Want hij heeft andere dingen (PIJN) aan zijn hoofd dan dat stomme huis in Spanje.



En nu ben je opgestaan en weggelopen. Nou chapeau! Heel volwassen opgelost hoor. Je mag trots zijn op jezelf. Echt waar, je hebt focking 10 jaar de tijd gehad om dit stomme huis in Spanje te regelen en nu ga jij lekker lopen drammen op zijn sterfbed. En je opende dit topic nota bene omdat JIJ je stiefmoeder beschuldigde van de erfenis alvast verdelen voor de man onder de grond ligt. En moet je kijken hoe diep je nu zelf gezonken bent! Verdrietig, teleurgesteld, machteloos oke, maar dit gaat gewoon te ver. Je hebt alleen jezelf ermee als je tot het laatst over dit klotehuis gaat zemelen met hem. Dan kun je hem niet de échte vragen stellen die je hebt en je hem nu nog kunt vragen.Goeie posting, maar zo ken ik onze lieve verstandige rustige Doreia helemaal niet.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
quote:Tas28 schreef op 21 augustus 2015 @ 21:00:

Ik geef 100x aan waarom ik zo met mijn vader om ga. Helaas hebben sommige een plaat voor hun kop en het 100x moeten herhalen dat ik normaal met mijn vader moet omgaan ik wed dat als jullie in mijn schoennen alles behalve normaal omgaan, ook al ligt hij op sterfbed.

Dan moet je lekker weg blijven en dat huis waar je zeker 10 jaar niet geweest bent ook gewoon lekker laten voor wat het is. Je had er toen blijkbaar ook geen behoefte aan en nu omdat het misschien wel naar je stiefmoeder gaat MOET en ZAL je het hebben..

Je kan het geeneens betalen! Jij laat het liever aan de spaanse overheid dan dat je het je stief familie gunt.
[quote]Tas28 schreef op 21 augustus 2015 @ 21:00:

Ik geef 100x aan waarom ik zo met mijn vader om ga. Helaas hebben sommige een plaat voor hun kop en het 100x moeten herhalen dat ik normaal met mijn vader moet omgaan ik wed dat als jullie in mijn schoennen alles behalve normaal omgaan, ook al ligt hij op sterfbed.[/quote



Ik heb mijn woorden gewist wat ik nu eigenlijk wilde neerzetten, simpel om het feit dat ik geen zin heb om een ban op te lopen. Blijf ook maar weg op de begrafenis met zo'n instelling.
quote:Tas28 schreef op 21 augustus 2015 @ 20:58:

Ik raaf jullie aan om mijn antwoorden beter te lezen het is niet niks waarom ik zo op mijn vader reageer. Hij heeft ons laten barsten toen hij ging hertrouwen ik kan niet normaal met hem omgaan te veel wroeging en open wonden.Je kiest zelf om te gaan! Hij vraagt er niet om! En waar heb jij het over? Over een huis in Spanje! Blijf dan gewoon weg, als het je toch niet om hem te doen is. Je denkt alleen aan jezelf, dan is hij goed genoeg om te bezoeken. En als jij je zin niet krijgt, laat je hem barsten en is het weer een klootzak. Zoek dan ook geen toenadering, maar laat hem deze laatste periode doorbrengen met mensen die wel om hem geven.
Dus het is gewoon een ordinaira natrapactie van jou Tas?

Omdat hij jou zo heeft behandeld, ga je hem nu, omdat hij nu nergens meer naartoe kan, nog even flink lopen opnaaien over dat stomme huis in Spanje?



Trouwens als je echt onder beschermingsbewind staat, zal de bewindvoerder de erfenis namens jou afhandelen en te gelde gaat maken. En vast geen toestemming geven voor een rechtszaak om je gelijk te halen. En geen tickets naar Spanje en verblijf zal gaan bekostigen. Dus het is zinloos.



Bedenk vanavond heel erg goed wat je nog van je vader wil weten en horen. Maar laat de erfenis los. Jij bent er net zo op gebrand als je stiefmoeder. Wordt gezellig hee, na het overlijden van je vader! Maar goed dat de bewindvoerder met de afhandeling gemoeid is en niet jij.
Alle reacties Link kopieren
Felice, ik lees net je post.

Gecondoleerd met het verlies van je moeder , vrouw

Ik weet hoe het voelt
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Nina1966.



Los van wat to allemaal schrijft en doet, wat echt niet kan. Maar JIJ.



Jij bent een naar mens. Vreselijk hoe jij praat/schrijft. Een verbitterd enge vrouw ben jij. Waarschijnlijk zelf een vreselijk stiefmoeder, daarom kom je voor stiefmoeder op. En herinnering voor je 11de. Die zijn er zat, misschien bij jou niet omdat er een steekje loszit bij je!



Werkelijk waar. Gadverdamme misselijkmakend mens.



Nu klink ik wel vreselijk maar wat jij schrijft kan echt niet.
Alle reacties Link kopieren
+100 je was me voor
Alle reacties Link kopieren
quote:Eindeloos schreef op 21 augustus 2015 @ 21:47:

Felice, ik lees net je post.

Gecondoleerd met het verlies van je moeder , vrouw

Ik weet hoe het voelt Wat een lief berichtje Eindeloos, dank je
Je hebt hierin natuurlijk geen goed of fout maar dat wat jij zegt is het dus niet...
Alle reacties Link kopieren
quote:felice71 schreef op 22 augustus 2015 @ 08:19:

[...]





Wat een lief berichtje Eindeloos, dank je



Niets te danken.

Heel veel sterkte gewenst .
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Ik laat het los ik probeer het goed met mijn vader af te sluiten hij verdient het niet maar toch probeer ik het. Ik wil geen spijt later. Vanmorgen langs geweest bos bloemen gebracht. Nog gepraat met mijn vader over mijn leven hoe het gaat over mijn nieuwe vriend het was een goed gesprek. Ik ben een beetje bijgekomen ik kan mijn gedachte nog steeds niet loslaten. Het belangerijkste nu is dat mijn vader laatste dagen weken goed af te sluiten.
Alle reacties Link kopieren
Nou, dat klinkt heel goed Tas.
quote:Tas28 schreef op 22 augustus 2015 @ 14:26:

Ik laat het los ik probeer het goed met mijn vader af te sluiten hij verdient het niet maar toch probeer ik het. Ik wil geen spijt later. Vanmorgen langs geweest bos bloemen gebracht. Nog gepraat met mijn vader over mijn leven hoe het gaat over mijn nieuwe vriend het was een goed gesprek. Ik ben een beetje bijgekomen ik kan mijn gedachte nog steeds niet loslaten. Het belangerijkste nu is dat mijn vader laatste dagen weken goed af te sluiten.Dat klinkt een stuk beter.
Goeie beslissing, klinkt al heel anders dan gisteren.
Het is echt het tegenovergestelde van wat ik denk en zei, mijn vriend is tot me doorgedrongen. Ik heb 2 uur lang zitten skypen met vriend en hij gaf aan dat het beter is om los te laten en te focussen op de mooie dingen en de toekomst en dat ik niet naar het verleden moet kijken. Ik ben echt blij met hem. Hij zit momenteel in Israël met een vriend. Ik ben echt blij dat ik deze man ontmoet heb zonneschijn in mijn leven.
Alle reacties Link kopieren
Wat superfijn voor je.

Hier ga je geen spijt van krijgen !
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
quote:Tas28 schreef op 22 augustus 2015 @ 14:42:

Het is echt het tegenovergestelde van wat ik denk en zei, mijn vriend is tot me doorgedrongen. Ik heb 2 uur lang zitten skypen met vriend en hij gaf aan dat het beter is om los te laten en te focussen op de mooie dingen en de toekomst en dat ik niet naar het verleden moet kijken. Ik ben echt blij met hem. Hij zit momenteel in Israël met een vriend. Ik ben echt blij dat ik deze man ontmoet heb zonneschijn in mijn leven.



Vroeg me gisteren ook al af wat vriend ervan vond.

Deze man ziet het goed! Ga gelukkig worden met deze man en probeer een manier te vinden met je verleden te dealen. Het kan écht.
Alle reacties Link kopieren
quote:nina1966 schreef op 20 augustus 2015 @ 21:57:

[...]

Hoeveel herinneringen heb jij nog aan vakanties van toen je 5 /6 was? Of zelfs maar 7.

De vakanties met stiefma zitten in haar herinnering, dat zijn er namelijk zeker meer dan 10.... Vakanties met eigen moeder zijn er maar zo'n 4 a 5. De meeste herinneringen zijn dus van het gezin met stiefma, niet met eigen moeder.Doe niet zo dom.Er gaat geen enkele herinnering boven die van je eigen ouders.Die 4 van je moeder tellen duizendmaal meer dan 10 van stiefmoeder.
Heel goed Tas! Mooie herinneringen samen gaan je leven lang mee. De situatie blijft heel zuur (want dat is het ook echt) maar hier 'win' je uiteindelijk het meeste mee. Ga er boven staan.
Alle reacties Link kopieren
Heel goed van je Tas28! Kijk naar de toekomst met je vriend, wordt gelukkig met hem!



Je moeder zit in je hoofd en hart, niet in dat huis in Spanje.
Je beseft pas hoe fijn het is om te ademen als je neus verstopt zit.
Alle reacties Link kopieren
Goed zo tas, zorg dat je voor jezelf rust vind en neem afscheid van je vader wat jij gepast vind gezien je verleden. Zorg voor dingen waarvan je achteraf geen spijt van gaat krijgen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Tas28 schreef op 22 augustus 2015 @ 14:42:

Het is echt het tegenovergestelde van wat ik denk en zei, mijn vriend is tot me doorgedrongen. Ik heb 2 uur lang zitten skypen met vriend en hij gaf aan dat het beter is om los te laten en te focussen op de mooie dingen en de toekomst en dat ik niet naar het verleden moet kijken. Ik ben echt blij met hem. Hij zit momenteel in Israël met een vriend. Ik ben echt blij dat ik deze man ontmoet heb zonneschijn in mijn leven.



Af en toe een beetje meegelezen in dit topic.

Wat ongelooflijk knap dat het je lukt om tegen je gevoelens van boosheid en teleurstelling en verdriet om je moeder en het je zo dierbare huis in te gaan en je op de toekomst te richten. Wees blij met deze man in je leven inderdaad, en richt je met hem op de toekomst. Toekomstige kinderen zullen meer onder de indruk zijn van jouw mooie verhalen en herinneringen aan hun oma dan van een huis en verder kun je ze zelf dingen meegeven waar zij weer dierbare herinneringen aan zullen hebben later. Je moeder en je herinneringen blijven in je hart.

Echt knap. Ik hoop dat het lukt om op een goede manier afscheid te nemen van je vader, ook daarmee bewijs je jezelf uiteindelijk een grote dienst.

Veel sterkte.
quote:Tas28 schreef op 22 augustus 2015 @ 14:42:

Het is echt het tegenovergestelde van wat ik denk en zei, mijn vriend is tot me doorgedrongen. Ik heb 2 uur lang zitten skypen met vriend en hij gaf aan dat het beter is om los te laten en te focussen op de mooie dingen en de toekomst en dat ik niet naar het verleden moet kijken. Ik ben echt blij met hem. Hij zit momenteel in Israël met een vriend. Ik ben echt blij dat ik deze man ontmoet heb zonneschijn in mijn leven.Fijn Tas. En ik denk dat je vriend groot gelijk heeft: loslaten en focussen op de toekomst. Hou deze gedachte vast!
Alle reacties Link kopieren
Tas, ik ben trots op je. Ik heb meegelezen maar niet eerder gereageerd. Ik ben oprecht blij voor je dat je zo'n fijne vriend hebt. Ik gun je een mooie toekomst met hem.



En sterkte met je vader.
Twee dingen zijn oneindig: het universum, en menselijke domheid. Maar van het universum weet ik het nog niet helemaal zeker..
-Albert Einstein-
Alle reacties Link kopieren
Hoi Tas,

Hoe is het nu met jullie?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven