Thailand Topic 2

15-03-2013 13:56 2937 berichten
Alle reacties Link kopieren
Sawadee ka!



Deel 1 is dicht. Tijd voor een vers topic!
China heeft weer krappe beenruimte
Alle reacties Link kopieren
Etihad en Qatar qua beenruimte erg goed, voora! Qatar, maar alleen maar vertraging en slechte klantenservice.
Alle reacties Link kopieren
quote:MarijeMarije schreef op 29 februari 2016 @ 21:03:

Ik wilde idd niet op mijn eigen associatie afgaan, dus vandaar ben ik gaan googlen naar ervaringen. En daar lees ik ook veel mensen die er prima ervaring mee hadden, maar dat Moskou airport nogal apart is. Maar ja, daar zit je dan 2 uurtjes, dus dat is te overzien. Verder wel wat verhalen over vertraging waardoor je bagage niet meekomt met de overstap, maar dat gebeurt bij elke maatschappij wel.



KLM vliegt rechtstreeks (wordt soms uitgevoerd door air france). Toen we net gingen kijken naar tickets paar weken terug waren die tickets circa 650,- nu helaas al stuk duurder. Hadden toen nog geen idee wat duur en goedkoop was en we hadden nog geen paspoorten voor de kinderen.Beetje spijt dat we toen niet boekten Air france voert geen vluchten uit rechtstreeks naar Bangkok voor KLM hoor, dat is dan via Parijs.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb weer erg goede ervaringen met Emirates, zelfs keer naar de business class geupgrade in de A380! Ethiad vond ik ook prima met veel beenruimte, muv de ontzettend lange rij voor de security tijdens onze krappe overstap. Dat heeft voor een hoop stress gezorgd op weg naar Vietnam! Wel erg aardig cabinepersoneel. Mijn laatste ervaring met KLM vanuit Bali was dan weer geen positieve ervaring, slecht eten en het cabinepersoneel vocht een ruzie over onze hoofden uit. Erg vervelend.
De upgrade in de A380 lijkt mij ook wel wat.
Alle reacties Link kopieren
Ja dat was echt super! Het viel best tegen dat het op de terugweg niet weer gebeurde, haha.
Ja haha. Ik ging een tijdje terug IPB mee naar Mexico City met een vriend die senior purser is bij KLM. Ik zat op de heenweg in World Business Class, stoel 4 A. Zalig! Een 747.

Op de terugweg klapstoel. Maar ik mocht wel ergens in een hok liggen op tassen om wat te slapen.

Op heen-en terugweg zat ik mooi met landen en stijgen in de cockpit met een headset op. Supergaaf!

En paar leuke dagen gehad im Mex City. Snoeptripje voor zowat niks
Alle reacties Link kopieren
quote:Kris33 schreef op 01 maart 2016 @ 14:17:

Mijn laatste ervaring met KLM vanuit Bali was dan weer geen positieve ervaring, slecht eten en het cabinepersoneel vocht een ruzie over onze hoofden uit. Erg vervelend.





Echt? Wat slecht en onprofessioneel zeg. In de basiscursus leer je meteen dat je persoonlijke dingen nooit in de cabine 'bespreekt'



Haha Yas, dat was op het upperdeck in de garderobe. Lig je heerlijk op de stoelkussens!
Alle reacties Link kopieren
Klinkt als een heerlijk tripje Yas! Bijzondere ervaring!

Nog op Lanta aan het relaxen?
Alle reacties Link kopieren
De tickets zijn geboekt! We vliegen met Eva air, bedankt voor de tip die ik hier kreeg. We vertrekken op donderdagavond, dus we houden de kinderen 1 dag thuis van school



Had al veel zin, maar nu wordt het helemaal echter. Leuk!
quote:Kris33 schreef op 02 maart 2016 @ 13:47:

Klinkt als een heerlijk tripje Yas! Bijzondere ervaring!

Nog op Lanta aan het relaxen?Jazeker. En we verhuizen straks weer terug naar Relax Bay. Fijn oord.
Alle reacties Link kopieren
quote:MarijeMarije schreef op 03 maart 2016 @ 18:43:

De tickets zijn geboekt! We vliegen met Eva air, bedankt voor de tip die ik hier kreeg. We vertrekken op donderdagavond, dus we houden de kinderen 1 dag thuis van school



Had al veel zin, maar nu wordt het helemaal echter. Leuk!Top. Fijne reis
Alle reacties Link kopieren
Ik kom hier nog eens keer advies vragen. We komen op vrijdag aan in Bangkok en nemen maandag avond de nachttrein richting zuiden. Dan hebben we dus ongeveer 3 dagen in Bangkok. Moeten we daarvan 2 dagen gebruiken om naar River Kwai en/of Erawan watervallen te gaan, of is er genoeg te doen in/om Bangkok? En wat zijn dan de aanraders?



Alvast bedankt weer voor jullie ervaringen en tips.
Ik vond Bangkok een leuke en fijne stad. Erawan, river kwai is ook erg leuk daar niet van. Is t een of t ander?

Wij hebben ons een goede dag vermaakt bij grand palace wat pho wat arun en wat nog-iets in de buurt. Op zaterdag heb je in Bangkok de grootste weekendmarket ter wereld, ook heerlijk eten! En de fietstocht van Ko van kessel is ideaal om veel plekken van Bangkok te zien



River kwai vond ik t stukje dodenspoorlijn + museum erg indrukwekkend. Watervallen waren mooi/leuk, veel van die dr fish-visjes die aan je komen knabbelen. Beide moeite waard!
Alle reacties Link kopieren
En je kunt in Bangkok een klongtocht maken en 's ochtends vroeg naar de floating market gaan bijv.
Ja, genoeg te doen in Bangkok. Lekker uitwaaien op de rivierboot, Royal Palace etc. Maar ook Dusit Park is fijn, kun je Vimanmek Palace bezoeken (let wel even op de dresscode). En je moet voor het idee eigenlijk een stuk met de bus, zien waar je uitkomt en lekker om je heen kijken. Er is altijd wel weer een taxi die je weer richting hotel kan brengen.
En boek een hotel met zwembad, kun je lekker bijkomen en eens een uurtje aan het zwembad hangen met een drankje na die lange vlucht.
Alle reacties Link kopieren
Hier ook een update: nog steeds in de relaxmodes. Yas nog niet kunnen zien ivm mannen die niet helemaal lekker waren. Wij hadden 4 nachten geboekt bij Narima en dat zijn er 14 geworden. Privestrand, liggelden, zwembad en prima keuken. En het is Eco friendly. Het is lekker relaxed hier en voor reuring kun je voor 100 bath naar Klong Nin of Kantiang want daar zit het net tussenin.

Dit jaar voor het eerst met KLM maar mijn voorkeur heeft Eva. KLM heeft wel prima stoelen, maar dat je voor iedere stap extra moet bijbetalen vind ik echt niet relaxed. Voor 10cm meer beenruimte (maar geen voetenbankje) betaal je ¤150 pp per enkele reis meer!!!!! Is voor 3 personen ¤900 extra.

Nee als je Eva ruim op tijd boekt dan betaal je ongeveer ¤250 pp meer maar dit is voor heen en terug en Elite class is echt een enorme verrijking. Maar ja dit x waren we te laat en dan wordt het te duur.



Lanta is overigens erg in mijn achting gestegen. Een heel leuk eiland geworden, met genoeg te doen maar het is wel authentiek gebleven. 15 jaar geleden was er 1 dirty road en die stopte na long beach.
En vandaag ben ik degene die bij een wc in de buurt moet blijven

Het is de hitte denk ik. Het is echt uitzonderlijk heet, heb ik hier in dit land nog nooit meegemaakt. En ik kan goed tegen hitte. Ben even van het strand de airco ingevlucht.
Alle reacties Link kopieren
Yasmijn, beterschap! Kaar, je resort ziet er prachtig uit! Ga ik onthouden.

En voor jullie beiden, geniet van Lanta, ondanks de hitte!
Woensdag vliegen we terug naar BKK. Nog 1 dag paradijs morgen. Want dat is het, zo relaxt. Vrijdag alweer thuis. Het is voorbij gevlogen.

Ik denk alleen dat ik niet terugkan in de broek die ik aanhad op de heenweg. Durf hem nog niet te passen
Alle reacties Link kopieren
Hallo Thailand-reizigers!



We zeggen vaak dat reizen onze hobby is, maar eigenlijk is het meer een verslaving. Een verslaving om zoveel mogelijk van de wereld te zien, of dat nu natuur of cultuur is. Inmiddels hebben wij 35 landen een of meermalen bezocht en velen staan er nog op ons wensenlijstje. We mogen onszelf dus redelijk ervaren reizigers noemen voor onze leeftijd.



De afgelopen jaren hebben wij veel van deze reizen zelf samengesteld door in boeken, op internet en door ervaringen van anderen op zoek te gaan naar de meest bijzondere en leuke plekken. Dit alles zo goedkoop mogelijk maar met zoveel mogelijk luxe. Backpacken deluxe hebben wij deze stijl dan ook genoemd. Omdat deze ervaringen ons hebben geleerd dat reizen die door de meeste reisorganisaties worden aangeboden vaak veel te duur zijn, willen wij onze kennis en ervaringen gebruiken om voor andere mensen geld te besparen bij het samenstellen van hun droomreis. [...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 07-03-2016 20:12
Reden: spam
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat je je speciaal daarvoor hebt aangemeld. Ik heb je gestaft vanwege reclame.
Alle reacties Link kopieren
quote:MarijeMarije schreef op 07 maart 2016 @ 20:01:

Fijn dat je je speciaal daarvoor hebt aangemeld. Ik heb je gestaft vanwege reclame.Ik ook!
Dom he?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven